Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Gyerekülés:

A gyári gyereküléssel talán, mert abban van jeladó és ha a vevő érzékeli, akkor kikapcsolja a légzsákot. Kérdés, hogy vevő van-e a kocsidban.

Ráadásul drága ez a fajta ülés, es nem biztos, az sem, hogy az az ülés a legjobb választás nektek.

Szerintem a gyerek jobb helyen van a hátsó ülésen, mint elől. Menet közben úgy sem fogod (csúnyán szólva) piszkálni, ha meg valamiért még is kell, akkor félre állsz.

Keress inkább egy jobb ülést, és tedd hátra.

Mi Britax First Class Plus ülést használunk. Ha jól tudom 9kg-ig menetiránynak háttal kell bekötni, a felett menetiránynak megfelelően.

Nem olcsó ülés, de Angliából rendeltük eBayen és úgy nagyon jó aron kaptuk.

Üdv!

O

Köszi a választ!

Most is bal hátul ül a fiatal úr, de a feleségem egyre többet használja a kocsit és ha ketten menne néha jobb lenne ha elől lenne főleg városban, ahol nem tudsz félreállni mindig ha pl. kiesett a cumi, ám a piros lámpánál nem lenne gond visszatenni.

Viszont ha nem kikapcsolható akkor nincs mit tenni. Marad hátul az ülés gyerekestől, amíg el nem éri a 9 kg-ot.

Link to comment
Megosztás:

A szeptember közepi átültetési határidőt tartva a KRESZ is alkalmazkodik a rendelkezéshez.

A módosítás új szövegezéssel teszi egyértelművé, hogy gyermekbiztonsági rendszer az első utasülésbe is szerelhető, háttal azonban csak akkor, ha az üléshez nincs légzsák vagy ki van kapcsolva.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, elnéztem.Már napok óta statisztikát gyártok. :icon1:

P0136 Lambdaszonda áramkör meghibásodás (1.hengersor 2.szonda) (Lásd P2270, P2271)

P2270 Lambdaszonda jel szegény állapotban megragadt (1.hengersor 2.szonda)

P2271 Lambdaszonda jel dús állapotban megragadt (1.hengersor 2.szonda)

A többi számról nem tudok semmit.

Voltam tegnap villanyásznál és megállapította hogy az 1.henger 2.szonda a katalizátor utáni diagnosztikai szondát jelenti és nálam a fűtéskört reklamálja az autó.Azért írtam ezt le,hátha később ez valakinek még segítségére lehet.

Link to comment
Megosztás:

Opel Astra H Sedan CD 70 vagy DVD 90 Navi

Sziasztok.

Új felhasználója vagyok a Fórumnak,mely nagyon tetszik.Rengeteg hasznos tippet,ötletet,tanácsot olvastam már eddig.Most szakértő segítségeteket,tanácsotokat szeretném kérni.

Van egy 2008 Z16XER Astra H Sedanom,melyet szeretnék feldobni egy CD70 Navi vagy DVD 90 egységgel színes kijelzővel.Nem tudom mondjuk,hogy mi a különbség?

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem,hogy lehetséges-e ez?Jelenleg egy BC CD30 MP3 egység van benne BID (ha jól sejtem,nem kétsoros fekete-sárga kijelző)

Amennyiben igen,akkor honnan tudok vásárolni akár újat vagy használtat megbízható forrásból,és nagyjából milyen áron,valamint tudtok-e ajánlani valakit,aki szakszerűen beszereli és beállítja?

Megtisztelő segítségeteket nagyon szépen köszönöm.

Szabi.

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

Opel Astra H Sedan CD 70 Navi

Sziasztok.

Új felhasználója vagyok a Fórumnak,mely nagyon tetszik.Rengeteg hasznos tippet,ötletet,tanácsot olvastam már eddig.Most szakértő segítségeteket,tanácsotokat szeretném kérni.

Van egy 2008 Z16XER Astra H Sedanom,melyet szeretnék feldobni egy CD70 Navi vagy DVD 90 egységgel színes kijelzővel.Nem tudom mondjuk,hogy mi a különbség?

