Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

3 órája, Imike20 írta:

Ha eredeti lenne se baj megvenném csak lenne! :D

 

2 órája, Kukacka írta:

Olyan mint a lefogató klipszek. Kész, vége, nincs több. Nekem is épp ez a bajom. Univerzális sárfogó lett, az legalább télen nem szakad le és Ford rögzítő, mert az meg még van.

Még bontóban sem nagyon van, én is alig tudtam összevakarni a két elsőt pár év alatt. Amikor megyek mindíg nézem, többnyire van 10-15 F astra de mindegyikről hiányzik, vagy nem is volt. A balost úgy vettem le a roncsról hogy a földön és a sárfogón feküdt, plusz volt rajta még egy autó, de úgy voltam vele, ha gödröt kell ásnom alá akkor is leveszem. :-)

  • Haha 1
Link to comment
Megosztás:

Ma voltam összetartást állíttatni, és alá másztam, hogy mi a helyzet rozsda ügyben. Egy kb. mutató ujjnyi javítani való akad majd tél előtt, viszont néztem, hogy a gumi dugók már eléggé oda vannak. Valaki nem tudja hány darab van pontosan ? (elfelejtettem megszámolni :-))

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Stevy írta:

Ma voltam összetartást állíttatni, és alá másztam, hogy mi a helyzet rozsda ügyben. Egy kb. mutató ujjnyi javítani való akad majd tél előtt, viszont néztem, hogy a gumi dugók már eléggé oda vannak. Valaki nem tudja hány darab van pontosan ? (elfelejtettem megszámolni :-))

Ezekre gondolsz?  https://opel.7zap.com/hu/car/t92/a/2/24-0/

Link to comment
Megosztás:

5 órája, Asdfkombi írta:

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, milyen eszközzel tudnám könnyedén kiszedni az ajtózsanérokból a csapszeget ? 

Egy kiütővel ( csavar, nagyobb szeg, egy darab betonvas..stb) megindítod hogy a feje( peremes rész)  alá beférjen egy kombinált fogó, utána már a fogót ütöd. A kalapács oldalát, és az ajtót érdemes több rétegben beragasztani szigetelő, szalaggal...egyéb vastag ragasztó szalaggal, hogy ha melléütsz ne pattanjon a fényezés. 

http://719P1140032.jpg

Link to comment
Megosztás:

14 órája, zotya975 írta:

Egy kiütővel ( csavar, nagyobb szeg, egy darab betonvas..stb) megindítod hogy a feje( peremes rész)  alá beférjen egy kombinált fogó, utána már a fogót ütöd. A kalapács oldalát, és az ajtót érdemes több rétegben beragasztani szigetelő, szalaggal...egyéb vastag ragasztó szalaggal, hogy ha melléütsz ne pattanjon a fényezés. 

http://719P1140032.jpg

Köszönöm a segítséget ! 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Mivel ramaty állapotban van a gyári ajtófólia a kárpit alatt éa nemsokára elektromos ablak beépítés lesz gondoltam kicserélem. És arra gondoltam kétoldalu ragasztóval rakom fel majd és nem fóliát veszek ha nem parketta alá való szivacs szerű valamit. Jó ötlet? Csak azért mert ez hangszigetel, hőszigetel és még talán párát is zár és nem szívja be a vizet. Vagy azért tegyek először egy sima párazáró nylont is és arra rá ezt? Ha veszek fél milist az elférhet vagy inkább a 2 milis? 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Kispotter írta:

Sziasztok!

Mivel ramaty állapotban van a gyári ajtófólia a kárpit alatt éa nemsokára elektromos ablak beépítés lesz gondoltam kicserélem. És arra gondoltam kétoldalu ragasztóval rakom fel majd és nem fóliát veszek ha nem parketta alá való szivacs szerű valamit. Jó ötlet? Csak azért mert ez hangszigetel, hőszigetel és még talán párát is zár és nem szívja be a vizet. Vagy azért tegyek először egy sima párazáró nylont is és arra rá ezt? Ha veszek fél milist az elférhet vagy inkább a 2 milis? 

Én sima mezőgazdasági fóliát tettem rá kétoldalúval. Akartam olyan hőtükröt ami radiátor mögé kapható, pár milis hungarocell hőfóliával megfejelve, de miután felraktam az ajtóra nem láttam hol vannak a patenthelyek, hová kell beakasztani a kilincset..stb és némi kínlódás után mégis csak ment rá a sima fólia, az átlátszó, látom mi hol van mögötte. 

