Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Azt kellene megérteni, h a pollenszűrő nem csak az érzékeny orrocskáját védi az embernek, de a mögötte levő szellőztető venti sem 2 fillér, ha kipurcan, azaz a sok por tuti nem tesz neki jót. Plusz, ha nincs benne a szűrő, akkor tuti beszívhat egy csomó levelet, ilyeneket a levegő csövegbe, ahonnan már elég nehéz kikergetni kompresszor nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Egy ideig nekem is párásodott az astrám, aztán nekiestem a takarításnak.

Van egy gumicső a motortérben (astra f '92) ami ha jól tudom a pollenszűrőhöz vezet, talán alá, lényeg hogy ebből kipucoltam mindent amit lehetett, a szűrőt légkompresszorral átfújtam (azóta mintha új lenne), és az ablakokat belülről tisztítom folyadékkal. Azóta a pára szóba se jöhet az autóban, bármilyen fűtés-hűtés beállításnál.

Link to comment
Megosztás:

Csak h én is írjak valamit...

Tavaly vettem gyári pollenszűrőt 2100pénz volt..

Idén utángyártottat vettem 1100pénz volt ugyan azon a helyen és közben eltelt egy év is...

Szerintem ebből nyugodtan meg lehet venni az u.gy-t :blink:

2800 -at fizettem a gyári olaj és az u.gy lég-és pollenszűrőért összesen :)

Jah, és én nem venném ki semmi pénzért,mert télen is kap dzsuvát rendesen...

Én nem szoktam párásodni...ha mégis,akkor annak 2 oka lehet:

- benyomva maradt a belső lev.keringetés(akkor 2perc után párásodni kezd)

- vagy nincs ablakra állítva a kapcsoló hanem huzamosabb ideig láb v. utastérre van állítva

- de mivel vannak oldalsó szélterelőim még azt is megjácchatom,hogy picit leengedem az ablakot és akkor nem is kell ablakra állítani a fűtést,nem tud párásodni...

De a pollenszűrő, hogy cserélve van időben biztos közrejátszik ,hogy nincs vele problémám :) :lol: :D

hát csak ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Kössz mindent, jók a képek holnap szétszedem aztán majd írok, hogy mizu. Megpróbálom kitisztíttani, azán majd kicserélem. De érdekes mert ma nem volt semmi baja és jől fúj, 1-es 2-esen is és jól is párátlanít. Rossz volt a kp.zár is (olyan kontakthibás szerü) ma az is jó. Már csak a hátsó ajtó telóit kell cserélnem mert nem csak nem tartja meg már hanem vissza is engedi. Ezt tudja valaki hogy mennyi pénz? És érdemes mindkettőt cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Nemsemmi képsorozat! Köszönjük szépen!

Már csak a leírás hiányzik hozzá, és mehet a magazin oldalra! :)

leírás a képek alatt.. de mindenkinek csak a saját felelőségére.. :blink:

Bár nekem nem párásodik, igaz nem néztem meg, hogy beázik-e még, vagy sem, illetve utána még kinyomtam a szélvédőnél lévö kis gumicsik alatt is...

Link to comment
Megosztás:

Kössz mindent, jók a képek holnap szétszedem aztán majd írok, hogy mizu. Megpróbálom kitisztíttani, azán majd kicserélem. De érdekes mert ma nem volt semmi baja és jől fúj, 1-es 2-esen is és jól is párátlanít. Rossz volt a kp.zár is (olyan kontakthibás szerü) ma az is jó. Már csak a hátsó ajtó telóit kell cserélnem mert nem csak nem tartja meg már hanem vissza is engedi. Ezt tudja valaki hogy mennyi pénz? És érdemes mindkettőt cserélni?

Egy gázteló kb. 4-5000Ft köröl van, de apám a rédi dizil astránkba és az előtte lévő D-kadett-be pl. LADA samarájét vett és tökéletes ami kb. 1500-2000Ft körül volt. Ja lég volt egyet venni mert olyan bika volt, hogy megtartotta egy is+a régi opel :blink:

Link to comment
Megosztás:

Mit ellenőrizzek szerintetek, mikor nem jön levegő a középső konzolból?