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem,hogy lehetséges-e ez?Jelenleg egy BC CD30 MP3 egység van benne BID (ha jól sejtem,nem kétsoros fekete-sárga kijelző)

Amennyiben igen,akkor honnan tudok vásárolni akár újat vagy használtat megbízható forrásból,és nagyjából milyen áron,valamint tudtok-e ajánlani valakit,aki szakszerűen beszereli és beállítja?

Megtisztelő segítségeteket nagyon szépen köszönöm.

Szabi.

Szia. Lehet cserélni, de mindenképpen letanítottat vegyél. Színes kijelző kb 80.000ft, a DVD90 100000 körül van a racing-bazar.hu-n

Pl

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Opel Astra H Sedan CD 70 Navi

Sziasztok.

Új felhasználója vagyok a Fórumnak,mely nagyon tetszik.Rengeteg hasznos tippet,ötletet,tanácsot olvastam már eddig.Most szakértő segítségeteket,tanácsotokat szeretném kérni.

Van egy 2008 Z16XER Astra H Sedanom,melyet szeretnék feldobni egy CD70 Navi vagy DVD 90 egységgel színes kijelzővel.Nem tudom mondjuk,hogy mi a különbség?

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem,hogy lehetséges-e ez?Jelenleg egy BC CD30 MP3 egység van benne BID (ha jól sejtem,nem kétsoros fekete-sárga kijelző)

Amennyiben igen,akkor honnan tudok vásárolni akár újat vagy használtat megbízható forrásból,és nagyjából milyen áron,valamint tudtok-e ajánlani valakit,aki szakszerűen beszereli és beállítja?

Megtisztelő segítségeteket nagyon szépen köszönöm.

Szabi.

Szia!

Szerintem nem olcsó mulatság beszerezni, ennyiért szerintem kapsz 2 DIN-es fejegységet is, ami pont passzol a helyére. Navi abban is van, meg filmet is tudsz nézni, tudsz rá tolatókamerát kötni,telefont csatlakoztatni, stb. A gyárinál is megoldhatók ezek a funkciók, de nem egyszerűen.

Ha ragaszkodsz a gyári konfigurációhoz, akkor annyit érdemes tudni, hogy a CD70 cd alapú, a DVD90 meg dvd. Hogy ezen kívül még mi lehet a különbség, nem tudom.

Ja, és a színes kijelzőhöz (CID) kell még egy keret is, bár az már valószínűleg aprópénz a többihez, meg a navihoz is kell egy GPS antenna.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Szerintem nem olcsó mulatság beszerezni, ennyiért szerintem kapsz 2 DIN-es fejegységet is, ami pont passzol a helyére. Navi abban is van, meg filmet is tudsz nézni, tudsz rá tolatókamerát kötni,telefont csatlakoztatni, stb. A gyárinál is megoldhatók ezek a funkciók, de nem egyszerűen.

Ha ragaszkodsz a gyári konfigurációhoz, akkor annyit érdemes tudni, hogy a CD70 cd alapú, a DVD90 meg dvd. Hogy ezen kívül még mi lehet a különbség, nem tudom.

Ja, és a színes kijelzőhöz (CID) kell még egy keret is, bár az már valószínűleg aprópénz a többihez, meg a navihoz is kell egy GPS antenna.

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Nézegettem én is fejegységeket,csak az a praktikusságbeli problémám vele,hogy a középkonzol kialakításából adódóan szerintem elég kényelmetlenül lent van.

Megfogadom véleményedet és elgondolkodok rajta.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer én már utána jártam, de bevallom, már nem emlékszem pontosan. Azon kívül hogy az egyikbe CD, a másikba DVD lemez való, a DVD-n talán több ország térképe található egy lemezen. Bár a CD-re is ráfért egész Közép-Kelet-Európa. És talán még a POI-k és egyéb információk részletesebbek a DVD-n, vagy valami ilyesmi rémlik...

