Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Régebben már írtam egypárszor,hogy 110 felett ráz a kormányom, és semmilyen módon nem sikerült ezt kiküszöbölni.

Gyanús volt,hogy ennél a sebességnél a lábammal is éreztem a rezonanciát a taposón. Kicseréltem a váltó tartóbakot, és most semmi rázás :D . Az egész motor váltóstól tudott mozogni jó másfél centit, alulról rázta a kasztnit,és ezt vette fel a kormánymű. Nem csoda,hogy centírozástól meg a futómű ba..tatásától nem múlt el.A váltó tartóbak meg becsapós ,nem volt szétszakadva,csak kicsit kopva meg gyengülve..Ha felületesen nézi az ember, elsiklik felette. Rezonált a kipuff. rendszer is tőle.De most már jó. :D

Link to comment
Megosztás:

Jah most olvasom hogy neked 110 felett raz a kormany. nekem is ez a bajom es voltam is centrirozason de nem oldotta meg a dolgot. Megneznem ezt a valtobakot de hol van az egyaltalan es ha megvan mire kell figyelnem ??

Lehet féktárcsa miatt is,nekem pl. azért rázott 110-120 között.

Link to comment
Megosztás:

Jah most olvasom hogy neked 110 felett raz a kormany. nekem is ez a bajom es voltam is centrirozason de nem oldotta meg a dolgot. Megneznem ezt a valtobakot de hol van az egyaltalan es ha megvan mire kell figyelnem ??

A taposólemezen érzel rezonanciát a lábaddal?

Link to comment
Megosztás:

Helloka!

Tud valaki szegeden egy kereskedest ahol lehetne szervalni sahs gatlokat illetve gsi rugokat. X16xel sedan astramba kellene! Kossz az infot elore is... off brembo + ferodo fekek is erdekelnek ugyanugy szegeden...

A Unixnak van Szegeden boltja a Kossuth Lajos sgt. 53-ban, ők forgalmaznak Sachs gátlókat. GSi rugókat sztem bontóban találsz.

Link to comment
Megosztás:

Nálam a taposón 70 és 80 között érezhető rezonancia, alatta és felette nem. Ez is az lehet? Te milyen gyártmányút vettél? Az eredeti 17e Ft ha jól láttam.

Aknáról lehet megnézni igazán.A gumizás felső része kopik ki ,és engedi előrebukni a motort.Én Corteco márkájút "vettem" magamnak(jó minőségű), 6800Ft -ba volt beszerzési árban,mivel egy üzlettársammal nemrég hoztunk össze egy autóalkatrész kereskedő kft-t.Most intézem majd a MOTE kedvezményt,az is lesz.

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy kinevettek de nem nagyon ertek az autokhoz...Hol van ez a taposolemez? mit ertetek ez alatt??

Leszedtem a kereket es megneztem a tarcsat. Le is mertem a vastagsagat es eredetileg 24 mm-es kb most 22 mm-es a fekpofak meg kb 5 mm vastagok. Honnan tudjam hogy a tarcsa miatt raz avagy a valtobak miatt stb.??

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Teganp mentem hazafelé és azt vettem észre hogy amikor egyenletlen úton vagy kisebb gödörbe megyek bele akkor kopog a jobb eleje! Aztán 120-ról való lefékezésnél igen érdekesen rázott a jobb eleje(mondjuk csak ez csak egyszer történt)! Szerintetek mitől lehet! Én a stabilizátor gömbfejre tippelek mert annak a csuklórésznél lévő gumi ki van szakadva és száraz belül! Okozhatja ez a hibát? :D

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Teganp mentem hazafelé és azt vettem észre hogy amikor egyenletlen úton vagy kisebb gödörbe megyek bele akkor kopog a jobb eleje! Aztán 120-ról való lefékezésnél igen érdekesen rázott a jobb eleje(mondjuk csak ez csak egyszer történt)! Szerintetek mitől lehet! Én a stabilizátor gömbfejre tippelek mert annak a csuklórésznél lévő gumi ki van szakadva és száraz belül! Okozhatja ez a hibát? :D

Köszi

Megválaszoltad saját kérdésed! :D

Stabrúd kutyacsont cserék,aztán ha még mindig csinálja,akkor alsó talpas csere!

