Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

Értem. Tehát én bármit is teszek, engem ki lehet moderálni, ki lehet tiltani, mert csak. De ha bárki más teszi, annak szabad. Érdekes ez a kettős mérce, főleg 1 moderátortól...

...

Az meg, amit Karcsi írt, arra vonatkozik, hogy ő inkább ezután kihagyja a kedvenc topikodat a moderálásból, majd valaki más átnézi, ha kedvet kap hozzá.

HA ezt nem bírod kivárni, használd a "Jelez" gombot.

Üdv, maci

Valahogy így. :D

Link to comment
Megosztás:

Megvallom őszintén, én ezt így nem fogom kikeresni, hogy melyik hozzászólásokról van szó, erre volna a "Jelez" gomb, hogy ami szerinted nem oda való, ann ál megnyomod, és leírod a modiknak(Mindegyik megkapja) hogy mi a gondod az adott hozzászólással.

Ha volnál szíves így tenni, megköszönném.

Nem sokat kell keresni, mert odaírtam a hozzászólás számát. Érdekes, hogy ezen mit kell keresni...

Az meg, amit Karcsi írt, arra vonatkozik, hogy ő inkább ezután kihagyja a kedvenc topikodat a moderálásból, majd valaki más átnézi, ha kedvet kap hozzá.

HA ezt nem bírod kivárni, használd a "Jelez" gombot.

Üdv, maci

Dehogynem, türelmes vagyok. Csak érdekes módon én 5 perc után ki lettem csapva. Majd használom ezután a jelez gombot...

Link to comment
Megosztás:

Nem sokat kell keresni, mert odaírtam a hozzászólás számát. Érdekes, hogy ezen mit kell keresni...

Dehogynem, türelmes vagyok. Csak érdekes módon én 5 perc után ki lettem csapva. Majd használom ezután a jelez gombot...

Én is türelmes vagyok, és nincs kedvem keresgélni, hiába írtál számokat.

Türelmesen megvárom, hogy használd a "jelez"-t.

Mindenki a szabadi idejében fórumozik, ingyen és bérmentve, még a modik is(sőt, még én is). Ne használjuk feleslegesen egymás idejét.

VAgy dobsz linket/jelez-t, és akkor valaki megnézi őket, gyorsabban, vagy vársz türelmesen, míg valaki rászánja magát, és kikeresi a számok alapján a hozzászólásokat.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Tisztelt illetékes ! <_<

Sajnos nagyon hamar lejár a biztonsági idökorlát.

Ha megírok egy hsz-t rendszeresen menteni kell az irományomat, mert ujra be kell jelntkezni.

Sötik engedélyezve, több gépen is próbáltam, és már a gatyám televan miatta. Nem vagyok egy géppuska kezü géeplő . De olyan gyorsan kidob a fórumból, hogy, 3, mondatot sem tudok begépelni . Legyetek kedvesek orvosolni a hibát ,ha hiba . Nem nagy dolog, de nagyon bosszantó !

Nem mértem meg pontosan, de kb 3perc lehet most a beállitás. Vagy én vagyoka balfék ? Ha igen ,mondja már meg valaki, hogy mit toltam el ! :rolleyes:

Előreis köszi, Üdv, Pisti.

Ui:Ezt is csak a COPY, PASTE, módszerrel tudtam megírni. Pedig nem egy litánia.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt illetékes ! <_<

Sajnos nagyon hamar lejár a biztonsági idökorlát.

Ha megírok egy hsz-t rendszeresen menteni kell az irományomat, mert ujra be kell jelntkezni.

Sötik engedélyezve, több gépen is próbáltam, és már a gatyám televan miatta. Nem vagyok egy géppuska kezü géeplő . De olyan gyorsan kidob a fórumból, hogy, 3, mondatot sem tudok begépelni . Legyetek kedvesek orvosolni a hibát ,ha hiba . Nem nagy dolog, de nagyon bosszantó !

Nem mértem meg pontosan, de kb 3perc lehet most a beállitás. Vagy én vagyoka balfék ? Ha igen ,mondja már meg valaki, hogy mit toltam el ! :rolleyes:

Előreis köszi, Üdv, Pisti.

Ui:Ezt is csak a COPY, PASTE, módszerrel tudtam megírni. Pedig nem egy litánia.

Szerintem valami beállítás , vagy egyéb gond lehet, mert ilyen panasz még nem jött. Én gyakorlatilag non-stop be vagyok jelentkezve, nem is lépek ki mert sokat pofázok. -_-

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Igazából csak ötlet, nem kérdés/kritika/észrevétel. Mégpedig az, hogy az Astra F topic címe alatt feltüntetett 1991-1998-as gyártási intervallumhoz oda lehetne még írni, hogy 1999-2002-ig már Classic 1-et gyártottak, mert így most nem épp helyes. Szerintem. Ugyanez G Astránál is lehetne, valamint már a H-nál is (úgy tudom, az a Classic 3). ^_^

Link to comment
Megosztás:

Igazából csak ötlet, nem kérdés/kritika/észrevétel. Mégpedig az, hogy az Astra F topic címe alatt feltüntetett 1991-1998-as gyártási intervallumhoz oda lehetne még írni, hogy 1999-2002-ig már Classic 1-et gyártottak, mert így most nem épp helyes. Szerintem. Ugyanez G Astránál is lehetne, valamint már a H-nál is (úgy tudom, az a Classic 3). ^_^

Látom, sok szabadidőd van :D

Akkor most szépen megkérlek, hogy gyűjtsd össze melyik tip. metől meddig + jelzett clas. verziók mettől medig és beírom :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy felhasználói képem alatt lévő sorban van egy olyan pont, hogy értékelés és alatta 5 csillag! Most vettem csak észre, hogy nekem ott 5 sárga csillag van! Ez mit szimbolizál és mi alapján változik? Lehet idióta kérdés, de engem érdekelne! :D

Köszönöm a választ!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy felhasználói képem alatt lévő sorban van egy olyan pont, hogy értékelés és alatta 5 csillag! Most vettem csak észre, hogy nekem ott 5 sárga csillag van! Ez mit szimbolizál és mi alapján változik? Lehet idióta kérdés, de engem érdekelne! :D

Köszönöm a választ!

