Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

5 hours ago, marton.csaba2 írta:

T Cserenkov!

"... Pontosan nem tudom a színhőmérsékletet..."
Oda van írva:
4350 K.

Vagy a gyártónál.

 

 

T mantec, vagy marton.csaba2!

Oda írtam, hogy nem tudom pontosan... (Még soha nem vettem ki a fényszóróból.) De akkor mégegyszer itt kérek elnézést, hogy nem tudtam hogy a H Astrákat gyárilag Osram Night Breaker xenon fényforrásokkal szerelték. Nem mindenki születik úgy, hogy ezt tudja. Bár ez a tény számomra elég meglepő, hogy nem egy alap standard fényforrást használtak költségcsökkentés gyanánt, hanem egy ilyen drága emelt fényerejűt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Vásároltam egy használt cd90 mp3 rádiót ajéndékba édesapámnak. Miután bekötötte egy autovillamossági szerelő

aminden jól működött rajta, a kijelzőn is megjelent minden, de kb. 10 másodpercenként megjelenik a kijelzőn (egy csippanás kíséretében) egy

"display safe" felirat. Nem kaptam a rádióhoz semmilyen kódot, de úgy hallottam, hogy nem is kell, hanem az autónak kell valami biztosági kódját beírni,

valóban így van?

Köszönöm a segítséget...

Superpower

Link to comment
Megosztás:

38 minutes ago, Superpower írta:

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Vásároltam egy használt cd90 mp3 rádiót ajéndékba édesapámnak. Miután bekötötte egy autovillamossági szerelő

aminden jól működött rajta, a kijelzőn is megjelent minden, de kb. 10 másodpercenként megjelenik a kijelzőn (egy csippanás kíséretében) egy

"display safe" felirat. Nem kaptam a rádióhoz semmilyen kódot, de úgy hallottam, hogy nem is kell, hanem az autónak kell valami biztosági kódját beírni,

valóban így van?

Köszönöm a segítséget...

Superpower

Szia!
Gondolom CD30 MP3 akart lenni? Ha nem választották le a kijelzőről, vagy éppen apukád kocsijában nem történt ez meg, akkor lehetséges ez a probléma. A kijelző és a fejegység egy pár. Hiába veszed ki a fejegységet az autóból, az akkor is az eredeti kijelzőt fogja keresni, vagyis nem fog működni másik autóban másik kijelzővel. Szóval meg kellene tudni, hogy az amit vettél, letanított fejegység-e, illetve amit apukád autójából kivettetek, annak megtörtént-e a leválasztása.

Módosítva : Astra555
Link to comment
Megosztás:

Na megint van egy hülye kérdésem. Ha ki akarom venni az akksit, mikor és hogy zárom be a kocsit (lent áll az utcán)? Ha kivétel előtt bezárom a központival, (a motorháztetőt nyitva hagyom), akkor nem szólal meg a riasztó? Ha viszont előbb kiveszem az akksit, akkor csak a vezetőoldali ajtó záródik kulccsal.

Link to comment
Megosztás:

46 minutes ago, sasa58 írta:

Na megint van egy hülye kérdésem. Ha ki akarom venni az akksit, mikor és hogy zárom be a kocsit (lent áll az utcán)? Ha kivétel előtt bezárom a központival, (a motorháztetőt nyitva hagyom), akkor nem szólal meg a riasztó? Ha viszont előbb kiveszem az akksit, akkor csak a vezetőoldali ajtó záródik kulccsal.

Így.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, sasa58 írta:

Na megint van egy hülye kérdésem. Ha ki akarom venni az akksit, mikor és hogy zárom be a kocsit (lent áll az utcán)? Ha kivétel előtt bezárom a központival, (a motorháztetőt nyitva hagyom), akkor nem szólal meg a riasztó? Ha viszont előbb kiveszem az akksit, akkor csak a vezetőoldali ajtó záródik kulccsal.

Gyári riasztód van?

