Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

3 perce, D3D írta:

Nem, ha dízel lenne, nem adnám el. Csak a saját autóim dízelek.

Visszaolvastam, már vágom. Szal 3 ajtósod van:) Az se jó, jövőre gyereket tervezünk, csak az 5 ajtós jöhet szóba:) Tarjánba is felmennék én ha tudnám hogy jó vétel. Úgyis rég voltam már ott:) A malomba is hányszor úgy volt átugrunk, aztán sose lett belőle semmi. :D

Link to comment
Megosztás:

Just now, torocsikjz said:

Visszaolvastam, már vágom. Szal 3 ajtósod van:) Az se jó, jövőre gyereket tervezünk, csak az 5 ajtós jöhet szóba:) Tarjánba is felmennék én ha tudnám hogy jó vétel. Úgyis rég voltam már ott:) A malomba is hányszor úgy volt átugrunk, aztán sose lett belőle semmi. :D

Jó vétel, de tény, hogy családnak kényelmetlen lehet a ki-be rakosgatás. Erről az a srác jut eszembe, aki a crx-emet vette meg. A barátnőjével jött, aki közölte, hogy családot akarnak majd alapítani. Hát mondom, akkor egy régi A6-ost javasolnék inkább :D Viszont a csomagtartója meglepően nagy.

Link to comment
Megosztás:

4 perce, D3D írta:

Jó vétel, de tény, hogy családnak kényelmetlen lehet a ki-be rakosgatás. Erről az a srác jut eszembe, aki a crx-emet vette meg. A barátnőjével jött, aki közölte, hogy családot akarnak majd alapítani. Hát mondom, akkor egy régi A6-ost javasolnék inkább :D Viszont a csomagtartója meglepően nagy.

Nálunk annyira nincs ez a gyerek téma messze, most lesz nemsoká az esküvő is. Olyan autót vennék amire nem kell egy kisebb vagyont azért rálocsolni. És magyar papíros, magyar előéletű, 5 ajtós, klímás, nem rozsdás, szép. 

Link to comment
Megosztás:

23 perce, torocsikjz írta:

Nálunk annyira nincs ez a gyerek téma messze, most lesz nemsoká az esküvő is. Olyan autót vennék amire nem kell egy kisebb vagyont azért rálocsolni. És magyar papíros, magyar előéletű, 5 ajtós, klímás, nem rozsdás, szép. 

Hát akkor szalon...:-)

Én nagyon szeretem és egyben utálom a kocsimat előző f astra volt sima szívódízel soha nem kellett ráköltenem. Na a g más tészta. Mindig van valami kisebb- nagyobb baja.... Mint egy h..lye p.csa!!:-)

Link to comment
Megosztás:

2 perce, hood 21 írta:

Hát akkor szalon...:-)

Én nagyon szeretem és egyben utálom a kocsimat előző f astra volt sima szívódízel soha nem kellett ráköltenem. Na a g más tészta. Mindig van valami kisebb- nagyobb baja.... Mint egy h..lye p.csa!!:-)

Mi az az állandó kisebb nagyobb dolog?

Link to comment
Megosztás:

13 perce, torocsikjz írta:

Mi az az állandó kisebb nagyobb dolog?

Két éve van nálam persze már 2000-es évjárat elméletileg 205.000km-el vettem ugye fentartásokkal kezelendő szám .

Megvettem örültem majd persze vezérlés csere+ folyadékok tehát szokásos kötelezők, középső ill. hátsó dob, gyújtáskapcsoló kétszer szívatott meg egyszer kulcs nem fordult, majd eltört, ok újabb típushiba, jobb első rugó törés, toronycsapágy csere, vízhűtő csere, most épp hengerfejes....  Ja két hete trafósor csere, motorfékes üzemben kicsi rángatás oka ismeretlen bár minden lehetséges dolog tisztítva, átnézve.

Régóta szerettem volna g astrát amennyiért vettem már lassan ráköltöttem... Szeretem De soha többet nem kéne. Feleségem e12 corollát nyüstöl soha semmi baja. Elötte neki egyes focusa volt, na a ford is pénztemető....

