Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

3 hours ago, vzsolo írta:

Sziasztok!

 

Nagy örömömre platós VW alá mentem. A hátsólámpájának a konzolja lenyomta a géptetőm elejét, vele a zárhidat, ami pedig az összekötő lemezen keresztül a homlokfalat hátra tolta a hűtő felé

Mennyire vészes ez? Itthoni körülmények között hogyan tudnám visszaalakítani? Esetleg járható-e az az út, miszerint vascsövet (vagy valami masszív, egyenes akármit) rakok a homlokfal mögé, amit kikötök és óvatosan hátramenetben visszahúzom vele?

A zárhidat alulról ütlegelve vajon visszacsavarodna annyit, hogy fel tudjak rá rakni egy új hűtőrácsot?

 

 

 

 

 

 

Nem igazán meghúzni szokták a zárhidat kikötve, inkább kiveszik a hűtőt és a blokkhoz betámasztva például az emelőt nyomják ki azt a részt ami begörbült.

Link to comment
Megosztás:

Arra a lökös mögötti kereszttartóra értettem én homlokfalat (webshopokban ilyen néven láttam), azt akartam én meghúzni, a zárhidat inkább felfelé kéne visszacsavarni, de mindkettőre jobb, finomabb megoldásnak tűnik ez az emelős dolog; köszönöm a tippet.
Mivel nem nézegettem és nem is fényképeztem amikor még minden a helyén volt, így a netről kukázott képek alapján próbálok rájönni kevés sikerrel, hogy mi és mennyit mászott arrébb. Az ismeretségi körömben csak egy Astra van, de sajnos annak is össze-vissza áll az eleje, így az sem mérvadó.
Azt jól gondolom, hogy ennek a kereszttartónak a hűtő felőli része teljesen egyenes, míg a lökhárító felől gyárilag ívelt?
A zárhidat oldalról nézve viszont nem találom meg benne azt a ~3 centit amennyivel nem stimmel a motorháztetőhöz képest. A bal sárvédő első csavarjánál látszik kb. 3 mm elmozdulása hátra felé.
Tudnátok esetleg képet mutatni amivel össze tudnám hasonlítani?

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, vzsolo írta:

Arra a lökös mögötti kereszttartóra értettem én homlokfalat (webshopokban ilyen néven láttam), azt akartam én meghúzni, a zárhidat inkább felfelé kéne visszacsavarni, de mindkettőre jobb, finomabb megoldásnak tűnik ez az emelős dolog; köszönöm a tippet.
Mivel nem nézegettem és nem is fényképeztem amikor még minden a helyén volt, így a netről kukázott képek alapján próbálok rájönni kevés sikerrel, hogy mi és mennyit mászott arrébb. Az ismeretségi körömben csak egy Astra van, de sajnos annak is össze-vissza áll az eleje, így az sem mérvadó.
Azt jól gondolom, hogy ennek a kereszttartónak a hűtő felőli része teljesen egyenes, míg a lökhárító felől gyárilag ívelt?
A zárhidat oldalról nézve viszont nem találom meg benne azt a ~3 centit amennyivel nem stimmel a motorháztetőhöz képest. A bal sárvédő első csavarjánál látszik kb. 3 mm elmozdulása hátra felé.
Tudnátok esetleg képet mutatni amivel össze tudnám hasonlítani?

Üdv!

Szerintem keress egy közeli bontót,úgy is kelleni fog pár apróság a restaurációhoz,ott le tudod venni a szükséges méreteket,esetleg fényképeket készíthetsz a számodra érdekes részekről.Szerintem megengedik ezt,pláne ha veszel is tőlük valamit.

Én így tennék,netes fotók nem biztos,hogy segítenek...

Link to comment
Megosztás:

Boldog karácsonyt!

 

Kalapács, türelem és bontós etalon helyett szemre egy villanyoszlop és spanifer segítségével ezt sikerült összehoznom egy óra alatt:

DSC_3833_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC_3835_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A géptető nagyjából úgy nyílik/csukódik, mint előtte, a hűtő és a kereszttartó is egész jól visszajött, és a hűtőmaszk füleinek nyílásai is jó magasságba kerültek vissza. Persze van még van mit finomítani rajta; legközelebb leveszem a lökhárítót is, hogy a zárhídlemez élét vissza tudjam hajlítgatni, mert most nem fértem tőle hozzá a kombinált fogóval, ill. úgy vissza tudom majd húzni a kereszttartó alsó részét is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
On 2016. 01. 16. at 8:51, Broawner írta:

Sziasztok! 94es F astrara vettem első lökhárítót, utángyártottat. Kérdésem lenne, hogy hogy lehet a legegyszerűbben felrakni? Mert én nem érem el a belső csavarokat:D Praktikák érdekelnének. Előre is köszönöm.

Első kerékjárati műanyag dobbetétet ki kell venni, úgy a legkönnyebb, vagy akna.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek az Astra F márkajele az jó lenne C Corsa-ra?

Nagynénjémnek baleset után nem pótolták, aztán megmértem a miénket, szerintem méretre ugyanakkora, csak a lyukak is ugyanott vannak-e?

Mert ha igen, és megfelelő, akkor szerzünk rá bontóból. [az első képnél egy kicsit elment a centi, de így is látszik, hogy kb 11,5 cm]

M_rkajel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

13 perce, Cosso írta:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek az Astra F márkajele az jó lenne C Corsa-ra?

Nagynénjémnek baleset után nem pótolták, aztán megmértem a miénket, szerintem méretre ugyanakkora, csak a lyukak is ugyanott vannak-e?

