Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Szia!

Amennyit megfigyeltem, azt szívesen leírom:

-a TECH2 műszerrel kikódolták az autóban lévő TID-et

-kiszedték a CD-t valamilyen speciális U alakú célszerszámmal

-kiscsavarhúzóval "lepattogtatták" a rádió körül lévő nagy, ezüst színű burkolatot (a kijelzőnél teljesen, lejjebb nem annyira)

-az egyik szerelő fogta és húzta a burkolatot, a másik egy szintén speciális csavarhúzóval benyúlt a kijelző alá, egész hátra és kicsavart két csavart, majd kiemelte a kijelzőt

-fordított sorrendben berakták az új kijelzőt és kezdődött a TEC2-es programozás

Hát kb. ennyi. Nem egyszerű.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tudna infót közölni azzal kapcsolatban,hogy utólag ki lehet cserélni a mezei fényszórót,adaptív fényszórókra?

Vagy esetleg van valakinek tapasztalata a Dectane LED-es lámpákkal kapcsolatban.

És engem is érdekelne a nagyobb kijelző,Mit, hol, merre és mennyiért.

Köszönöm!

2005-ös H astra essentia

Link to comment
Megosztás:

....

-fordított sorrendben berakták az új kijelzőt és kezdődött a TEC2-es programozás

Hát kb. ennyi. Nem egyszerű.

Hát elég babrás annak aki előszór csinálja, főleg úgy hogy nincs rá szerszáma, mert én is szeretném majd idővel cserélni de még csak tervben van

koszi azért az infót :lol:

Link to comment
Megosztás:

hello megtudná vki mondnai hogy op -commal hogy lehet kiolvastadtni a km-óra állást?

Ket ertek is van, 1-2% elteres lehet a gumimeret fuggvenyeben.

Engine - Measuring Blocks - Read Odometer Value

Body - IPC ECU - Measuring Blocks - Data List2 - Next Block tobbszor Odometer Value-ig.

Link to comment
Megosztás:

Valakinek van esetleg tipje arra, mitől lehet, hogy f astra gsi albalktörlőn nincs 1-es fokozat és ha lekapcsolom a törlést akkor nem megy vissza alapra magától? (kapcsoló-, ablaktörlő motor- és relé csere már volt) Ha tud valaki esetleg tippet adni az jó lenne. Püben tuti észreveszem ha valaki ír. Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A múlt héten kicseréltettem a TID kijelzőmet BID-re, és beszereltettem egy tempometot a H Astra-ba. (2007-es gyártású, 2008-ban vásárolt gyári új).

Az autót csak két nap múlva használtam "volna", de nem indult. Töltöttem az akkumulátort, és közben észrevettem, hogy nyitva hagytam a hátsó ajtót (kombi). Meg is nyugodtam, hogy csak ennyi volt a baj. A feltöltés után mentem is egy pár kilómétert, majd leálltam. Két nap múlva megint nem indult (most zárva voltak az ajtók), sőt az akku töltés után az autó simán beindult, de a kijelző semmit nem mutat.

Tud valaki valamit segíteni? Mi lehet a baj?

Link to comment
Megosztás:

Ket ertek is van, 1-2% elteres lehet a gumimeret fuggvenyeben.

Engine - Measuring Blocks - Read Odometer Value

Body - IPC ECU - Measuring Blocks - Data List2 - Next Block tobbszor Odometer Value-ig.

Köszi a válszt! s ez az adat amit az op com kiír mennyire felel meg a vlóságos kilométernek ? lehet ezt az értéket is manipulálni ? használtan vettem a kocsit ,s tudni akarom hogy nem állították e vissza a kilométeróráját.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válszt! s ez az adat amit az op com kiír mennyire felel meg a vlóságos kilométernek ? lehet ezt az értéket is manipulálni ? használtan vettem a kocsit ,s tudni akarom hogy nem állították e vissza a kilométeróráját.

Mindket ertek atirhato, igy tul sokra nem mesz az ellenorzessel... De a motorvezerlot tobbnyire nem allitjak at, mert nem latszik egybol, igy ha az nem nagyon ter el a muszerfalon mutatottol, akkor vagy tenyleg annyi, vagy profi modon allitottak at :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A múlt héten kicseréltettem a TID kijelzőmet BID-re, és beszereltettem egy tempometot a H Astra-ba. (2007-es gyártású, 2008-ban vásárolt gyári új).

Az autót csak két nap múlva használtam "volna", de nem indult. Töltöttem az akkumulátort, és közben észrevettem, hogy nyitva hagytam a hátsó ajtót (kombi). Meg is nyugodtam, hogy csak ennyi volt a baj. A feltöltés után mentem is egy pár kilómétert, majd leálltam. Két nap múlva megint nem indult (most zárva voltak az ajtók), sőt az akku töltés után az autó simán beindult, de a kijelző semmit nem mutat.

