Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy hozzáértő le tudná nekem írni, hogy néz ki az Y20DTH motor vezérlése?

Csak a lánc van? Semmi kiegészítő szíj vagy olajbanfutó?

A vízpumpát mi hajtja? Az ékszíj?

Előre is köszönöm!

Csak lánc, meg feszítő. A vízpumpát hosszbordásszíj hajtja. Ha érdekel, töltök fel képet a vezérlésről.

Link to comment
Megosztás:

érdekes ,mibe fáj egyilyen beavatkozás és mennyi idö .más lesz tali vecsésen?

Az árat nem merték leírni, szerintem nem a mi kategóriánk :) A Vecsési talira nem volt túljelentkezés. De holnap megyek egy gyáli fórumtárshoz, hátha a személyes ismeretségek után majd csoportos tali is összejön.

Link to comment
Megosztás:

Az árat nem merték leírni, szerintem nem a mi kategóriánk :) A Vecsési talira nem volt túljelentkezés. De holnap megyek egy gyáli fórumtárshoz, hátha a személyes ismeretségek után majd csoportos tali is összejön.

én is gyáli vagyok

Link to comment
Megosztás:

na car társak .engem is utolért a turbo halál.2001-es y17dtm van nagyon meglepődtem . mennyit lehet egy ilyen turbonak " elvánszorogni " m.-ben nekem ha igaz de csak én gondolom 2007 nyarán 123000. volt az orában most van 307000 km. szerintem vissza bandzsitották a km. órát igy kb. a 400000. lehet benne.köszi a választ .már megvettem a másikat beszerelésre vár.

na most lett kész a turbo csere. tiz klasszissal jobb lett az auto gyorsabb ugy hogy vigyáznom kell mert gyált megszállták a rend éber örei a traffival hol a körösi uton hol a focipályánál egerésznek. most már remélem jo is marad

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék, hogy Zafira A 2.0 X20DTL jelenleg 245.000 km van benne, teljesen eredeti nem tunningolt. Kicsit üt a kuplungja, úgyhogy jövőre lesz kuplungfelújítása. Most a kormányművet újíttatom fel. Na de kérdésem az lenne, hogy nem lehetne kicsit többet kihozni a motorból +10-15 lóerő megelégednék. De nem akarom a motort tönkre vágni ez miatt. Azért kellene ez a pici többlet, hogy jobban vegye az emelkedőket, hosszú utakra használva. Kinek mik a tapasztalatai? Valaki húzott már ezen a motoron? Nézegettem ChipTunningot, van olyan hely ahol elvileg felhúzták 110 lóerő és 260 NM-re. Nem hiszem, hogy ennyi túlhúzás annyira egészséges lenne neki :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Eléggé megtetszettek nekem az A Zafirák és többségükben a 2.0 DTI motor van.

Összességében mik a tapasztalatok ezekkel a motorokkal, mik a vélemények?

Mert szerintem az 1.6 benya kevés egy akkora bódéboz, az 1.8 meg nemtudom, hogy mennyit fogyaszthat.

Szóval szívesen fogadnék érveket-ellenérveket a DTI-ról.

Köszi! :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Eléggé megtetszettek nekem az A Zafirák és többségükben a 2.0 DTI motor van.

Összességében mik a tapasztalatok ezekkel a motorokkal, mik a vélemények?

Mert szerintem az 1.6 benya kevés egy akkora bódéboz, az 1.8 meg nemtudom, hogy mennyit fogyaszthat.

Szóval szívesen fogadnék érveket-ellenérveket a DTI-ról.

Köszi! :)

Nem rossz választás. 6-6,5 literrel eljár. Kicsit harmatos abba a kasztiba ez a motor is, de nyugodt stílussal elvezethető, nem annyira úttorlasz, mint az 1.6, de nem megy úgy, mint az 1.8. Adagoló, féltengelyek, EGR szelep, vákuumszelepek szoktak meghalni, meg a szokásos szívósor elkoszolódás, esetleg légtömegmérő. Igazából az alkatrész nem olcsó hozzá, de tartós darabok. A zajszigetelése klasszisokkal jobb, mint az Astráé. Az 1.8 egyszerűbb dolog, de ott is vannak drága hibák (mint pl ECU halál), és 9 liter körül kajál. Én azt mondom, ha évi 20.000km-en felül mész, akkor 2.0DTI, ha kevesebbet, akkor benzines. Ha szereted a gyorsulást, akkor a dízelt chipeltesd. Ha szeretsz sportosan vezetni, akkor pedig felejtsd el a Zafirát. Amelyik kanyart az Astra beveszi 60-nal, ott a Zafi felborul 40-el is :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem rossz választás. 6-6,5 literrel eljár. Kicsit harmatos abba a kasztiba ez a motor is, de nyugodt stílussal elvezethető, nem annyira úttorlasz, mint az 1.6, de nem megy úgy, mint az 1.8. Adagoló, féltengelyek, EGR szelep, vákuumszelepek szoktak meghalni, meg a szokásos szívósor elkoszolódás, esetleg légtömegmérő. Igazából az alkatrész nem olcsó hozzá, de tartós darabok. A zajszigetelése klasszisokkal jobb, mint az Astráé. Az 1.8 egyszerűbb dolog, de ott is vannak drága hibák (mint pl ECU halál), és 9 liter körül kajál. Én azt mondom, ha évi 20.000km-en felül mész, akkor 2.0DTI, ha kevesebbet, akkor benzines. Ha szereted a gyorsulást, akkor a dízelt chipeltesd. Ha szeretsz sportosan vezetni, akkor pedig felejtsd el a Zafirát. Amelyik kanyart az Astra beveszi 60-nal, ott a Zafi felborul 40-el is :)

Na!!!!

