Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

4 órája, benya513 írta:

köszi!

nekem az akkor hiányzik, nem tudjátok hol lehetne kapni gondolom bárdinál ilyesmi nincs, csak bontó valami jó bontót pest környékén nem tudna valaki?

Kifejezetten opel alkatrészboltban, például Cromax általában tudnak hozatni bármit. ha ritkán keresik, és ezért nem csinálja sok gyártó, akkor általában csak "gyári" van ezért drága.

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenki! 

Az volna a kérdésem, hogy 93-as F Caravannál a tetőcsomagtartó sínt hogyan lehetne leszerelni? A tövébe masszívan be tud ülni a mocsok, és amikor magasnyomásúval mosom, elég idegesítő, hogy lemosom a kocsit, aztán mikor a tetőt mosom, mindig kikap vmi retket a sín tövéből... :D

Szóval arra gondoltam leszedném, és rendesen kitisztítanám.
Hogy álljak neki?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

7 órája, szabolala írta:

Szia mindenki! 

Az volna a kérdésem, hogy 93-as F Caravannál a tetőcsomagtartó sínt hogyan lehetne leszerelni? A tövébe masszívan be tud ülni a mocsok, és amikor magasnyomásúval mosom, elég idegesítő, hogy lemosom a kocsit, aztán mikor a tetőt mosom, mindig kikap vmi retket a sín tövéből... :D

Szóval arra gondoltam leszedném, és rendesen kitisztítanám.
Hogy álljak neki?

Köszi!

Közepes erős laposfejű csavarhúzó és puha rongy kell majd hozzá. A csavarhúzóval a sín alá nyúlsz és óvatosan el kezded felfeszíteni. A csavarhúzó alá rakd a puha rongyot, hogy ne karcold vagy sértsd meg a festést. A sín kis műanyag patentekkel kapaszkodik a kasznihoz, és ez nagyon igaz, hogy

6 órája, aholy írta:

Inkább nyáron, de ooyankor is tud törni mint a ropi.

Ha valamelyik egymás melleti sorban eltörik másik helyről átrakhatod, ahol sokan éppen maradtak, a kis műanyak patentet ki lehet pattintani a sínből.

Link to comment
Megosztás:

14 órája, Pingvin írta:

Közepes erős laposfejű csavarhúzó és puha rongy kell majd hozzá. A csavarhúzóval a sín alá nyúlsz és óvatosan el kezded felfeszíteni. A csavarhúzó alá rakd a puha rongyot, hogy ne karcold vagy sértsd meg a festést. A sín kis műanyag patentekkel kapaszkodik a kasznihoz, és ez nagyon igaz, hogy

Ha valamelyik egymás melleti sorban eltörik másik helyről átrakhatod, ahol sokan éppen maradtak, a kis műanyak patentet ki lehet pattintani a sínből.

Köszi szépen, megpróbálom majd!

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 17. at 23:57, benya513 írta:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha a kézifék bőrszoknyáját leveszem és megfelelő szögben nézek lefelé akkor kilátok a kocsi alá egy résen, gondolom ott megy ki a rúd amire a bowden jön a kérdés az hogy ez gyárilag ilyen, vagy hiányzik onnét valami gumi tömítés porvédő ilyesmi?

Üdv!

Az alábbi képen a 14-es az? Annak a számai: 90222097   57 84 13.

   

18.jpg

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 17. at 18:28, szabolala írta:

Oké, köszi, szólj ha megvan, és akkor privátban intézzük a többit! :) Kösz mégegyszer!

Szia! Bocsi, kicsit soká sikerült ide eljutnom, mivel a hétvégén elutaztam. 

Erről a linkről le lehet tölteni a síngörgő STEP fájlját és a hozzá tartozó STL fájlt a 3D nyomtatáshoz.

OPEL síngörgő 3D nyomtatáshoz

Módosítva : joecockroach
Link to comment
Megosztás:

19 órája, Pingvin írta:

Közepes erős laposfejű csavarhúzó és puha rongy kell majd hozzá. A csavarhúzóval a sín alá nyúlsz és óvatosan el kezded felfeszíteni. A csavarhúzó alá rakd a puha rongyot, hogy ne karcold vagy sértsd meg a festést. A sín kis műanyag patentekkel kapaszkodik a kasznihoz, és ez nagyon igaz, hogy

Ha valamelyik egymás melleti sorban eltörik másik helyről átrakhatod, ahol sokan éppen maradtak, a kis műanyak patentet ki lehet pattintani a sínből.

Hát, megpróbáltam, tényleg törik mint a ropi, elég ragaszkodó típus. Asszem megvárom a vele a hétvégét, jó időt mondanak, majd délben kimegyek a kocsihoz. :)

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 21. at 18:55, joecockroach írta:

Szívesen! Ne felejtsd el, hogy kb 5000ért komolett rolot tudsz venni bontóból, szoval ha dragan mérik a görgőket, nem biztos hogy erdemes nyomtatni.

Darabját kb 500 Ft-ért csinálja a srác akit találtam, 4 db görgő postázással megvan 2700 Ft-ból. A bontóig el kell menni, a legközelebbi 30 km-re van, szóval sztem nem járok így rosszul. :) 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 24. at 10:15, vzsolo írta:

Sziasztok!

Az első lökhárítón mi változott a facelifttel? A felfogatás? Mert képek alapján kinézetre számomra teljesen egyformának tűnnek, de autósboltokban van 94 előtti, meg utáni változat. Vagy nincs jelentősége az évjáratnak?

Én úgy tudom csak a hűtőrács és a lámpák változtak a lökös nem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Hali!!

Kellemes ünnepeket mindenkinek.

