Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Barkácsol a magyar...

Nemtom mennyire emlékeztek arra, hogy valamikor télen beletörtem az első spoilerbe. A javítás négy fázisa:

iqbela.uw.hu/1.jpg

iqbela.uw.hu/2.jpg

iqbela.uw.hu/3.jpg

iqbela.uw.hu/4.jpg

Az utolsót (színezés) én csináltam. Nem mondom, hogy olyan, mintha új lenne, vagy hogy olyan szép, hogy a gatyámbaélvezek tőle, de 2500Ft+20 percet megért, mivel nem hívja fel magára két km-ről a figyelmet, csak fél méterről.

A festékkeverős ember telszámát ha kell, megadom. Merem ajánlani.

Na pá.

Link to comment
Megosztás:

Kb 1 hét és kész a lakatolás+fényezés az autómon.

Soltvadkertre már megÚjulva jövök , no rozsda:)

Na akkor képes beszámoló azoknak akiket érdekel.

Ilyen volt:

rohadas.JPG

Ilyen lett:

a3_450.JPG

Ilyen volt:

rohadas2.JPG

Ilyen lett: (bár ez nem teljesen u.a a szög. A törött első ajtó is javítva lett!!

a6_450.JPG

Ilyen volt

oz.JPG

Ilyen lett:

a5_450.JPG

Látszodik a szürke diszcsik hiányos, de Biltzig azt is pótolom:))

Na most már nem rohadok.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Elfáradtak a hátsó sárvédőim :) , de valahol itt láttam a cabrio hátsó sárvédőjét és arra gondoltam :idea: hátha valahogyan rámegy ez a kerekebb ív a 3 ajtósomra. Vagy tud valaki ajánlani olyan kasznis embert, aki "le tudja kerekíteni" az egyenest :?:

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Nalam a ket hatso ivnel van egy kb 1-2 cm-es rozsdasodas, meg lepattogott festek. Nem nagyon latszik, rohadni meg nem rohad. Ez + nemi karcolas a bal oldalon, es az egesz festes polirozasa mennyibe jonne ki korulbelul ?

Foleg hemihez szolna a kerdes, de azert remelem ha o nem, vki tud valaszt adni :)

Link to comment
Megosztás:

Bocsi hogy bele makogok de nekem ez kicsit soknak tűnik cserélték az iveket vagy csak foltozták :?: :?:

Abszolult nem sok, hiszen ebbe a következőek voltak:

-Küszöb bal csere

-Küszöb jobb csere

-Tanklyuklemez külső csere

-Hátsó doblemez javitóperem bal csere

-Hátsó doblemez javitóperem jobb csere

-Hátsó sárvédö javitóiv bal csere

-Hátsó sárvédö javitóiv jobb csere

-Bal első ajtó javítás (horpadás volt rajta)

+2 db horpadás javítása az autón.

- Jobb első lápa javítása

- Jobb első index csere

- Jobb eleje javítva

- Hütrács csere

A cserélt alkatrészek elemeinek gyögyház bordóra fényezve.

Illetve a jobb oldala teljesen fényezve, mert azon az oldalon is volt fényezési hiba ...

Link to comment
Megosztás:

Help! feltenném a másfélmilliós kérdést...

Astra F Caravan CDX-hez keresek elsô lökhárítót... Bontott kellene, mert a CDX (gyári 105 eFt :shock: ) fílinghez kell az a 'krómcsík'

a cucc közepébe, ennyiért viszont viszketôs a dolog. (Nem olyan csík, mint hemi autóján, ez télleg egy krómozott fémszalag,

applikálva a mûanyagba).

Tudtok vmi jópofa bontót, ahol VAN :?: Hogy mennyért, az már a másik kérdés lesz, egyelôre sehol nem találok... :)

Thx!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.