Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Üdvözlök Mindenkit!

Segítséget szeretnék kérni. Most vettem autót, gyári VDO CDR500 fejegységgel, aminek nincsen meg a kódja..

Ki tud nekem segíteni, lehetőleg Fejér megyében (Szfvár környéke)?

Jó lenne, ha nem kellene kiforrasztanom semmit, postán feladni stb..

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv, tanca

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóeladás miatt eladóvá válik az első ajtóba való Opel specifikus Pioneer komponens szettem... Kb. 2,5-3 éve van az autómban, tökéletesen elégedett voltam vele, a valamikor a hétvégén fogom kiszerelni, hangjuk alapján tökéletes állapotban vannak, a tisztább hangok miatt vásároltam, kíméletes hangerőn használtam gyári fejről, nincsenek "széthajtva"... A beszerelése nagyon könnyű, tökéletesen illeszkedik a gyári helyre és csatlakozókhoz:)! A doboza az összes tartozékával együtt megvan! :) Bővebb info: http://www.arukereso.hu/hangszoro-c3618/pioneer/ts-q172c-p18695627/?gclid=Cj0KEQjwxpipBRCap8PR2Om7vq4BEiQA6V7OVakSZ02TtiB9CpNrqw5um4WPYhk0IcLgm8MPy4sdUAgaAiko8P8HAQ

28 ezer forintra gondoltam!

Kérésre küldök képeket!

Érdeklődni Pü-ben, vagy a 06húsz597harminc70 -es számon lehet :)!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóeladás miatt eladóvá válik az első ajtóba való Opel specifikus Pioneer komponens szettem... Kb. 2,5-3 éve van az autómban, tökéletesen elégedett voltam vele, a valamikor a hétvégén fogom kiszerelni, hangjuk alapján tökéletes állapotban vannak, a tisztább hangok miatt vásároltam, kíméletes hangerőn használtam gyári fejről, nincsenek "széthajtva"... A beszerelése nagyon könnyű, tökéletesen illeszkedik a gyári helyre és csatlakozókhoz:)! A doboza az összes tartozékával együtt megvan! :) Bővebb info: http://www.arukereso.hu/hangszoro-c3618/pioneer/ts-q172c-p18695627/?gclid=Cj0KEQjwxpipBRCap8PR2Om7vq4BEiQA6V7OVakSZ02TtiB9CpNrqw5um4WPYhk0IcLgm8MPy4sdUAgaAiko8P8HAQ

28 ezer forintra gondoltam!

Kérésre küldök képeket!

Érdeklődni Pü-ben, vagy a 06húsz597harminc70 -es számon lehet :)!

érdemes rácsapni, kiváló cucc, erősítőről is küldhető alkalmi vétel ennyiért

én sem bántam meg, hogy megvettem. kár hogy hátra nem jó, már vinném is :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Remek választás először is,jelenleg a best-buy :D ,másodszor én most kötöttem be hétvégén ugyanezt a Pio-t és rendkívül megvagyok vele elégedve,ennyi pénzért tökéletes!

A csomagban lesz egy csati azt összekötöd a gyári kábelekkel és kész is az egész :)

Magyarul nem kell hozzá semmit sem venned,minden adott! :)

Ha bármi kérdésed van csak írj!

Sziasztok!

Végül megrendeltem én is a Pio MVh-170UI fejeegységet.

Szükségem lesz bármi csatlakozóra vagy plusz cuccra a beszereléshez?

Gyári CAR 300 fej van most a kocsiban, azt szeretném úgy kivenni, hogy később esetleg eladásnál visszarakható legyen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végül megrendeltem én is a Pio MVh-170UI fejeegységet.

Szükségem lesz bármi csatlakozóra vagy plusz cuccra a beszereléshez?

Gyári CAR 300 fej van most a kocsiban, azt szeretném úgy kivenni, hogy később esetleg eladásnál visszarakható legyen.

Szia!

Szükséged lesz egy antenna adapterre (DIN-ISO). Kell egy ISO csatlakozó "toldó", ugyanis a gyári rádió csatlakozója 3 részes, a Pio 2 részes, így lehet, hogy nem tudod beledugni. Célszerű olyan toldót venni amelyben a tápvezetékek saruval megszakítottak, ugyanis ezeket fel kell cserélni a helyes működéshez! És később könnyebb visszaállítani az eredeti állapotot. Az állandó táp sárga vezeték és a gyújtás utáni 12V piros vezeték az opelben fordítva van. Ha van telefonkihangosítód, annak a némító kábele is más helyen van! A gyári rádión rajta a matrica a pinek kiosztásáról.

