Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

akko egy kis segédanyag :D

Hűtőkörfolyam

Motor

   Z 17 DTL / Z 17 DTH


Betöltendő hűtőanyag mennyiség1) 


  Kézi kapcsolású sv.-val

 I

 6,8


  Automata sebességváltóval

 I

 -


Hűtőanyag-szivattyú


  Kiviteli mód

   Centrifugális (turbinaszivattyú)


  Szállítási mennyiség2) 

 I / perc

 185


	1/min

 5200


Termosztát


  Kiviteli mód

   Bypass


  Nyitási kezdet

 °C

 92
Motor

   Z 19 DT / Z19DTL


Hűtőanyag-betöltendő mennyiség1)

 l

 7,0


Hűtőanyag-szivattyú


  Kiviteli mód

   Szárnyas szivattyú


  Szállítási mennyiség2)

 I / perc

 150


Termosztát


  Kiviteli mód

   Bypass


  Nyitási kezdet

 °C

 88° +/- 2°
Motor

   Z 19 DTH


Hűtőanyag-betöltendő mennyiség1)

 I

 7,0


Hűtőanyag-szivattyú


  Kiviteli mód


 Szárnyas szivattyú


  Szállítási mennyiség2)

 I / perc

 150


Termosztát


  Kiviteli mód

   Bypass


  Nyitási kezdet

 °C

 88° +/- 2°
Motor

   Z 13 DTH


Hűtőközeg feltöltési mennyiség1)


kézi kapcsolású sebességváltóval:

 I

 7,6


Hűtőanyag-szivattyú


Kiviteli mód

   Centrifugális (turbinaszivattyú)


Szállított mennyiség

 l / perc

 115


  1/min

 4500


Termosztát


Kiviteli mód

   Bypass


Nyitási kezdet

 °C

 88
Motor

   Z 18 XER


Hűtőközeg feltöltési mennyiség1) 


  Kapcsolómű


	klímaberendezés nélkül

 l

 6,1


	klímaberendezéssel

 l

 6,3


Hűtőanyag-szivattyú


  Kiviteli mód

   Keringető szivattyú


  Szállítási mennyiség2)

 l / perc

 160


  1/min

 6000


Termosztát


	Kiviteli mód

   Vezérelt jellegmező


Nyitási kezdet


	elektromos

 °C

 90


	termikus

 °C

 105
Motor


 Z 12 XEP, Z 14 XEP, Z 14 XEL


Hűtőközeg feltöltési mennyiség1) 


  Kapcsolómű

 I


  klímaberendezés nélkül

 I

 5,6


  klímaberendezéssel

 l

 5,6


  Automata sebességváltó

 l

 -


Hűtőanyag-szivattyú


  Kiviteli mód

   Keringető szivattyú


  Szállítási mennyiség2) 

 I / perc

 120 / 6000


Termosztát


  Kiviteli mód

   Bypass


  Nyitási kezdet

 °C

 92
Motor


 Z 18 XE


Hűtőfolyadék feltöltési mennyiség1) 





 Kapcsolómű






 klímaberendezés nélkül

 l

 6,5




 klímaberendezéssel

 l

 6,8



 Automata sebességváltó






 klímaberendezés nélkül

 l

 6,4




 klímaberendezéssel

 l

 6,7


Hűtőanyag-szivattyú





 Kiviteli mód


 Keringető szivattyú



 Szállítási mennyiség2)

 l / perc

 146



 1/min

 6000


Termosztát






 Kiviteli mód






 Nyitási kezdet

 °C

 92
Motor

   Z 16 XEP

 Z16XE1

 Z 16 XER


Hűtőközeg feltöltési mennyiség1) 


  Kapcsolómű


	klímaberendezés nélkül

 l

 6,1

 5,9

 6,9


	klímaberendezéssel

 l

 6,3


Hűtőanyag-szivattyú


  Kiviteli mód

   Keringető szivattyú


  Szállítási mennyiség2)

 l / perc

 160


  1/min

 6000


Termosztát


	Kiviteli mód

   Vezérelt jellegmező


Nyitási kezdet


	elektromos

 °C

 90


	termikus

 °C

 105

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Íme:

