Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Bocsesz... ott a pont, csak megzavart, hogy a cuda-ra is gyártottak ilyen csúnyanagy szárnyat, meg hogy a sárgán nincs rajta az orr... mármint nem ugyanaz az orr...

Cudát nem gyártották ilyen szárnnyal, csak a Plymouth Superbirdet meg a testvérmodelljét a Dodge Charger Daytonát, mindkettőt csak egy évig, 1970-71-ben. A magas szárnynak praktikus okai vannak, az ugyanis a hátsó sárvédőre van szerelve kétoldalt, és azért ilyen magas hogy alatta fel lehessen nyitni a csomagtérajtót. Az orrkúp pedig eredetileg volt mindkét típuson (tekintve hogy ezek homologizációs céllal készültek, és az eredeti NASCAR versenyautó csak így "áramvonalasítva" tudta elérni a 320km/h-t), viszont később sokról leszerelték (némelyikről a hátsó szárnyat is), mert ebben a formában nemigen kellett senkinek, nem tudták eladni őket...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Nem írom le, hogy mit mondtam először a képekre, vagyis az autódra, mert kimoderálnák, maradjunk annyiban, hogy a nagyonagyon szépet fokoztam kicsit. Piszkosul tetszenek a görgők. Jól áll alatta.

..és akkor még az OPC első lökösről nem is beszéltél. Azt nagyon irigylem róla. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom az elég meleg hogy én az idei horvát nyaralásra az autónak semmilyen papírját nem vittem, kivéve a zöld papírt a kötelező biztiről. :lol:

Odaértünk Lokvára és ott kiderült, hogy semmit sem raktam be a jogsimon, meg a zöld "kártyán" kívül. HEHE!

:lol:

bátor srác vagy... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

köszi az invitálást, de sajnos nem fogok tudni menni.

Először is sajnos elfelejtettem, hogy lesz ez a kocsikázás, és lefoglaltunk egy szállást osztrákiába, és már ki is fizettük, vissszamondani nem lehet.

szombat hajnalba indulunk hétvégézni...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék gratulálni annak a remek coupe tulajdonosnak aki ma 16:00 környékén a 11 ker Hunyadi János úton racsingolt és nem tudott bevenni 1 kb 70 nel bevehető enyhe kanyart a hotel berlinnél. Az autó átment a kb 6 m széles fűsávon utánna a menetiránynak szemben a járdán állt meg. Köszönje meg az őrangyalának hogy csak az autójának lett baja. Ugyanis a kanyartól számitva kb 90 méterrel állt meg, szóval nem volt tojás a gázpedál alatt. Mivel ez 1 tranzit útvonal találkozhatott volna 1 pár kamionnal, vagy szembejövő autóval, vagy elcsaphatott volna 1 pár buszmegállóban álló emberkét a felelőtlen barma. Remélem jó sokáig nem ül autóba.

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék gratulálni annak a remek coupe tulajdonosnak aki ma 16:00 környékén a 11 ker Hunyadi János úton racsingolt és nem tudott bevenni 1 kb 70 nel bevehető enyhe kanyart a hotel berlinnél. Az autó átment a kb 6 m széles fűsávon utánna a menetiránynak szemben a járdán állt meg. Köszönje meg az őrangyalának hogy csak az autójának lett baja. Ugyanis a kanyartól számitva kb 90 méterrel állt meg, szóval nem volt tojás a gázpedál alatt. Mivel ez 1 tranzit útvonal találkozhatott volna 1 pár kamionnal, vagy szembejövő autóval, vagy elcsaphatott volna 1 pár buszmegállóban álló emberkét a felelőtlen barma. Remélem jó sokáig nem ül autóba.

Gyanítom, nem Uhu volt, mert nem olyan.Nem is Need, mert Ő sem olyan.Nem is Tgabika, mert nem jár arra QP-val.....

Szóval......érted...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.