Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Hát azért ez nagyon izgis, amiket irogattok, de nekem a H Astrával sz.pi volt az E85...

Kb. 40%ot tankoltam Érden... tapasztalat: többet evett kb. 1 literrel, alapjáraton jobban húzott, de kövérgázas gyorsításoknál mintha nyugdíjba mentek volna a lovak, magasabb fordulaton odalett az ereje...(Z16XEP), aztán jött a sárga tengeralattjáró... később kiolvastatva: Túl szegény keverék az egyes hengersoron.

Egyelőre nem térek át rá, az is biztos, max. a tisztító hatása, ami előnyös, az olcsóbb ár bukik a többletfogyasztásban,'odafent' gyengülésben...nálam legalábbis.

Amúgy ez az olajleválasztó dolog érdekesebbnek tűnik... ilyesmi ugye nincs a H Astrákban gyárilag?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát azért ez nagyon izgis, amiket irogattok, de nekem a H Astrával sz.pi volt az E85...

Kb. 40%ot tankoltam Érden... tapasztalat: többet evett kb. 1 literrel, alapjáraton jobban húzott, de kövérgázas gyorsításoknál mintha nyugdíjba mentek volna a lovak, magasabb fordulaton odalett az ereje...(Z16XEP), aztán jött a sárga tengeralattjáró... később kiolvastatva: Túl szegény keverék az egyes hengersoron.

Egyelőre nem térek át rá, az is biztos, max. a tisztító hatása, ami előnyös, az olcsóbb ár bukik a többletfogyasztásban,'odafent' gyengülésben...nálam legalábbis.

Az E gázos autók hátránya.Minél idősebb egy technika, annál jobban tolerálja a dolgot.De ha te is beépítettél volna v.mi elektronikát a gépedbe, akkor nem halt volna meg magasabb fordulaton.Nekem ott is dixnó módon húz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az E gázos autók hátránya.Minél idősebb egy technika, annál jobban tolerálja a dolgot.De ha te is beépítettél volna v.mi elektronikát a gépedbe, akkor nem halt volna meg magasabb fordulaton.Nekem ott is dixnó módon húz! :lol:

Én ezt elhiszem, de most épp más beépítést tervezek...szept. 2. dbilas dynamic flowtec szívósor+elektronika tuning:)

Link to comment
Megosztás:

Én ezt elhiszem, de most épp más beépítést tervezek...szept. 2. dbilas dynamic flowtec szívósor+elektronika tuning:)

Első körben én is ilyeneken eszeltem még az X16XEL-nél, aztán iszonyat pénzért építettem egy C20NE Corsa A-t, amit igenkonkrét buktával tudtam csak eladni, aztán besokalltam, és vettem olyan autót, ami alapból erős.Ezzel most elvagyok.

Link to comment
Megosztás:

Hát azért ez nagyon izgis, amiket irogattok, de nekem a H Astrával sz.pi volt az E85...

Kb. 40%ot tankoltam Érden... tapasztalat: többet evett kb. 1 literrel, alapjáraton jobban húzott, de kövérgázas gyorsításoknál mintha nyugdíjba mentek volna a lovak, magasabb fordulaton odalett az ereje...(Z16XEP), aztán jött a sárga tengeralattjáró... később kiolvastatva: Túl szegény keverék az egyes hengersoron.

A "sárga-tengeralatt járó" nekem is be szokott néha villanni, amikor kicsit több E85-öt tankolok, mint 50% :lol:

De nem kell feltenni TECH2-re, töröltetni a hibát(jó pénzért)... ha megint helyreáll a keverék aránya, vagyis tankolsz bele 95-öt, akkor egy idő után megszűnik a jelzés :lol:

Nekem, nincs gondom a gyorsításoknál sem, sőt... jobban megy a szekér, mióta biót tankolok... a fogyasztásomon sem lett több... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet máááá nemsokáig... :lol: :D :D

Ne tudd meg, mit össze nem szenvedtünk tennap este, mire kihalásztuk belőle a majd 40L E85-t.FlexTek nélkül meg kalandos volt eljutni a benyakútra, nemkicsit fulladt a gép.De sikerült. :lol: Aztán rátankoltam 15L benzint, így kis idő után helyre állt a motor lelkibékéje. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne tudd meg, mit össze nem szenvedtünk tennap este, mire kihalásztuk belőle a majd 40L E85-t.FlexTek nélkül meg kalandos volt eljutni a benyakútra, nemkicsit fulladt a gép.De sikerült. :lol: Aztán rátankoltam 15L benzint, így kis idő után helyre állt a motor lelkibékéje. :lol:

behalt az elektronika vagy mi történt?

Link to comment
Megosztás:

kicsit túltankoltam a benzint, úgyhogy csak 32-18 arányban van benne zöldséglé

az elején fékezéskor ledadogott 4-500-as fordulatra, aztán nem is ment sehova, ott gondolkozott

egyszer le is állt

most reggel már jobbnak tűnt, de majd meglátjuk, holnap megyek vidékre

Nekem ezt előadja zöldséglé nélkül is, bár a lefulladásig ritkán jut el. Egyszer lehet, hogy kipróbálom én is.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ezt előadja zöldséglé nélkül is, bár a lefulladásig ritkán jut el. Egyszer lehet, hogy kipróbálom én is.

nekem előtte nem volt, ezért mindenképpen köze van hozzá

majd meglátjuk, ha már hosszabb ideje használom, hogy csak az elején a hozzászokás volt nehézkes vagy egyéb gubanc van vele

ami pozitív, hogy a használhatósági fordulatszám lejjebb ment, nem feltétlenül kell 2000 alatt visszaváltanom, most már ott is jobban van ereje

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel beraktam a sárga C20LET injektorokat és a 2,5 baros benzinhidat a Corsába, aztán utána megtankoltam tisztán E85-el. Azóta elmentem már majdnem 100 km-t és azt kell mondjam, hogy eddig elégedett vagyok. nagyon jól megy a kocsi, semmi rángatás, semmi sárga tengeralattjáró. Oylan szaga van, mint egy szeszfőzdének, de most mintha kicsit még élénkebb lenne 4000-es fordulat alatt is.... :lol:

Mondjuk igazán nem tudom megmondani hogy jobb, vagy sem, de egyelőre semmi negatívum. A fogyasztás majd még kidetül, eddig 120 km után ugrott le egy osztást az LCD, most már majdnem 100 km után még nem ugrott lejjebb.

Majd szerdán rátankolok, akkor majd kiderül, hogy hogy fogyaszt.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel beraktam a sárga C20LET injektorokat és a 2,5 baros benzinhidat a Corsába, aztán utána megtankoltam tisztán E85-el. Azóta elmentem már majdnem 100 km-t és azt kell mondjam, hogy eddig elégedett vagyok. nagyon jól megy a kocsi, semmi rángatás, semmi sárga tengeralattjáró. Oylan szaga van, mint egy szeszfőzdének, de most mintha kicsit még élénkebb lenne 4000-es fordulat alatt is.... :lol:

Mondjuk igazán nem tudom megmondani hogy jobb, vagy sem, de egyelőre semmi negatívum. A fogyasztás majd még kidetül, eddig 120 km után ugrott le egy osztást az LCD, most már majdnem 100 km után még nem ugrott lejjebb.

Majd szerdán rátankolok, akkor majd kiderül, hogy hogy fogyaszt.

Ez a megoldás életképes, csak a benzin üzemnél a fogyasztás többlet megmarad. főnököm régi saabján is csináltunk ilyen kísérleteket. elmegy szépen, csak sokat eszik :lol:

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.