Nem köpködünk.

Nem borul!

Gátló kérdése az egész.

Itt vagyok és figyelek ám a vártán és megvédem Zafikat, ha fikázzátok!

Bár rohadtul nem érek rá. :-(

A vasam am. most épp egy kalap ...

Na de majd beszámolok, csak most legénybúcsú lesz hétvégén,

azt még végig kell kínlódnia. Akkor is, ha kitaposom a belét.

Sokat költöttem rá, ha nem megy neki, akkor ez a bünti.

Módosítva : Big Nose
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Eléggé megtetszettek nekem az A Zafirák és többségükben a 2.0 DTI motor van.

Összességében mik a tapasztalatok ezekkel a motorokkal, mik a vélemények?

Mert szerintem az 1.6 benya kevés egy akkora bódéboz, az 1.8 meg nemtudom, hogy mennyit fogyaszthat.

Szóval szívesen fogadnék érveket-ellenérveket a DTI-ról.

Köszi! :)

Szia!

Általában a DTI ilyen korban, már megkerülte a földet...

Állítólag nem egy jó motor.

Az 1.6 kevés. Az 1.8 használható, de nem sport auto... ????

Benzinessel kisebb az esély a mellényuláshoz. Használt autó mindig Lutri.

Üdv

Módosítva : Tomi 1.6
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Eléggé megtetszettek nekem az A Zafirák és többségükben a 2.0 DTI motor van.

Összességében mik a tapasztalatok ezekkel a motorokkal, mik a vélemények?

Mert szerintem az 1.6 benya kevés egy akkora bódéboz, az 1.8 meg nemtudom, hogy mennyit fogyaszthat.

Szóval szívesen fogadnék érveket-ellenérveket a DTI-ról.

Köszi! :)

Szia!

Hát mondja valaki,hogy nem egy rugóra jár az agyunk: :)

Az utóbbi hetekben én is egyre többet bújom a Hahu-t 2.0 DTI Zafira után kutatva. :)

Nekem is nagyon bejön.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Hát mondja valaki,hogy nem egy rugóra jár az agyunk: :)

Az utóbbi hetekben én is egyre többet bújom a Hahu-t 2.0 DTI Zafira után kutatva. :)

Nekem is nagyon bejön.

Igen, nekem is mert végtében egy dundi G Astra. Nekem az "A" formája jobban bejön mint a "B"-nek.

Igazából elég jól felszereletek szerintem összességében, mert sokat lehet találni 4 villanyabalakkal,több lufival, digit klímával (mivel nekem most az van én, másfajtát már nem is vennék) plusz multikormány, magasabb beszállás a G-nél, deréktámasz ami nekem elég fontos, és persze a hatalmas, variálható csomagtartó. Szép felnikkel igencsak mutatós darab tud lenni. :)

Jólenne elcsípni egyet, én még az 1.8-as motoron is gondolkodom, bár sokat használnám városban ami meglátszik a fogyasztáson, viszont tényleg "nyugisabb" a benzines. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Arra esetleg van valakinek ötlete, hogy leállításkor meg néha indításnál is miért ad egy furcsa koppanó hangot? Motortartó bakok szerintem rendben vannak nem mozdul nagyot, olyan mintha a motorból vagy váltóból jönne. Zafira y20dth 2002

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Arra esetleg van valakinek ötlete, hogy leállításkor meg néha indításnál is miért ad egy furcsa koppanó hangot? Motortartó bakok szerintem rendben vannak nem mozdul nagyot, olyan mintha a motorból vagy váltóból jönne. Zafira y20dth 2002

Kettőstömegű lendkerék?

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom sima van benne, vagy rosszul tudom? Egyébként olyasmi hangja van igen.

Alkatrészkereskedőknél van hozzá kettőstömegű lendkerék, úgyhogy ha nemis mindegyikben, de biztosan van olyan, amiben van. Ettől többet sajnos én sem tudok, csak a koppanó hangról ez ugrott be.

Link to comment
Megosztás:

Alkatrészkereskedőknél van hozzá kettőstömegű lendkerék, úgyhogy ha nemis mindegyikben, de biztosan van olyan, amiben van. Ettől többet sajnos én sem tudok, csak a koppanó hangról ez ugrott be.

Köszönöm, esetleg ha valaki tudja hogyan lehetne kideríteni ne tartsa magába.

Link to comment
Megosztás:

2003-ig hagyományos lendkerékkel készültek az Y20 asok.

Kipuffogód nem lóg?

Ez biztos? Kipuff nem lóg amennyire tesztelni tudtam hirtelen, egyébként valószínüleg kuplungozni kellene majd mert alapjáraton néha ha nincs benyomva a kuplung pedál kis zakatolás hallatszik, illetve néha rángat indulásnál, de ha még kettőstömegűt is cserélni kellene az már túl sok.

Link to comment
Megosztás:

Ez biztos? Kipuff nem lóg amennyire tesztelni tudtam hirtelen, egyébként valószínüleg kuplungozni kellene majd mert alapjáraton néha ha nincs benyomva a kuplung pedál kis zakatolás hallatszik, illetve néha rángat indulásnál, de ha még kettőstömegűt is cserélni kellene az már túl sok.

Igen, biztos. 2003 tól van kettőstömegű.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.