Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Főleg grep kollégától kérdezném: az alábbi két kapcsolósort (ami az elakadásjelző, központizár, stb. gombokat tartalmazza) össze lehet "házasítani"?

Egyik: kétgombos DDS+központizár

Másik: hatgombos de a DDS helyén vakdugó.

Szétszedve a hatgombost, a panelen megvan minden a DDS-hez, kivéve pár SMD alkatrészt, ami a másikban meg benne van. Gondoltam bütykölnék egy kicsit ezen a vonalon is, de csak akkor, ha van értelme. A rendszer működésre bírása a következő lépés, nagyjából tudom mire számíthatok. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Főleg grep kollégától kérdezném: az alábbi két kapcsolósort (ami az elakadásjelző, központizár, stb. gombokat tartalmazza) össze lehet "házasítani"?

Egyik: kétgombos DDS+központizár

Másik: hatgombos de a DDS helyén vakdugó.

Szétszedve a hatgombost, a panelen megvan minden a DDS-hez, kivéve pár SMD alkatrészt, ami a másikban meg benne van. Gondoltam bütykölnék egy kicsit ezen a vonalon is, de csak akkor, ha van értelme. A rendszer működésre bírása a következő lépés, nagyjából tudom mire számíthatok. Köszönöm.

Az ABS modulod tudja? Mert ha nem akkor nincs értelme.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jo temahoz irok-e, de olyan kerdesem lenne, hogy a kovetkezo lampa magassagat, hogyan tudom beallitani? Magassagallito motorral felszerelt de ezt is allitani kellene mert nem megfeleloen mukodik, konkretan kisebb az allitasi lehetosege a jobb oldalinak mint a balnak emit a bal oldali a 0-1-es allason feljebb vilagit a tobbi allasban viszont jo, de itt mar elegge a kocsi ele vilagit.

Errol a lamparol lenne szo:

http://dectane.shopgate.com/item/33333232

Sziasztok!

Erre tudja valaki a megoldast?

Link to comment
Megosztás:

Főleg grep kollégától kérdezném: az alábbi két kapcsolósort (ami az elakadásjelző, központizár, stb. gombokat tartalmazza) össze lehet "házasítani"?

Egyik: kétgombos DDS+központizár

Másik: hatgombos de a DDS helyén vakdugó.

Szétszedve a hatgombost, a panelen megvan minden a DDS-hez, kivéve pár SMD alkatrészt, ami a másikban meg benne van. Gondoltam bütykölnék egy kicsit ezen a vonalon is, de csak akkor, ha van értelme. A rendszer működésre bírása a következő lépés, nagyjából tudom mire számíthatok. Köszönöm.

Nemtom. :)

Nekem hat gombos van. Egy 3 gombosról cseréltem, de soha nem barkácsoltam bele, mivel nekem a DDS eredetileg is benne volt, így nem tudom neked sajnos megmondani.

Elvileg a gomb a kapcsolási rajz alapján csak egy egyszerű nyomógomb, így nem gondolnám, hogy nagy kaland lenne. Az SMD alkatrészek szerintem ellenállások és LED-ek lehetnek.

Link to comment
Megosztás:

Sztaricsnaja, grep köszönöm a válaszokat. Este kiolvasom az ABS kocka alfa kódját, aztán megírom. A panelből valóban csak led és ellenállás hiányzik. No este többet tudok majd.

Még egy: ilyen táblázat nincs véletlenül IPC-re is?

Köszönöm, üdv: Laci

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Opel Astra H 1,6 Z16xep benzin.

Lemerült az elem a slusszkulcsban és nem működött a központi zár, így kulccsal mechanikusan bezártam a kocsit. Látszatra sikerült is mert a lezárás megtörtént, a vezető oldali ajtót megnyitottam zárva volt. Aztán csak úgy véletlen megszokásból megnyitottam a hátsó ajtót és simán kinyílt mind kettő. Na ekkor többször próbáltam minden formában kulccsal bezárni de nem lehetett. Még jó hogy a közelben tudtam venni elemet a távirányítóba és le tudtam zárni a kocsit. Azóta folyamatosan próbálgatom kulccsal lezárni és van hogy lezár de legtöbbször inkább nem, bár a vezető ajtót azt mindig lezárja.

Tapasztalt valaki ilyet? Valami ötlet?

 

Köszi

Link to comment
Megosztás:

OPcommal megnéztem én is. Kiad egy alkatrésszámot, ami valószínűleg a táblázat első oszlopa ha jól sejtem. Ami érdekes, hogy nincs is olyanfelsorolva, mint az enyém, csak egy számmal eltérő.

 

Neked valami nagyon kulonc autod van :)

 

Az ABS vezerlo ott van a hutoviz tagulasi tartalya alatt, lehet latni (legalabbis nalam) a cimket es a kodot rajta.