Sok sikert a leendő járgányhoz, remélem Neked nagyobb szerencséd lesz vele!!!:)

Módosítva : hood 21
Link to comment
Megosztás:

2 órája, torocsikjz írta:

Továbbra sincs eladó G Astrája (benzines) senkinek?:) Nem tudom ki merre lakik, és mennyire figyeli a hahut, de fura látni, hogy pesten egész fiatalok (2004-2006) vannak 6-7-800e ft-ért, itt lent Szegeden és környékén meg a 98-2000-eseket mérik annyiért, és abból is 1-2 db van:S

Fel kell jönni Pestre:)Én is bejártam a fél országot.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, torocsikjz írta:

Továbbra sincs eladó G Astrája (benzines) senkinek?:) Nem tudom ki merre lakik, és mennyire figyeli a hahut, de fura látni, hogy pesten egész fiatalok (2004-2006) vannak 6-7-800e ft-ért, itt lent Szegeden és környékén meg a 98-2000-eseket mérik annyiért, és abból is 1-2 db van:S

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.4_16v_classic_ii-10318356

Link to comment
Megosztás:

11 hours ago, torocsikjz said:

Nálunk annyira nincs ez a gyerek téma messze, most lesz nemsoká az esküvő is. Olyan autót vennék amire nem kell egy kisebb vagyont azért rálocsolni. És magyar papíros, magyar előéletű, 5 ajtós, klímás, nem rozsdás, szép. 

Hát, magyar papír nincs, magyar előélet van. Egyébként sokan ódzkodnak a lepapírozástól, nem értem miért, pár órával tovább ácsorogsz, aztán ennyi. Az isuzu dízel f astráról hallottam, hogy olyan megbízható, mint egy japán, a g astrákról már nem mondanak ilyen jókat, de rengeteg van belőlük, ami azért mond valamit. Sajnos a gyártóknak nem érdekük, hogy egyre jobb autókat gyártsanak. Mint a bmw-nél. Az e36-os még teljesen jó, az e46-os meg már ipari hulladék. Melyiket veszi mindenki? Természetesen az e46-ost, aztán nem győzik leadni a vastelepen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jelenleg egy F Astrám van, de tervben van egy G-re való csere. Informálódni szeretnék, hogy 5 ajtós benzinesben melyik évjáratot, motorral ajánlanátok.

A költségvetés kb. 700-800.000 lenne, leginkább helyben kis városban történő közlekedésre használva, alkalmanként kb. havonta 1 alkalommal 1 nagyobb túra vagy családlátogatás jönne szóba. Éves szinten kb. 10 ezer kilométer felhasználás az átlag és család miatt inkább kombi jöhetne szóba. Természetesen más ötletet is meghallgatok, de csípem az Opeleket. Ha van konkrétan évjárat. Nem ismerem ezt a típust, így ha van valami típus hibájuk, akkor azt szívesen veszem.

Link to comment
Megosztás:

10 perce, palcsifej írta:

Sziasztok!

Jelenleg egy F Astrám van, de tervben van egy G-re való csere. Informálódni szeretnék, hogy 5 ajtós benzinesben melyik évjáratot, motorral ajánlanátok.

A költségvetés kb. 700-800.000 lenne, leginkább helyben kis városban történő közlekedésre használva, alkalmanként kb. havonta 1 alkalommal 1 nagyobb túra vagy családlátogatás jönne szóba. Éves szinten kb. 10 ezer kilométer felhasználás az átlag és család miatt inkább kombi jöhetne szóba. Természetesen más ötletet is meghallgatok, de csípem az Opeleket. Ha van konkrétan évjárat. Nem ismerem ezt a típust, így ha van valami típus hibájuk, akkor azt szívesen veszem.

Akkor most melyik?

Nekem 2003-as Z14XE Sedan van. Nem egy versenyautó, de kimegy a világból. 4-en kényelmesen elférünk benne, de legközelebb csakis kombi!

Link to comment
Megosztás:

2 órája, palcsifej írta:

Sziasztok!

Jelenleg egy F Astrám van, de tervben van egy G-re való csere. Informálódni szeretnék, hogy 5 ajtós benzinesben melyik évjáratot, motorral ajánlanátok.

A költségvetés kb. 700-800.000 lenne, leginkább helyben kis városban történő közlekedésre használva, alkalmanként kb. havonta 1 alkalommal 1 nagyobb túra vagy családlátogatás jönne szóba. Éves szinten kb. 10 ezer kilométer felhasználás az átlag és család miatt inkább kombi jöhetne szóba. Természetesen más ötletet is meghallgatok, de csípem az Opeleket. Ha van konkrétan évjárat. Nem ismerem ezt a típust, így ha van valami típus hibájuk, akkor azt szívesen veszem.

