Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Szeva!

Ez elég tág fogalom így a méreteket illetően!

Az 1.6-os Vectráknak ugy tudom 4x100-as az osztóköre, ET száma 49!Az 1.8astól meg tán már 5x110-es az osztókör!

A legnagyobb méretre meg annyit h szerintem még a 18-as is alámegy peres gumival, nekem spec 215/45 17-es van!

Ez alámegy: 8.5x18 with 225/40 R18 (vagy 8x18 ET 35/38)

És még a 19" is 235/35-ös gumival (8.5J X 19" 5X110 ET40)

Google szerint... a 18"-as 100%.

Köszi skacok az infot! :huh:

214/45 17-es szerintem is jó választás, tudsz képet linkelni?

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Nem tudja valaki a B Vectrának a Felni méreteit? Et, osztókör, stb... Az is érdekelne, hogy melyik a legnagyobb ami még elfér? 17", 225/45-ös gumikkal még elfér?

ET35-tel nekem elfért, de nagyobb döccenőnél, vagy terhelésnél a hátsó ív bedörzsölt a gumi oldalába egy hangyányit.

Link to comment
Megosztás:

17", 225/45-ös ez a méret dörzsölt a gumi oldalába??

Igen. ET35-ös felnivel.

terhelés nélkül nagyon ritkán, viszont 5 személy esetén már sűrűbben, csomit is megpakolva különösen figyelni kellett, hogy lehetőleg kevés gödröt találjak meg, illetve kanyarokat is minél óvatosabban, mert ment a dörzsi.

Link to comment
Megosztás:

úúúúú :lol: ^_^ B) Még jó hogy lehet kapni :P

Nem félsz, hogy egyszer pofán csapják? Én legalábbis nem merném nyilvános parkolóba ott hagyni....

:huh: Hát figyu elhiheted, hogy nem te vagy az első aki ezt mondja!De igen féltem, mint mindenki a sajátját!De ha minden jól megy, akkor szerintem már csak jövő elejéig lesz nálam az egész kocsi így a kerekekkel, mivel eladni akarom majd!

Link to comment
Megosztás:

:lol: Hát figyu elhiheted, hogy nem te vagy az első aki ezt mondja!De igen féltem, mint mindenki a sajátját!De ha minden jól megy, akkor szerintem már csak jövő elejéig lesz nálam az egész kocsi így a kerekekkel, mivel eladni akarom majd!

Megírhatnád az autó adatait, meg az árat is PÜ-be. B vecit akarok venni jővőre :huh:

Link to comment
Megosztás:

Üdv emberek!!!

Ujabb kérdéssel fordulok hozzátok!!

3-4hónapja írtam h szörnyű kopogás hallatszik a kocsi hátuljából!Kicseréltettem hátul az összes szilentet, kivéve a két legnagyobbat, de továbbra is kopogott!Aztán kiderült, h elől a két "kutyacsont" a hibás és abból is csere lett, majd a kopogás megszünt!

Nah most eltelt ez a pár hónap és a kopogás ujra előjött és nem jövünk rá hogy honnan adhatja!Gondolom az uj szilentek vmint a "kutyacsont" nem adhatta meg magát ennyi idő alatt, szal azt én kivenném a buliból!Nekem néha azonban már inkább ropogó hangot ad és arra gondoltam, hogy nem-e a rugó vagy lengéscsillapító adogatja szép lassan meg magát!Vkinek vmi tapasztalat v ötlet??

Ja és annyi h azóta a 14es acélfelni helyett 17es alu került fel a gépre!

Fontos lenne!

Köszöntem előre is a választ/válaszokat!

Nem lehet kopott vagy kiszáradt a stabilizátor gumicsapágya?

ili

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én még új vagyok és ezúton üdv mindenkinek! :lol:

Van egy Opel Vectra B 1,8 16V benzines, manuális váltós kocsim. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy sajnos haldoklik a váltóm, és szükségem volna egy F18-as típusúra..továbbá abban is szeretném, ha segítenétek, hogy a váltó vásárlásakor mire kell odafigyelni? (itt gondolok pl. az áttételekre, vagy micsodákra, stb. ^_^

Előre is köszike!!!!

:huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én még új vagyok és ezúton üdv mindenkinek! :lol:

Van egy Opel Vectra B 1,8 16V benzines, manuális váltós kocsim. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy sajnos haldoklik a váltóm, és szükségem volna egy F18-as típusúra..továbbá abban is szeretném, ha segítenétek, hogy a váltó vásárlásakor mire kell odafigyelni? (itt gondolok pl. az áttételekre, vagy micsodákra, stb. ^_^

Előre is köszike!!!!