Link to comment
Megosztás:

Neked valami nagyon kulonc autod van :)

 

Az ABS vezerlo ott van a hutoviz tagulasi tartalya alatt, lehet latni (legalabbis nalam) a cimket es a kodot rajta.

 

Azt sötétben most nem néztem. De azt gyanítom ugyan az a szám lesz rajta. Legalábbis rákerestem arra a számra, amit kidobott az opcom. Találtam olyan képtalálatokat, amin az ABS vezérlő látható ugyan ilyen számú címkével. De majd holnap megnézem nekem mi van rajta. :)

 

Szerk.: Kimentem mégis megnézni. A címkén is ugyan az van.

Módosítva : Cserenkov
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Opel Astra H 1,6 Z16xep benzin.

Lemerült az elem a slusszkulcsban és nem működött a központi zár, így kulccsal mechanikusan bezártam a kocsit. Látszatra sikerült is mert a lezárás megtörtént, a vezető oldali ajtót megnyitottam zárva volt. Aztán csak úgy véletlen megszokásból megnyitottam a hátsó ajtót és simán kinyílt mind kettő. Na ekkor többször próbáltam minden formában kulccsal bezárni de nem lehetett. Még jó hogy a közelben tudtam venni elemet a távirányítóba és le tudtam zárni a kocsit. Azóta folyamatosan próbálgatom kulccsal lezárni és van hogy lezár de legtöbbször inkább nem, bár a vezető ajtót azt mindig lezárja.

Tapasztalt valaki ilyet? Valami ötlet?

 

Köszi

Üdv!

 

Az Astra központi zárját nem lehet a vezető ajtón keresztül kulccsal lezárni. Ha lemerül az elem a távirányítóban, akkor az összes ajtót be kell csukni, majd a jobb első ajtót kinyitni, behajolni és az ajtózáró gombot megnyomni, hallani fogod hogy zárnak az ajtók és becsukod a jobb első ajtót is. A kocsi be van zárva, nyitni a kulccsal tudod a vezetőajtón keresztül. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Azt sötétben most nem néztem. De azt gyanítom ugyan az a szám lesz rajta. Legalábbis rákerestem arra a számra, amit kidobott az opcom. Találtam olyan képtalálatokat, amin az ABS vezérlő látható ugyan ilyen számú címkével. De majd holnap megnézem nekem mi van rajta. :)

 

Korábban én is néztem, mert nekem is meg van ez a táblázat és az én ABS vezérlőm száma sincs rajta a táblázaton. :)

Nekem is van DDS és TPMS is gyárilag.

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Korábban én is néztem, mert nekem is meg van ez a táblázat és az én ABS vezérlőm száma sincs rajta a táblázaton. :)

Nekem is van DDS és TPMS is gyárilag.

 

 

Azért kicsit még foglalkoztat a téma. Meg persze az is, hogy (a beégetett) programon kívül van-e más, fizikai különbség köztük. Gondolok itt arra, hogy mindegyik ESP-s tudja a vészfék módot (amikor hirtelen fékezel, de kis erővel nyomod a pedált, akkor kivezérli a teljes fékerőt), illetve beballag mindegyik kerék ABS jele, fordulatszáma a vezérlőbe. Szóval szerintem csak program kérdése, hogy az amúgy is rendelkezésre álló adatokkal mit kezd az ABS szoftvere és hardvere. Még olvasgatok a témában, úgyis csak kíváncsiságból/hobbiból csinálom, ha meg összejön hát örülök!

 

Nagyon köszönöm nektek az eddigi segítségeket, hasznos infókat (továbbra is jöhetnek :)).

Link to comment
Megosztás:

Azért kicsit még foglalkoztat a téma. Meg persze az is, hogy (a beégetett) programon kívül van-e más, fizikai különbség köztük. Gondolok itt arra, hogy mindegyik ESP-s tudja a vészfék módot (amikor hirtelen fékezel, de kis erővel nyomod a pedált, akkor kivezérli a teljes fékerőt), illetve beballag mindegyik kerék ABS jele, fordulatszáma a vezérlőbe. Szóval szerintem csak program kérdése, hogy az amúgy is rendelkezésre álló adatokkal mit kezd az ABS szoftvere és hardvere. Még olvasgatok a témában, úgyis csak kíváncsiságból/hobbiból csinálom, ha meg összejön hát örülök!

 

Nagyon köszönöm nektek az eddigi segítségeket, hasznos infókat (továbbra is jöhetnek :)).

 

Tudtommal kétfajta ABS vezérlővel szerelték a gépeket:

ABS MK60 ESP és ABS MK70.

Link to comment
Megosztás:

Kedves kultagok és topiktársak!

