Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Sziasztok.

Beruháztam egy 2.0 101 lovas dti astra g járgányra.

A közeljövőben kuplung csere várható. A helyi unix partner (maszek autósbolt) alvázszám alapján azt álltítja hoy az autómban nem kettőstömegű, hanem síma lendkerék van. Motorkód: Y20DTH alváz:W0L0TGF35Y2134149

Évjárat:2000 Jubileumi kiadás (100 opel)

Meg tudná ezt a lendkerék dolgot valaki erősíteni, vagy cáfolni?

Előre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

T. Kombitomi!
Bárdi, Unix, Láng csak azért lett volna opció, mert van kedvezmény... néztem már méterre kaphatót, lehet az marad, ha jól emlékszem, akkor a belső átmérő 4mm.
Nem lett cserélve a fékrásegítő csöve (de eddig csak ezt láttam különböző helyeken, de nincs rá szükség), ezért is írtam korábban, hogy csak a motor működéséhez szükséges rendszert akarom átnézni, cserélni, amit , mert vmi nem százas az autón (nem mindig húz, lassabban indul meg 1500-2000 között; ha visszább veszem a gázt, akkor fáziskéséssel  magához tér (lehet a gázpedállal van gond?) Szívósor és EGR tisztítva, előtöltés szabályzó cserélve, mert csepegett. Légmennyiségmérő cserélve lett, azóta nincs hibakód. Nézve lett műszerrel, a szerelő azt mondta, hogy vákuumot kell rendbe rakni utána lehet menni tovább. A turbó környéke gyanús nekem (olajos rész, egyszer már le volt csúszva a cső).

Link to comment
Megosztás:

3 órája, zafinorbi írta:

Sziasztok.

Beruháztam egy 2.0 101 lovas dti astra g járgányra.

A közeljövőben kuplung csere várható. A helyi unix partner (maszek autósbolt) alvázszám alapján azt álltítja hoy az autómban nem kettőstömegű, hanem síma lendkerék van. Motorkód: Y20DTH alváz:W0L0TGF35Y2134149

Évjárat:2000 Jubileumi kiadás (100 opel)

Meg tudná ezt a lendkerék dolgot valaki erősíteni, vagy cáfolni?

Előre is köszi a választ.

Nincs benne kettőstömegű. 2003 tól szerelték azzal.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 perce, zafinorbi írta:

Jajj de örülök. Ez a válaszod nagyon melengető volt, így lehet más részeire fordítani majd a kettőstömegűnek az árát, mert azt beterveztem a vásárlásba. :)

:)

Nekem B Vekim van ugyanezzel a motorral, 2001 es. Én is így éreztem, mikor megtudtam hogy ettől nem kell tartanom. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

11 órája, zafinorbi írta:

Sziasztok.

Beruháztam egy 2.0 101 lovas dti astra g járgányra.

A közeljövőben kuplung csere várható. A helyi unix partner (maszek autósbolt) alvázszám alapján azt álltítja hoy az autómban nem kettőstömegű, hanem síma lendkerék van. Motorkód: Y20DTH alváz:W0L0TGF35Y2134149

Évjárat:2000 Jubileumi kiadás (100 opel)

Meg tudná ezt a lendkerék dolgot valaki erősíteni, vagy cáfolni?

Előre is köszi a választ.

Szia!

Nem tudtam kihámozni az Opel epc-ből, de szerintem sima lendkerék van benne. 0616157 a katalógus száma, gyárit csergőéknél most akcióban 32EFt-ért adják, igaz csak 1db van belőle. Bárdinál nem is találtam erre a cikkszámra semmit. Az GM új eredeti ára 138EFt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

2 órája, Kombitomi írta:

Szia!

Nem tudtam kihámozni az Opel epc-ből, de szerintem sima lendkerék van benne. 0616157 a katalógus száma, gyárit csergőéknél most akcióban 32EFt-ért adják, igaz csak 1db van belőle. Bárdinál nem is találtam erre a cikkszámra semmit. Az GM új eredeti ára 138EFt.

Köszönöm az infót. Megpróbálom ezt a progit feltenni, ismerkedés a g astrával címszóval. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Adott egy Y17DT motorkódú Astra G. Mostanában az első indítása elég nehézkes, de indul. Ma viszont sokáig és többször kellett indítózni, hogy beinduljon. Nem is röffent addig. Hibakódot nem ad sem villogtatással, sem ELM-327-el. Miután sikerült beindítani, leállítottam, másodjára pöccre indult. Én első körben izzítógyertyára gyanakodnék, de úgy tudom, azt jelezné hibakóddal.

Akksi, jó, tekeri mint állat. Júliusban vettem, Bosch.

Olajcsere egy hónapja + szűrők(üzemanyagszűrő is) Mindig ugyanoda viszem, eddig minden rendben volt. Olaj: Castrol magnatec 5w40, mint eddig mindig.

Izzítógyertya nálam még nem volt cserélve.(2011 októbere óta az enyém) Előtte nem tudom, nincs szervízkönyv.

Ősz óta, amikor megnyílt a közelünkban az Auchan kút, gyakorlatilag csak ott tankolok az ár miatt. (Ezzel lehet baj?)

Van valami ötletetek?