:huh:

Ha van egy ügyes szerelőd, akkor kerítesz bele egy F astra, A vectra F16 váltót, vagy ha találsz, F18-at, és kicseréli, a kinyomót át lehet szerelni, meg a bakokat. Sokkal olcsóbb, mint ha b vecibe valót veszel.

Nem reklám, de pont van egy f16-om, amit anno az enyémbe vettem(komplett, féltengelyek, hibátlan, csak messze). Előtte meg egy bonyibb megoldást választottam, egy F20 váltó belseje került az én váltóm házába. Ezt azért kellett, mert F20-ason ritkán van meg a rudazat felfogatási pontjának a helye.

F16 és F18 vételénél is 3 dologra figyeljetek:

1. rudazat felfogatási lyukak meglegyenek

2. nyelestengely azonos legyen (ha X18XE a mocid, akkor 24 bordás lesz neked is)

3. nagyféltengelyes legyen

Ha van kérdésed, írj, csak húzzunk át másik topikba vele. B)

Link to comment
Megosztás:

Ha van egy ügyes szerelőd, akkor kerítesz bele egy F astra, A vectra F16 váltót, vagy ha találsz, F18-at, és kicseréli, a kinyomót át lehet szerelni, meg a bakokat. Sokkal olcsóbb, mint ha b vecibe valót veszel.

Nem reklám, de pont van egy f16-om, amit anno az enyémbe vettem(komplett, féltengelyek, hibátlan, csak messze). Előtte meg egy bonyibb megoldást választottam, egy F20 váltó belseje került az én váltóm házába. Ezt azért kellett, mert F20-ason ritkán van meg a rudazat felfogatási pontjának a helye.

F16 és F18 vételénél is 3 dologra figyeljetek:

1. rudazat felfogatási lyukak meglegyenek

2. nyelestengely azonos legyen (ha X18XE a mocid, akkor 24 bordás lesz neked is)

3. nagyféltengelyes legyen

Ha van kérdésed, írj, csak húzzunk át másik topikba vele. :lol:

Szia!

Köszi a gyors választ...egyenlőre nem tudom, mihez kezdjek...nekem a kenyerem az autóm..minden nap azzal járok..szval, jó lenne, ha gyorsan megjavulna...:huh:

Az, hogy húzzunk át másik topicba, az pontosan mit jelent? Bocsi, de a fórumos dolgokban nem vagyok otthon...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

szeretnék alufelniket tenni a B Vectrámra de nemigen akarok eltérni a gyári ET-től mert azt hallottam, hogy ha eltér akkor az jobban gyilkolja a futóművet, igaz ez? 4x100 as körosztója van (1.6i 16V 97-es) de nem tudom hogy a gyári ET az mekkora lenne? Segítséget kérnék kinek milyen tapasztalata 15, 16 17-es felnikel szerintetek melyik a jobb melyik néz ki jól? Ha nem gyári opel felnit teszek rá akkor arra tényleg jobban kell vigyázni? gondolok itt gödrökre stb... Előre is köszönök minden választ!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

szeretnék alufelniket tenni a B Vectrámra de nemigen akarok eltérni a gyári ET-től mert azt hallottam, hogy ha eltér akkor az jobban gyilkolja a futóművet, igaz ez? 4x100 as körosztója van (1.6i 16V 97-es) de nem tudom hogy a gyári ET az mekkora lenne? Segítséget kérnék kinek milyen tapasztalata 15, 16 17-es felnikel szerintetek melyik a jobb melyik néz ki jól? Ha nem gyári opel felnit teszek rá akkor arra tényleg jobban kell vigyázni? gondolok itt gödrökre stb... Előre is köszönök minden választ!

Üdv!

Ha kb. egy-két oldalt visszalapozol, akkor kapsz egy kis infót azzal kapcsolatban, hogy milyenek a tapasztalatok!Minél nagyobb felnit teszel, annál jobban néz ki, viszont annál jobban felveszi az úthibákat, legalábbis nekem ez a tapasztalatom a 17-es kerekekkel és lehet, hogy egy picit jobban is kopnak majd az alkatrészek!De attól függ mi a fontos!Az, hogy jól nézzen ki, vagy hogy tartson is!Igazából valamit valamiért!A Vectra B gyári ET-je pedig ha jól tudom 49-es, de nekem 41-es a felni és semmi gond vele!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

A Vectrám (1.7 TD Isuzu) tanksapka fedőjén a következő guminyomás értékek vannak:

elöl: 2,4 bar, hátul 2,4 bar (1-3 személlyel)

elöl: 2,5 bar, hátul 3,1 bar (5 személlyel, csomagokkal)

A gépkönyv ugyanerre vonatkozó adatai:

elöl: 2,2 bar, hátul: 2,0 bar (1-3 személlyel)

elöl: 2,4 bar, hátul: 2,6 bar (5 személylel, csomagokkal)

Őszintél szólva ezt egy kicsit túlzásnak tartom, még a gépkönyvét is. Jelenleg elöl-hátul 2,1 barral járok. 195 ös gumijaim vannak 15"os alufelnin.

