Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

A fedélzeti számítógépet (fogyasztás, hatótáv, kiégett izzó, vízhőfok, stb. megjelenítése) alapból tartalmazza az autó és csak egy megfelelő kijelző kell hozzá vagy az valami külön egység még pluszban. Nekem TID kijelzőm van most. Ha cserélném jobbra akkor fel lehetne okosítani a fenti tudásra vagy esélytelen, hiába cserélem a kijelzőt?

Köszi.

Ha kicseréled a kijelzőt és felprogramozzák a BC-t akkor tudni fogja ezeket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

A következő problémában kérném a segítségeteket.

Gyári telefonos kihangosítom viccelődik velem mostanában.

Tökéletesen csatlakozik a telefonomhoz, de időnkét küld egy „ Phone Safe ” üzenetet és alkalmanként telefonálás közben egy sípoló hangot ad így megakadályozza a telefonálást.

Majd a komplett telefonos szimbólumom eltűnik a kijelzőről. Ami egy idő után visszatér.

Navi CD70 fejegységem és nagy színes kijelzőm van.

Ugyan bementem a helyi Opel szervizbe, de teljes bizonytalanságban voltak.

Kérdésem, hogy valaki találkozott-e ilyen hibával ?

Esetleg egy szoftver frissítés segítene-e rajt ?

Továbbá szoftver frissítések egy kocsin ajánlottak-e időnként ?

Nekem egy 2007-es 1.9 tdci Astrám van.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek manuális klíma + GID az simán működhet, vagy a két dolog nem kompatibilis (ezidáig TID-em van)?

Csak annyi, hogy az alsó sorban nem jelenít meg semmit + a klíma menü nem működik? (igazából nem ismerem a GID-et)

Megjelenik barmi a TID-en a klimaval kapcsolatban? Ha nem, akkor nincs oka nem mukodni, mert a GID egyeb funkcioi nyilvan meg kell maradjanak akkor is, ha az automata klima kommunikacioja megdoglik...

Egyebkent az lenne logikus, ha ki sem rakna a folosleges ikonokat/menupontokat, ha nem lat elektronikus klimat, de ez csak tipp.

Link to comment
Megosztás:

Megjelenik barmi a TID-en a klimaval kapcsolatban? Ha nem, akkor nincs oka nem mukodni, mert a GID egyeb funkcioi nyilvan meg kell maradjanak akkor is, ha az automata klima kommunikacioja megdoglik...

Egyebkent az lenne logikus, ha ki sem rakna a folosleges ikonokat/menupontokat, ha nem lat elektronikus klimat, de ez csak tipp.

Én cseréltem TID-et GID-re, manuális klímával: nem látszanak a digit klíma ikonjai, azon a részen nem jelenik meg semmi. De ez egyáltalán nem feltűnő, ettől még nem néz ki hülyén a kijelző.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, h az autómban gyárilag nincs a kormányon rádióvezérlő, esetleg ha kicserélem a műanyagokat és beszerelem a gombokat működni fog?

Van kábel a kapcsolóknak a kormányban vagy külön a kábelt is be kell szerelni?

Az autóm enjoy felszereltségű...

köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, h az autómban gyárilag nincs a kormányon rádióvezérlő, esetleg ha kicserélem a műanyagokat és beszerelem a gombokat működni fog?

Van kábel a kapcsolóknak a kormányban vagy külön a kábelt is be kell szerelni?

Az autóm enjoy felszereltségű...

köszi

Ha jól tudom, a kormányvezérlő modulon rajta vannak a csatlakozók, tehát bekötni nem probléma. Viszont szerintem tech2-vel aktiválni kell, hogy lett a kormányon vezérlés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.

Végig olvastam a topikot az elejétől a végéig (röpke 6 év történéseit ^_^ ), ami következtében kiderült számomra, hogy ha szeretnék BC-t, akkor alapvetően csak fel kell programozni, mert alapból benne vannak a szükséges szenzorok, sőt egyéb beállítási lehetőségek is.

Nekem egy 2004-es októberi gépsárkányom van, Enjoy felszereltséggel. Gyárilag BID kijelzős és CD-30 MP3 -as.

Amennyiben a fenti állításom helytálló, úgy ki tudná estleg végrehalytani a felprogramozást (csak szervíz, vagy esetleg van maszek szakember is), illetve milyen anyagi vonzatai vannak manapság egy effajta projektnek.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.