[mg]http://kepfeltoltes.hu/thumb/110922/256654457K_p126_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kicsit szar a kép,de ez alapján szerintem már megtalálod. Sok sikert! :D

Köszi az infot arra gondoltam csak kellett a megerősítés :-) , vmi hasznos info a cseréjével kapcsolatban, amire figyeljek? S még egy kerdes fékolajat 60 ezres szerviznél kell cserelni? Pollen lég üzemamyagszűrő, motorolaj+ szűrő ezeket cserelnem, ha vmit esetleg még kellene légyszi irjátok meg. Köszi

Módosítva : uhuhu
képpel nem idézünk!!!
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Segítsetek!!!!

Astra H Caravanomba szeretnék függőleges csomagtér /utastér/ elválasztó hálót szerelni. Sajnos a kocsim tetőkárpitján nincs meg a háló gyárilag kialakított csatlakozásra szolgáló műanyag eleme. Azt olvastam, hogy ezt lehet utólag beszerelni, csak a kárpitot kell kivágni és mivel ott ki van alakítva a rögzítési pont, beszerelhető utólag is a műanyag alkatrész. Kérdésem, valóban ki van alakítva a csatlakozó pont a kárpit alatt és beszerelhető utólag a hálórögzítő? ( Miskolci szakszerviz szerint csak teljes tetőkárpit cserével, aminek összege hat számjegyű!!) És a műanyag elem cikkszámára lennék kíváncsi! Valakinek esetleg eladó csatlakozó??

http://kepfeltoltes.hu/110924/f_rum01_www....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110924/e185_2_big_w...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110924/f_rum01_www....ltoltes.hu_.jpg

Remélem sikerült értelmesen kérdeznem!

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infot arra gondoltam csak kellett a megerősítés :-) , vmi hasznos info a cseréjével kapcsolatban, amire figyeljek? S még egy kerdes fékolajat 60 ezres szerviznél kell cserelni? Pollen lég üzemamyagszűrő, motorolaj+ szűrő ezeket cserelnem, ha vmit esetleg még kellene légyszi irjátok meg. Köszi

Semmi különös,csak arra figyelj,hogy mielőtt visszateszed az új szűrőt legyen a tartályban gázolaj,különben elég nehezen fog elindulni,de asszem ezt már előttem leírta valaki.

A többi dologra sajnos nem tudok mit hozzászólni,majd a NAGYOK megmondják.

Link to comment
Megosztás:

Semmi különös,csak arra figyelj,hogy mielőtt visszateszed az új szűrőt legyen a tartályban gázolaj,különben elég nehezen fog elindulni,de asszem ezt már előttem leírta valaki.

A többi dologra sajnos nem tudok mit hozzászólni,majd a NAGYOK megmondják.

fékolaj 2 évente cserélendő.szervízkönyv szerint

Link to comment
Megosztás:

Jahajj:D lehet, hogy Te viszont figyeltél, de ezekszerint rosszul emlékszel:)!

Pont a zárt rendszer miatt áll elő nyomásnövekedés ami miatt forr magasabb hőmérsékleten benne a víz.. Pl. Felmész a Himalájára jóval alacsonyabb hőmérsékleten felforr a víz, nem beszélve a világűrről (mai ugye vákuum) ahol bármekkora hőmérsékleten megtörténik ez... Viszont az óceánok mélyén a törésvonalak mentén a több száz fokos földköpeny felmelegíti a vizet jóval száz fok fölé, az mégis folyékony halmazállapotú marad a hatalmas nyomás miatt... a 100 fokos forráspont 100kPa-n (=1bar) igaz ami a normális légköri nyomásnak felel meg a tengerszint közelében ennél szerintem a motorban jóval magasabb uralkodik...

