Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Nem tudjátok esetleg, az opel szervizekben lehet kérni, hogy milyen olajat tegyenek bele? Nekem ugyanis még garis a járgányom, és garanciális javítás is lesz rajta, kénytelen vagyok oda vinni. Arra gondolok, kérhetem-e, hogy 5 vagy 10

W40-et tegyenek bele?

Link to comment
Megosztás:

2000.novemberi kocsi

Z16XE02

70000km körül:)

és apu azt mondja,valamivel jobb a helyzet, fél litert eszik ezer km-en...

Akkor mindenképpen át kéne térni a 10W40-re... bár ennyinél még nem szokta elkezdeni

ennyire zabálni az olajat. Nálatok van újkora óta? Mert ha használtan vettétek, erősen gyanús,

hogy az a 70 inkább 120 :(

Ja, és 10W40-ból is csak a jó minőség jöhet szóba, pl gyári GM semmiképpen se!

Link to comment
Megosztás:

Akkor mindenképpen át kéne térni a 10W40-re... bár ennyinél még nem szokta elkezdeni

ennyire zabálni az olajat. Nálatok van újkora óta? Mert ha használtan vettétek, erősen gyanús,

hogy az a 70 inkább 120 :(

Ja, és 10W40-ból is csak a jó minőség jöhet szóba, pl gyári GM semmiképpen se!

Igen, újonnan vettük, apu nem sokat megy vele... sajna gyári GMet vesz apu mindig...melyiket ajánlod?

Link to comment
Megosztás:

Igen, újonnan vettük, apu nem sokat megy vele... sajna gyári GMet vesz apu mindig...melyiket ajánlod?

5-ösből nem rossz a GM se, de a 10-es nagyon szemét.

Viszont egy kompressziót nem ártana méretni azért, nehogy egy lehúzógyűrű

törése okozza ezt az olajfogyit. Még lehet a szelepszárszimmering is.

Olajból Metabond, Mobil1, Castrol magnatec

Link to comment
Megosztás:

szeretnék kérdezni szervíztapasztalatokról .

kinek hol mennyibe kerültek, melyik a jó szervíz, melyik nem, stb...

Én kecskemétre járok mert ott van ismerős, amugya Csorani szervizt meg tudom ajánlani nagyon korrektek.

A költsegek azok valtozoak kattól függ mit csinálnak rajta

Arrol most nem tudok nyilatkozni

Link to comment
Megosztás:

szeretnék kérdezni szervíztapasztalatokról .

kinek hol mennyibe kerültek, melyik a jó szervíz, melyik nem, stb...

Nem tudom, ki mit gondol erről, de szerintem érdemes szakszervizbe hordani. Annyival nem drágábbak, és garanciát adnak az elvégzett munkákra.

A Gombosnál a 60ezres szerviz 41100Ft, mosolykártyás kedvezménnyel, ebből a munkadíj egy tizes kb.

Hatvanban is rendesek voltak, bár ott most valamilyen átalakulás zajlik...

Gödöllő nekem nem jött be, egy kicsit nagyarcúak. Azt nem tudom, hogy dolgoznak.

Szóval én még nem csalódtam szakszervizekben.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, ki mit gondol erről, de szerintem érdemes szakszervizbe hordani. Annyival nem drágábbak, és garanciát adnak az elvégzett munkákra.

A Gombosnál a 60ezres szerviz 41100Ft, mosolykártyás kedvezménnyel, ebből a munkadíj egy tizes kb.

Hatvanban is rendesek voltak, bár ott most valamilyen átalakulás zajlik...

Gödöllő nekem nem jött be, egy kicsit nagyarcúak. Azt nem tudom, hogy dolgoznak.

Szóval én még nem csalódtam szakszervizekben.

az a mosolykártya úgylátszik eltakarta a lényeget :(

irreális alkatrészárak, nevetséges munkadíj, és el nem végzett, de kiszámlázott munkák tömege...

mit cseréltek ki állítólag a 60e-es szervízen?

Link to comment
Megosztás:

Volt már negatív tapasztalatod az említett márkakereskedés kapcsán ?

nem, mert messze elkerülöm az összes márkaszervízt :(

viszont azt tudom hogy édesapámat mikor hogy húzzák le, közben kedvesen mosolyognak, utána telefonálgatnak hogy elégedett e a munkával - de a lényegen akkor se változtat: lehúzzák, nem cserélik ki a dolgokat - pl pollenszűrőt nem cseréltek, berohadt az egész, klímával dőlt a víz az orrán-száján, épp csak arra nem ment ki amerre kellett volna neki... (érdi difer) de azért még mindig oda hordja, lol... azért próbálom átszoktatni a jóra, de még nem sok sikerrel... végülis nem az én pénzem, nem az én kocsim, nem én szívok ha valami baj lesz miattuk...

az már csak mellékes, hogy nemegyszer próbáltam szakmait kérdezni hátul a szervízben, és csak pingvineztek mintha az életben nem láttak volna még opelt...