Tehát bezárnád az autót nyitott motorházzal, és úgy vennéd ki az akksit? Mert ebben az esetben nem fog megszólalni......egyrészt hamarabb veszed ki(saruk fellazítva), mint ahogy élesedik a rendszer(ha jól tudom, ez olyan fél perc, vagy 1)...viszont ha visszateszed, akkor megszólal.....

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, Maybal írta:

Gyári riasztód van?

Tehát bezárnád az autót nyitott motorházzal, és úgy vennéd ki az akksit? Mert ebben az esetben nem fog megszólalni......egyrészt hamarabb veszed ki(saruk fellazítva), mint ahogy élesedik a rendszer(ha jól tudom, ez olyan fél perc, vagy 1)...viszont ha visszateszed, akkor megszólal.....

Igen, gyári riasztóm van, akkor jobban járok, ha mechanikusan zárom le egyenként az ajtókat, ahogy Astra555 javasolta.. Gondoltam, hogy valami huncutság van a riasztóval.:)

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, sasa58 írta:

Igen, gyári riasztóm van, akkor jobban járok, ha mechanikusan zárom le egyenként az ajtókat, ahogy Astra555 javasolta.. Gondoltam, hogy valami huncutság van a riasztóval.:)

A motortérben a tűzfalnál vagy egy gumiharangos nyomógomb az a riasztóhoz van, nyomd be és rögzítsd le pl gyorskötővel akkor nyugodtan játszadozhatsz vele...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap menet közben azt figyeltem meg,hogy az üa mutatója a megszokottnál gyorsabban csökken. Ekkor átváltottam a megtehető km állásra és az is csökkent ( gondolom mert összeköttetésben vannak). Megálltam és alánéztem az autónak + motorteret is megnéztem de sehol gázolaj folyás. Majd mentem tovább és egyszer csak elkezdett visszamenni a mutató és a megtehető km is növekedett.Mai nap próbaútra mentem és jelenség ugyan ez volt. A megtehető km 610ről lement 60ra majd magától visszament 580km-re. Az már tuti,hogy nem lyukas a rendszer inkább valami elektronikai vagy kontakt hiba lehet. Valakinek tipp,hogy merre induljak el?

Link to comment
Megosztás:

Hogyan kell a sebességfüggő ajtózárást felprogramozni?

Megcsináltam úgy ahogy ebben a videóban van. REC-ben engedélyeztem, leprogramoztam. A központi zár gombját ugyan így csippanásig nyomva tartottam. Azt gondoltam ezzel kész is. De azóta se csinál semmit.

 

 

Kell még valahol valamit beállítani? Mondjuk annyira nem zavar a hiánya. Csak kíváncsiságból gondoltam kipróbálom. De meglepett, hogy hiába állítottam be, nem csinál semmit.

Link to comment
Megosztás:

58 minutes ago, Cserenkov írta:

Hogyan kell a sebességfüggő ajtózárást felprogramozni?

Megcsináltam úgy ahogy ebben a videóban van. REC-ben engedélyeztem, leprogramoztam. A központi zár gombját ugyan így csippanásig nyomva tartottam. Azt gondoltam ezzel kész is. De azóta se csinál semmit.

 

Kell még valahol valamit beállítani? Mondjuk annyira nem zavar a hiánya. Csak kíváncsiságból gondoltam kipróbálom. De meglepett, hogy hiába állítottam be, nem csinál semmit.

Én így csináltam és működik. Pontosabban csak a programozást csináltam. A gombot nem kellett csippanásig nyomni.

Nem lehet, hogy azzal le is tiltottad? Próbáltad újra megnyomni? Ha minden igaz azzal lehet be-ki kapcsolni ha fel van programozva.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

27 minutes ago, Sztaricsnaja írta:

Én így csináltam és működik. Pontosabban csak a programozást csináltam. A gombot nem kellett csippanásig nyomni.

Nem lehet, hogy azzal le is tiltottad? Próbáltad újra megnyomni? Ha minden igaz azzal lehet be-ki kapcsolni ha fel van programozva.

