Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Pontosan az övét nem tudom, de asszem 1.8, 2.0 és a dizelek(kivéve ISUZU, annak a motor hátsó részén van( qrva szar cserélni)). :unsure:

De ez nem idevaló téma.

17DR mocim van és annak a moci oldalán van,a jobb kerékjárat felöl lehet hozzáférni,pont a takarólemez alatt lesz,ezért lesz gumiból,mert csak felhajtom és betudok alá nyúlni!

Link to comment
Megosztás:

17DR mocim van és annak a moci oldalán van,a jobb kerékjárat felöl lehet hozzáférni,pont a takarólemez alatt lesz,ezért lesz gumiból,mert csak felhajtom és betudok alá nyúlni!

Az ugyanúgy van mint a 1.6-os dizel kadetten ugye? Mert azon nem volt ilyen műanyag borítás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Mivel nincs "Kárpit" fórum ezért gondolom itt feltehetem a kérdésemet.

Az tapasztaltam, hogy a tetőkárpitom (de csak a huzat ... vagy micsoda) szép lassan kezd leereszkedni az utastérbe.

Néhány helyen elvált és mint egy hólyag, lóg lefelé.

Próbált már valaki ilyet orvosolni, és hogyan?

Én arra gondoltam, hogy valamilyen fecskendővel ragasztót juttatok mögé, de félek, hogy akkor meg ráncos lesz.

Laci

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Mivel nincs "Kárpit" fórum ezért gondolom itt feltehetem a kérdésemet.

Az tapasztaltam, hogy a tetőkárpitom (de csak a huzat ... vagy micsoda) szép lassan kezd leereszkedni az utastérbe.

Néhány helyen elvált és mint egy hólyag, lóg lefelé.

Próbált már valaki ilyet orvosolni, és hogyan?

Én arra gondoltam, hogy valamilyen fecskendővel ragasztót juttatok mögé, de félek, hogy akkor meg ráncos lesz.

Laci

szia

nekem szomszéd fogja bebőrözni

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Mivel nincs "Kárpit" fórum ezért gondolom itt feltehetem a kérdésemet.

Az tapasztaltam, hogy a tetőkárpitom (de csak a huzat ... vagy micsoda) szép lassan kezd leereszkedni az utastérbe.

Néhány helyen elvált és mint egy hólyag, lóg lefelé.

Próbált már valaki ilyet orvosolni, és hogyan?

Én arra gondoltam, hogy valamilyen fecskendővel ragasztót juttatok mögé, de félek, hogy akkor meg ráncos lesz.

Laci

Itt olvasgass egy kicsit! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy hónapja lettem egy 5 éves F Astra tulajdonosa .

Pesten egy teherautó a lenyitható oldalát nekivágta a jobb első sárvédő peremének. :-((( két karist lett egymás mellett

Egy hivatalos Suzuki fényezőbe az egész elemet akarták fújni 25k-ért de én csak a peremet szeretném.

Kérdésem az hogy pesten hol találok olyan helyet ahol szinkód alapján javítják, sajnos kicsit be is horpadt a sárvédőiv pereme.

Tud-e valaki ilyenre egy ügyeskezü mestert?

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Tényleg teljes elemet kéne fújatni, különben látszani fog a javítás rajta. A 25 mondjuk átlag user ár,

lehet 20 körül is találni rá mestert. Ha horpadt az ív, akkor legegyszerűbb az elemcsere, utángyártott

sárvédő 7-8e Ft. :unsure:

Annyi nincs, sztem 5e körül kapható, nekem legalábbis tavaly ennyi volt, a festés 10e volt itt nálunk.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy hónapja lettem egy 5 éves F Astra tulajdonosa .

Pesten egy teherautó a lenyitható oldalát nekivágta a jobb első sárvédő peremének. :-((( két karist lett egymás mellett

Egy hivatalos Suzuki fényezőbe az egész elemet akarták fújni 25k-ért de én csak a peremet szeretném.

Kérdésem az hogy pesten hol találok olyan helyet ahol szinkód alapján javítják, sajnos kicsit be is horpadt a sárvédőiv pereme.

Tud-e valaki ilyenre egy ügyeskezü mestert?

köszönöm

Egy kis horpadástól még nem kell elemet cserélni, egy ügyeskezü Lákátos :unsure: talán tud rajta segíteni. A fényezést pedig valóban a teljes felületen kell elkövetni, pláne ha metál.

a kolompár

:wacko:

Link to comment
Megosztás:

Johnny. nekem azt meséld el lécci, mit kell egy Caravanban lebontani ahhoz, hogy kijöjjön a tetőkárpit? Az nyilvánvaló, hogy ki kell szedni elöl a lámpát, a kapaszkodót, a napellenzőket, aztán a tetőn vannak ilyen bepattintható műanyag tartók, azokat is, de hátul a csomagtérnél le kell bontani az egész oldalát?

Link to comment
Megosztás:

Johnny. nekem azt meséld el lécci, mit kell egy Caravanban lebontani ahhoz, hogy kijöjjön a tetőkárpit? Az nyilvánvaló, hogy ki kell szedni elöl a lámpát, a kapaszkodót, a napellenzőket, aztán a tetőn vannak ilyen bepattintható műanyag tartók, azokat is, de hátul a csomagtérnél le kell bontani az egész oldalát?

Megmondom neked őszintén nem tudom!Eddig csak 5 ajtósból szedtem ki,de abból már 10perc alatt kikapom.

Nem kell mindent leszedni szerintem,kérdezd meg pü-ben coupe-t,ő tud segíteni szerintem,mert nemrég ripityára szedte szét a caravan-t!

Link to comment
Megosztás:

Ha jól látom, akkor Powerup és FPepe kék villámja ugyanolyan színű. Milyen szín az pontosan?

Miami Blue a hivatalos neve, nekem legalábbis ez szerepel a szervízfüzetében, ami az egyetlen eredeti dokumentuma az autónak (a törzskönyvben türkizkék, a forgalmiban csak kék), ha jól emléxem a kódja E 272.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.