Link to comment
Megosztás:

nem, mert messze elkerülöm az összes márkaszervízt :(

viszont azt tudom hogy édesapámat mikor hogy húzzák le, közben kedvesen mosolyognak, utána telefonálgatnak hogy elégedett e a munkával - de a lényegen akkor se változtat: lehúzzák, nem cserélik ki a dolgokat - pl pollenszűrőt nem cseréltek, berohadt az egész, klímával dőlt a víz az orrán-száján, épp csak arra nem ment ki amerre kellett volna neki... (érdi difer) de azért még mindig oda hordja, lol... azért próbálom átszoktatni a jóra, de még nem sok sikerrel... végülis nem az én pénzem, nem az én kocsim, nem én szívok ha valami baj lesz miattuk...

az már csak mellékes, hogy nemegyszer próbáltam szakmait kérdezni hátul a szervízben, és csak pingvineztek mintha az életben nem láttak volna még opelt...

engem is felhívtak, elégedett vagyok-e,satöbbi...mondom nem:)

fél órás munkával végeztek délre úgy,hogy 9re volt időpontom...50 perc,míg felvették a melót (előttem 1 fazon volt), másfél óra,míg a szerelő egyáltalán előkerül... szuper:D kérdezték,odamegyek-e legközelebb... mondom,nem hiszem:);)

ez nem Gombosnál volt... amúgy a munkafelvevős pasi jól beszólt a Gomboséknak... ez is 'szimpi' volt....

Link to comment
Megosztás:

az a mosolykártya úgylátszik eltakarta a lényeget :(

irreális alkatrészárak, nevetséges munkadíj, és el nem végzett, de kiszámlázott munkák tömege...

mit cseréltek ki állítólag a 60e-es szervízen?

Előtte elmondok egy sztorit. G Astra, 123ezer km-rel. Előtte 50valahány ezernél volt szervizelve, onnantól csak olaj, meg szűrők, szóval semmi komoly. Mondom a maszeknak, hogy vezérműszíj csere kéne, meg vízpumpa csere, mennyi lenne?

mondja, hogy az alkatrész 48 és 55 között, motorkódtól függően, plusz a munkadíj, 15 körül. Az legjobb esetben is 63ezer Ft. Hazafelé bementem egy szakszervizbe, kérdeztem ugyanezt, azt mondja a munkafelvevő, hogy 67ezer. Számlával, garanciával, gyári alkatrészekkel. Akkor melyiket választanád? És ha neadjisten valami gáz van, próbáld érvényesíteni a

jogaidat egy maszeknál...

H Astra 60ezres szerviz: Motorolaj (10 000), összes szűrő (olaj 1500 levegő 3000 pollen 4500), gyújtógyertya (4db 5700) csere, 60ezres ellenőrzés. Munkadíj 14 000. Úgy vettem észre, állítottak a kéziféken is.

Szerinted melyik ár irreális?

Link to comment
Megosztás:

Szerinted melyik ár irreális?

Hozzátenném, abban igazat adok a fenti hozzászóló(k)nak, hogy kevés márkaszerviz létezik manapság,

ahol valódi szakmai háttér van. szeretik ugyanis felvenni a fiatal tapasztalatlan autószerelőket, akik

elvállalják kevés bérért is a melót, inkább mint a kukásautóra kerüljenek... ezen kívül nem egy

márkaszervizből hallottam már ezt a "kicserélték de mégse" dolgot. ugye minden szerviz próbál megélni... :(

Az is hozzátartozik a dologhoz, hogy vannak jó márkaszervizek is, főleg ha ismerős is dolgozik ott.

De! Vannak nagyon jó "maszek" műhelyek, akik leginkább opelre vannak berendezkedve, sokéves

szakmai tapasztalattal. Ők általában nem is alkalmazzák az esetenként többszáz százalékos árrést

az alkatrészekre, és nem fogják az utángyártottat berakni, miközben gyárit számláznak. És mivel

az óradíjuk is kevesebb, mindenképpen jobban jön ki az ember. A garancia pedig ott is adott.

Persze ettől függetlenül garanciális autót csakis márkaszervízbe illik hordani, garancia csak így marad meg.

