Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kényelmi kérdések


szt

Recommended Posts

Hello

Én kerestem mostanában sport belső garnitúrát 5ajtós G-be (sikerült is találnom, nem a Lecso által megadott személynél), de fűthetőt nem akart kínálni senki, még coupe üléset sem, pedig abból szinte minden bontóban akadt egy (kis túlzással).

Már alig várom, hogy nálam legyenek...remélem tényleg kajak állapotú, ahogy ígérték!

A Lecso által leírtakat igyekszem átültetni a gyakorlatba, ami a ki- és beszerelést illeti.

2 Duddko1: A fűthető üléshez csak azt tudom javasolni, hogy hívogasd a bontókat, hátha előkerül egy valakinél (feltéve, hogy nem vagy az utólagos beépítés híve)...kitartást és sikert hozzá!

Alacsony benzin árakat mindenkinek! :)

Link to comment
Megosztás:

...fűthetőt nem akart kínálni senki, még coupe üléset sem...

Hát ha ez a "mostanában" mondjuk egy hónappal ezelőtt lett volna (úgyértem akkor szólsz), akkor még tudtam volna két Coupé első ülést (fekete bőr, ülésfűtéses, oldallégzsákos) 30e-ért... azóta sajna elkelt, ami nem csoda, ez pitiáner ár érte.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha ez a "mostanában" mondjuk egy hónappal ezelőtt lett volna (úgyértem akkor szólsz), akkor még tudtam volna két Coupé első ülést (fekete bőr, ülésfűtéses, oldallégzsákos) 30e-ért... azóta sajna elkelt, ami nem csoda, ez pitiáner ár érte.

Hello

Ez a mostanában az elmúlt 2 hetet jelenti :)

Én 30ért találtam szövet belsőt - teljesen alap -, ami nem baj, mert se oldal lufi, de egyéb extra nincs a vasban...így ez sem fog kilógni...egyébként a 30 az nem rossz ár egy (pár) fullos coupe ülésért, ebben igazad van.

Amúgy opc 2 lökösök mennyiért találnak újra gázdára? erre tipped nincs (tudom, hogy nem ebbe a topicba való, de ha már ülést tudtál volna...hátha)?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy opc 2 lökösök mennyiért találnak újra gázdára? erre tipped nincs (tudom, hogy nem ebbe a topicba való, de ha már ülést tudtál volna...hátha)?

Az "opc 2" alatt nem tudom mit értesz, ha a sima G Astra OPC lökösét akkor az cukorka, elég sok embernek kéne (köztük nekem is) emiatt használtan nemigen lelhető fel (vagy ha igen akkor kb. 2 perc alatt elkapkodják). Újonnan meg picit drága, csak a műanyag héj olyan bő 100e Ft ha jól emlékszem, de rácsokkal, ködlámpákkal, koptatóval és lökösvassal meg fényezéssel együtt közelíti a 300ezret... ha érdekel megnézem a pontos árakat.

Link to comment
Megosztás:

Az "opc 2" alatt nem tudom mit értesz, ha a sima G Astra OPC lökösét akkor az cukorka, elég sok embernek kéne (köztük nekem is) emiatt használtan nemigen lelhető fel (vagy ha igen akkor kb. 2 perc alatt elkapkodják). Újonnan meg picit drága, csak a műanyag héj olyan bő 100e Ft ha jól emlékszem, de rácsokkal, ködlámpákkal, koptatóval és lökösvassal meg fényezéssel együtt közelíti a 300ezret... ha érdekel megnézem a pontos árakat.

Ázzzt a mindenit :) Aranyárba mérik !

Köszi az infót. (most úgy is a belsőt akarom előbb rendbetenni).

Link to comment
Megosztás:

Engem is érdekelne coupé ülés előre. Ha valaki tud jó állapotút, szóljon! Nem baj ha nem bőr, nem kell oldallégzsák, ülésfűtés sem. Neten nem találtam.

Ha jól tudom, ez mókolás nélkül be lehet rakni a G Astrába, igaz?

Én tudom mondani, hol keresd! küldök PÜ-t ha érdekel!