Végig olvastam a topikot az elejétől a végéig (röpke 6 év történéseit ^_^ ), ami következtében kiderült számomra, hogy ha szeretnék BC-t, akkor alapvetően csak fel kell programozni, mert alapból benne vannak a szükséges szenzorok, sőt egyéb beállítási lehetőségek is.

Nekem egy 2004-es októberi gépsárkányom van, Enjoy felszereltséggel. Gyárilag BID kijelzős és CD-30 MP3 -as.

Amennyiben a fenti állításom helytálló, úgy ki tudná estleg végrehalytani a felprogramozást (csak szervíz, vagy esetleg van maszek szakember is), illetve milyen anyagi vonzatai vannak manapság egy effajta projektnek.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Maszek is lehet csak legyen tech 2 vagy opcom szoftverje és természetesen meg legyen a biztonsági kódod a kocsihoz!

Akkor már tanics fel rá mindent amit tud az autód - komfort zár és stb.!

itt egy hely pl.

http://www.autodiagdm.hu/

pár ezer FT attól függ milyen napjuk van

Link to comment
Megosztás:

Maszek is lehet csak legyen tech 2 vagy opcom szoftverje és természetesen meg legyen a biztonsági kódod a kocsihoz!

Akkor már tanics fel rá mindent amit tud az autód - komfort zár és stb.!

itt egy hely pl.

http://www.autodiagdm.hu/

pár ezer FT attól függ milyen napjuk van

Köszönöm az infót!

Viszont a biztonsági kód necces.

Használtan vettem a kocsit, és semmi papírt, könyvet, pótkulcsot nem kaptam hozzá.

Azt ki lehet deríteni valahogy?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az infót!

Viszont a biztonsági kód necces.

Használtan vettem a kocsit, és semmi papírt, könyvet, pótkulcsot nem kaptam hozzá.

Azt ki lehet deríteni valahogy?

márkaszervíz de erről kérdezd uhuhu fórumtársat ő lehet hogy elmondja minkéntjét. mindenhez a car pass kártya kell kicsi fehér akkora mint egy bankkártya! valszeg alvázszám??!!

Link to comment
Megosztás:

márkaszervíz de erről kérdezd uhuhu fórumtársat ő lehet hogy elmondja minkéntjét. mindenhez a car pass kártya kell kicsi fehér akkora mint egy bankkártya! valszeg alvázszám??!!

Köszi!

Megpróbálok utána járni.

Szerencsére tudom, hogy eredetileg melyik szalonból lett vásárolva, hátha ott tudnak segíteni.

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Az akkumulátoron lévő zöld jelzésnek nem kellene valamilyen más szint mutatnia ha lemerült?? Mert a minap történt hogy hosszabb állás után még reggel bepöccentette a motort, de már délután hazafele meg sem nyekkent, már nem tudtam indítózni! Amúgy már 5-ik éves múlott az aksi, hogy benne van, de ez az eredeti, és úgy látszik hogy akkor már cserére érett. Ez 44 Ah nem lesz baj ha nagyobb Ah-t veszek bele?

köszi

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Az akkumulátoron lévő zöld jelzésnek nem kellene valamilyen más szint mutatnia ha lemerült?? Mert a minap történt hogy hosszabb állás után még reggel bepöccentette a motort, de már délután hazafele meg sem nyekkent, már nem tudtam indítózni! Amúgy már 5-ik éves múlott az aksi, hogy benne van, de ez az eredeti, és úgy látszik hogy akkor már cserére érett. Ez 44 Ah nem lesz baj ha nagyobb Ah-t veszek bele?

köszi

Üdv!

Ha le van merülve, akkor (nálam) a zöld kis pötty elhalványul.

Egyszer nekem is csinált olyat, hogy reggel még elmentem vele dolgozni, de estére már nem akart beindulni.

Egész egyszerűen csak azért, mert nem töltöttem utána desztillált vizet, kevés volt benne a sav. Öntöttem bele, felraktam töltőre, és azóta tökéletesen működik, pedig az enyém se egy mai darab. Az is még a gyári. 6 éves a kocsi ^_^

Mielőtt veszel másik aksit azért azt nézd meg, hogy van e benne elég lötty, lehet, hogy csak az a baja.

üdv!

Link to comment
Megosztás:

....

Mielőtt veszel másik aksit azért azt nézd meg, hogy van e benne elég lötty, lehet, hogy csak az a baja.

üdv!

