Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

hát igen most majd úgyis jön le mert alatta dolgom lesz :D

és akkor azis rendbe lesz! tudsz mondani valami festéket ami ott megállja a helyét?

szerencsére ilyen jól néz ki kinntról is az autó :P ritkán járok vele épp most néztem hogy tavaly óta 2 ezer km-ert raktam bele

http://www.schuller.eu/hu/Termkek/Prisma-C...-C-ig-hll-spray

Nekem ez van a blokkon, teknőn. Igaz a hővédő lemezre nem fújtam.

Link to comment
Megosztás:

210 óra szerint. kpem is van csak nem ezen a gépen.. de tudom igazolni bármikor..

Milyen gumik vannak fent a tieden? ("pici" gumival nekem is akasztotta az órát a wartburg. :D )

GPS-el nem mérted? :P

csak nekem van ilyen csúnya vastag fehér szivaccsal felragasztva az utánfutó visszajelző izé :P

http://href.hu/x/g53u

Igen! :D

Nekem ilyen a visszajelző! (világítás kapcsoló mellett)

De hamarosan bekerül a műszeregységbe a gyári helyére! :D Bal oldalt zöld ikonocska. :D

Link to comment
Megosztás:

Milyen gumik vannak fent a tieden? ("pici" gumival nekem is akasztotta az órát a wartburg. :D )

GPS-el nem mérted? :P

Igen! :P

Nekem ilyen a visszajelző! (világítás kapcsoló mellett)

De hamarosan bekerül a műszeregységbe a gyári helyére! :D Bal oldalt zöld ikonocska. :D

14essel produkálta ezt.. de tisztában vagyok vele hogy ez nem valóss.. viszont ahoz képest hogy valaki azt mondja 160 nál vége, egész jó..

Link to comment
Megosztás:

Akkor majd indexelésnél bellül fog villogni az ikon? Mert ha igen akkor pl engem zavarna. :D vagy csak azt jelzi hogy rá van csatolva? Bár szerintem műszakin kell hogy külön villogjon. Szerintem.

A műszerfalban, ahol a gyári helye is van.

Zavarna? engem nem, legalább látnám. :P de hogy villog a rendes, és villog az utánfutó visszajelzője is, nem értem miért zavarna? :D Úgyis csak indexelésnél villogna... :D

14essel produkálta ezt.. de tisztában vagyok vele hogy ez nem valóss.. viszont ahoz képest hogy valaki azt mondja 160 nál vége, egész jó..

Ha 14-essel mutatta, akkor inkább közelebb van a valóshoz, hacsak nem virsli-vékony gumikon nézted. :)

Az SE-k jobban mennek ám mint az NZ-k. :D (az enyém meg nem is hiszem, hogy többet menne 160-nál, sosem néztem meg, de nem is fogom, elég a 130 is. :P )

Link to comment
Megosztás:

A műszerfalban, ahol a gyári helye is van.

Zavarna? engem nem, legalább látnám. :D de hogy villog a rendes, és villog az utánfutó visszajelzője is, nem értem miért zavarna? :P Úgyis csak indexelésnél villogna... :D

Ha 14-essel mutatta, akkor inkább közelebb van a valóshoz, hacsak nem virsli-vékony gumikon nézted. :)

Az SE-k jobban mennek ám mint az NZ-k. :D (az enyém meg nem is hiszem, hogy többet menne 160-nál, sosem néztem meg, de nem is fogom, elég a 130 is. :P )

talán téli gumi volt ez de sim a nyárival is tudja. nincs különbség.

az utánfutó visszajelzőnek meg ott a helye... ha máshol villog mivel jobb? jobb mint az ide oda beragasztott befúrt.. úgyis csak akkor villog ha futóval mész. :D

Link to comment
Megosztás:

Utolért a végzet, a háztól 5 kilóméterre fuldoklás-rángatás közepette leállt a motor. Még néhányszor elindult, zakatolva járt megfordultam mentem pár kilómétert aztán már el sem indult. Pumpát hallottam járni, hibakód nincs. Annyit nyektettem az önindító sem húz már be, bár pörög. Anyuék húztam haza Corsával, most állok neki. :D

Link to comment
Megosztás:

Utolért a végzet, a háztól 5 kilóméterre fuldoklás-rángatás közepette leállt a motor. Még néhányszor elindult, zakatolva járt megfordultam mentem pár kilómétert aztán már el sem indult. Pumpát hallottam járni, hibakód nincs. Annyit nyektettem az önindító sem húz már be, bár pörög. Anyuék húztam haza Corsával, most állok neki. :D

Ne aggódj! Tudod Opel sosem kop el!!!! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.