Okés, megpróbálom.

Most néztem meg utólag megint a videót és neki nem is csippan, csak lezár-kinyit. Nekem adott egy csippanó hangot mikor hosszan nyomtam.

Link to comment
Megosztás:

Valószínű az lesz a gond, más márkánál (pl. rönyó) is a központi zár gombjának nyomva tartásával lehet be/kikapcsolni. Ez a funkció nekem is megvan, de még nem próbáltam kikapcsolni, szerintem hasznos "extra". Legfeljebb akkor zavaró, ha hátulról kiszáll valaki, és nyitná a csomagtartót, mert azt csak az első ajtók nyitására, vagy a központi zár gombját megnyomva nyitja ki - bár nem tudom, ez Opelnél is így van-e.

Link to comment
Megosztás:

Azt ne kérdezzétek miért, de így működik: felprogramozás után gyújtáson hangjelzésig nyomni a gombot, utána menni annyit, hogy bezárjon. Megállni, leállítani, újra gyújtás, hangjelzésig nyomni, és működni fog. Belülről bármelyik ajtót nyitva, minden ajtó nyílik, de elindulás után (12 km/ó sebességnél) visszazár.

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, Cserenkov írta:

"... felprogramozás után gyújtáson hangjelzésig nyomni a gombot..."

Idáig megvoltam vele. De akármeddig mentem, magától nem akar semmit csinálni. De majd próbálkozom vele még.

Elvileg úgy van, hogy programozás után a középkonzolon nyomod a központizár gombját kb 5 mpercig, csippan az autó és lezár a kpzár, de még nyomod tovább amíg vissza ki nem nyit.

Nem próbáltam ki soha, lévén nincs REC modulom...

Link to comment
Megosztás:

6 hours ago, Cserenkov írta:

"... felprogramozás után gyújtáson hangjelzésig nyomni a gombot..."

Idáig megvoltam vele. De akármeddig mentem, magától nem akar semmit csinálni. De majd próbálkozom vele még.

Én a gombot hosszan nyomva tudom ki/be kapcsolni ezt a funkciót.

Szerintem te programozás után kikapcsoltad. :)

Link to comment
Megosztás:

16 hours ago, pethetiti írta:

Lenne még egy kérdésem,valakinek romlott már el szivargyújtója? Nekem úgy néz ki hogy igen,azt szeretném kérdezni hogy van neki esetleg egy biztosítéka vagy merre keressem a hibát?

Szép napot!

Van biztosítéka persze, de attól függ, hogy REC modulos az autód van sem, mert a biztosíték helyében közrejátszik a felszereltség.

Link to comment
Megosztás:

21 hours ago, grep írta:

Én a gombot hosszan nyomva tudom ki/be kapcsolni ezt a funkciót.

Szerintem te programozás után kikapcsoltad. :)

Programozás eélőtt hiába nyomtam hosszan, nekem semmit nem csinált. :)

Programoszás után legalább valami történt, mert csippant egyet. De lehet az lesz a baj, hogy nem vártam meg, hogy vissza is nyisson. Lezárt, csippant és utána elengedtem. Majd kipróbálom úgy.

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, Cserenkov írta:

Programozás eélőtt hiába nyomtam hosszan, nekem semmit nem csinált. :)

Programoszás után legalább valami történt, mert csippant egyet. De lehet az lesz a baj, hogy nem vártam meg, hogy vissza is nyisson. Lezárt, csippant és utána elengedtem. Majd kipróbálom úgy.

Ha felprogramoztad, akkor jelen van. Az ajtózáró gombbal tudod a funkciót be, ill. kikapcsolni. Ha folyamatosan nyomod, akkor ugye rögtön bezár, majd kb 5mp után csippan, és ki is nyit....na ekkor van bekapcsolva...itt egy zenementes videó, jól hallani mi zajlik aktiváláskor. ha ki akarod kapcsolni, akkor asszem ugyanez csippanás nélkül.....

Módosítva : Maybal
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.