Link to comment
Megosztás:

5 órája, Palca01 írta:

Sziasztok. Klíma hűtő ventit cserèlem a hètvègèn. Tudnàtok segíteni hogy hogy lehet levaràzsolni az első lökhàritót?

Két csavar a motor felől lentről, 2-2- a kerékjárati ívekből a dobbetét mögött. Ha jól emlékszem ki kell venni a lámpákat is, ehhez meg a hűtőmaszkot, ami patentes, és ritkán jön le törés nélkül, főleg a két fül ami bejön a lámpák alá. 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

14 perce, zotya975 írta:

Két csavar a motor felől lentről, 2-2- a kerékjárati ívekből a dobbetét mögött. Ha jól emlékszem ki kell venni a lámpákat is, ehhez meg a hűtőmaszkot, ami patentes, és ritkán jön le törés nélkül, főleg a két fül ami bejön a lámpák alá. 

Köszönöm. A hűtőmaszkot lefog jönni, megoldotta a barom aki horoggal jól belém tolatott. Ezért cserét a venti is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volna egy konzultációs kérdésem! A motortérben a vízelvezető csatorna két végén van egy-egy szögletes nyílás, ahol a víz távozhat lefelé. Kérdésem az volna, hogy el tudok-e áztatni valamit (ajtó, utastér), ha ezekbe a nyílásokba nagyobb erővel slagon keresztül vizet nyomatok? Azért kellene ezt megtennem, mert ahogy a küszöb végénél felnyúlok az első sárvédők alján található nyílásokon, komoly mennyiségű homokot és egyéb vackokat találok (falevél, bogarak, magok :blink:). Azt gondoltam nagyobb nyomással kicsapatom az ott felgyűlt felesleget. Az említett helyen tapintok valami szivacsos anyagot is (hangszigetelő?), ezért nem tudom nyomathatom-e a vizet?! :confused:   

 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, kacs írta:

Sziasztok!

Volna egy konzultációs kérdésem! A motortérben a vízelvezető csatorna két végén van egy-egy szögletes nyílás, ahol a víz távozhat lefelé. Kérdésem az volna, hogy el tudok-e áztatni valamit (ajtó, utastér), ha ezekbe a nyílásokba nagyobb erővel slagon keresztül vizet nyomatok? Azért kellene ezt megtennem, mert ahogy a küszöb végénél felnyúlok az első sárvédők alján található nyílásokon, komoly mennyiségű homokot és egyéb vackokat találok (falevél, bogarak, magok :blink:). Azt gondoltam nagyobb nyomással kicsapatom az ott felgyűlt felesleget. Az említett helyen tapintok valami szivacsos anyagot is (hangszigetelő?), ezért nem tudom nyomathatom-e a vizet?! :confused:   

 

Az ott pont a víz elvezetésére szolgál, így szerintem semmi nincs ami ott kárt szenvedne. Az astránál kitekertem a sárvédő alsó, és az ajtó élénél található csavarjait, és ekkor el tudtam húzni annyira hogy kitakarítsam ami mögötte volt. Persze a nyilván a csavarról és ott a lemezről lejön a  fényezés, ezzel számolni, és mérlegelni kell. 

http://420P9120358.jpg

Link to comment
Megosztás:

4 órája, zotya975 írta:

Az ott pont a víz elvezetésére szolgál, így szerintem semmi nincs ami ott kárt szenvedne. Az astránál kitekertem a sárvédő alsó, és az ajtó élénél található csavarjait, és ekkor el tudtam húzni annyira hogy kitakarítsam ami mögötte volt. Persze a nyilván a csavarról és ott a lemezről lejön a  fényezés, ezzel számolni, és mérlegelni kell. 

http://420P9120358.jpg

Köszi! Az a baj, hogy a sárvédő legalsó csavarjait már nem tudom bontani, mert annyira gyengusz állapotban van a lemez, hogy félek az életben nem rakom vissza :sowwy: Őszintén szólva trehány voltam ezt a területet illetően, így már csak a tűz utáni tűzoltás marad.:confused:

Az a szivacs-szerű valami mi célt szolgál az említett területen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.