A csere elég zsebbenyúlós lesz, de persze megoldható minden nagyobb probléma átalakítás nélkül. A fejegység és a kijelző még bontottan is bővel hat számjegyű összeg lesz. Újonnan meg szerintem felejtős, mert elég horror ára van. Csak a kijelző valami negyed milliót kóstál. Irreálisan drága, hiszen egy ilyen sőt jobb LCD-t Kínában legyártatni szinte fillérekbe kerül.

Jól írják kell egy GPS-antenna is. Ez a tetőn lévő atennatalpban van venne. A GPS-es egy kicsit hosszabb alakú. Ezt is cserélni kell, valamint levenni a tetőkárpitot bekábelezni.

Ahogy előttem írták kell még egy másik kijelző keret. De ez már tényleg filléres tétel az előzőekhez.

Utána már csak egy Tech2 kell, amivel mindent mindennel össze kell programozni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

GPS antennából megfelelő a rövid vezetékes is, amit a 7. hangszóró környéki rács alá lehet tenni, így nem kell tetőkárpitot bontani. Ami kimaradt a listából az az RGB kábel, ez olyan 20-25 eFt. A CD70 - DVD90 között nemzetközi útvonaltervezésben annyi a különbség, hogy a dvd-n rajta van egész Európa részletes térképe, egy mozdulattal tervez, a CD70-nél pedig ha másik lemezen van a célország részletes térképe, akkor előbb tervezni kell egy nagyvárosig, az ország elérése után lemezcsere és pontos célra tervezés. Illetve amit Cserenkov is írt, hogy bővebb a POI adatbázisa (plusz még telefonszámok is vannak benne). Az említett CID keret Opel kereskedésben 4-5 eFt. Maga a csere nem nagy munka, de felprogramozni csak Tech2-vel lehet (3-5 eFt). A CD30-at és a BID-et opcom is le tudja választani.

Módosítva : koco
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

GPS antennából megfelelő a rövid vezetékes is, amit a 7. hangszóró környéki rács alá lehet tenni, így nem kell tetőkárpitot bontani. Ami kimaradt a listából az az RGB kábel, ez olyan 20-25 eFt. A CD70 - DVD90 között nemzetközi útvonaltervezésben annyi a különbség, hogy a dvd-n rajta van egész Európa részletes térképe, egy mozdulattal tervez, a CD70-nél pedig ha másik lemezen van a célország részletes térképe, akkor előbb tervezni kell egy nagyvárosig, az ország elérése után lemezcsere és pontos célra tervezés. Illetve amit Cserenkov is írt, hogy bővebb a POI adatbázisa (plusz még telefonszámok is vannak benne). Az említett CID keret Opel kereskedésben 4-5 eFt. Maga a csere nem nagy munka, de felprogramozni csak Tech2-vel lehet (3-5 eFt). A CD30-at és a BID-et opcom is le tudja választani.

Szia.

Nekem OPCom van,de ha jól sejtem,az nem sok mindenre jó,mert próbáltam egy-két okosságot beállítani,mint pl. speedlock,de azt írta ki,hogy ez a funkció nem elérhető,jelezzem a szoftver gyártójának,pedig tutorial video alapján próbáltam állítani a REC-et.

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat és a hasznosabbnál hasznosabb ötleteket,melyekre továbbra is várok.

Egyébbként OPCom használata közben egy olyan hangot hallottam hátulról néhány másodpercig,mintha egy elektromotor vagy valami hasonlo felzúgna majd lassan leállna,remélem nem csináltam semmi galibát.Az autó indul.:-)

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

Opel Astra H Sedan CD 70 vagy DVD 90 Navi

Sziasztok.

Új felhasználója vagyok a Fórumnak,mely nagyon tetszik.Rengeteg hasznos tippet,ötletet,tanácsot olvastam már eddig.Most szakértő segítségeteket,tanácsotokat szeretném kérni.

Van egy 2008 Z16XER Astra H Sedanom,melyet szeretnék feldobni egy CD70 Navi vagy DVD 90 egységgel színes kijelzővel.Nem tudom mondjuk,hogy mi a különbség?

