Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autózás télen


uhuhu

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Hozzászólások 271
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Heló

Tud nekem valaki segíteni hogy honnan tudnék ablakmosó folyadék szállítő csövet szerezni? Ami a szivattyútól a hátsó ablaktörlőig megy?

Sztem autósboltokban kapsz ilyent. Csak meg kel adni a belső átmérőjét a csőnek. De mi történt? Elszakadt a tetőkárpit alatt? Azt csak úgy találod meg, megbontod a kárpitot. Vagy esetleg a csomiajtó átkötőjénél repedhetett el. A toldáshoz is lehet kapi olyan kis műanyag toldót. Szintén kell hozzá az átmérő mérete.

Link to comment
Megosztás:

Meg, ha úgy is lesz benne fagyálló, akkor az nem fogja hagyni szeritnem.

a legjobb sztem a régebbi mercikben található cső.5.5-ös belsö,erősitett anyag(szövettel) ami még a benzint is bírja.

a legutobb amikor vette merci szalonban(igen ott)450 huf volt métere.aszem 3 éve.az a cső 20 év múlva is cső még.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam kicentíroztatni a téli kerekeket, mert holnap fel akarom dobni omira...

Jól élünk van, mert tavaly 800-ért csinálták, idén csak 700 volt :lol:

Biztos a tözsvásárlói kártya! :)

Nekem kövi 7n 7főn kerülnek fel a téli gumák.Még ha off ótóra ish.Az Eurotec utódját vettem, General Tyre néven fut.Nekem az Eurotec Snowolf2 volt fent tavaj a Vekin, és nagyon jól muzsikált. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam kicentíroztatni a téli kerekeket, mert holnap fel akarom dobni omira...

Jól élünk van, mert tavaly 800-ért csinálták, idén csak 700 volt :lol:

Nekem nem volt ilyen szerencsém.. mind a 4 felnit görgőzni kellett... igaz 2 éve nem voltak.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én már felraktam a téli kerekeket (Vredestein Snowtrac, 155/80R13), biztos, ami biztos, ne hóesésben kelljen szerelni.

Arról is írhatna vki szakértő, hogy kell ilyenkor eltenni a nyárikat szakszerűen :lol: .

Úgy tudom, hogy fektetve, vagy felakasztva, asszem árulnak is ilyen állványt. Az állitva tárolást sokan ellenzik, bár én nem hiszem hogy nagy kárt tesz a gumiban. Meg nincs is értelme, mert folyton elgurulna. :lol:

Link to comment
Megosztás:

tegnap elvittem az astrát...nem volt felnire szerelve a téli, megcsinálták..5500 Ft

utána elvittem az omegát is...felnire volt szerelve de centír is volt - 5000 Ft -itt megkérdezte a gumis srác h te voltál már itt tavaly ugye ? mondom jah omegával - mondja nem egy ascona cabrioval :) ez jó volt :lol:

ma reggel nézem az omegát sztem az egyik kereket fordítva tették fel nem forgásirányosan ( Conti TS810)

szóval 2 autóra a szerelés 10rongy, még szerencse h a kadettot magamnak csináltam itthon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én már felraktam a téli kerekeket (Vredestein Snowtrac, 155/80R13), biztos, ami biztos, ne hóesésben kelljen szerelni.

Arról is írhatna vki szakértő, hogy kell ilyenkor eltenni a nyárikat szakszerűen :lol: .

Lepucolod a kerekeket.

Kipiszkálod a gumikból a kavicsokat.

Ha felnin van a gumi akkor fektetve,ha felni nélkül akkor állítva.

Ilyenkor időnként át kell forgatni.

Az sem baj,ha lekezeled valami gumiápolóval.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem volt ilyen szerencsém.. mind a 4 felnit görgőzni kellett... igaz 2 éve nem voltak.. :lol:

Látod, az omega gyári alut nem kell, 14 év után sem :)

Egyszer ütötte fel egyik belső peremét egy úthiba, de Gyuszi egy jól irányzott ütéssel helyre is rakta

az 5 kilós kalapáccsal :P

Én meg ma akarom cserélni a kerekeket, még jó hogy esik ahogy kifér... :lol:

Link to comment
Megosztás:

lehet nem jó helyre írom amit írok.

tudnátok ajánlani egy megbízható szerelőt pesten aki kicserélné a segédkormányművemet meg a nyomtávrudat?

ja és aki be is állítja a fútóművet.

nincs vele semmi gáz(nincsenek berohadva a csavarok,meg ilyesmi),csak a ház elött nincs aknám és anélkül elég tréfás a dolog.

senkit nem ismerek itt és ez rohadt dolog. :lol:

Link to comment
Megosztás:

tudnátok ajánlani egy megbízható szerelőt pesten aki kicserélné a segédkormányművemet meg a nyomtávrudat?

ja és aki be is állítja a fútóművet.

Dedeó Gyuláéknál ha jól rémlik, van futóműállítás is... http://www.strohm.hu

Vagy bármelyik Zengő gumiszervíz is megcsinálja. http://www.zengogumi.hu

http://koponyeg.hu/index.php

és esni is fog....... :lol:

Ehhh... a végén el kell másznom a Lurdy mélygarázsba :lol:

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.