2001-2005 közti Z14XE vagy Z16XE (vagy egy még nagyobb teljesítményű motor, ha nem gond a drágább üzemeltetés/fenntartás), de kombiban inkább min a Z16XE motor (nehezebb mint az 5 ajtós). Én egy 1.6 8v (C16NZ) F Astra-ból ültem át egy 2002-es Z16XE kombiba. Más világ, sok mindenben jobb de azért vannak gyenge pontok jócskán. Octavia-t és Focus MkI-et nézegettünk, végül maradt az Opel. 

Módosítva : Janó32
Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki találtunk egy vidéki G Astrát, jövőhéten megyünk megnézni. 1,4-es szíjas motor van benne, sedan kivitelű, elvileg patika állapotú. Mire kell figyelnem? Sosem volt még autónk, kicsit félek, nehogy valamibe belenyúljak. Öcsém mondta, hogy a H Astrában van pedál teszt, a hibakódok listázására, itt is van ilyen? Comfort felszereltségű az autó, elég jól felszerelt. Elvileg 20e km-el ezelőtt volt szervízben, ahol vezérlés csere is történt, gyak. költségmentes. Ha szervízbe/szerelőhöz elviszem, akkor ő látja hogy tényleg ki volt cserélve? Gondolom olajat, szűrőket cseréltessek ennek ellenére. Érdemes szakszervízbe vinni, vagy jó a szerelő?

Link to comment
Megosztás:

5 órája, torocsikjz írta:

Úgy néz ki találtunk egy vidéki G Astrát, jövőhéten megyünk megnézni. 1,4-es szíjas motor van benne, sedan kivitelű, elvileg patika állapotú. Mire kell figyelnem? Sosem volt még autónk, kicsit félek, nehogy valamibe belenyúljak. Öcsém mondta, hogy a H Astrában van pedál teszt, a hibakódok listázására, itt is van ilyen? Comfort felszereltségű az autó, elég jól felszerelt. Elvileg 20e km-el ezelőtt volt szervízben, ahol vezérlés csere is történt, gyak. költségmentes. Ha szervízbe/szerelőhöz elviszem, akkor ő látja hogy tényleg ki volt cserélve? Gondolom olajat, szűrőket cseréltessek ennek ellenére. Érdemes szakszervízbe vinni, vagy jó a szerelő?

Olyan szerelőt vigyél akit ismersz és bízol benne (és valóban látott már autót, tehát nem valami garázsszerelő aki a totalcar cikkeiből képzi magát), vagy 5-10 ezer forintért a legközelebbi márkaszervizben egy teljes-tételes állapotfelmérést kell csináltatni (ez a legjobb megoldás, jegyzőkönyvben megkapsz minden fontos tudnivalót a kocsiról). A felsoroltakon felül én a vezérlést is cserélném (+ gyújtógyertyák és hosszbordás, ill. üzemanyagszűrő+fékfolyadék és hűtőfolyadék mivel ezeket nem-nagyon szeretik cserélgetni időben), ha csak nincs valami megdönthetetlen bizonyíték arra, hogy miből-mit-mire cseréltek. Kb 50-ből teljes vezérlés csere megvan, ha meg átugrik/szakad, akkor az 150-200 alaphangon. Ha a kocsi tényleg rendben és a fentieket kicserélted, onnantól nevezném költségmentesnek az autót. Arra azért készülni kell, hogy az eladásra szánt autókat nem szokták már pátyolgatni, tehát a kopó-fogyóra legyen tartalék (fékcsere, esetleg rugó és vagy lengéscsillapító cserére, kipufogórészek átnézése, ezek alap dolgok egy használt autónál).

Link to comment
Megosztás:

7 órája, torocsikjz írta:

Úgy néz ki találtunk egy vidéki G Astrát, jövőhéten megyünk megnézni. 1,4-es szíjas motor van benne, sedan kivitelű, elvileg patika állapotú. Mire kell figyelnem? Sosem volt még autónk, kicsit félek, nehogy valamibe belenyúljak. Öcsém mondta, hogy a H Astrában van pedál teszt, a hibakódok listázására, itt is van ilyen? Comfort felszereltségű az autó, elég jól felszerelt. Elvileg 20e km-el ezelőtt volt szervízben, ahol vezérlés csere is történt, gyak. költségmentes. Ha szervízbe/szerelőhöz elviszem, akkor ő látja hogy tényleg ki volt cserélve? Gondolom olajat, szűrőket cseréltessek ennek ellenére. Érdemes szakszervízbe vinni, vagy jó a szerelő?

