Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kényelmi kérdések


szt

Recommended Posts

kartámaszt szeretnék venni. tud valaki tapasztalat alapján ajánlani márkát? ár nem számít, csak minél olcsóbb legyen :D valahol a két szélsőség (gyári, ill. tesco gazdaságos) között gondoltam. jó lenne ha passzolna a helyére szépen, nem zörögne lötyögne, s esetleg még nézne is ki valahogy...

köszi

Kartámasz.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

kartámaszt szeretnék venni. tud valaki tapasztalat alapján ajánlani márkát? ár nem számít, csak minél olcsóbb legyen :D valahol a két szélsőség (gyári, ill. tesco gazdaságos) között gondoltam. jó lenne ha passzolna a helyére szépen, nem zörögne lötyögne, s esetleg még nézne is ki valahogy...

köszi

szia

http://www.metroman.hu/product/Auto-felszereles/univerzalis-auto-kartamasz/Autos-konyoklo-univerzalis-kartamasz-48006A-fekete-fekete

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A padlókárpit, vagy a szőnyeg?

A szőnyeg az enyémben két kerek műanyag tárcsával a kárpithoz van rögzítve. De csak a vezető oldali.

A kárpit nem tudom hogy van rögzítve, gondolom ragasztva.

Szia,

Azon a műanyag tárcsán nincs valami cikkszám vagy azonositó esetleg mert nekem a szőnyegen megvan a két lyuk de nincs mivel rögziteni.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Azon a műanyag tárcsán nincs valami cikkszám vagy azonositó esetleg mert nekem a szőnyegen megvan a két lyuk de nincs mivel rögziteni.

Üdv

Szia!

Nekem sem volt meg. Sajna nem kaptam hozzá mikor megvettem a kocsit. Utána nétem mert szerettem volan bele de lemondtam róla hugyanis 4500Ft darabja!

Megoldottam másképp, ha érdekel este felteszem hogyan.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Ha megtennéd megköszönném :icon1:

Szia,

pofon egyszerű a dolog. A szőnyeg lyukánál nagyobb tárcsákat esztergáltatsz valakivel, közepét kifúrod, hegesztesz rá egy 4-es anyát abba pedig teszel egy rövid 4-es csavart, összekontrázod. A műanyag tartók közepébe ami a kárpitban van fúrsz egy lyukat amibe passzentosan megy bele egy 4-es anya, beleragasztod és voálá, kész a lefogató! :icon1: Ízlés szerint lehet festeni a tárcsát, nálam a képen porszórva van. A lényeg hogy így nem kerül 4500Ft-ba darabja.

P1030609_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
P1030610_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
P1030611_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
P1030612_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

u.i: a két lyukkal ne törődj a tárcsán, az még az első verzió próbálkozása volt ami nem nagyon jött be

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia,

pofon egyszerű a dolog. A szőnyeg lyukánál nagyobb tárcsákat esztergáltatsz valakivel, közepét kifúrod, hegesztesz rá egy 4-es anyát abba pedig teszel egy rövid 4-es csavart, összekontrázod. A műanyag tartók közepébe ami a kárpitban van fúrsz egy lyukat amibe passzentosan megy bele egy 4-es anya, beleragasztod és voálá, kész a lefogató! :icon1: Ízlés szerint lehet festeni a tárcsát, nálam a képen porszórva van. A lényeg hogy így nem kerül 4500Ft-ba darabja.

P1030609_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P1030610_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P1030611_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P1030612_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

u.i: a két lyukkal ne törődj a tárcsán, az még az első verzió próbálkozása volt ami nem nagyon jött be

Köszi.Ha lesz rá időm megpróbálom.

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy van e-itt valaki aki megtudja mondani a G-Astra Mid-emről cikkszám alapján mit tud? Vagy mit kellene tudnia?
Most csak a megtehető távot mutatja és nem tudom léptetni. Vettem egy másik ugyan olyan cikkszámút, de azzal is ugyan ez a problémám. A vásárláskor a Bc-s kapcsoló sem volt az autóba. A lámpa controll modult sem irja ki, de azt én raktam bele.

2000-es évjáratú X20DTL
Esetleg valaki győr környékén meg tudná csinálni értelmes áron?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Sziasztok!

Új vagyok itt, pár kérdés.

Adott egy G astra 2004.07 havi. Pár kényelmi dolgot szeretnék belevarázsolni.

-Csomagtértálcát hol tudnék venni bele? Találtam egy helyet ott kérdik hogy ez astra 1 vagy 2? Passz.. :-)

-bele lehet varázsolni ebbe az astrába olyat hogy a távirányítóval működtethessem a hátsó csomagtérajtó nyitást? Nagyon tetszik ez a megoldás az új astrákon!

THX

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt, pár kérdés.

Adott egy G astra 2004.07 havi. Pár kényelmi dolgot szeretnék belevarázsolni.