Udv

Hát én ugyan olyan zöldnek nézem mint ezelőtt, a másik dolog meg az hogy ezt már nem tudod utána önteni mert nem savas aksi és nincs is rajta semmi utántöltő nyillás, valami olyan ami nem igényel karbantartást (zárt rendszerű) ^_^

azért köszi

Link to comment
Megosztás:

Udv

Hát én ugyan olyan zöldnek nézem mint ezelőtt, a másik dolog meg az hogy ezt már nem tudod utána önteni mert nem savas aksi és nincs is rajta semmi utántöltő nyillás, valami olyan ami nem igényel karbantartást (zárt rendszerű) :D

azért köszi

Ja hogy neked a gondozás mentes van...

Akkor ne önts bele semmit ^_^

Az ilyen gyáriak általában 3-4 évre vannak kitalálva, úgy hogy esedékes már a csere.

Egyébként max. egyel nagyobbat vehetsz bele nyugodtan 56Ah-sat.

Arra figyelj oda, ha veszed, nézd meg, hogy jobbos kell e bele vagy balos.

Link to comment
Megosztás:

Ja hogy neked a gondozás mentes van...

Akkor ne önts bele semmit :D

Az ilyen gyáriak általában 3-4 évre vannak kitalálva, úgy hogy esedékes már a csere.

Egyébként max. egyel nagyobbat vehetsz bele nyugodtan 56Ah-sat.

Arra figyelj oda, ha veszed, nézd meg, hogy jobbos kell e bele vagy balos.

Ok megnézem a méreteit is, amúgy jobbas ^_^

Link to comment
Megosztás:

A gondozasmentes akku nem okvetlenul zseles... Erdemes megnezni; van, amelyiken pont olyan kupakok vannak, mint a mezei akkukon, csak le kell szedni foluluk a cimket/akarmit.

Ha befer, lehet barmekkora a kapacitasa az uj akkunak (bar szerintem folosleges emiatt dragabbat venni). Nem hiszem, hogy a generator, vagy a vezetekezes mas lenne a felszereltseg fuggvenyeben (ez a ketto lehetne ugyanis elvileg gond a nagyobb kapacitasnal).

Link to comment
Megosztás:

A gondozasmentes akku nem okvetlenul zseles... Erdemes megnezni; van, amelyiken pont olyan kupakok vannak, mint a mezei akkukon, csak le kell szedni foluluk a cimket/akarmit.

Ha befer, lehet barmekkora a kapacitasa az uj akkunak (bar szerintem folosleges emiatt dragabbat venni). Nem hiszem, hogy a generator, vagy a vezetekezes mas lenne a felszereltseg fuggvenyeben (ez a ketto lehetne ugyanis elvileg gond a nagyobb kapacitasnal).

Autóhoz nincs zselés akkumulátor. Ilyen nem létezik.

A zselés akksikat arra találták i, hogy lemerítsd aztán feltöltsd.

Az autó nem ilyen.

A gondozásmentes akkumulátorok ugyan úgy savas akksik, mint a hagyományosak, csak azokon specko szelep van, és gáztér van kialakítva bennük, így a működés során keletkezett gáz, vissza cseppfolyósodik. Ezért nem kell utánatölteni.

60 vagy 74 Ah-s felesleges, ha csak nincs plusz hifi erősítő szerelve a kocsiba, legalább 2db. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kérdés:

Előfordult már valakivel, hogy az immobilizer csak úgy ok nélkül letiltott?

Nekem a hétvégén csinált ilyet, szerintem az volt...

Nem akart beindulni, és villogot a sárga csavarkulcsos autó a műszerfalon.

5 percnyi idegeskedés után, pedig mintha mise történt volna, rendesen beindult.

Ez mitől lehet?

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kérdés:

Előfordult már valakivel, hogy az immobilizer csak úgy ok nélkül letiltott?

Nekem a hétvégén csinált ilyet, szerintem az volt...

Nem akart beindulni, és villogot a sárga csavarkulcsos autó a műszerfalon.

5 percnyi idegeskedés után, pedig mintha mise történt volna, rendesen beindult.

Ez mitől lehet?

Régeben gyakran előfordult olvashatsz itt a fórumban is ez olyan mint a duda cim modul szoftver frisstés az általában segt illetve lehet hogy a kulcsod a ludas le lett ejtve????

Link to comment
Megosztás:

Régeben gyakran előfordult olvashatsz itt a fórumban is ez olyan mint a duda cim modul szoftver frisstés az általában segt illetve lehet hogy a kulcsod a ludas le lett ejtve????

A kulcsot nem ejtettem le.

Szombaton még semmi baja nem volt, este leraktam a kocsit, és vasárnap reggel már nem akart indulni, de aztán mégis...

<_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.