Hiába állítom a levegő szelepét. Nem akar meleg levegő jönni!

Csak meleg nem jön, vagy egyáltalán semmi?

Ki kell pattintani a két középső szellőző közül a bal oldalit, amögött látható egy menetes orsó szerűség, amit a tekerő mozgat. Annak hátul beakasztva kell lennie a helyére. Nekem se működött, amikor megvettem az autót, aztán mikor izzócsere miatt szétszedtem a középkonzolt, akkor beakasztottam a helyére, azóta jó :blink:

Link to comment
Megosztás:

Mit ellenőrizzek szerintetek, mikor nem jön levegő a középső konzolból?

Hiába állítom a levegő szelepét. Nem akar meleg levegő jönni!

Középről ne várj meleg levegőt, sajnos a fastrának ez egy rossz tulajdonsága, középen csak hideget fúj. :blink:

De legalább nem alszol el a nagy melegben! :)

Link to comment
Megosztás:

Csak meleg nem jön, vagy egyáltalán semmi?

Ki kell pattintani a két középső szellőző közül a bal oldalit, amögött látható egy menetes orsó szerűség, amit a tekerő mozgat. Annak hátul beakasztva kell lennie a helyére. Nekem se működött, amikor megvettem az autót, aztán mikor izzócsere miatt szétszedtem a középkonzolt, akkor beakasztottam a helyére, azóta jó :)

Nekem is megvételkor volt ilyen gondom. Ugyanezt tettem. De sajnos most nem az a baja. A kar be van akasztva.

Valahol talán belül van valami, csak nem tudom hogyan jutok el hozzá.

Középről ne várj meleg levegőt, sajnos a fastrának ez egy rossz tulajdonsága, középen csak hideget fúj. :blink:

De legalább nem alszol el a nagy melegben! :)

Holnap kipróbálom, ha hidegre váltok, jön-e valami.

Ja mert most gyenge fuvallat jön, ami hideg. ÉS el sem tudom zárni.

Link to comment
Megosztás:

Teljesen nem is lehet elzárni, asszem ez valami biztonsági dolog, hogy mindig legyen friss oxigén a sofőrnek, nehogy elaludjon (nemrég mondta itt vki, pár oldallal előbb sztem megtalálod). Viszont nekem ott szépen jön a meleg is, miután bemelegedett a motor...

Link to comment
Megosztás:

Én tényleg nem vágom a dolgot. Nekem "face-lift"-es Astra F-em volt (96-os), de ott teljesen el tudtam zárni a középső légbeömlőt és meleget is fújt!

Szóval nem értem, hogy nálatok mi lehet a szitu...

Lehet, hogy tényleg a face-lift előtt / után dolog a kulcs? :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Én tényleg nem vágom a dolgot. Nekem "face-lift"-es Astra F-em volt (96-os), de ott teljesen el tudtam zárni a középső légbeömlőt és meleget is fújt!

Szóval nem értem, hogy nálatok mi lehet a szitu...

Lehet, hogy tényleg a face-lift előtt / után dolog a kulcs? :blink: :)

A könnyen lehet..az enyém '94-es,és középen hiába zárom le teljesen,egy kevés hideg akkor is jön,pedig lezárja a kallantyú teljesen!

Link to comment
Megosztás:

11 éve astrás lévén olyan történt velem ami nem semmi. 3 hónapja vett '92-es Caravánom alvázmosás után úgy nyomta befelé a gőzt mintha két inhaláló cső lett volna beépítve a hátsó utastér lábfűtés fúvóka helyére. Csak sejtem, hogy valahol alul mehetett be a víz a légcsatornába, de hol? A szőnyeg csurom vizes lett a gőztől. 100 km hajtás kellett, hogy megszűnjön a gőzbefúvás, addig nyitott ablak -3 fokban! A kocsi jó állapotban van, kéthónapja alváz védve. Tud valaki valamit? Ja persze, új pollenszűrő, ablak tömítés látszólag ép, pollenszűrő tetjére műanyag hullámlemez beépítve.

Kíváncsian várom az ötleteket! Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.