-Csomagtértálcát hol tudnék venni bele? Találtam egy helyet ott kérdik hogy ez astra 1 vagy 2? Passz.. :-)

-bele lehet varázsolni ebbe az astrába olyat hogy a távirányítóval működtethessem a hátsó csomagtérajtó nyitást? Nagyon tetszik ez a megoldás az új astrákon!

THX

Astra G, ennyiből tudniuk kéne. 3/5 ajtós, kombi vagy szedán?

http://bolthely.hu/carstyler/id/00191_csomagtertalca_Opel_Astra_G___Classic_II_3___5_ajtos_1998-

http://bolthely.hu/carstyler/id/00193_csomagtertalca_Opel_Astra_G___Classic_II_Caravan___kombi_1998-

http://bolthely.hu/carstyler/id/00192_csomagtertalca_Opel_Astra_G___Classic_II_szedan_1998-

Én nem vásároltam még innen, szóval több infóval nem tudok szolgálni.

A csomagtérajtó nyitást biztos bele lehet varázsolni, a kérdés, hogy mennyibe kerül. Érdeklődj olyan helyeken, ahol utólagos központizárat tudnak beszerelni, ők talán tudnak segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Astra G, ennyiből tudniuk kéne. 3/5 ajtós, kombi vagy szedán?

http://bolthely.hu/carstyler/id/00191_csomagtertalca_Opel_Astra_G___Classic_II_3___5_ajtos_1998-

http://bolthely.hu/carstyler/id/00193_csomagtertalca_Opel_Astra_G___Classic_II_Caravan___kombi_1998-

http://bolthely.hu/carstyler/id/00192_csomagtertalca_Opel_Astra_G___Classic_II_szedan_1998-

Én nem vásároltam még innen, szóval több infóval nem tudok szolgálni.

A csomagtérajtó nyitást biztos bele lehet varázsolni, a kérdés, hogy mennyibe kerül. Érdeklődj olyan helyeken, ahol utólagos központizárat tudnak beszerelni, ők talán tudnak segíteni.

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Ti használtok valamilyen HUD-ot? Head Up Displayt? Androidon? Ha igen meilyiket?

Néha... a tesóm suzukiát... HUD-..... a rendszáma!

Igaza van Zsolti kollégámnak és tényleg be kell szerezzek végre egy odanyúlós telefont, mert elszalad mellettem a világ.

Az én szegénységem, de ebből a mondatból gyakorlatilag nem értek semmit. :)

Link to comment
Megosztás:

Néha... a tesóm suzukiát... HUD-..... a rendszáma!

Igaza van Zsolti kollégámnak és tényleg be kell szerezzek végre egy odanyúlós telefont, mert elszalad mellettem a világ.

Az én szegénységem, de ebből a mondatból gyakorlatilag nem értek semmit. :)

Én sem,veled megyek venni egy olyat :D

Link to comment
Megosztás:

Ti használtok valamilyen HUD-ot? Head Up Displayt? Androidon? Ha igen meilyiket?

Nem, teljesen feleslegesnek találom. Épp annyi idő a km órára nézni mint a visszapillantóba. Legtöbbször úgyis tempomatot használok így nem kell sokat nézegetnem. Telefont amúgy hova raknád? Mert a műszerfalon kevés a sík terület.

Néha... a tesóm suzukiát... HUD-..... a rendszáma!

Igaza van Zsolti kollégámnak és tényleg be kell szerezzek végre egy odanyúlós telefont, mert elszalad mellettem a világ.

Az én szegénységem, de ebből a mondatból gyakorlatilag nem értek semmit. :)

Én sem,veled megyek venni egy olyat :D

HUD - head-up display, szem elé vetített kijelző. Szélvédőre kivetített kép. Okostelefont összekötöd ODB-n keresztül a kocsival és a sebességet a telefon kijelzőjére kiírja. Ezt leteszed a műszerfalra és tükrözve felvetíti a szélvédőre.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, erre gondtam, és ezt használom. Sajna nekem nincs tempomatom, sokat nem is megyek pályán. Nekem nem odb hanem gps alapu androidos prg van. Nekem tetszik, csak tapasztalatükra voltam kiváncsi, hogy ki milyen alkalmazást használ, venni én sem vennék

Csak tájékoztatásként, hogy nincs szoros összefüggésben a tempomat használat és az autópályázás!

Én akár 1km-re is szoktam használni és garantálom, hogy ha egyszer kipróbálnád, akkor soha nem mondanál le róla!!!

Ráadásul a Te autódba nem ördöngösség beépíteni!

Módosítva : gezoli
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Csak tájékoztatásként, hogy nincs szoros összefüggésben a tempomat használat és az autópályázás!

Én akár 1km-re is szoktam használni és garantálom, hogy ha egyszer kipróbálnád, akkor soha nem mondanál le róla!!!

Ráadásul a Te autódba nem ördöngösség beépíteni!

Nem vezettem még tempomatos autót, így most kicsit kíváncsivá tettél!

Mit kell hozzá beszerezni? Van erről beszerelési leírás már valahol?

THX

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.