Azt jelenti, hogy téged itt valaki, vagy sokan nagyon szeretnek... :) :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

új rendszer mától az "Adok-veszek-cserélek" topicban, így pár korábbi téma törlésre, mások áthelyezésre kerültek a hozzászólásokkal egyetemben, pár speciális esettől eltekintve.

roppant mód üdvös lenne, ha itt :

http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=119

nem lenne több új téma, látható volt a korábbi, más helyen megejtett hozzászólásokból kb. milyen cuccok kerülnek hirdetésre

ha valaki nem talál megfelelő helyet annak amit eladna, akkor persze mehet az új téma, de előbb jól gondolja meg kell-e és általánosabb jellegű legyen az elnevezése

http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=120

és

http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=121

szintén általánosabb jellegű, új témák kerülnének látrehozásra

/ az előbbinél akár alkalmazható a "Eladó az egész világ...." téma szerkezete /

http://www.opelforum.hu/index.php?showforu...r=all&st=30

nem lenne új téma tényleg :D

evidens módon ezen kérés a klubtagoknak szól, hiszen ők tudnak új témát létrehozni ezeknél a témáknál is :D :)

köszi előre is :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Azok után, hogy múltkor mi lett a vége újra bátorkodom megkérdezni, hogy miképp tudnék beleolvasni a Plasti Dip témába. Múltkor Mélykék76 azt mondta:"inaktív a téma, nincs törölve, de ergó nem látható". Hát evvel nem jutok messzire. Ugyanakkor furcsállom, hogy olyan téma lett inaktívnak minősítve, melyhez még az idén is érkezett komment. Ellenben azok a témák, melyekben 2005, azaz 6 éve egy szellentés sem esett, annyira érdektelenné váltak ... Nos, azok a mai napig is láthatóak "Új téma (nincs új hozzászólás)" megjelöléssel.

Előre is köszönöm az útbaigazítást, feltéve , hogy nem a melegebb éghajlatok felé kapok itinert! <_<

Link to comment
Megosztás:

Azok után, hogy múltkor mi lett a vége újra bátorkodom megkérdezni, hogy miképp tudnék beleolvasni a Plasti Dip témába. Múltkor Mélykék76 azt mondta:"inaktív a téma, nincs törölve, de ergó nem látható". Hát evvel nem jutok messzire. Ugyanakkor furcsállom, hogy olyan téma lett inaktívnak minősítve, melyhez még az idén is érkezett komment. Ellenben azok a témák, melyekben 2005, azaz 6 éve egy szellentés sem esett, annyira érdektelenné váltak ... Nos, azok a mai napig is láthatóak "Új téma (nincs új hozzászólás)" megjelöléssel.

Előre is köszönöm az útbaigazítást, feltéve , hogy nem a melegebb éghajlatok felé kapok itinert! <_<

téma azért nem látható, mert az illetékes személyek azon döntést hozták, hogy nem kívánják a klubot és így a klubtagokat támogatni

jelezném : ennek mérve : 10000-15000-20000 Forint, a tagoknak adott százalékos kedvezménynek megfelelően

úgy gondolnám, ez a összeg nem olyan túlzott, hogy a korábbi, majd a mostantól számított egy év alatt nem lenne kigazdálható

+ evidens módon egyesületként számlát is tudunk róla adni

tehát a téma ezért és nem másért inaktív

ui : amúgy ha annyira érdekel, akkor : http://forum.subaruklub.hu/viewtopic.php?f...350&start=0

Link to comment
Megosztás:

Hogy mik vannak itt :D úgy is lehet tagságot fizetni ha csak hónapok múlva lesz opelom? <_< bár sokat nem irkálok ide,de olvasni szoktam.Amúgy olyan szinten jó ez hogy nem lehet csak úgy felregizni aztán irogatni mindenhova 1szer aztán többet oda sem bagozik az illető.

Link to comment
Megosztás:

Hogy mik vannak itt :D úgy is lehet tagságot fizetni ha csak hónapok múlva lesz opelom? <_< bár sokat nem irkálok ide,de olvasni szoktam.Amúgy olyan szinten jó ez hogy nem lehet csak úgy felregizni aztán irogatni mindenhova 1szer aztán többet oda sem bagozik az illető.

Hát persze hogy lehet. Pár embernek már rég nincs Opele, és mégis klubtag. :D

ugyhogy hajrá, hajrá.... :)

Link to comment
Megosztás:

téma azért nem látható, mert az illetékes személyek azon döntést hozták, hogy nem kívánják a klubot és így a klubtagokat támogatni

jelezném : ennek mérve : 10000-15000-20000 Forint, a tagoknak adott százalékos kedvezménynek megfelelően

úgy gondolnám, ez a összeg nem olyan túlzott, hogy a korábbi, majd a mostantól számított egy év alatt nem lenne kigazdálható

+ evidens módon egyesületként számlát is tudunk róla adni

tehát a téma ezért és nem másért inaktív

ui : amúgy ha annyira érdekel, akkor : http://forum.subaruklub.hu/viewtopic.php?f...350&start=0

Aha!

A nálam is csekélyebb képességűek kedvéért összefoglalnám az inaktiválás okát Uhuhu segítségével (és utólagos engedelmével): 6. pont.

Korrekt döntés.

Kösz a linket!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.