Mi a véleményetek?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

A Vectrám (1.7 TD Isuzu) tanksapka fedőjén a következő guminyomás értékek vannak:

elöl: 2,4 bar, hátul 2,4 bar (1-3 személlyel)

elöl: 2,5 bar, hátul 3,1 bar (5 személlyel, csomagokkal)

A gépkönyv ugyanerre vonatkozó adatai:

elöl: 2,2 bar, hátul: 2,0 bar (1-3 személlyel)

elöl: 2,4 bar, hátul: 2,6 bar (5 személylel, csomagokkal)

Őszintél szólva ezt egy kicsit túlzásnak tartom, még a gépkönyvét is. Jelenleg elöl-hátul 2,1 barral járok. 195 ös gumijaim vannak 15"os alufelnin.

Mi a véleményetek?

Hát én nem igazán figyeltem ezeket az adatokat, könyvében viszont részletesebben le vannak írva a dolgok!A 2,1-es guminyomás meg szerintem rendben van ehhez a gumihoz, főleg ha nincs is megterhelve!Én a 17es kerekekkel 2,5-el járok!Szal sztem ideális!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok.

A Vectrám (1.7 TD Isuzu) tanksapka fedőjén a következő guminyomás értékek vannak:

elöl: 2,4 bar, hátul 2,4 bar (1-3 személlyel)

elöl: 2,5 bar, hátul 3,1 bar (5 személlyel, csomagokkal)

A gépkönyv ugyanerre vonatkozó adatai:

elöl: 2,2 bar, hátul: 2,0 bar (1-3 személlyel)

elöl: 2,4 bar, hátul: 2,6 bar (5 személylel, csomagokkal)

Őszintél szólva ezt egy kicsit túlzásnak tartom, még a gépkönyvét is. Jelenleg elöl-hátul 2,1 barral járok. 195 ös gumijaim vannak 15"os alufelnin.

Mi a véleményetek?

Elvileg minden gumimérethez más más keréknyomás tartozik.

Leginkább neked kell kitapasztalnod, hogy adott hőmérsékleten (tél vagy nyár) hogy érzed megfelelőnek a tapadást.

Ami alapszabály nyáron nagyobb míg télen alacsonyabb nyomás szükséges, viszont a gyártók, egy optimális alternatívát adnak meg a beállítási értéknek ami időjárástól függetlenül alkalmazható.

Link to comment
Megosztás:

Srácok.

Van egy B vectrám. A képen látható. Ma délután észleltem hogy nyikorgást hallok hátulról a kocsi kerekei felől.. megálltam kézzel elkezdtem nyomkodni a kocsi hátulját lefele. nyikorgott. nem tudom mi lehet ez. menetközben nem hallani vészesnek de ha ráhajtok valamire akkor hallom, amíg a kocsi lenyugszik.

Valakinek valami ötlete ez ügyben?? olyan mintha a lengés csillapító haldokolna, de szerintem nem. Alánéztem de egyedül nem érek semmit. Viszont van egy pontja a kocsinak ahol a két nem tudom a nevét pontosan de olyan az alakja mint a pillangó egyik szárnya vagy mi. szal ahol ezek becsatlakoznak a hátsó hídba mintha onnan jönne a hang. Vagy van ott valami szilent?? Lehet az halt meg??

Link to comment
Megosztás:

Srácok.

Van egy B vectrám. A képen látható. Ma délután észleltem hogy nyikorgást hallok hátulról a kocsi kerekei felől.. megálltam kézzel elkezdtem nyomkodni a kocsi hátulját lefele. nyikorgott. nem tudom mi lehet ez. menetközben nem hallani vészesnek de ha ráhajtok valamire akkor hallom, amíg a kocsi lenyugszik.

Valakinek valami ötlete ez ügyben?? olyan mintha a lengés csillapító haldokolna, de szerintem nem. Alánéztem de egyedül nem érek semmit. Viszont van egy pontja a kocsinak ahol a két nem tudom a nevét pontosan de olyan az alakja mint a pillangó egyik szárnya vagy mi. szal ahol ezek becsatlakoznak a hátsó hídba mintha onnan jönne a hang. Vagy van ott valami szilent?? Lehet az halt meg??

szerintem a lengö karra gondolsz ott van szilent valószinü ott a problem! de vidd el futómübeállításra egy gumiszervizbe és mond nekik nézék át!!! 3000ft

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.