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nem rég kérdeztem, talán másfél hete lehet, nem tudom, hogy fogynak ezek a holmik, de szerintem még nem adták el...

Vagy mindenki annyira sportülést akar a talicskájába mint én?!:D

Köszi még 1X! :)

Nekem csak az a lényeges, hogy kényelmes legyen. Az alap gyárival nem vagyok megelégedve.

Link to comment
Megosztás:

Köszi még 1X! :)

Nekem csak az a lényeges, hogy kényelmes legyen. Az alap gyárival nem vagyok megelégedve.

Szerintem nézd meg azt a kettőt amit írtam, azok még közelinek is mondhatók, aztán ha egyik sem oké írj, és ahogy időm engedi kilesek Öttevényre, megnézem neked az ottani állapotát...úgy is szét akartam már nézni egyéb okból is ott.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nézd meg azt a kettőt amit írtam, azok még közelinek is mondhatók, aztán ha egyik sem oké írj, és ahogy időm engedi kilesek Öttevényre, megnézem neked az ottani állapotát...úgy is szét akartam már nézni egyéb okból is ott.

Ha egyébként is lesz dolgod majd ott, csak akkor nézd meg. Amúgy miattam ne rohangálj. Privátban majd szólok, ha esetleg közben találok valami érdekeset. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nézd meg azt a kettőt amit írtam, azok még közelinek is mondhatók, aztán ha egyik sem oké írj, és ahogy időm engedi kilesek Öttevényre, megnézem neked az ottani állapotát...úgy is szét akartam már nézni egyéb okból is ott.

Ez most azt jelenti hogy az öttevényi bontóban van Coupé? Mert akkor én is ellátogatok oda...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

hello!Ne haragudjatok már hogy ilyet írok ide nem ehez a témához való.Van egy astra G 1.6 16v 1998-as évjárat olyat csinál nekem hogy ha a fűtést be kapcsolom 1,2,3,nem jön semmi levegő de ha 4-re fordítom akkor meg jön, milehet a probléma vele?akinek már volt ilyen írjon már nekem itt az email címem:wmer@citromail.hu vagy ide is írhat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Van ebben olyan hogy előtétellenállás a fűtőmotornál? Ha igen akkor azt kéne megnézni szvsz... :rolleyes:

A Caliban ugyanez volt a tünet ha tönkrement az előtétellenállás. A lényeg hogy a fűtőmotor első 3 fokozata egy ellenálláson keresztül van szabályozva (ezért nem megy ilyenkor), a 4. meg direktbe. Amúgy levegő jön olyankor is, csak a ventillátor nem működik.

Link to comment
Megosztás:

Van ebben olyan hogy előtétellenállás a fűtőmotornál? Ha igen akkor azt kéne megnézni szvsz... :rolleyes:

A Caliban ugyanez volt a tünet ha tönkrement az előtétellenállás. A lényeg hogy a fűtőmotor első 3 fokozata egy ellenálláson keresztül van szabályozva (ezért nem megy ilyenkor), a 4. meg direktbe. Amúgy levegő jön olyankor is, csak a ventillátor nem működik.

Így van ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne a G Astram-mal hogy az első két biztonsági öv csak nagy unszolásra hajlandó visszamenni a helyére ha kikapcsolom. Légzsákos autóról lévén szó még nem nagyon mertem neki állni szétszedni.Valaki találkozott már ilyen problémával, és esetleg sikerült orvosolnia hogy magától is visszahúzza? Megköszönném ha megosztaná velem a trükköt mert már kezd egy kicsit idegesíteni hogy 90%ban odacsukom az ajtóhoz a csatot.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne a G Astram-mal hogy az első két biztonsági öv csak nagy unszolásra hajlandó visszamenni a helyére ha kikapcsolom. Légzsákos autóról lévén szó még nem nagyon mertem neki állni szétszedni.Valaki találkozott már ilyen problémával, és esetleg sikerült orvosolnia hogy magától is visszahúzza? Megköszönném ha megosztaná velem a trükköt mert már kezd egy kicsit idegesíteni hogy 90%ban odacsukom az ajtóhoz a csatot.

Több helyen olvastam ezt e jelenséget. Nekem is ilyen. Én is várom a segítők válaszát!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.