Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Knight: ez melyik jeladó? A kétvezetékes, ami az ECU-hoz megy, vagy az egyvezetékes, ami a műszerfalé?

Afonya: akkor a Te autód vegyesüzemű lesz (gázolaj-benzin)? :P

Ez a műszeré, a másiknak az értékei benne vannak az Így Csináld-ban, meg már le is lettek ide írva sztem korábban.

De, hogy meglegyen mind2 egy helyen, íme [highlight=red:c59552f4f5]az ECU [/highlight:c59552f4f5] (azaz a számítógép) jeladójának értékei:

0 fok - 4.8-6.6 Kohm

20 fok - 2.2-2.8 Kohm

40 fok - 1.0-1.4 Kohm

80 fok - 270-380 ohm

Link to comment
Megosztás:

Knight: ez melyik jeladó? A kétvezetékes, ami az ECU-hoz megy, vagy az egyvezetékes, ami a műszerfalé?

Afonya: akkor a Te autód vegyesüzemű lesz (gázolaj-benzin)? :P

Nem. Szerintem Grísa úgy csinálta, hogy mennyen az gasolinnal is. Mindenesetre ki fogom próbálni, mielőt beépítem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel a csörgéssel kapcsolatban...

Mivel az autómban a rendszer elméletileg magát légteleníti, ezért nem értem hogy hogy lehet. A két cső nincs fordítva kötve, azóta megnéztem, mert nem az eredeti középkonzol lett beleszerelve, hanem egy klímás, mivel az is költözik az autómba. ez a dolog eléggé X-aktás nekem, ilyet még nem pipáltam, majd megpróbálok mesterségesen nyomást keklteni a hűtőkörben, és spontán légteleníteni, hátha. Mivel üzemmelegen is csinálja, akár 100km után is..

Link to comment
Megosztás:

Ez a műszeré, a másiknak az értékei benne vannak az Így Csináld-ban, meg már le is lettek ide írva sztem korábban.

De, hogy meglegyen mind2 egy helyen, íme [highlight=red:f38e264fc1]az ECU [/highlight:f38e264fc1] (azaz a számítógép) jeladójának értékei:

0 fok - 4.8-6.6 Kohm

20 fok - 2.2-2.8 Kohm

40 fok - 1.0-1.4 Kohm

80 fok - 270-380 ohm

No!

Én megmértem ezeket az értékeket és talán jó.

A műszer jeledója csak akkor mutat pontatlan értéket (200 ohm körül, talán csere?) ha üzemi hőfokon van a moci.

Az Ecu jeladója az jó.

Lenne egy kérdésem, most cseréltem termót és ha járatom az autót akkor lassan felkúszik 90 köré, de a hűtőventillátor a mutató szerint 90 alatt kapcsol kapcsol (egy mutatónyi).

Ha elindulok vele és megyek kb. 1-2 km-t akkor a mutató vissza megy a kék mező és 90 kött lévő vonalra, vagyis középre.

Ez normális dolog, vagy üzemi hőfokon kellene lennie?

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem, most cseréltem termót és ha járatom az autót akkor lassan felkúszik 90 köré, de a hűtőventillátor a mutató szerint 90 alatt kapcsol kapcsol (egy mutatónyi).

Ha elindulok vele és megyek kb. 1-2 km-t akkor a mutató vissza megy a kék mező és 90 kött lévő vonalra, vagyis középre.

Ez normális dolog, vagy üzemi hőfokon kellene lennie?

Gyakorlatilag magadnak válaszoltál, csak össze kell hasonlítanod az általam tegnap mért értékekkel. 200 ohm üzemi hőfokra az túl sok, el van örgedve a jeladód.

Nekem 150 ohm a 90 és a kék mező között félúton, és 100 ohm 92 foknál... A venti kapcsolásakor már 100 alatti érték lenne biztosan.

Link to comment
Megosztás:

Knight köszi az infót!

Áfonya, a Webastó állófűtésről már hallottam az kb 150 rongy beszerelve.

Egyszer volt akciósan 40.ezer körül eladó fűtés, majdnem ráindultam, de előbb megkérdeztem mennyiért tennék be?. 75.000 volt a válasz.

Szerintem ha megy záporjóskával, tedd be nyugodtan.

Link to comment
Megosztás:

Knight köszi az infót!

Áfonya, a Webastó állófűtésről már hallottam az kb 150 rongy beszerelve.

Egyszer volt akciósan 40.ezer körül eladó fűtés, majdnem ráindultam, de előbb megkérdeztem mennyiért tennék be?. 75.000 volt a válasz.

Szerintem ha megy záporjóskával, tedd be nyugodtan.

Most előszőr letesztelem, mert Kb 10 éve nem dolgozott, és kiváncsi vagyok arra hogy gázolajjal beindul-e. Mindenesetre egy nagyrevizión át kell esnie, még szerencse hogy a család nagy múltu zaporozsec tolajdonos volt. Én 3 évig birtokoltam 1-et.

Link to comment
Megosztás:

Friss építésű autómban, csörög a víz a fűtőradiátorban, főleg induláskor, de néha melegen is. tudom, hogy ez attól van, hogy levegős :P

Azt is tudom, hogy gyakori jelenség ez, ha hengerfejes az autó, az enyém nem az :D

Attól lehet ha a két vízcső fordítva van rákötve a radiátorra ? Esetleg van valakinek C16NZ-be Diavia klímája ? :D

Ez a csörgés témája dolog nálam is szokott lenni.

Febr. óta van meg a kocsi (fastra C14NZ '99. évi))és amíg hidegek voltak,meg amióta megint hűvösebbre fordult az idő szokta csinálni ezt a zörgést.

Mikor először csinálta befostam h mitől lehet,olyan volt a jelenség mintha az ajtóban megindulna valami benne felejtett dolog (pl:csavarhúzó v akármi).

Mindkét ajtóból frankón sztereóban lehetett hallani indulás után közvetlenül kb:30-60méteren keresztül,aztán egyáltalán nem.És csak akkor,ha állt több órát előtte a kocsi,tehát hideg motornál.Én nem tudtam mire vélni a dolgot és most h így olvasgattam a topicot láttam h másnál is van ilyen szarság.

Ez most tényleg levegő miatt van?

Hengerfejes az autó v. az lesz hamarosan?Vagy mija rák van?

Nem lett rendesen kitárgyalva ez a dolog,írjatok már lécci bővebben erről.

Köszke :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az állófűtéssel kapcsolatban van valakinek tapasztalata, vagy hasznos infója? Konkrétan a diesel-es érdekelne.

Nézegetem itt ( http://motors.search.ebay.de/diesel_Standh...ssPageNameZWLRS ), de sajnos a műszaki nyelv nem nagyon megy :? .

Ui: egy kicsit utánanéztem,első nekifutásra ez a leírás egész jónak tűnik:

http://www.vezess.hu/cikk_print.php?idx=4193

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Hideg van, lassan és alig melegszik fel a motor és még ráadásul párásodik mint a rossebb........

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lassan melegedés ellen gondolom termosztátcsere.

Párásodás ellen írtátok, hogy pollendszűrő csere (vagy megfordítani....ezt nem értem mitől lenne jobb :oops: ).

Ha ezeket megcsinálom biztos várhatok javulást :?:

És mekkora lessz a változás?

Előre is köszi válaszokat :!:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.