Böngésztem már ezt a hasznos fórumot, de ez az első hozzászólásom. Opel Astra H 1.3 CDTI Z13 DTH Caravan autóm van. Hol taláom az irányjelző relét? Cserélni szeretném, mert most nincs hátsó indexem (égő jó), az első és az oldasó pedig dupla sebességgel villant.

Előre is köszi!

 

Link to comment
Megosztás:

Kedves kultagok és topiktársak!

Böngésztem már ezt a hasznos fórumot, de ez az első hozzászólásom. Opel Astra H 1.3 CDTI Z13 DTH Caravan autóm van. Hol taláom az irányjelző relét? Cserélni szeretném, mert most nincs hátsó indexem (égő jó), az első és az oldasó pedig dupla sebességgel villant.

Előre is köszi!

 

Ebbe nincs hagyományos index relé. Elektronika kapcsolgatja az indexet.

Az elő és az oldalsó pedig pont azért villog gyorsabban, mert a hátsó nem megy.

Ott valami más gond lesz. (nem érintkező probléma?)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ebbe nincs hagyományos index relé. Elektronika kapcsolgatja az indexet.

Az elő és az oldalsó pedig pont azért villog gyorsabban, mert a hátsó nem megy.

Ott valami más gond lesz. (nem érintkező probléma?)

 

Ja, nekem azért cserés az UEC, mert a jobb oldali index nem működik. És a Xenont néha kiégettnek érzékeli. :(

Link to comment
Megosztás:

Ebbe nincs hagyományos index relé. Elektronika kapcsolgatja az indexet.

Az elő és az oldalsó pedig pont azért villog gyorsabban, mert a hátsó nem megy.

Ott valami más gond lesz. (nem érintkező probléma?)

 

Lehet, hogy érintkező, mert, ahogy látom, kicsit beázott a búra. A csatlakozásokat tisztítgattam, de nem történt változás. Mit lehet ilyenkor tenni? Lefújom valamivel, vagy irány a bontó és csere? Szezek egy multimétert és kimérem, amint odajutok.

Módosítva : mesti
Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumozók!

 

A következő problémával fordulok hozzátok...

 

2008-as évjáratú Astra H SW-m klíma "rendszerével" adódott egy kis problémám...

 

Az autó gyári - színes - kijelzővel van szerelve, CD70-es fejegységgel.

 

A klímát ugye menüből tudom ki-be kapcsolni. A mai nap amikor beindítottam a kocsit - ha jól emlékszem - "ECC" kifejezést is tartalmazó szöveg jelent meg a kijelzőn rövid időre. Ezt követően arra lettem figyelmes, hogy nem megy a klíma, valamint a kijelzőn is megjelent az "Eco" felirat az alsó sorban.

 

Amikor menüből megpróbáltam bekapcsolni a klímát egy teljesen idegen menü jelent meg a régi helyett, azonban azon szerepelt az "AC" megjelölés, valamint az, hogy milyen irányba kívánom beállítani a légbefúvást, de több menü hiányzik...

 

Az "AC" beikszelésével (klíma elvileges bekapcsolásával) a klímaszivattyú nem kapcsol be.

 

OP-COMmal kimenet tesztben ki lett próbálva, ott működik a klíma, és a hideg levegőt is elkezdi fújni.

 

Aki találkozott már hasonlóval, kérem szíves segítségét, hogy mi okozhatja a fentieket!

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

 

Napokban lettem tulajdonosa egy 1,4 14XEP autónak. Olyan problémám van , hogy a BC (nagyméretű, de nem színes), csak a TIMER funkciót jeleníti meg, fogyasztás stb nem. A kereskedő akkumulátort cserélt előtte, nem tudom ez jelent-e valamit. Találkozott már valaki a problémával?

Üdv

Somi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

 

Napokban lettem tulajdonosa egy 1,4 14XEP autónak. Olyan problémám van , hogy a BC (nagyméretű, de nem színes), csak a TIMER funkciót jeleníti meg, fogyasztás stb nem. A kereskedő akkumulátort cserélt előtte, nem tudom ez jelent-e valamit. Találkozott már valaki a problémával?

Üdv

Somi

 

Ez nem probléma, egyszerűen nincs felprogramozva. Nincs köze az akkucseréhez.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

 

Napokban lettem tulajdonosa egy 1,4 14XEP autónak. Olyan problémám van , hogy a BC (nagyméretű, de nem színes), csak a TIMER funkciót jeleníti meg, fogyasztás stb nem. A kereskedő akkumulátort cserélt előtte, nem tudom ez jelent-e valamit. Találkozott már valaki a problémával?

Üdv

Somi

Hello Somi! :-)

 

Pont a napokban programoztam ilyet, ha n szeretnél megoldható!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.