Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorokkal kapcsolatos kérdések


Qpack

Recommended Posts

Valakinek ötlet, megoldás? :) Lassan megölnek az olajtócsák miatt.. :))

Sziasztok!

X16XEL-nél hogy jön le a szelepfedél? Mert leszedtem a díszburkolatot, a gyújtósort, kilazítottam a csavarokat, de felfele a vezérműtengely tárcsáitól és a burkolattól nem tudtam rendesen leszedni a fedelet, ezért kibuktattam. Feltettem az új tömítést, buktatva vissza, és gondolom itt elmozdult a tömítés, mert most elég sok az olajveszteség a betonon..

De akkor hol rontottam el? :) Szedjem le a vezérlés belső burkolatát (eddig csak meglazítottam a tárcsák alatti két csavarral), vagy a vezérműtárcsát is le kell szedni vagy lazítani? Vagy mi a trükk?

Előre is köszi,
Atesz

szerk: illetve eszembe jutott, hogy a műszer 82 fokon áll stabilan, 91 körül kapcsol a venti, ellenben 92-es termosztát van benne. Előfordulhat, hogy a jeladó csal? Ha igen, melyik jeladó az, amenyik a termosztátnál van?

Link to comment
Megosztás:

zolikaDB, on 10 Apr 2015 - 1:29 PM, said:zolikaDB, on 10 Apr 2015 - 1:29 PM, said:

Amennyiben javítani kell, van-e lehetőség és érdemes-e gyújtással kapcsolatban tuningot eszközölni? Értem ezalatt, hogyha már úgyis hozzá kell nyúlni, akkor lehetne-e javítani a dolgon valamit, h csöppet fickósabb legyen a vas?

Értem ezalatt, h trafó, gyertya stb.

A gyújtástól nem lesz fickósabb.

Link to comment
Megosztás:

Nem állítom, hogy jobb az NGK mint a GM, de nekem ez szimpi. Most is az van benne, csak nem szeretném most is szétszedni, meg mikor a másikat teszem bele. Mostaniakat szerelő rakta be. Köszöntem!

Én a G-be Bosch-t vettem mindig.

Motorba meg csak NGK-t rakok. Soha semmi gond nem volt egyikkel sem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem állítom, hogy jobb az NGK mint a GM, de nekem ez szimpi. Most is az van benne, csak nem szeretném most is szétszedni, meg mikor a másikat teszem bele. Mostaniakat szerelő rakta be. Köszöntem!

Én egyszer vettem NGK-t 2000km-t kínlódtam végig vele!!! Úgy dobtam ki a p..csába, hogy öröm volt nézni. Katalógusból motorszám szerint volt kiválasztva. Dadogott, gyenge volt a motor. Megkapta a régi gyári Bosch gyertyákat és ment mint a "rakéta".

Így azóta csakis Bosch-t veszek!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Sógorom 2000.évj G Astrája ( X16XEL ) menet közben olyan 2000 és 3300 között fordulaton tartva vagy enyhe gáz elvételkor ( pici motor fék ) rángat az autó. Nemrég vette. Cserélve lett rajta:

-Komplett Vezérlés

-Olaj

-Összes szűrő

-Gyertya ( gyári GM )

Mivel a probléma a gyertya csere után se múlt el trafó sort cseréltünk. Ezzel valamivel mérséklődtek a rángások de nem múltak el. A motor hidegen szépen jár és az említett tartományban se rángat, csak melegen!! Jelenleg még a kipufogó lyukas de megvan az új azt is le cserléljük. 188.000 km futott. De nem tudunk rájönni hogy mitől rángathat. Hibakódot se dob ki. És nincs is tárolt hiba benne.

Köszi a segítséget vagy az észrevételt

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Sógorom 2000.évj G Astrája ( X16XEL ) menet közben olyan 2000 és 3300 között fordulaton tartva vagy enyhe gáz elvételkor ( pici motor fék ) rángat az autó. Nemrég vette. Cserélve lett rajta:

-Komplett Vezérlés

-Olaj

-Összes szűrő

-Gyertya ( gyári GM )

Mivel a probléma a gyertya csere után se múlt el trafó sort cseréltünk. Ezzel valamivel mérséklődtek a rángások de nem múltak el. A motor hidegen szépen jár és az említett tartományban se rángat, csak melegen!! Jelenleg még a kipufogó lyukas de megvan az új azt is le cserléljük. 188.000 km futott. De nem tudunk rájönni hogy mitől rángathat. Hibakódot se dob ki. És nincs is tárolt hiba benne.