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Teganp mentem hazafelé és azt vettem észre hogy amikor egyenletlen úton vagy kisebb gödörbe megyek bele akkor kopog a jobb eleje! Aztán 120-ról való lefékezésnél igen érdekesen rázott a jobb eleje(mondjuk csak ez csak egyszer történt)! Szerintetek mitől lehet! Én a stabilizátor gömbfejre tippelek mert annak a csuklórésznél lévő gumi ki van szakadva és száraz belül! Okozhatja ez a hibát? :D

Köszi

A tömör válasz a következő. Ja! :P

Bővebben, Nagyon valószínű az, hogy a stabilizátor gömbfeje a ludas. Nálam ez nem így jelentkezett, de én nem is megyek vele 80-nál gyorsabban. Az, hogy csak az egyik oldalról hallod, és egyenetlen úton kopog, viszont tipikus jelenség. :D

Link to comment
Megosztás:

Na tegnap ankára áltunk az autóval! Igen tényleg a stabilizátor gömbi volt a baj, de nem ez volt a fő ludas hanem a jobboldali toronynál a porvédő kupak alatti csavar már majdnem le volt esve így ott minden mozgott ami mozoghatott (csapágy, lengéscsillapító, minden) :D

Meghúztuk a csavart persze teljesen nem tudtuk és már nem is kopog a stabi gömb kotyog de nem észrevehető de cserés lesz minden féle képpen!!

Na erre varrjatok gombot! Hogy a fenébe tud az a csavar lecsavarodni 2 éve volt csilapító csere és azóta hozzá se volt nyulva! :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Kartársak!

Engem is utolért a jármű korából fakadó anyagfáradásra visszavezethető meghibásodás. Magyarul, eltört a jobb hátsó rugóm. :D Azt már korábban Észrevettem, hogy mintha húzná a fenekét a földön és balos kanyarban nagyon bedől. Most sikerült a szomszéddal alánézni és kiderült a turpisság. Jobb híján egy déévóó erősített rugója került bele hirtelen felindulásból, de így Kb. 3 centivel alacsonyabb a feneke.

Szereztem gyári rugókat, de szeretném kováccsal meghúzatni 2 cm-vel. :D A kérdés az van-e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Link to comment
Megosztás:

Emelni akarod?

Nem kimondottan az emelés a cél, csak nem szeretném elkoptatni a vonóhorgom alsófelét, ha bevásárolok néhány téglát. Ez a déévóó rugó pedig lehet hogy az eredetileg köréépített autóba jó, de ebben kritikán aluli. Tegnap beült két gyerek meg egy anyuka a hársó sorba, előszőr azt hittem hanyattestem, de csak a rugózás szünt meg. A horog éppen nem ért le. A stabilitással nem volt gond, kanyarban sem dölt be, Kb. úgy működött mimt egy ökrösszekér.

Link to comment
Megosztás:

Nem kimondottan az emelés a cél, csak nem szeretném elkoptatni a vonóhorgom alsófelét, ha bevásárolok néhány téglát. Ez a déévóó rugó pedig lehet hogy az eredetileg köréépített autóba jó, de ebben kritikán aluli. Tegnap beült két gyerek meg egy anyuka a hársó sorba, előszőr azt hittem hanyattestem, de csak a rugózás szünt meg. A horog éppen nem ért le. A stabilitással nem volt gond, kanyarban sem dölt be, Kb. úgy működött mimt egy ökrösszekér.

Ákos!

Figyu!

Airspring!Udinak ezt raktuk be,ő nagy szünetmenteseket szállít néha,ezért kell neki.

8EFt volt neki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.