Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Hogyan tudnám elérni,hogy kevésbé döljön meg kanyarban a gépsas?

Rúgót vagy gátlót kéne cserélnem?

Ültetés szóba se jöhet a mélygarázs miatt!

Szerintem mindkettőt. :)

Viszont Blitznek igaza van, sőt, ha hátra tudsz szerzni valami bitang stabilizátort, akkor az még az orrtolás problámán is segít valamelyest.

Link to comment
Megosztás:

Hogyan tudnám elérni,hogy kevésbé döljön meg kanyarban a gépsas?

Rúgót vagy gátlót kéne cserélnem?

Ültetés szóba se jöhet a mélygarázs miatt!

Azért ne zárkózz el az ültetés elől sem, mert lehet oda a garázslejáróba is olyan kis bucikat rakni, ami a kérdéses szakaszhoz érve megemelik a verdát egy kicsit.

Egyébként bizti nem tolná az orrát, sokkal inkább ha ott a határ, nemes 1xűséggel elkezdene oldalra sodródni.Óriási feeling, ha tudod kezelni olyankor! :)

Amúgy én is sajnálom a garázsomat, de úgyis elköltözünk, ott meg csak zárt udvari beálló lesz.Oda meg tökéletes az ültett verda.Na meg a kartervédő is dolgozott már.Hallottam! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Marha jó. Olyan 11 hónapja újítattam fel egy rakat dolgot az első futóműben, többek között a torony szilenteket is. A szerelőnek a lelkére kötöttem, h vmi jó minőségűt tegyen bele.

Hétvégén ránéztem, az ütő megállt bennem, olyan repedezettek voltak ~15ekm után, szarabbak, mint a gyáriak 150e után.

Még jó, h garis a cucc. Beszámítják, hétfőn kerülnek a gépbe új szilentek. Gyáriak. Baromi drága. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha már szilentnél tartunk. Van valakinek tapasztalata keményebb (lengőkar) szilentekkel? Gabi? Mi szól ellene/mellette?

Mellette: Sokkal durvább úttartás, direktebb kormányzás, határozottabb útfekvés

Ellene: Jobban terheli a kasznit, komfortvesztés...

Az enyémbe úgy csinálták, hogy túlméretes és kicsit keményebb anyagot sajtoltak a lengőkarba.

Link to comment
Megosztás:

Ha már szilentnél tartunk. Van valakinek tapasztalata keményebb (lengőkar) szilentekkel? Gabi? Mi szól ellene/mellette?

A Duenen hirdet egy emberke, aki készíti őket, nekem a Corsához 23e. lenne, postaköltséggel együtt.Szerencsére elég kevés van belőle a kicsiben! :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

T. Cartársak!

Úgy néz ki, nemsokára cserélnem kell a kerékcsapágyaimat. Valaki, akinek van adatbázisa, meg tudná mondani, milyen méretű kell az én autómba? Úgy vettem észre, többféle méretű is van, és a legbiztosabb az lenne, ha kiszednénk, lemérnénk. Csak én már úgy szeretnék a szerelőhöz menni, hogy viszem az újakat (hogy tudjam, mit rak bele).

Ha még valami adat kell, pü-ben megadom.

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Nekem annó azt mondták, ha jól emléxem a Csergőben, hogy nincs logikai magyarázat a csapágy méretre. Amilyen a polcon volt olyat szereltek be. :huh: Bár én eddig csak kétféle méretüt tudtam. :lol:

Amikor nekem lett cserézve,két félét tudtak volna adni,az erősebb (drágább) kellett az SI-be.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.