Úgyhogy szerintem nem kell aggódni...:D

Szia.

Nem aggódok... ;-)

csakhogy akkor az ezer éves kakas a kuktában nyomás alatt..... ;-) miért fö meg gyorsabban??? mint egyéb lábasban? Gondolom nem azért mert több hö kell a forráshoz.... hanem mert kevesebb és ezért gazdaságosabb. de felmászok a hegytetöre és kipróbálom..... ;-)

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Nem aggódok... ;-)

csakhogy akkor az ezer éves kakas a kuktában nyomás alatt..... ;-) miért fö meg gyorsabban??? mint egyéb lábasban? Gondolom nem azért mert több hö kell a forráshoz.... hanem mert kevesebb és ezért gazdaságosabb. de felmászok a hegytetöre és kipróbálom..... ;-)

Így hivatalosabb mint az én írásom:D! Igazad volt csak pont az ellenkezője miatt:)!

http://miert.webclub.hu/miert-fo-meg-a-kuk...rsabban-az-etel

Link to comment
Megosztás:

Így hivatalosabb mint az én írásom:D! Igazad volt csak pont az ellenkezője miatt:)!

http://miert.webclub.hu/miert-fo-meg-a-kuk...rsabban-az-etel

IGAZATOK VAN....... és mi jár annak akinek ihaza van??? ......A szája... ;-)

na akkor én is megyugszok hogy nincs baj.....

A napokban kigyulladt az izzito lámpácskája. rádugták gépre... és a részecskeszürö eltömödött... vagy gépen megoldják vagy meg kell hajtani..... az utobbit választottuk. Kappott a pofalájára..... ;-)... egyböl kiégette magát....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van itt valaki, aki nagyon ismeri az Astra H karosszériáját?

Még mindig a csomagtér ajtómmal van probléma. Zörög, kotyog van nemtomén, hogy mit csinál, de valami nagyon nem stimmel vele.

Már állították többféleképpen is a zárat, azt a "távtartót" is, de sehogy se jó. Főleg a városi göröngyös utakon hallani, olyan, mintha állandóan mozogna az ajtó és kotyog valami a valamivel.

Ez úgy történt, hogy másfél évig semmi baja nem volt, egyszer csak elkezdte ezt csinálni és azóta képtelenség beállítani.

Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Időnként recsegős váltót lehet valahogy orvosolni? Ha kicsit jobban megtépem 2-3-ban akkor hajlamos megszólalni. Esetleg egy olajcsere (76000km, 7év )?

Köszi

Dettó ugyanez :D ... 2-est 3-ast néha nehezen kapja el ("hidegen" 2500-3000fordulatnál, melegen 5000Ford felett).

Jövőhéten viszem váltó olaj cserére. Akkor nyilatkozok, hogy megoldódott-e a probléma.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban , hogy miután leállítom a motort kiveszem a kulcsot és bezárom az autót, néhány órán(percen ) belül bekapcsol a rádió magától, mitől van ez? Esetleg hogyan lehet javítani? (astra h 1,6 elegance mp30 mp3)

Köszönöm a válaszokat előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban , hogy miután leállítom a motort kiveszem a kulcsot és bezárom az autót, néhány órán(percen ) belül bekapcsol a rádió magától, mitől van ez? Esetleg hogyan lehet javítani? (astra h 1,6 elegance mp30 mp3)

Köszönöm a válaszokat előre is.

A legegyszerubb javitas az, ha bennehagysz egy CD-t :D Egyebkent a CD betolasat erzekelo mikrokapcsolot kell cserelni.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gyors segítséget kipróbálom. Egy opel szervízben azt mondták nem is hallottak még ilyenről. :D

Ennyit róluk. Mégegyszer köszi.

