Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Véleményekekt kérnék.....

Esetleg javaslatokat...... :)

neee mááá

törött gagyi öreg sz@r

Losi gyere be és vidd el az enyémet egy körre, nézd meg jól és rá se fogsz nézni a B1-re.

Tegnap este 10-ig klímát basztattunk Árpival meg Bazsival

a ventillátorok vezérlése nem tökéletes. Lenne neki 4 fokozata és nincs meg mind.

majd vasárnap folytatjuk. Udi gyere ha tudsz!

Link to comment
Megosztás:

vegyen meg egy ilyen problémás b2-t? B)

A B1-ek picit jobban sikerültek, mind ABS vezérlő, mind elektronik fronton. Eddig sajna ezt vettem észre. Mintha a hibák kiküszöbölése a b2-vel nem előre, hanem vissza lépés lett volna. :)

hogy B1 vagy B2 erről nem nyitok vitát, nekem a jobban tetszik a B2 kívül belül de ez izlés dolga.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Hümmmm....

Tényleg csak 500 ?

Balázska is majd nem vett 1et, de valami eléggé csattogot a mocijában.

Remélem nem 1ről van szó........mármint ugyanerről.......Azé' agyalok rendesen.Nekem is bejönne, bár havonta kb. 5300 lenne a kötelezője B10-ben, és 30e. a súlyadója éves szinten, ami nemkevés.Aztán benne van még az is, hogy ha v.mi sunyi, rejtett hiba előjön......szóval egyenlőre nemtudom még.......

Mondjuk az 100, hogy nem jön szembe minden utcasarkon.....

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jól néz ki. Bár nehezen tudom elképzelni, hogy Mo-i forgalombahelyezésű. Az első lámpát kapásból cserélném faceliftesre.

GSi Tomi küldött pár linket, és ott nincs i500 5 ajtóval, csak sedan ill. Caravan kivitelben.Lehet, hogy ez nem is igazi i500?CSak egy feloptikázott darab?Mert akkor viszont nem éri meg azt a pénzt, amit kérnek érte........

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem 1ről van szó........mármint ugyanerről.......Azé' agyalok rendesen.Nekem is bejönne, bár havonta kb. 5300 lenne a kötelezője B10-ben, és 30e. a súlyadója éves szinten, ami nemkevés.Aztán benne van még az is, hogy ha v.mi sunyi, rejtett hiba előjön......szóval egyenlőre nemtudom még.......

Mondjuk az 100, hogy nem jön szembe minden utcasarkon.....

Nem ma volt már, de emlékeim szerint az egy lila kombi volt.

Link to comment
Megosztás:

Én meg olyan forrást találtam, ami szerint igenis volt i500 ötajtósban is, amennyiben nem vezetett teljesen félre a meglehetősen gyér labanctudásom, és a "schragheck" valóban ferdehátút jelent...

Sajna nem tudom megmutatni a forrást mert nyomtatott formában van, amúgy a Halwart Schrader-féle Opel Typenkompass Band 2 - Personenwagen seit 1988 c. könyvből jött az infó. Amúgymeg mintha valami olyasmi rémlene, hogy az Irmscher-modellek alvázszáma is más (van benne valami utalás a gyártóra), tehát abból ki kéne derülnie hogy valóban i500-ról van-e szó.

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem 1ről van szó........mármint ugyanerről.......Azé' agyalok rendesen.Nekem is bejönne, bár havonta kb. 5300 lenne a kötelezője B10-ben, és 30e. a súlyadója éves szinten, ami nemkevés.Aztán benne van még az is, hogy ha v.mi sunyi, rejtett hiba előjön......szóval egyenlőre nemtudom még.......

Mondjuk az 100, hogy nem jön szembe minden utcasarkon.....

A biztosítást nem tudom hol nézted, de nekem összesen 28e az éves díjam egyszerre kifizetve, és egy kategória a két autó.

Link to comment
Megosztás:

Mikor indultam az Astra papírjait intézni, visszafelé belebotlottam egy B Vectra Caravanba, amit körbenéztem, és viszonylag rövid, kb. 10 perces gondolkodás után megvettem.

Amit tudni kell róla, hogy import, 97.06. havi, X20XEV, padlizsánlila, digit klíma, 2 légzsák, szervó, ABS, ASR,BC, 2 elektromos ablak, meg a szokásos sallangok.Az autó törve nem volt, a hátsó ajtót festették v.mikor, de nem volt vészes.Apró csacska javítások lesznek majd vele, meg hát a szokásos vez.szíj és tsai.De összeségében figyelembe véve a B Vekik jelenlegi piaci árait, jó vételt csináltam, hiszen 900e.-ért megvettem.

Szóval mindig az első gondolat jó nálam, mert ilyet akartam az Astra helyett........... :) B) :) :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.