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem,hogy lehetséges-e ez?Jelenleg egy BC CD30 MP3 egység van benne BID (ha jól sejtem,nem kétsoros fekete-sárga kijelző)

Amennyiben igen,akkor honnan tudok vásárolni akár újat vagy használtat megbízható forrásból,és nagyjából milyen áron,valamint tudtok-e ajánlani valakit,aki szakszerűen beszereli és beállítja?

Megtisztelő segítségeteket nagyon szépen köszönöm.

Szabi.

Szia. Színes kijelző 80e-ért van kerettel együtt. Ha érdekel, tudok email címet valakihez, akitől én is vettem és rendszerint mindig van neki. Ennél olcsóbban nem fogsz kapni. (én legalább fél évig kerestem és nincs olcsóbban, kint is drágább)

Ill. a neten hírdetnek DVD90-et 69e-ért. Ezt a hírdetést már leglább egy fél éve látom, szóval lehet, hogy 60-ra le lehet alkuldni.

Sajnos ide linket valamiért nem tudok berakni. Ha érdekel, akkor keress meg magánban és talán ott el tudom küldeni.

Amúgy ha Grundig CD30MP3-ad van, és az előlapja grafitszürke, akkor lehet érdekelne. Sajnos kb. két hete majdnem lett egy ilyen rádióm, de mégse lett belőle semmi.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia. Színes kijelző 80e-ért van kerettel együtt. Ha érdekel, tudok email címet valakihez, akitől én is vettem és rendszerint mindig van neki. Ennél olcsóbban nem fogsz kapni. (én legalább fél évig kerestem és nincs olcsóbban, kint is drágább)

Ill. a neten hírdetnek DVD90-et 69e-ért. Ezt a hírdetést már leglább egy fél éve látom, szóval lehet, hogy 60-ra le lehet alkuldni.

Sajnos ide linket valamiért nem tudok berakni. Ha érdekel, akkor keress meg magánban és talán ott el tudom küldeni.

Amúgy ha Grundig CD30MP3-ad van, és az előlapja grafitszürke, akkor lehet érdekelne. Sajnos kb. két hete majdnem lett egy ilyen rádióm, de mégse lett belőle semmi.

Szia.

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Picit felcsillant a remény a szememben,bár a többiek véleményét látván az árakról,meglepő az ajánlatod.Gondolom megbízható forrásból van.

Egy próbát megér.

Ha jól értem külön a kijelzőnek van egy ára és pluszba a fejegység vagy ami fejegységet láttál az kijelzővel együtt van?

Nekem sajnos a világosabb szürke betét van az autóban,szatén szürke,ha jól tudom.

Az elérhetőségek miatt kereslek privátban.

Nagyon szépen köszönöm.

U.i.: küldj egy email címet vagy telefonszámot légyszi,amin el tudlak érni.Köszönöm szépen.

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

Szia.

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Picit felcsillant a remény a szememben,bár a többiek véleményét látván az árakról,meglepő az ajánlatod.Gondolom megbízható forrásból van.

Egy próbát megér.

Ha jól értem külön a kijelzőnek van egy ára és pluszba a fejegység vagy ami fejegységet láttál az kijelzővel együtt van?

Nekem sajnos a világosabb szürke betét van az autóban,szatén szürke,ha jól tudom.

Az elérhetőségek miatt kereslek privátban.

Nagyon szépen köszönöm.

U.i.: küldj egy email címet vagy telefonszámot légyszi,amin el tudlak érni.Köszönöm szépen.

Küldtem ide neked üzenetet.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Másnál fordult már elő hasonló és vagy mi az istentől lehet?

