Jump to content

Recommended Posts

Sziasztok! Tudna valaki segíteni ilyen sárfogót keresek! Köszönöm.

GM 90 485 377

Sarfogogumi_hatso_5_ajtoshoz_Opel_GM_gyari_AstraF_AstraF_Classic_90485377_1718575_p.jpg

1 óra, Imike20 írta:

GM 90 485 377

Szerintem már csak használtat találsz, neten vagy bontóban. Ahol volt is már nem forgalmazzák. 

Posted (edited)
On 2019. 07. 02. at 17:07, Imike20 írta:

GM 90 485 377

Sarfogogumi_hatso_5_ajtoshoz_Opel_GM_gyari_AstraF_AstraF_Classic_90485377_1718575_p.jpg

https://cromax.hu/img/P0477380.JPG

Ez sem olcsó! Chromax. Gyári számot nem néztem, csak F Astra. Hívd még a Zs+u -t hátha tudnak segíteni. Kevés dolog amiben ne tudnának.

Edited by tuskes

6 órája, tuskes írta:

https://cromax.hu/img/P0477380.JPG

Ez sem olcsó! Chromax. Gyári számot nem néztem, csak F Astra. Hívd még a Zs+u -t hátha tudnak segíteni. Kevés dolog amiben ne tudnának.

Az a bak hogy tudtommal nincs belőle utángyárott csak eredeti GM-de azt sem tartanak sok helyen. Ezért ilyen drága, pedig ugye a fröccsöntő gép csak " köpködi" ki őket. 

• Like 1

37 perce, Imike20 írta:

Ha eredeti lenne se baj megvenném csak lenne! :D

Olyan mint a lefogató klipszek. Kész, vége, nincs több. Nekem is épp ez a bajom. Univerzális sárfogó lett, az legalább télen nem szakad le és Ford rögzítő, mert az meg még van.

3 órája, Imike20 írta:

Ha eredeti lenne se baj megvenném csak lenne! :D

2 órája, Kukacka írta:

Olyan mint a lefogató klipszek. Kész, vége, nincs több. Nekem is épp ez a bajom. Univerzális sárfogó lett, az legalább télen nem szakad le és Ford rögzítő, mert az meg még van.

Még bontóban sem nagyon van, én is alig tudtam összevakarni a két elsőt pár év alatt. Amikor megyek mindíg nézem, többnyire van 10-15 F astra de mindegyikről hiányzik, vagy nem is volt. A balost úgy vettem le a roncsról hogy a földön és a sárfogón feküdt, plusz volt rajta még egy autó, de úgy voltam vele, ha gödröt kell ásnom alá akkor is leveszem. :-)

• Haha 1

Ma voltam összetartást állíttatni, és alá másztam, hogy mi a helyzet rozsda ügyben. Egy kb. mutató ujjnyi javítani való akad majd tél előtt, viszont néztem, hogy a gumi dugók már eléggé oda vannak. Valaki nem tudja hány darab van pontosan ? (elfelejtettem megszámolni :-))

2 órája, Stevy írta:

Ma voltam összetartást állíttatni, és alá másztam, hogy mi a helyzet rozsda ügyben. Egy kb. mutató ujjnyi javítani való akad majd tél előtt, viszont néztem, hogy a gumi dugók már eléggé oda vannak. Valaki nem tudja hány darab van pontosan ? (elfelejtettem megszámolni :-))

Ezekre gondolsz?  https://opel.7zap.com/hu/car/t92/a/2/24-0/

Igen. Hinnye ilyen soknak nem tűnt mikor alatta voltam :-) Meg csak egy méretet találtam, ami a 6-osnak felel meg itt szerintem.

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, milyen eszközzel tudnám könnyedén kiszedni az ajtózsanérokból a csapszeget ? 

5 órája, Asdfkombi írta:

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, milyen eszközzel tudnám könnyedén kiszedni az ajtózsanérokból a csapszeget ? 

Egy kiütővel ( csavar, nagyobb szeg, egy darab betonvas..stb) megindítod hogy a feje( peremes rész)  alá beférjen egy kombinált fogó, utána már a fogót ütöd. A kalapács oldalát, és az ajtót érdemes több rétegben beragasztani szigetelő, szalaggal...egyéb vastag ragasztó szalaggal, hogy ha melléütsz ne pattanjon a fényezés. 

http://719P1140032.jpg

14 órája, zotya975 írta:

Egy kiütővel ( csavar, nagyobb szeg, egy darab betonvas..stb) megindítod hogy a feje( peremes rész)  alá beférjen egy kombinált fogó, utána már a fogót ütöd. A kalapács oldalát, és az ajtót érdemes több rétegben beragasztani szigetelő, szalaggal...egyéb vastag ragasztó szalaggal, hogy ha melléütsz ne pattanjon a fényezés. 

http://719P1140032.jpg

Köszönöm a segítséget ! 

1 órával ezelőtt, Asdfkombi írta:

Köszönöm a segítséget ! 

Nincs mit!