Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Hahó emberek!

Visszatérő "problémám", amit mostmár kezdek unni, hogy a bal oldali toronycsapágyam 2-3 hetente fellazúl és értelep szerűen el is kezd kotyogni, ilyenkor irány a szerelőm, meghúzatom, aztán megint bírja 2-3 hétig, és így tovább.

Szerintetek mitől lazúl fel ilyen sűrűn? :lol: :?:

Link to comment
Megosztás:

Hahó emberek!

Visszatérő "problémám", amit mostmár kezdek unni, hogy a bal oldali toronycsapágyam 2-3 hetente fellazúl és értelep szerűen el is kezd kotyogni, ilyenkor irány a szerelőm, meghúzatom, aztán megint bírja 2-3 hétig, és így tovább.

Szerintetek mitől lazúl fel ilyen sűrűn? :lol: :?:

Csavarrögzítő?:?:

Heggesztés? :oops:

Link to comment
Megosztás:

No ez jó kérdés, mármint hogy melyik lazul a kettő közül :shock:

Eddig soha nem foglalkoztatott, de így hogy rákérdeztél fogalmam sincs. Holnap úgyis megyek megint :roll: meghúzatni, aztán megkérdezem, hogy ugyan meliket kéne hozzáheggeszteni a sárvédőhöz :lol:

Egyébként te mire gondolsz Gabi, gondolom nem véletlenül kérdeztél rá :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziazstok!!

szeretnék érdeklödni ti melyiket javasoljátok mert 1 éve (20 000 km) vetünk egy monroe gátlot hátsot és tegnap voltam méretni és a bal oldal 5% a jobb 10% nem akartam elhinni de elmentem más hova ott is azt monták!! :lol: ugyhogy gátlot kell cserélnem ti melyiket javasoljátok caravan f astrába hogy ne 1 év mulva keljen cserélni! ha egy kicsit sportos az nem baj! a gázos a jobb vagy az oilos?

:lol:

delphi=8175

sahs=11000

gabriel=7200

kösziszépen a segítséget! :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziazstok!!

szeretnék érdeklödni ti melyiket javasoljátok mert 1 éve (20 000 km) vetünk egy monroe gátlot hátsot és tegnap voltam méretni és a bal oldal 5% a jobb 10% nem akartam elhinni de elmentem más hova ott is azt monták!! :lol: ugyhogy gátlot kell cserélnem ti melyiket javasoljátok caravan f astrába hogy ne 1 év mulva keljen cserélni! ha egy kicsit sportos az nem baj! a gázos a jobb vagy az oilos?

:lol:

delphi=8175

sahs=11000

gabriel=7200

kösziszépen a segítséget! :lol:

Lehetőleg inkább gázos válasz, még keményebb is lesz egy kicsit.

Szerintem a felsoroltak küzül Sachs.

Koni, Bilstein, Kayaba is simán jöhet.

Link to comment
Megosztás:

Osztom Pííísta véleményét. :lol:

Vannak még csodák :lol:

Még annyit akartam írni opeltds-nek, hogy ha nincs kibékülve billegéssel pattogással amit a Caravan produkál - ami annyira azért szerinten nem zavaró - akkor talán megpróbálkozhatna 1 kisebb ületetéssel mondjuk 3 cm környékén valahol.

Link to comment
Megosztás:

sziazstok!!  

szeretnék érdeklödni ti melyiket javasoljátok mert 1 éve (20 000 km) vetünk egy monroe gátlot hátsot és tegnap voltam méretni és a bal oldal 5% a jobb 10% nem akartam elhinni de elmentem más hova ott is azt monták!! :lol: ugyhogy gátlot kell cserélnem ti melyiket javasoljátok caravan f astrába hogy ne 1 év mulva keljen cserélni! ha egy kicsit sportos az nem baj! a gázos a jobb vagy az oilos?

:lol:  

delphi=8175

sahs=11000

gabriel=7200  

kösziszépen a segítséget! :lol:

Igen, ennyit a Monroe vackokról.

Koni asszem jó lenne a kocsidba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

szisztok

köszönöm szépen a segítséget!

mennibe kerül a koni? az ültetést csak rugó cserével lehet megoldani de azt nem szeretnék!!! nincs hozzá kedvem($)

amugy a monroe gátlora nem atak 2 év garit csak az volt rá irva hogy 20 000 km-enként elenőriztese! ugyhogy :lol: na mindegy most valami jó kéne de türhető áron!

szisztok!

Link to comment
Megosztás:

nekem jahh Norbi G avval üzemelet majd 1 évet (ebből kb 6 hónapot ment :lol: mielött vki beszól) és semmi gáz nem volt vele...

Rugóból nem gáz a használt, gátlóból 10ede pénzért sem vennék használtat sőőőőt ne tudd meg balfarok fejjel mennit adtam anno a 4 konijért...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.