2004-es évjáratú 5 ajtós H Astra (Z14XEP). Hosszabb dugóban vánszorgásnál egyszer csak felvillan a menetstabilizátor hiba jelzés és időnként a "szervizeltesd a kocsit franciakulcsos" hiba lámpa is mellé. Kikerülök a dugóból megyek vele kicsit, leállítom, indítás és semmi baja. Mutattam már szerelőnek meg még márkaszervíznek is de senki nem talált semmit (.....pedig ha az utóbbiban nem találtak semmit amihez valami szép javítási összeget tudtak volna kínálni...,) :) Idegesítő. Valaki valami tipp?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Másnál fordult már elő hasonló és vagy mi az istentől lehet?

2004-es évjáratú 5 ajtós H Astra (Z14XEP). Hosszabb dugóban vánszorgásnál egyszer csak felvillan a menetstabilizátor hiba jelzés és időnként a "szervizeltesd a kocsit franciakulcsos" hiba lámpa is mellé. Kikerülök a dugóból megyek vele kicsit, leállítom, indítás és semmi baja. Mutattam már szerelőnek meg még márkaszervíznek is de senki nem talált semmit (.....pedig ha az utóbbiban nem találtak semmit amihez valami szép javítási összeget tudtak volna kínálni...,) :) Idegesítő. Valaki valami tipp?

Szia!

Pedig ilyenkor lennie kell hibakódnak a tárolóban. Pedálteszttel ki tudod olvasni a hibakódot, attól lehet, hogy okosabb leszel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Másnál fordult már elő hasonló és vagy mi az istentől lehet?

2004-es évjáratú 5 ajtós H Astra (Z14XEP). Hosszabb dugóban vánszorgásnál egyszer csak felvillan a menetstabilizátor hiba jelzés és időnként a "szervizeltesd a kocsit franciakulcsos" hiba lámpa is mellé. Kikerülök a dugóból megyek vele kicsit, leállítom, indítás és semmi baja. Mutattam már szerelőnek meg még márkaszervíznek is de senki nem talált semmit (.....pedig ha az utóbbiban nem találtak semmit amihez valami szép javítási összeget tudtak volna kínálni...,) :) Idegesítő. Valaki valami tipp?

Az akksid jó? Hűtőventilátor előtét ellenállások jók? Ilyenkor mekkora a hűtővíz hőmérséklete?

El tudom képzelni, hogy a dugóban bekapcsol a hűtőventilátor legmagasabb fokozat (ha az előtétellenállások nem jók, akkor a legmagasabb fokozaton) és a feszültséget annyira megrántja, hogy leesik a fesz. egy pillanatra vmi küszöbszint alá.

De az a legjobb, ha tényleg kiolvasod a hibakódot. Az legalább adhat valami támpontot.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Másnál fordult már elő hasonló és vagy mi az istentől lehet?

2004-es évjáratú 5 ajtós H Astra (Z14XEP). Hosszabb dugóban vánszorgásnál egyszer csak felvillan a menetstabilizátor hiba jelzés és időnként a "szervizeltesd a kocsit franciakulcsos" hiba lámpa is mellé. Kikerülök a dugóból megyek vele kicsit, leállítom, indítás és semmi baja. Mutattam már szerelőnek meg még márkaszervíznek is de senki nem talált semmit (.....pedig ha az utóbbiban nem találtak semmit amihez valami szép javítási összeget tudtak volna kínálni...,) :) Idegesítő. Valaki valami tipp?

Nekem is volt már ez, de nekem párosult azzal, hogy ha 2200-as fordulat felett letiltott alapjáratra. Ezzel kellett "döcögnöm". Majd ujraindítottam és ment. Nekem valami gázpedál szenzor hibakódom volt, de valójában érintkezési hiba volt.