 

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tesóm nézett ma egy G Astra kombit.

Nagyon megtetszett neki de lenne egy pár kérdésem erről a típusról. 

1.7 turbó a motor...

Vezetett szerviz könyv a mai napig.

190000 km van benne. 

Melyik az a motor ahol az adagoloval gond szokott lenni? Illetve ebben kettostomegu a lendkerék? Mert leallitaskor valami csattan.. Köszönöm 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 02. 15. at 20:43, astra írta:

2 honapja cseréltem ki már volt többször is csere de megállás nem volt még 

 

voltam egy kod kiolvasáson. azt mondták hogy a p0370 kod az adagolóelektronikával van összefüggésbe ugy hogy az adagolón van egy szelep ami belejátszik a fötengelyhelyzet jelado müködésébe, ezt onnan veszik hogy a fordulatszámlálon a mutato hideg állapotban mutatonyit mozog le-fel ugy örülnék már valami olyan válasznak ami megfellebbezhetetlen .      ERRE VALAKI?

 

Módosítva : astra
Link to comment
Megosztás:

6 órája, fullesmacko írta:

Hi Y17DT lassanalszik el az olajnyomáslámpa hidegen,kb 1-2 másodperc,addig csúnya is a hangja-ja 200 000km,de megkímélt.

Mi a véleményetek,találkozott valaki ilyennel?Köszi!Üdv!

Már vagy min 12x volt szó erről a témáról. Y17DT-ben magasan van az olajnyomás gomba a motorban, ezért mire felépül a nyomás az egy kis időbe telik. ( ez az idő még feljebb mehet ha csillag garázsban áll a kocsi, 10-40W vagy vastagabb az olaj benne. ) Nekem 224 ezer lesz lassan a motorba de mióta nálam van 200 000 km tettem bele így, hogy lassan alszik ki. Baja eddig nem volt vele. A hidegindítás után minden motornak van hangja, max. annak nincs amelyikben előmelegítik az olajat indítás előtt.

Ismételten kérem a friss regisztrált tagokat, hogy használják a keresőt.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

4 órája, Handbrake írta:

Már vagy min 12x volt szó erről a témáról. Y17DT-ben magasan van az olajnyomás gomba a motorban, ezért mire felépül a nyomás az egy kis időbe telik. ( ez az idő még feljebb mehet ha csillag garázsban áll a kocsi, 10-40W vagy vastagabb az olaj benne. ) Nekem 224 ezer lesz lassan a motorba de mióta nálam van 200 000 km tettem bele így, hogy lassan alszik ki. Baja eddig nem volt vele. A hidegindítás után minden motornak van hangja, max. annak nincs amelyikben előmelegítik az olajat indítás előtt.

Ismételten kérem a friss regisztrált tagokat, hogy használják a keresőt.

az enyémbe 400000 körül van és igy alszik el baja nincs

 

Link to comment
Megosztás:

On Tuesday, December 08, 2015 at 14:18, Handbrake írta:

Én annó több embert is végig kérdeztem. Saját ta:-)pasztalatomra is hagyatkoztam amennyire tudtam, sokáig más forrásokon keresztül.......

Nekem a kék zöld kútnál a Maxx.... típusú gázolajból kevesebbet fogyasztott a gépjármű. De azóta lehet, hogy változott a helyzet a hazai kúthálózatnál is, majd legközelebb nyomok egy teli tankot és beszámolok.

Bár nálam a rugalmasság a chip miatt nem biztos, hogy mérvadó lesz.

Más:

Kicseréltem a használt légtömegmérőt az újra. Gyerekek ég és föld, van az autóban gázpedál!!!!! :)

Remélem ha 230 ezret nem is de 100 ezret csak kibír!

Olajcsere is megvolt, következőnél már vezérlés cserével egybekötött móka lesz!

Szia!

Publikus,hogy milyen márkájú légtömegmérő került beépitésre?

Köszönöm! :)

Link to comment
Megosztás:

3 órája, astra írta:

az enyémbe 400000 körül van és igy alszik el baja nincs

 

Sziasztok

Nálam is kereken 400e Km van és évek óta 3 - 4 - 5 mp. mire hidegen elalszik az olajnyomás visszajelző. Kezdetek óta MOBIL 0W40 ill. most már 3-4 éve MOBIL 5W40 van beletöltve és eddig még semmi gond nem volt a kenéssel, olajfogyasztás sincs ennyi futás után sem.  (max. 13000 - 15000-es olajcsere periódussal )

 Össze is rakom a kezem....    Üdv.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

22 órája, melyon írta:

Sziasztok

Nálam is kereken 400e Km van és évek óta 3 - 4 - 5 mp. mire hidegen elalszik az olajnyomás visszajelző. Kezdetek óta MOBIL 0W40 ill. most már 3-4 éve MOBIL 5W40 van beletöltve és eddig még semmi gond nem volt a kenéssel, olajfogyasztás sincs ennyi futás után sem.  (max. 13000 - 15000-es olajcsere periódussal )

 Össze is rakom a kezem....    Üdv.

én a GM 5-30 OILT dextros 2 használom miota nálam van de elötte az F asrtámat is ezzel  használtam gond nélkül fogyasztása nincs olajból.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.