Mert ha igen, és megfelelő, akkor szerzünk rá bontóból. [az első képnél egy kicsit elment a centi, de így is látszik, hogy kb 11,5 cm]

 

Üdv, tudtommal az F-nél középen ( is? ) van felfogató patent. 94-ig csak középen ( bár az amúgy is csak 9 centis) de a 97-es rácson is látok középen lyukat.

2124333-20160206-C5t4Xv.jpg

Link to comment
Megosztás:

Van esetleg képe valakinek, hogy Caravannál a hátsó csomagtér ajtóban hol és hogyan helyezkedik el a gyári kp zármotor? Mióta nálam az autó ez nem működött és most gondoltam szétszedtem, de kiderült nincs is benne a motor:-). Gyári rendszerem van, de a csomagtér ajtót valamikor cserélték sérülés miatt és valószínűleg a kp zármotor nem került át ill. ebben az ajtóban nem is volt. Zármotorom már van bontóból viszont a vezetékezés is hiányzik az ajtóból mert nem találok ilyen csatlakozást ami a zármotorhoz kellene. Milyen színű vezetékek tartoznak a zármotorhoz vagy esélyes, hogy a vezeték sincs benne az ajtóban?

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Astra F Caravan írta:

Van esetleg képe valakinek, hogy Caravannál a hátsó csomagtér ajtóban hol és hogyan helyezkedik el a gyári kp zármotor? Mióta nálam az autó ez nem működött és most gondoltam szétszedtem, de kiderült nincs is benne a motor:-). Gyári rendszerem van, de a csomagtér ajtót valamikor cserélték sérülés miatt és valószínűleg a kp zármotor nem került át ill. ebben az ajtóban nem is volt. Zármotorom már van bontóból viszont a vezetékezés is hiányzik az ajtóból mert nem találok ilyen csatlakozást ami a zármotorhoz kellene. Milyen színű vezetékek tartoznak a zármotorhoz vagy esélyes, hogy a vezeték sincs benne az ajtóban?

 

Elég sötét kép, de csak ilyet találtam. A csomagtérben ülve fotóztam... :)

A csatlakozója hasonló - ha nem ugyanolyan -, mint a tankajtó zár motoré (2pin, nekem ott mindkettő vezeték fekete, de ez az üregvédő miatt lehet :) ). Kábelköteg ajtóval együtt van, a bal hátsó oszlopban, a hátsó lámpa fölött kicsivel van egy csatlakozója, amivel az egész leválasztható, elméletileg ki lehet húzni a köteget a bal gumiátvezetőnél.

0TUAEyNP.jpg

+1, ha lehet még rosszabb kép...

E8b0EY2p.jpg

Módosítva : Greg_hun
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, Astra F Caravan írta:

Köszönöm. A lényeg pont látszik. Nálam a csavarlyukak a zármotor felfogatáshoz ott vannak az ajtóban benne a műanyag tiplivel, sejtettem, hogy oda kell rögzíteni, de vezeték és csati sehol.

Hát akkor vagy szerzel egy gyári csomiajtó köteget amiben benne van a csati meg kábel, vagy csak egy csatit és a tankajtó zártól húzol ki neki vezetéket, az van a legközelebb. Anno én is ezt tettem. A vezeték színe piros-fekete meg sárga-fekete azt hiszem.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 02. 07. at 11:51, Greg_hun írta:
8 órája, Astra F Caravan írta:

Caravan hátsó ajtó ablaküveg cseréje. Hogyan? Leszedtem az ajtókárpitot, de nem tudom hogyan tovább. Le kell fúrni a szegecseket az ajtóban és úgy lehet kiszedni vagy van más módszer is? A kis ablakot ki kell szedni, hogy a nagyot kivehessem?

Szerintem a kis ablakot és a térelválasztót ki kell venni, miután ezek kijönnek aztán fér csak ki a nagy üveg, de én odáig nem jutottam el.

2135521-20160216-PDDpvI.jpg

 

Módosítva : zotya975
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

19 órája, zotya975 írta:

Szerintem a kis ablakot és a térelválasztót ki kell venni, miután ezek kijönnek aztán fér csak ki a nagy üveg, de én odáig nem jutottam el.

 

 

Valóban, így sikerült. Ha a kis ablak kint van a nagy már simán kijön, de a kis ablakot nehezebb volt kiszabadítani, bár lehet, hogy csak annak aki most csinálja először mint én.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Asrta F Sedan-om van és keresek hozzá pár alkatrészt, aminek nem tudom a nevét. A csomagtartó jobb oldalán van egy szellőző rács a kárpit alatt, amit a lökhárító takar kívülről. A pára kiszellőztetésére hivatott. Ennek mi a neve, hogyan keressem?

Továbbá szintén a csomagtartó két oldalában a kerékjárati ív mögött van egy-egy lyuk, amiben szerintem valaha volt két gumidugó. Jól gondolom? No ezeket is keresném, de fogalmam sincs,mi az a neve.

Köszi: Imi

Link to comment
Megosztás:

5 órája, joecockroach írta:

Sziasztok!

Az ajtózsanérokban van valami persely? A csapszegek ki lettek cserélve, de ugyanúgy lötyög az ajtó.

Az a baj, hogy egyébként az éves karbantartásnak része a zsanéroknak a zsírral feltöltése. Na most ezt ma már aligha megcsinálja valaki. A zsanér meg ugye ázik, a zsír kimosódik belőle és aztán elkezd rohadni és szép lassan elfogy az anyag. Nem csak a csapszeg hanem maga a zsanér. A múltkor én is leszedtem a porvédő gumikat és valamelyikből fél marék rozsdapor jött ki. Csak néztem, hogy mi ez.

Módosítva : Astra F Caravan
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.