Link to comment
Megosztás:

Aksi az jó de a ventillátor dologban tényleg lehet valami mert dugóban is jellemzően akkor csinálja amikor amúgy is meleg idő társul mellé. Hűtővíz 96-97 szokott lenni ha jól emlékszem ilyenkor. Illetve az előző üzenetben hazudtam mert az Opelesek kiolvasták ugye a hibákat és a fojtószelepre volt valami de azt mondták, hogy hibás jelentés vagy mi volt. Rákötötték sz.gépre és mentek vele próbakört is amiből kiderült, hogy minden tökéletesen működik legalábbis az autó szerint. Így is úgy is érik egy olajcsere szóval megyek a szerelőmhöz majd ráuszítom a témára és meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

Aksi az jó de a ventillátor dologban tényleg lehet valami mert dugóban is jellemzően akkor csinálja amikor amúgy is meleg idő társul mellé. Hűtővíz 96-97 szokott lenni ha jól emlékszem ilyenkor. Illetve az előző üzenetben hazudtam mert az Opelesek kiolvasták ugye a hibákat és a fojtószelepre volt valami de azt mondták, hogy hibás jelentés vagy mi volt. Rákötötték sz.gépre és mentek vele próbakört is amiből kiderült, hogy minden tökéletesen működik legalábbis az autó szerint. Így is úgy is érik egy olajcsere szóval megyek a szerelőmhöz majd ráuszítom a témára és meglátjuk.

Milyen kijelző van az autóban? Mert GID és CID esetében menet közben is lehet élő adatokat nézni, többek között az akku feszültségét is. A vízhőfok alapján meg könnyen fel lehet vinni a hőmérsékletet a venti bekapcsolásáig, és akkor minden kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Milyen kijelző van az autóban? Mert GID és CID esetében menet közben is lehet élő adatokat nézni, többek között az akku feszültségét is. A vízhőfok alapján meg könnyen fel lehet vinni a hőmérsékletet a venti bekapcsolásáig, és akkor minden kiderül.

GID van benne

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Volna egy kérdésem,hátha valakinek van valami ötlete.Nekem egy 2008-as gyártású H astra caravan autóm van/Z16XER/.Az első kérdésem hogy nem tudok belépni a szervíz menűbe,és ez vajon miért van ez? A második kérdésem hogy nincs hűtővíz hőfok kijelző,és van e lehetőség a BC menű megváltoztatására olyan módon hogy a tényleges hőfokot mindíg lássam?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Volna egy kérdésem,hátha valakinek van valami ötlete.Nekem egy 2008-as gyártású H astra caravan autóm van/Z16XER/.Az első kérdésem hogy nem tudok belépni a szervíz menűbe,és ez vajon miért van ez? A második kérdésem hogy nincs hűtővíz hőfok kijelző,és van e lehetőség a BC menű megváltoztatására olyan módon hogy a tényleges hőfokot mindíg lássam?

Ha GID vagy BID kijelződ van be kell tudnod lépni, itt a videó hogyan kell:

A hőfok kijelzést alapból nem tudod főképre tenni a csehek csináltak egy kütyüt amit a diagba kell dugni, ha jól emlékszem azzal meg lehet csinálni.

Módosítva : Davee
Link to comment
Megosztás:

A hőfok kijelzést alapból nem tudod főképre tenni a csehek csináltak egy kütyüt amit a diagba kell dugni, ha jól emlékszem azzal meg lehet csinálni.

Komfort modul az eszköz, és sok minden más mellett a vízhőfokot is ki tudja írni. Csak GID vagy CID kell hogy legyen az autóban. Most készült hozzá egy újabb frissítés. Csak a 2.0T motoros autóknál (Vectra esetében 2.8T is) egy 35 elemes listából lehet tetszőlegesen 6-ot beállítani, és azok értékeit kijeleztetni (főleg a motorra jellemző élő adatok).

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Nekem OPCom van,de ha jól sejtem,az nem sok mindenre jó,mert próbáltam egy-két okosságot beállítani,mint pl. speedlock,de azt írta ki,hogy ez a funkció nem elérhető,jelezzem a szoftver gyártójának,pedig tutorial video alapján próbáltam állítani a REC-et.

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat és a hasznosabbnál hasznosabb ötleteket,melyekre továbbra is várok.

Egyébbként OPCom használata közben egy olyan hangot hallottam hátulról néhány másodpercig,mintha egy elektromotor vagy valami hasonlo felzúgna majd lassan leállna,remélem nem csináltam semmi galibát.Az autó indul.:-)

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.