Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Ez egyelőre nem véletlen..... ;)

És ez jó ez? Mármint azért lett összeszedve egy kupacba minden, hogy az állandóan előforduló kérdésekre meg lehessen találni a választ, fölösleges billentyűzet tépés nélkül is. Így meg megint jönnek az "ugyanaztkérdezések" és csak napokkal később tűnt fel, hogy azzal hogy belinkeltem csórinak a GyIK-ot, nem válaszoltam meg a kínját :D

Link to comment
Megosztás:

És ez jó ez? Mármint azért lett összeszedve egy kupacba minden, hogy az állandóan előforduló kérdésekre meg lehessen találni a választ, fölösleges billentyűzet tépés nélkül is. Így meg megint jönnek az "ugyanaztkérdezések" és csak napokkal később tűnt fel, hogy azzal hogy belinkeltem csórinak a GyIK-ot, nem válaszoltam meg a kínját :D

Teljesen igazad van...csak egyre többen csinálnak saját fórumot,és lopkodják el az összes GYIK-ot.....lesz megoldás erre is :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok trollkodni, de:

  • Valahol azt olvastam, hogy "magyarítva" lettek a gombok. Mi az a Multildézés? Talán multi idézés, vagy ha már magyarított, akkor többszörös, összetett. Vagy valami ilyesmi.
  • Régebben többször, többen síkraszálltunk anyanyelvünk tisztességes használata mellett, sőt volt aki a modiknak köszönhetően ki is lett hajítva a fórumról. Felhívtuk a tisztelt kommentelők figyelmét az aut. helyesírási ellenőrző használatára. Kár, hogy eltűnt. Cserébe lett közvetlen Twitter elérhetőség. Biztos nagy volt rá az igény. Vagy csak én vagyok láma, őskövület, ect.?

Link to comment
Megosztás:

Elgépelés esete forog fenn.

Javítva lesz, csak sajna a fórum ezen verziója nem rendelkezik alapból teljes magyarítással, és sok-sok dolgot saját magunk fordítgatunk.

Bárkinek, bármilyen észrevétele van a magyarítással kapcsolatban, szedje össze a gondolatait, és küldhet akár nekem is mail-t a mackosajt"kukac"opelklub"pont"hu címre.

Link to comment
Megosztás:

A fórum motor nem egy magyar fejlesztésű rendszer. Mivel a fórumot magyaroknak szánják az üzemeltetők alapvetően, így az oldal magyarítása folyamatos munkát igényel.

Örömmel veszünk miden segítséget, így várunk is minden észrevételt. Remélem te sem gondolod komolyan azt, hogy Twitter lett cserébe a magyartalanságért, vagy az aut. helyesírás ellenőrző helyett.

Az elsődleges cél az volt, hogy a régi fórummotort sikeresen tudjuk frissíteni és minél hamarabb lehessen használni a rendszert.

@aut. helyesírási ellenőrző

Utána fogo nézni, de szerintem a fórummotor nem rendelkezett ilyennel. Inkább a böngészőkhöz vannak ilyenek, Firefox stb. Az most is működik. Lásd (elírva, firefoxban):

helyesiras.jpg

Link to comment
Megosztás:

Bocs, de már megint én! :blush:

Nincs szinkronban az opelforum.hu belépőoldalán jobbra található emlékeztető és a naptár.

Pl.: 2012.02.19-én

belépőoldal:

0 szülinapos ma

Ma nem ünnepli senki a szülinapját

calendar:

19: Ma

Ismerjük sajnos a hibát, de eddig nem találtuk meg a megoldást. Néha jó, néha nem.

Ha minden nap kézzel megeroszakoljuk a fórumot, akkor biztos mutatja, amugy a véletlen műve.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

szerk.: bocsi űgy tűnik azok lejártak, csak akkor miért nem törli, nagyon sok ilyen van

Lejárt hirdetés 14 napig még látható (ez jogosultságtól függetlenül). Így lehet PÜ-ben is érdeklődni még.

Lehet majd a hibaüzenetbe beleírom ezt a dolgot:)Vagy leveszem 5 napra ötlelt:)? Hogy lenne jó?

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Miért van az, hogy ha jön értesítés az e-mail címemre, ott az összes ékezetes szó hülye figurákkal jelenik meg:

&eacute

vagyis ezzel a kombinációval váltja ki az ékezeteket, de csak az e-mailen, itt minden okés.

Na, ilyen gondom van, ebben kérnék egy kis segítséget. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Bármelyik oldalon is kattintok egy linkre, pl.:

Tagság 3.500 Ft-ért

Tagság 5.000 Ft-ért

Taglista

Klubtagságról

Vezetőség

Történetünk

Rólunk írták

MOTE Klubok

Ügyintézés

nálam 2 azonos linket nyit meg. Ez beállítás kérdése, vagyis nálam van valami elállítva? A céges gépen is ilyen.

Köszi! B)

Köszönöm az észrevételed. Javítjuk a hibát.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet!

A profilomban szerettem volna képet cserélni, de mikor kitallózom a pikcsört kis nyilforgolódás után kiírja, hogy nem lehetett a képet beállítani. Próbáltam mindenféle mérettel (800x600, 1024x768, 1600x1200).

Lehet a kép formátuma, kiterjesztése vagy nem tudom mi nem tetszett a rendszernek. Több képpel próbálkozz, ha nem sikerül egyikkel sem kérlek írj ide, vagy PÜ.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.