Nincs mit :P Amugy erdekes szervizeket latogattok, az egyik a TID csatlakozorol mesel zoldsegeket, a masik egy szeriahibarol nem tud... Ugyanis az volt, a korai peldanyokban ezrevel csereltek a CD30 MP3-masokat; ezeknek a javitott verzioi tunnek fel sokszor az Ebayen es a Vateran is.

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit :D Amugy erdekes szervizeket latogattok, az egyik a TID csatlakozorol mesel zoldsegeket, a masik egy szeriahibarol nem tud... Ugyanis az volt, a korai peldanyokban ezrevel csereltek a CD30 MP3-masokat; ezeknek a javitott verzioi tunnek fel sokszor az Ebayen es a Vateran is.

Sajnos nem tudtam róla 5 napja vásároltam az autót, előtte soha nem volt opelem. De igyekszem minél többet megtudni róla. :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van itt valaki, aki nagyon ismeri az Astra H karosszériáját?

Még mindig a csomagtér ajtómmal van probléma. Zörög, kotyog van nemtomén, hogy mit csinál, de valami nagyon nem stimmel vele.

Már állították többféleképpen is a zárat, azt a "távtartót" is, de sehogy se jó. Főleg a városi göröngyös utakon hallani, olyan, mintha állandóan mozogna az ajtó és kotyog valami a valamivel.

Ez úgy történt, hogy másfél évig semmi baja nem volt, egyszer csak elkezdte ezt csinálni és azóta képtelenség beállítani.

Köszi előre is.

Úgy tűnik, most már tényleg megoldódott a probléma. Nem a csomagtér ajtóval, nem a karosszériával van baj, nem is a zárbeállítással. A csomagtér ajtóban lévő zár és az ablaktörlő motor felfüggesztése lazult meg (a fogalmam sincs, hogy hogyan) és emiatt volt a kotyogás az ajtóban.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Segítséget kérek!!!! A távirányítós kulccsal zártuk a kocsink - Astra H Caravan 1.6 - központi zárját és közben családunk legfiatalabb tagja a hátsó ajtót kívülről kinyitotta - jó időzítéssel, a zárás pillanatában. Azóta azt az ajtót nem lehet zárni a távirányítóval - nem kattan a zár benne- és ráadásul, a kilincs használatára - kívülről- nyitja a többi ajtót is, amit a központi becsukott. A "bedugom kulcsot kis lyukba" művelet bezárja az ajtót, de ezt követően, kívülről nem nyitható az ajtó, ha meg belülről kinyitom, biztos, hogy nyitva is marad, mert elfelejtem becsukni. Az ajtókat kinyitva próbálgattam "tanítani" a technikát a kulccsal, de ő erősebbnek tűnik nálam. Akku sarut levettem, visszaraktam kis idő múlva, de nem akar engedelmeskedni a gaz!

Egy ismerősöm mondta, neki a Zafira ezt már három ajtón tudja produkálni.

Mi lehet a megoldás????? ;)

Korábbi - http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=835569 - kérdésemre valakinek javaslat esetleg??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

3 hónapja vásároltam egy 2004-es 1.4es Astrát. Nagyon megvagyok vele elégedve, egy dolgot kivéve: Valahol annyira nem tömít, hogy csöpög belőle az olaj...(megállás után 1-2 csepp olajat maga alatt...)a kocsiban (leellenőrizve) 92e km van, minden évben márkaszervizben (leellenőrizve) megcsináltak rajta mindent (olajcsere, stb.) törve sem volt, hátsó lökös + egy tükör volt rajta cserélve....akármennyit olvasok, sehol sem látom, hogy másnak is lenne ilyen gondja, szóval ez ennyire természetes, vagy csak nekem van ilyen gondom/én tartom furcsának ezt???(Első ránézésre olajteknő tömítés lehet a ludas, de szelepfedél tömítést is cseréltettem már rajta...) Természetesen utána fogok menni a hibának, de kicsit sokkolt, hogy egy ilyen korú és relatíve kevés kilométeres kocsi folyassa az olajat...(5W30as van benne).

Előre is köszi,

E.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.