Köszi a segítséget vagy az észrevételt

EGR szelep tísztítást próbáljátok meg

Link to comment
Megosztás:

EGR szelep tísztítást próbáljátok meg

Igen ez lemaradt, le vettem de nincs be ragadva és nem is volt olyan veszélyesen kormos a belseje. Lehet hogy féktisztítóval neki esek hátha az teljesen kitakarítja a belső részt. Mondjuk az EGR burkolata eléggé oxidált "rozsdás"

Link to comment
Megosztás:

Igen ez lemaradt, le vettem de nincs be ragadva és nem is volt olyan veszélyesen kormos a belseje. Lehet hogy féktisztítóval neki esek hátha az teljesen kitakarítja a belső részt. Mondjuk az EGR burkolata eléggé oxidált "rozsdás"

én is hasonlóban szenvedek, de mióta megvan a kocsi. (2012)

tavaly vettem egy angol webshop-ból egr-t, de azzal is rángat. Ellenben ezzel azt tapasztalom, mintha hideg indításnál megemelné az alapjáratot 1200-1500 körülira 1-2 percig. A régivel még -10fokban sem volt több 900-nál a hideg indítás.

furcsa mindkettőben, ha kézben tartom és kicsit megrázom, mindkettőben mozog valami.

kiváncsi vagyok neked mi lesz a megoldás. nekem féktisztító áztatás, wd40, etanol-os mosás, semmi nem segített véglegesen. és nem is volt túlzottam koszos mikor kiszereltem.

Vakolást próbáltam, de nekem 60 kmh felett motorhiba lámpát dobott, így kivettem 10km után.

újat meg sajnálok venni itthon, mert 40-50 körül van, de mi lesz ha nem ez a baj?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

X16XEL-nél hogy jön le a szelepfedél? Mert leszedtem a díszburkolatot, a gyújtósort, kilazítottam a csavarokat, de felfele a vezérműtengely tárcsáitól és a burkolattól nem tudtam rendesen leszedni a fedelet, ezért kibuktattam. Feltettem az új tömítést, buktatva vissza, és gondolom itt elmozdult a tömítés, mert most elég sok az olajveszteség a betonon..

De akkor hol rontottam el? :) Szedjem le a vezérlés belső burkolatát (eddig csak meglazítottam a tárcsák alatti két csavarral), vagy a vezérműtárcsát is le kell szedni vagy lazítani? Vagy mi a trükk?

Előre is köszi,

Atesz

szerk: illetve eszembe jutott, hogy a műszer 82 fokon áll stabilan, 91 körül kapcsol a venti, ellenben 92-es termosztát van benne. Előfordulhat, hogy a jeladó csal? Ha igen, melyik jeladó az, amenyik a termosztátnál van?

Megcsináltam, "beleragasztottam" a pasztával a tömítést a szelepfedélbe, majd a tömítés másik fele is kapott pasztát, így raktam óvatosan össze, jónak tűnik..

A műszer kérdésre meg kapott új termosztátot, új hőgombát, most úgy tűnik, minden rendben. A műszakit is megkaptuk ma, öröm és boldogság. :)

Módosítva : KrenAti
Link to comment
Megosztás:

Mármint a vízhőfokra gondolok, de mivel írtad h lámpánál felmegy így én termosztát cserét megpróbálnék.

Koszonom a segitseged! Kicsereltem a termosztatot, most jonak tunik. Ha mar nekialltam, kicsereltem az osszes szurot, olajat es a gyertyakat is. Jelentos a javulas. Bar az alapjaratom meg mindig rangat, meleg motornal erosebben. 750 es 800 kozott ingadozik. Erre esetleg valami otlet? (Lukas a kipufogom, okozhat ilyet?) Módosítva : Balazs33
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.