Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Igen ajto bezarodik! Próbálgattam a gombbal lehet vmi, izzót kivettem mindenesetre. Mintha az-az állás ahol kikapcsolna a lámpa a kikapcsolás es a bekapcsolas közé esne. Ha felig benyomom es úgy tartom elalszik.

Mit lehetne tenni, érintkezés probléma?

szia

Nekem is volt egyszer ilyen,akkusarut leveszed 5 percre majd vissza és minden ok lesz.

Nekem akkor csinálta mikor lezártam a kocsit a párom meg pont rányitott és megzavarodott picit...a belső világítás elöl nem aludt el.

Link to comment
Megosztás:

szia

Nekem is volt egyszer ilyen,akkusarut leveszed 5 percre majd vissza és minden ok lesz.

Nekem akkor csinálta mikor lezártam a kocsit a párom meg pont rányitott és megzavarodott picit...a belső világítás elöl nem aludt el.

Ilyen nálam is van, a következő helyzetben csinálja: megyek az autóval, megállok, leállítom a motort. Ekkor ugye felgyullad a belső világítás. Ha újra beindítom és megyek vele, akkor égve marad, sehogy máshogy nem alszik el, csak akkusaru levételével. Megoldás: leállítom a motort, kihúzom a kulcsot, kinyitom az ajtót, becsukom, akkor elalszik. Elég hülyén nézek ki, mikor vasúti átjáróban leállok, úgy érzem magam, mint Jack Nicholson a Lesz ez még így se c. filmben: enyhén kényszeresen viselkedek :)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nálam is van, a következő helyzetben csinálja: megyek az autóval, megállok, leállítom a motort. Ekkor ugye felgyullad a belső világítás.

Nekem ilyenkor nem gyullad fel, csak ha kihúzom a kulcsot. Ha simán csak leállítom, akkor nem ég.

Link to comment
Megosztás:

szia

A legnépszerűbb fájlcserélőn is csak a 2013-2014 -esek vannak fenn.

Kis szerencsével tudsz venni 2013 europa térkép cd-t az ebayen 10 euroért.

Sziasztok,

Tud nekem valaki tippet adni,hogy CD70 navihoz honnan tölthető le működőképes térképszoftver?Ahol esetleg már a 2014/2015-ös is megvan.

Köszönöm válaszotokat.

Üdv.:Szabi

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van egy 7 éves Astrám, az utóbbi időben a videón hallható sípoló hang hallható ha ráadom a gyújtást, illetve egy kattogó hang...mintha 1 beteg merevlemez kerregne a kocsiban...

A sípoló hang már régóta megvan, de ez a kerregő hang új :(

videó:

http://youtu.be/BHkituvNQ2I

Kérdés, hogy kell-e emiatt aggódnom? Honnan jöhetnek ezek a hangok?

Segítséget előre is köszönöm.

Üdv, Bálint

Módosítva : Carti
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Tud nekem valaki tippet adni,hogy CD70 navihoz honnan tölthető le működőképes térképszoftver?Ahol esetleg már a 2014/2015-ös is megvan.

Köszönöm válaszotokat.

Üdv.:Szabi

Gpsunderground oldalán fent van a legújabb, teszteltem működik!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Gpsunderground oldalán fent van a legújabb, teszteltem működik!

Az tuti hogy a legújabb? Én is néztem, próbáltam, nekem is működik. Már ha a Magyarországot is tartalmazó Kelet-Európa CD-ről beszélünk. Csak az a gyanús, hogy a fájl minden adata, például a fájlméret bájtra egyezik azzal, ami nekem rég óta 2012/2013-asként van meg.

Link to comment
Megosztás:

Az tuti hogy a legújabb? Én is néztem, próbáltam, nekem is működik. Már ha a Magyarországot is tartalmazó Kelet-Európa CD-ről beszélünk. Csak az a gyanús, hogy a fájl minden adata, például a fájlméret bájtra egyezik azzal, ami nekem rég óta 2012/2013-asként van meg.

Szia!

Igen fent van a legújabb annyira új ,hogy a Kelet-Európa térkép már 2 lemezre került, és a nagyobbik terjedelműben van a Mo. térkép!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel most regisztráltam és új vagyok, segítségetek kérem.

Opel Astra H 2004. Z17 dth motor. Bekapcsolt tempomatnál és újabban anélkül kivillan a kulcsos autó lámpa, és ekkor mintha a turbo lekapcsolna, az erő elmegy a kocsiból. Nem teljesen de érezhető a különbség. Kis idő múlva a lámpa elalszik és az autó visszanyeri eredeti erejét.

A turbóra gyanakodtam, de az autó nem füstöl egyáltalán.

Nem csinálja gyakran, de egy előzésnél már megtréfált.

A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel most regisztráltam és új vagyok, segítségetek kérem.

Opel Astra H 2004. Z17 dth motor. Bekapcsolt tempomatnál és újabban anélkül kivillan a kulcsos autó lámpa, és ekkor mintha a turbo lekapcsolna, az erő elmegy a kocsiból. Nem teljesen de érezhető a különbség. Kis idő múlva a lámpa elalszik és az autó visszanyeri eredeti erejét.

A turbóra gyanakodtam, de az autó nem füstöl egyáltalán.

Nem csinálja gyakran, de egy előzésnél már megtréfált.

A válaszokat előre is köszönöm!

Szia!

Olvass egy hiba kódot! Szerintem egr egyébként, de nem biztos :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem nyitja a központi zárat a kulcs:(( riasztó is van az elvileg villog. Korábban volt ez a lámpa problémám ( belső világítás nem kapcsolt le) lehet, hogy az aksimnak annyi. Mi gondoltok?

Hogy lehetne megoldani?

Milyen aksi kell z16xer 2008 opel astra?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem nyitja a központi zárat a kulcs:(( riasztó is van az elvileg villog. Korábban volt ez a lámpa problémám ( belső világítás nem kapcsolt le) lehet, hogy az aksimnak annyi. Mi gondoltok?

Hogy lehetne megoldani?

Milyen aksi kell z16xer 2008 opel astra?

Szia!

Ha akku problémára gyanakszol, próbálj meg valakitől kölcsönkérni egyet kipróbálásra. Vagy legalább méresd be a sajátodat.

Nekem is Z16xer van. 56Ah, 480A akku van benne. Gond nélkül indul.

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Én erről a linkről töltöttem le.Igaz,hogy lassan jön le,de működik.

Köszönöm. Igen, konkrét linket nem szerencsés ide berakni, mert más kívülálló ebbe beleköthet, hiszen szerzői jogvédelem alá eső cuccról van szó. Az ilyesmit legközelebb inkább privát üzenetben osszuk meg egymással.

Módosítva : Cserenkov
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.