Ui.: A Car300 rádión kiszerelés előtt kikapcsolnám a kódkérést, mert így kijelző nélkül is használható más helyen...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyire ismert hiba 2002-es G Astra-ban, hogy a gyári cd-s VDO rádió hangerő gombja vacakol? Csak a kormányról tudom rendesen változtatni a hangerőt, a rádión lévő gombal össze-vissza állítódik a hang (ha halkítom hangosodik, ha hangosítom halkul és ezek össze vissza is...)

Válaszotokat előre is köszönöm szépen!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyire ismert hiba 2002-es G Astra-ban, hogy a gyári cd-s VDO rádió hangerő gombja vacakol? Csak a kormányról tudom rendesen változtatni a hangerőt, a rádión lévő gombal össze-vissza állítódik a hang (ha halkítom hangosodik, ha hangosítom halkul és ezek össze vissza is...)

Válaszotokat előre is köszönöm szépen!

Nem évjárat függő, a fejegység típushibája. Orvosolható cserével, csak kell egy új vagy jó bontott "tekerő".

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Szükséged lesz egy antenna adapterre (DIN-ISO). Kell egy ISO csatlakozó "toldó", ugyanis a gyári rádió csatlakozója 3 részes, a Pio 2 részes, így lehet, hogy nem tudod beledugni. Célszerű olyan toldót venni amelyben a tápvezetékek saruval megszakítottak, ugyanis ezeket fel kell cserélni a helyes működéshez! És később könnyebb visszaállítani az eredeti állapotot. Az állandó táp sárga vezeték és a gyújtás utáni 12V piros vezeték az opelben fordítva van. Ha van telefonkihangosítód, annak a némító kábele is más helyen van! A gyári rádión rajta a matrica a pinek kiosztásáról.

Ui.: A Car300 rádión kiszerelés előtt kikapcsolnám a kódkérést, mert így kijelző nélkül is használható más helyen...

Az átalakító és a toldó gondolom autohifivel foglalkozó boltokban elérhető.

Kódkérés kikapcsolását házilag megoldhatom és ha igen hogy? Úgy, hogy nem tudom a kódot :D most működik, de nem kaptam hozzá semmit. Más kocsiban mondjuk biztos nem lesz használva, max. egyszer majd ebbe visszatéve.

Link to comment
Megosztás:

Az átalakító és a toldó gondolom autohifivel foglalkozó boltokban elérhető.

Kódkérés kikapcsolását házilag megoldhatom és ha igen hogy? Úgy, hogy nem tudom a kódot :D most működik, de nem kaptam hozzá semmit. Más kocsiban mondjuk biztos nem lesz használva, max. egyszer majd ebbe visszatéve.

Akkor derítsd ki a kódot mielőtt kiveszed!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyire ismert hiba 2002-es G Astra-ban, hogy a gyári cd-s VDO rádió hangerő gombja vacakol? Csak a kormányról tudom rendesen változtatni a hangerőt, a rádión lévő gombal össze-vissza állítódik a hang (ha halkítom hangosodik, ha hangosítom halkul és ezek össze vissza is...)

Válaszotokat előre is köszönöm szépen!

Az enyémnek is kuka a hangerőszabályzója! 5Eft-ért láttam pár éve új potmétert (megszűnt a cég). Ennyiért jó nekem a kormány távvezérlője.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

szürkeastra, on 14 Apr 2015 - 10:02 PM, said:

Sziasztok!

A kérdésem a következő: a gyári rádió esetén ha a műszerfal világítását letekerem, a rádió megvilágítása is halványodik?

Ha igen, meg tudom ezt oldani másik fejegységgel is?

Köszönöm

Nem hiszem. Két áramszál megy be, egyik állandó áram a memóriának, a másik meg a gyújtáskapcsoló által vezérelt áram.

Nem tudod a világítást külön választani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kérdésem a következő: a gyári rádió esetén ha a műszerfal világítását letekerem, a rádió megvilágítása is halványodik?

Ha igen, meg tudom ezt oldani másik fejegységgel is?

Köszönöm

Egy legolcsóbbnál csak kicsit jobb fejegységen is van dimmer funkció, amivel lehet a háttérvilágítást szabályozni, legalább két fokozatban. De ki tudja lehet egy nagyon alap fejben is van ilyen. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Van egy Pioneer fejegységem tipusa DEH X5700bt, be lehetne úgy kötni hogy a multikormányról is tudjam vezérelni vagy felejtős?

Lehet, csak interface kell hozzá. Nekem a jvc fejegységhez 17 Mátyás volt. A magnónak is tudnia kell a funkciót, hátsó bemenet, illetve infra távirányíthatóság. Ezt nézd meg!! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.