Link to comment
Megosztás:

...

természetesen a maszekok között is sok a sunyi. én erre ezt a tapasztalatot hoznám fel: az octavia-ban kiment a termosztát. felhívtam a helyi skoda márkaszervízt, mondom obd-n monitoroztam, alig megy 70 fok fölé a motor, dugóban max 75 fok, termosztát csere kéne. kérdi mit mutat a mutató? na itt indul a szakértelem :( ha valakinek, akkor neki talán tudnia kéne (szerelővel beszéltem, nem a recepciós szöszivel ;) ) hogy mit: 72-73 felé beáll középre, és onnan soha semerre tovább, közben meg hidegen jár a motor. a júzer meg azt hiszi minden rendben, csak érzi mintha nem lenne az igazi a fűtés... a végén csak felfogta hogy tudom mi a kocsi baja, konkrét árajánlatot kérek, nem parasztvakítást, mire mondja 20e az alkatrész + munkadíj. ezzel gondolom úgy 30e körül lett volna a számla. felhívtam más skoda márkaszervízt is, ott nem volt ennyire agyatlan a muki, ő is 20e anyagot mondott, szóval ez a tarifa. utána felhívtam a kedvenc vw alkatrész boltomat: igen, van polcon, spanyol utángyártott ~1.5e, gyári TRW ~2e... a szerelőm ~2 órát mókolt vele mert nehezen fért hozzá, kért érte 5e-et (mennyi is a márkaszervizek óradíja? 5-10e?) meg még hűtőfolyadék pótlásért 1e. összesen 8e és gyári alkatrésszel mentem tovább, a ~30e helyett...

és még pár:

övfeszítő övvel: skodáéknál 28e, bótban 14e

ablakemelő mechanika skodáéknál 28e, bótban 12e

nagyobbik hűtőventi skodáéknál 70e, bótban gyári bosch 50e, kínai utángyártott 10e - no ebből a kínai lett, ha évente cserélni kellett volna, akkor is jobban jöttem volna ki :)

kellett szilenteket meg külső gömbfejet cserélni: bótból gyári TRW alkatrészek 5e, fél-1 órás munka +3e, össz 8e-ben volt. már meg se mertem kérdezni a márkaszervízt, gondolom egy futómű munkáért 50-80e-et simán legombolnak a mezei lúzerről...

az opelre kellett új ékszíj, difernél 8e, bótból a gates szíj 5e volt

kellett üzemanyagszűrő, difernél 3e, bótból ~1.5e volt

ugyan itt csak 1-2e-nek tűnik, de ha százalékot számolsz és sok alkatrészre vetíted, akkor repkednek a nullák rendesen...

téligumi hirdetést nézted? 3 + 1 ingyé'... aha, felhívtam őket... matador 3 db 6x ezer, meg a szerelés, cirka 70e-ért hozhattam volna el a fost, mislen, gudjír meg egyebek már inkább a 100e-et közelítették a megagiga 8-at fizet 4-et vihet akcióban :( utána elmentem a helyi gumishoz, és 2 óra múlva vadi új goodyear ug7-eseken állt a kocsi 64e-ért...

és még lehetne sorolni jódarabig...

H Astra 60ezres szerviz: Motorolaj (10 000), összes szűrő (olaj 1500 levegő 3000 pollen 4500), gyújtógyertya (4db 5700) csere, 60ezres ellenőrzés. Munkadíj 14 000. Úgy vettem észre, állítottak a kéziféken is.

Szerinted melyik ár irreális?

10e-es olaj? gyári gm gépzsír? mert ennyiért bótban se kapsz 5L normális olajat, nemhogy ott... szűrők közel reális, egyedül a pollen röhejes, én 1500-ért tettem bele az újat miután megvettem. ez a 4.5e-es még ugye nem a szénszűrős csak a sima papír, én is megkérdeztem őket, az vagy 7-8e lett volna. gyújtógyertya ha nem darabár az 5.7e, hanem a 4db együtt akkor korrekt, feltéve hogy nem valami ismeretlen márka, 14e-ért meg még le is xop a maszek miután átnézte a kocsit... ;)

Link to comment
Megosztás:

jó tudni... merre? én 13e-ért vettem legutóbb az 5L ELF excellium 5W40 LL-ot. hasonló áron volt Total Quartz meg még pár másik név is... ez a metabond jó turbódízelhez is?

pl. Gabinál. :( 10100 a Top 5w40, és 11200 a PD TDI 5w40, és mindkettőt ajánlja a táblázat az astrádhoz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.