Tud valaki valamit segíteni? Mi lehet a baj?

Nem lehet, hogy a TID beteg, es leszivja az akkut? Meg kene merni a nyugalmi aramfelvetelt.

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak kevés volt az akkunak a töltés meg az a pár kilóméter amit mentél vele, a teljes lemerülés után és álltában meg így a hidegben megint lemerült!

De az is lehet hogy csereérett az akkud!:lol:

Sziasztok!

A múlt héten kicseréltettem a TID kijelzőmet BID-re, és beszereltettem egy tempometot a H Astra-ba. (2007-es gyártású, 2008-ban vásárolt gyári új).

Az autót csak két nap múlva használtam "volna", de nem indult. Töltöttem az akkumulátort, és közben észrevettem, hogy nyitva hagytam a hátsó ajtót (kombi). Meg is nyugodtam, hogy csak ennyi volt a baj. A feltöltés után mentem is egy pár kilómétert, majd leálltam. Két nap múlva megint nem indult (most zárva voltak az ajtók), sőt az akku töltés után az autó simán beindult, de a kijelző semmit nem mutat.

Tud valaki valamit segíteni? Mi lehet a baj?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm a segítségeteket.

Sajnos valószínűleg meg van a hiba. Tegnap délután visszamentem a szervízbe, ahol bemérték a (neten vásárolt) BID fogyasztását. Álló motot mellett, zárt ajtókkal a kijelző 0,56 Ampert szívott folyamatosan. Tehát rossz! (Megpróbálom valahol javíttatni, ha lehet, de az biztos, hogy így nem adom tovább, mint ahogy velem tették.)

Már vissza is rakattam az eredeti TID-et, és 5 perce próbáltam indítani az autót, indult.

Mégegyszer köszi!

benkoa

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap vettem egy 2004-es évjáratú 1.6 twinport H Astrát enjoy felszereltséggel. Sajnos a rádiója úgy néz ki rossz, mert állítólag magától bekapcsol akkor is, ha nincs rajta gyújtás. A tulaj egyszerűen kiiktatta, hogy ne merítse le az akksit. Kérdésem, hol lehet ezt javíttatni? Az elképzelhető, hogy az autón

nincs fedélzeti computer (BC)? Ha a kormányon a baloldali görgőt megnyomom kiírja, hogy "no function". A rádió konzolról nem tudom irányítani, mert

az most nincs bekötve. Azt olvastam valahol, hogy utólag fel lehet okosítani a BC-t. Hol, és mennyiért?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Én is új vagyok a fórumon és új az opel tulajok között. 2006.11. havi H astra caravan 1.6 benzinest vettem 2 hete. A kocsi szép és jó, kívül-belül teccik, de terveim vannak vele, ki kellene csinosítani és én is szeretném kicseréltetni a TID kijelzőt, viszont nem ismerek olyat aki ért ezekhez a dolgokhoz. Tudnátok ajánlani valakit aki ért hozzá, és normálisan végzi a dolgát, nem csak kókányol? Szolnoki vagyok, néhány km nem akadály. (Nem tudom számít e de: a csomagtérben ott van az a nagy kapcsolótábla amit korábbi hozzászólásoknál említenek, a klíma manuális)

Visszaolvasva a fórumot, van valami biztonsági kód, meg a rádiónak valami kódja alkalmasint lehet, hogy kellene...nah arról én nem tudok semmit sajnos. Ezt is ki lehet olvastatni progival? Mert még időben szeretném kideríteni és nem akkor mikor már baj van (remélem sose fog kelleni).

Előre is köszi.

üdv:p (aki az autót csak vezeti, de nem ért hozzá :) )

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Én is új vagyok a fórumon és új az opel tulajok között. 2006.11. havi H astra caravan 1.6 benzinest vettem 2 hete. A kocsi szép és jó, kívül-belül teccik, de terveim vannak vele, ki kellene csinosítani és én is szeretném kicseréltetni a TID kijelzőt, viszont nem ismerek olyat aki ért ezekhez a dolgokhoz. Tudnátok ajánlani valakit aki ért hozzá, és normálisan végzi a dolgát, nem csak kókányol? Szolnoki vagyok, néhány km nem akadály. (Nem tudom számít e de: a csomagtérben ott van az a nagy kapcsolótábla amit korábbi hozzászólásoknál említenek, a klíma manuális)

Visszaolvasva a fórumot, van valami biztonsági kód, meg a rádiónak valami kódja alkalmasint lehet, hogy kellene...nah arról én nem tudok semmit sajnos. Ezt is ki lehet olvastatni progival? Mert még időben szeretném kideríteni és nem akkor mikor már baj van (remélem sose fog kelleni).

