Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Néztem a hozzászólásokat, amelyekben balra kitekert kormánynál nyekergő hangról szólt a történet. Én is ilyen cipőben - autóban - járok. Tud valaki már róla valamit?Mert baromira idegesítő. Ja és a márkaszervízbe dolgozó szerelő se tudta a megoldást. Pedig neki már illene...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Néztem a hozzászólásokat, amelyekben balra kitekert kormánynál nyekergő hangról szólt a történet. Én is ilyen cipőben - autóban - járok. Tud valaki már róla valamit?Mert baromira idegesítő. Ja és a márkaszervízbe dolgozó szerelő se tudta a megoldást. Pedig neki már illene...

Szervókormányos a gép... ?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos folyik a fékolaj az egyik hátsó fékből. Szerintetek csak tömítést vagy fékhengert is cseréljek? Amúgy elég olcsó mindkettő.

A DOT4-es fékolajak tényleg probléma nélkül keverhetők?

Komplett csere, szerintem.Az ilyen felújítókészletnek max. Ladáknál látom étrtelmét, ezek a vasak pedig már komolyabbak, és elég gáz, ha éppen 120-al rombolsz, vészfékezel, és elszáll v.mi.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is nyekereg vmi, amikor tekerem a kormányt, de tök mindegy mennyire.

És mindkét oldalról jön a hang. Úgy hallom mintha a tornyok irányából jönne. de ezt belülről meghatározni elég nehéz.

Vagy nem tom még mi nyekereghet... szillent? vagy a kormányműben vmi?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is nyekereg vmi, amikor tekerem a kormányt, de tök mindegy mennyire.

És mindkét oldalról jön a hang. Úgy hallom mintha a tornyok irányából jönne. de ezt belülről meghatározni elég nehéz.

Vagy nem tom még mi nyekereghet... szillent? vagy a kormányműben vmi?

Kopoghat a lengéscsillapító is :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.