Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Ahoj! :icon10:

Egész érdekes és jó lett az új felület! Mivel kékb*zi vagyok, így ez hatványozottan tetszik (már most tiltakozok, hogyha valamikor is eszébe jut egy adminnak/fejlesztőnek, hogy lecserélje... :P ) sz'al Grat! :icon13:

Annyit észerevételem lenne, hogy a legfelső "hasáb":1_arobase.jpg

egy kicsit mintha elütne ettől a nekem tetsző kéktől, de ez csak az én véleményem...

Meg még annyi, hogy az az 5 hsz a nem klubtagoknak talán lehetne pl.15-20/day is.

De ez csak egy ötlet... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most szembesültem a saját profilom (érdeklődés) frissítésénél a következővel:

Belépési dátum: A megadott adat helytelen formátumú

Azt hiszem ezt még a kártyalejárathoz, és a kártyasorszámhoz is írja.

Mint moderátor,még mindig nem tudod a saját profilodat szerkeszteni...Én is megpróbáltam az enyémet,de nem megy......

Link to comment
Megosztás:

Most szembesültem a saját profilom (érdeklődés) frissítésénél a következővel:

Belépési dátum: A megadott adat helytelen formátumú

Azt hiszem ezt még a kártyalejárathoz, és a kártyasorszámhoz is írja.

Belépve az adminisztrációba minden mező rendesen látszik.

Mint moderátor,még mindig nem tudod a saját profilodat szerkeszteni...Én is megpróbáltam az enyémet,de nem megy......

Majd meglátjuk, mit tehetünk. ;)

ui: elvileg átnyálaztam a klubtagságot, és ahol találtam, ott javítottam a korlátozó hibát.

most már nem találtam olyan tagot, akinél baj lehetne. Ha mégis van, úgy kérem visítson. Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

az a helyzet, hogy a moderátoroknak szóló jelentés gomb müködése elég kaka....

az user megnyomja, és csinál egy jelentést, ugy hogy nem linkkeli ezt megtaláltam) , és nem küldi el üzenetbe a jelentést., csak bal felül megjelenik egy aktiv jelentés felirat.

így elég használhatatlan, mert a belinkkelt szöveg alapján egy topikot kell átbogarászni....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két észrevételem is lenne.

- Régebbi fórumban a topikok hovatartozása -autó tipus szerint -sokkal jobban elkülöníthető volt, mivel egymás alatt jelentek meg a legutolsó hozzászólások közt. pl astra F vagy Astra G, vagy Corsa, tigra stb. Most pedig a topik címe mögött közvetlenül jelenik meg, és nem külön oszlopban.

-Topikon belül kicsit hézagosabbak a hozzászólások, alig fér 1-2-3 hozzászólás a képernyőre, régebben ez sűrűbb volt.

Ettől a két dologtól (nekem) áttekinthetetlenebb mint az előző verzió.

Ettől függetlenül tisztelem, becsülöm a munkátokat.

Köszönöm, hogy létezik a fórum.

Üdvözlettel!

Link to comment
Megosztás:

Üdv

olyan jelenséget figyeltem meg hogy korlátozza a hangulatjelek számát ,ami ön magában nem baj..

csak ha válaszolok valakinek és abban a maximális darabszámú hangulatjel benne van, akkor én már nem tudok rakni bele.

Ez egy régi beállítás. A hangúlat jeleket nem múszály idézni:)

Link to comment
Megosztás:

ui: elvileg átnyálaztam a klubtagságot, és ahol találtam, ott javítottam a korlátozó hibát.

most már nem találtam olyan tagot, akinél baj lehetne. Ha mégis van, úgy kérem visítson. Köszönöm!

Arra kell odafigyelni, hogy ne legyen egyszere valaki MOTE Klubtag és Fórumlakó is egyben. Ilyenkor korlátozottá válik számára is a rendszer.

Link to comment
Megosztás:

Ahoj! :icon10:

Egész érdekes és jó lett az új felület! Mivel kékb*zi vagyok, így ez hatványozottan tetszik (már most tiltakozok, hogyha valamikor is eszébe jut egy adminnak/fejlesztőnek, hogy lecserélje... :P ) sz'al Grat! :icon13:

Annyit észerevételem lenne, hogy a legfelső "hasáb":1_arobase.jpg

egy kicsit mintha elütne ettől a nekem tetsző kéktől, de ez csak az én véleményem...

Meg még annyi, hogy az az 5 hsz a nem klubtagoknak talán lehetne pl.15-20/day is.

De ez csak egy ötlet... :rolleyes:

Ez így van. Az új skin sötétebb.

Link to comment
Megosztás:

Mobil nézetben is szerepelhetne alul, merre járok a fórumban, mert így miután végig olvasom a hsz-okat, mindig az oldal tetejére kell mennem, hogy a főoldalra visszalépjek.

Hát ez a gyártói skin.

Igazából most nem a kinézeti élményeket kérném. Azt picit hosszab idő lesz orvosolni. A funkciókkal ha van gond pl azzal.

Pl a témakövetés értesítője emailban nem tartalmazza megfelelően a linket, stb..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két észrevételem is lenne.

- Régebbi fórumban a topikok hovatartozása -autó tipus szerint -sokkal jobban elkülöníthető volt, mivel egymás alatt jelentek meg a legutolsó hozzászólások közt. pl astra F vagy Astra G, vagy Corsa, tigra stb. Most pedig a topik címe mögött közvetlenül jelenik meg, és nem külön oszlopban.

-Topikon belül kicsit hézagosabbak a hozzászólások, alig fér 1-2-3 hozzászólás a képernyőre, régebben ez sűrűbb volt.

Ettől a két dologtól (nekem) áttekinthetetlenebb mint az előző verzió.

Ettől függetlenül tisztelem, becsülöm a munkátokat.

Köszönöm, hogy létezik a fórum.

Üdvözlettel!

Picit szerintem használjuk a fórumot. Aztán, ha egyes kérések tovább fenmaradnak, akkor kezdhetjük a kinézet testreszabását:)

Link to comment
Megosztás:

Szia Hemi!

Mobilos fórumozásnál nem jöttem rá, hogy hogyan lehet egy adott topicban egyből az utolsó oldalra, vagy az utolsó olvasatlan hozzászóláshoz lépni.

Nem zárnám ki, hogy én hibáztam, de nálam mindegy, hogy hová kattintottam, az első oldalra ugrott. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.