Előre is köszi.

üdv:p (aki az autót csak vezeti, de nem ért hozzá :) )

A kijelzőt te is ki tudod cserélni, ki kell venni a cd-s rádiót, a klímavezérlőt, kiveszed a középkonzolt (2 csavar+két patent) és a kijelzőt is 2 csavar tartja. Csak széttanított kijelzőt vásárolj, másképp nem lehet összetanítani az autóval. Kelleni fog a Security Code ami a carpass kártyán van rajta. Ha ezt nem kaptad meg vásárláskor, az sem akadály, márkaszervizben megmondják kb. 5000ft-ért. Összetanítani tech2-es műszerrel lehet és ha már csináljátok akkor programozzátok fel a BC-t is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap vettem egy 2004-es évjáratú 1.6 twinport H Astrát enjoy felszereltséggel. Sajnos a rádiója úgy néz ki rossz, mert állítólag magától bekapcsol akkor is, ha nincs rajta gyújtás. A tulaj egyszerűen kiiktatta, hogy ne merítse le az akksit. Kérdésem, hol lehet ezt javíttatni? Az elképzelhető, hogy az autón

nincs fedélzeti computer (BC)? Ha a kormányon a baloldali görgőt megnyomom kiírja, hogy "no function". A rádió konzolról nem tudom irányítani, mert

az most nincs bekötve. Azt olvastam valahol, hogy utólag fel lehet okosítani a BC-t. Hol, és mennyiért?

Előre is köszönöm a válaszokat.

a rádiót talán itt lehet javítani!

--- www.kopeautohifi.hu ---

--- http://www.audioszerviz.hu ---

Link to comment
Megosztás:

Izzócsere után az InSP2 feliratnak magától el kéne tűnnie, vagy töröltetni kell szervizben?

Csak mert ma cseréltem féklámpaizzót, és nem tűnt el a felirat.

vagy ez esetleg azért van, mert a lámpán belüli tartalék izzót használtam fel, (jobb oldali ködlámpa helyén van egy izzó ami gyárilag használaton kívül van és a kezelési is azt írja hogy pótizzó):)

Köszi!

A gps-es astra lehet magyarországi, a Magyarország térképben nem vagyok biztos, de tuti lehetett navival rendelni...:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 2006-os H astraban ha van gyári GPS navigáció, akkor az

-lehet attól még Magyarországon vett és üzembehelyezett?

-lehet azon Magyarország software?

Köszi!

Lehet magyarországi (amúgy CD70 vagy DVD90 van benne?), és létezik hozzá magyar térkép, sőt egészen friss is beszerezhető (M0, Megyeri híd stb rajta van).

Link to comment
Megosztás:

DVD90

Kérdés: használtan venném, de a kereskedőnek nincs meg, csak EGY GYÁRI KULCS. Ez mennyire gáz szerintetek?

-Casco lopáskárhoz zárcserét kérne..(ez gondolom eszetlen drága)

-Egyébként? milyen lopásgátlókat javasoltok? illetve azok mennyibe fájnának nekem?

Köszi!

g

Link to comment
Megosztás:

Váltózárat bele:)!

DVD90

Kérdés: használtan venném, de a kereskedőnek nincs meg, csak EGY GYÁRI KULCS. Ez mennyire gáz szerintetek?

-Casco lopáskárhoz zárcserét kérne..(ez gondolom eszetlen drága)

-Egyébként? milyen lopásgátlókat javasoltok? illetve azok mennyibe fájnának nekem?

Köszi!

g

Link to comment
Megosztás:

Váltózárat bele:)!

Hat nem tudom... Valamelyik nap lekaptam a valtot takaro akarmit; az utasterbol is siman lehet valtani, ha a ket rudat leszedik (nem tudom, bezart zar mellett megy-e, de ha nem, akkor elvagjak).

Szoval ez is olyan sajnos, mint a legtobb vedelem - egy profinak csak par masodperc tobbletmunka.

Link to comment
Megosztás:

DVD90

Kérdés: használtan venném, de a kereskedőnek nincs meg, csak EGY GYÁRI KULCS. Ez mennyire gáz szerintetek?

-Casco lopáskárhoz zárcserét kérne..(ez gondolom eszetlen drága)

-Egyébként? milyen lopásgátlókat javasoltok? illetve azok mennyibe fájnának nekem?

Köszi!

g

Rendelsz hozzá egy kulcsot, és megtanítják az immoval, hogy csak az a két kulcs indítsa. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.