Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Na, beszerelésre került a Futó féle BC, és teljesen lelombozott.Ez a fránya vas nem akart a digit jel szerint 164km/h fölé menni.Az óra szerint ugyanakkor olyan 175km/h-val mentem.Mindezt 5600RPM környékén.De Gabi megnyugtatott, hogy ha hűvösebb az idő, akkor még lehet gyorsabb.Anno sikerült már vele 180km/h környékén mennem, de a gyári 175-14-es gumival.Lehet, hogy a 195/50 ennél a sebességnél ennyit számítana?Vagy 1Xűen csak ritkán mejek ennyivel, és el van lustulva a moci? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 1.4-es géptől az totál reális sebesség.

Hidegben szerintem max 5-el megy gyorsabban, a gumikat passzolom, tavasz óta nem voltam pályán a 195-ös papucsokkal. Izé, azaz sosem voltam még. :lol:

te tényleg tudsz menni 180-al? Meddig huzatod ki a négyesben? Nekem 120 fölött csak vánszorog felfelé a mutató ötössel. Igaz, igazi padlógázt nem tudok nyomni, nem engedi a lábtörlőgumi. Vagy 120-nál még nem teljes a nyomaték ????

Link to comment
Megosztás:

te tényleg tudsz menni 180-al? Meddig huzatod ki a négyesben? Nekem 120 fölött csak vánszorog felfelé a mutató ötössel. Igaz, igazi padlógázt nem tudok nyomni, nem engedi a lábtörlőgumi. Vagy 120-nál még nem teljes a nyomaték ????

Ami óra szerint 180, az valójában csak olyan 165... Ha nagyon tolom neki, akkor 120-ban kapja a 4-et. Ilyen évente 2-3 eset, ha van. Viszont szépen, lassan felgyorsul a gép óra szerint 170-180-ra, csak türelem kell hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondtam én hogy nem mennek ezek a gépek 170nél többet. :oops: :lol: Nekem négyesben 175nél tilt (hazafelé kipróbáltuk), de nem hinném hogy az 160 valósnál jóval több lenne.

Mitől menne? Nincs benne kraft, viszont nem is fogyaszt. Ahogy elnezem a benzin árakat, mégiscsak jobb, h nem GSI-m van, azzal elég gáz lenne minden nap városban kocsikáznom.

Link to comment
Megosztás:

Mitől menne? Nincs benne kraft, viszont nem is fogyaszt. Ahogy elnezem a benzin árakat, mégiscsak jobb, h nem GSI-m van, azzal elég gáz lenne minden nap városban kocsikáznom.

Hát ez enyében tényleg nincs kraft, de legalább fogyaszt is rendesen! :lol:

Azért hosszas győzködés után kiegyeznék egy Gsi-vel! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kecskeméti szexció összes tagjának már az újabb szoftverrel

működik a komputere... Pestiek, jelentkezzetek a letöltéshez! :lol:

Ja, és van még két komputer, aki esetleg még érdeklődik, keressen meg. :lol:

Kiralysag!

Nekem tuti kell majd egy de csak julius utan. Ugye kijelzi akkor is a fordulatszamot ha ilyen mero nincs a muszeregysegben?

Gondolom azert jelet talalsz valahol...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.