Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Hát biztos, de mi az a végkompresszió? ;)

Van kompresszió és van sűrítési végnyomás.

Ha az NZ és SE blokkok teljesen megegyeznek (márpedig valószínűleg igen) , akkor nőni fog a kompresszió is SE-re alakításnál. És ezáltal a sűrítési végnyomás is minden bizonnyal. Ha az nem nő akkor baj van. :P

kösz mindenkinek. Kelenek az infók .hamarosan neki állom gyüjteni az SE alkatrészeket. :D De előszöris anyagilag kellene fedeznem a dolgokat. :D

Link to comment
Megosztás:

azt mondták h csak az egyhaté jó bele...az egynégyé kisebbet nyom, az ne meg nagyobbat. :D

persze mind2t tudnék szerezni csak egyhatosét nem ;)

Ha van 1.4-es kéznél hasonlítsd össze a meglévőkkel a számát. Nemrég végeztem némi kutatást injektorügyben. Tuning/F Astrában benne van, ha érdekel. Ha a szám egyezik, akkor tuti ugyanaz.

Link to comment
Megosztás:

Ha van 1.4-es kéznél hasonlítsd össze a meglévőkkel a számát. Nemrég végeztem némi kutatást injektorügyben. Tuning/F Astrában benne van, ha érdekel. Ha a szám egyezik, akkor tuti ugyanaz.

lehet h felkötöm a gatyám és elvágtatok érte :D

elolvasom a leirásod

Link to comment
Megosztás:

Beraktam aláírásba, onnantól néhány oldalon keresztül. Sajnos túl sok nem derült ki, de az alkatrésszámok segíthetnek.

Majd azért vésd már be neked milyenek vannak.

már megtaláltam köszi..

az enyémre ez van írva: A N303 17092023

namost..visszaolvasva, volt olyan hozzászólásod:

14SE, C14SE, C16SE / 17092023 / 8 17 426

14SE, C14SE, C16SE / 17112767 / 8 17 429

14SE, C14SE, C16SE / 90392640 / 8 17 424

ezek alapján asszem leküldöm az emberem számokat olvasni:D

Link to comment
Megosztás:

már megtaláltam köszi..

az enyémre ez van írva: A N303 17092023

namost..visszaolvasva, volt olyan hozzászólásod:

14SE, C14SE, C16SE / 17092023 / 8 17 426

14SE, C14SE, C16SE / 17112767 / 8 17 429

14SE, C14SE, C16SE / 90392640 / 8 17 424

ezek alapján asszem leküldöm az emberem számokat olvasni:D

A vége nálam is ugyanaz, de nekem 6144 ami neked N303. Azt már végképp nem tudom mi, mert nem említi egyik táblázat sem. :D

Link to comment
Megosztás:

A vége nálam is ugyanaz, de nekem 6144 ami neked N303. Azt már végképp nem tudom mi, mert nem említi egyik táblázat sem. ;)

ma már nem tudom átvenni az 14es cuccokat..majd holnap kiderül jó-e-

estig még visszaraktam a 2 rosszat az ultrahangba, bár sztem ha 6óra zizgés nem segitett akkor ez a köv 3-4 már nem naon segithet...na de bizakodjunk :D

köszi a helpet. most huzok haza. üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.