 Olyan kérdésem lenne felétek hogy ferdehátúm van és a csomiajtót cserélem, amit át akarok festeni, csak nem tudom hogy az üvegnél a gumit azt ki tudom venni, vagy az olyan keret mint az első szélvédőnél? Valamint az opel astra felirat az patintós vagy ragasztva van-e, illetve a fekete díszcsíkot mennyire macerás levenni törik-e? 

Köszi előre is.

Módosítva : bandika
Link to comment
Megosztás:

2 órája, bandika írta:

Hali!!

Kellemes ünnepeket mindenkinek.

 Olyan kérdésem lenne felétek hogy ferdehátúm van és a csomiajtót cserélem, amit át akarok festeni, csak nem tudom hogy az üvegnél a gumit azt ki tudom venni, vagy az olyan keret mint az első szélvédőnél? Valamint az opel astra felirat az patintós vagy ragasztva van-e, illetve a fekete díszcsíkot mennyire macerás levenni törik-e? 

Köszi előre is.

A gumikédert nem hiszem hogy ki tudod húzni mert odafogja a ragasztó amivel az üveget beragasztották. Esetleg ha sikerül le lehet vágni a bent maradó résznél, de akkor viszont utána ragasztani kell és esélyes hogy el fog állni. A jel tudomásom szerint ragasztva van a csíknál viszont kis kiálló biszbaszokat láttam a lemezen azon meg fülek voltak.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Nekem is csomagtérajtós kérdésem lesz; Caravanom van, és borzasztóan zörög a csomagtérajtóm. A szigetelések épek, nem tudom mi lehet az oka, talán a zár.
Van valakinek tippje hogyan csillapítható a hátsó ajtó mozgása? Gondolom ez "tipushiba". 
Köszönöm! 

Link to comment
Megosztás:

Rendesen helyére ugrik a zár, nem tudod utána kicsit mozgatni az ajtót ha megrángatod ?

Nekem egyedül akkor zörgött mikor nem zárt rendesen, mert már be akadt a zár és hiába csuktam rá nem ugrott be a helyére. (nyitott állapotban a gombját benyomva tudtam csak vissza ugrasztani) 

Link to comment
Megosztás:

47 perce, Gabber írta:

Sziasztok!

 

Nekem is csomagtérajtós kérdésem lesz; Caravanom van, és borzasztóan zörög a csomagtérajtóm. A szigetelések épek, nem tudom mi lehet az oka, talán a zár.
Van valakinek tippje hogyan csillapítható a hátsó ajtó mozgása? Gondolom ez "tipushiba". 
Köszönöm! 

Nem mondanám hogy típushiba. Ugyanúgy mint a motorháztetőnél, itt is  van két gumidugó amit kifelé-befelé lehet tekergetni. Ezekkel kell beállítani hogy ne kelljen izomból lecsapni az ajtót hogy a zár beakadjon, de ne lötyögjön-zörögjön zárt állapotban.

2181521-20160328-PCLAT2.jpg

Plussz szerintem ahogy az ajtóknál is, a kampót is lehet ide-oda állítgatni lent ha fellazítod a két torx csavart. De először gumidugós móka.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

látom,hogy amint beköszöntött a tavasz ébredezünk mi Opelesek és a kisebb-nagyobb karbantartások megkezdődtek.

Csak egy tipp,ha valakinek nem lenne ötlete.

Szétszedtem a borítást az motorháztető és a szélvédő között.Hiába van ott a levélrács,tetemes mennyiségű szutyok tud oda bekerülni amit a víz nem tud kimosni onnan.

Motorháztetőt kinyitva  le kell venni a kédergumit,ki lehet húzni a műanyag borítást,ekkor láthatóvá válik a pollenszűrő.

Ekkor motorháztetőt lecsukva le kell szerelni az ablaktörlő lapátokat,még pár csavar és a levélrács is lejön.

Érdemes kivenni az ablaktörlő szerkezetet,mivel csak 3 csavar tartja.

Ekkor kb.4 marék szemetet szedtem ki onnan,ami masszívan berakódott mindkét oldalon a fűtésbox mellett és idővel szerintem át is rohasztotta volna a kasztnit.

Mivel kint volt az ablaktörlő szerkezet,ezért azt is szétszedtem és annak ellenére,hogy semmi baja nem volt meglepődtem,hogy a törlőlapát tengelyeit alig tudtam kifeszegetni annyira szorultak.Zégerek le,tömítőgyűrű le,szétfeszigetés,zsírzás.

Eddig behallatszott az ablaktörlőmotor,most esőben csak azt látom ,hogy működik,semmi hangja.hihetetlen ,hogy az a szerencsétlen motor mit szenvedhetett eddig.

Tehát,ha valaki unatkozna csak hajrá,ez is egy kis ápolás,amit idővel meghálál a vas.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

46 perce, Pingvin írta:

Szia Szabadij!

Köszönöm a jótanácsot, nekiugrok hétvégén, mert néha a folyamatos üzem is szakaszos nálam.

Még annyi,hogy valamilyen sziló legyen kéznél,mivel a levélrács aljában van egy valamilyen talán habosított gumi szerű tömítőcsík,ami eredetileg a levélrácsba van beragasztva az szeret kiesni,ha nem kerül a helyére akkor ázik a pollenszűrő.Valószínű,hogy az neked is kiesik és a kasztnin marad,vissza kell ragasztani a levélrácsba.A szélvédő és a levélrács találkozásánál is van egy gumi tömítőcsík,az nem illeszkedik rendesen,nem kell vele vergődni ,ha nem áll meg a levélrácsban,akkor azt is érdemes ragasztani,különben szar lesz visszarakni,a szélvédőhöz viszont nem kell odaragasztani,semmi értelme.

Módosítva : Szabadij
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.