Nem írtad, hogy milyen évjárat, szíjas 1.4-esből az újabb példányok (Z14XE) már elektromos gázpedállal szereltek, a régebbi (X14XE) még bovdenes, az elektromos pedállal szereltnél működik a fék+gáz+gyújtással történő hibakód kivillogtatás. Az alap cseréken kívül (olaj, szűrők, esetleg fékfolyadék), vezérlés cserét én is javasolnám, nem látni bele megbontás nélkül, lehet csak a szíjat cserélik ki, ami alapján azt hiszed rendben van, és később jön a meglepetés (én is így jártam, de csak a következő tulajnál jött elő). Ha van egy jó, megbízható szerelőd, akkor nem feltétlen érdemes szerintem szakszervizbe vinni (legalábbis ezek elvégzéséhez), vásárlás előtt viszont a Szerviz 4+ keretén belül 4990-ért elég sok dolgot megnéznek a márkaszervizben, és nem kell a hibakódokat sem keresgetni. Ez egy korrekt ajánlat, anno budapesti Renault márkaszervizben nekem 4x ennyi volt az átvizsgálás a számítógépes diagnosztikával együtt a Scenicre, de így sem bántam meg, nyugodtabban adtam ki rá azt a nem kis összeget.

Link to comment
Megosztás:

10 órája, retfirD írta:

Nem írtad, hogy milyen évjárat, szíjas 1.4-esből az újabb példányok (Z14XE) már elektromos gázpedállal szereltek, a régebbi (X14XE) még bovdenes, az elektromos pedállal szereltnél működik a fék+gáz+gyújtással történő hibakód kivillogtatás. Az alap cseréken kívül (olaj, szűrők, esetleg fékfolyadék), vezérlés cserét én is javasolnám, nem látni bele megbontás nélkül, lehet csak a szíjat cserélik ki, ami alapján azt hiszed rendben van, és később jön a meglepetés (én is így jártam, de csak a következő tulajnál jött elő). Ha van egy jó, megbízható szerelőd, akkor nem feltétlen érdemes szerintem szakszervizbe vinni (legalábbis ezek elvégzéséhez), vásárlás előtt viszont a Szerviz 4+ keretén belül 4990-ért elég sok dolgot megnéznek a márkaszervizben, és nem kell a hibakódokat sem keresgetni. Ez egy korrekt ajánlat, anno budapesti Renault márkaszervizben nekem 4x ennyi volt az átvizsgálás a számítógépes diagnosztikával együtt a Scenicre, de így sem bántam meg, nyugodtabban adtam ki rá azt a nem kis összeget.

Köszi Srácok:)

Ez lenne az:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.4_16v_comfort_klimas-gyari_fenyu-sok_extra-10319822

Beszéltem vele, tőlem vagy 50km-re lakik, jár is Szegeden havonta 1x az albérleti díjakért, de mondtam hogy mivel csak buszozni tudok (du-4-5-ig meg melózunk), sokat segítene hogy ha behozná, akár opel szaloba stb... ő nem hozza be, anno 100 éve 1x behozta a ladáját, alig tudott elmenekülni az állítólagos vevők elől... na mondom akk jó... szal lehet mégse lesz belőle semmi. Kicsit öreg is, hihetetlen hogy Szeged környékén 7-800k-ért akarnak 98-99-es astrát eladni, egyiket láttam, beleültem... 900k/2003-as, 1,4-es sedan... csöpögött a szilikontól az egész autó...

Link to comment
Megosztás:

8 perce, torocsikjz írta:

 

Beszéltem vele, tőlem vagy 50km-re lakik, jár is Szegeden havonta 1x az albérleti díjakért, de mondtam hogy mivel csak buszozni tudok (du-4-5-ig meg melózunk), sokat segítene hogy ha behozná, akár opel szaloba stb... ő nem hozza be, anno 100 éve 1x behozta a ladáját, alig tudott elmenekülni az állítólagos vevők elől... na mondom akk jó... szal lehet mégse lesz belőle semmi. 

Szerintem te sem vinnéd el az autódat a vevőnek. Ha kell neki akkor el jön. nem ? Meg lehet hogy ha megnéznéd közelről, meg se vennéd. :)

Link to comment
Megosztás:

43 perce, toma2105 írta:

Szerintem te sem vinnéd el az autódat a vevőnek. Ha kell neki akkor el jön. nem ? Meg lehet hogy ha megnéznéd közelről, meg se vennéd. :)

Mondta hogy szokott Szegeden járni, csak az opelhez kéne mennie:) Nem is nagy táv annyira, meg szokott is erre járni, hát mindegy.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

4 órája, torocsikjz írta:

Mondta hogy szokott Szegeden járni, csak az opelhez kéne mennie:) Nem is nagy táv annyira, meg szokott is erre járni, hát mindegy.

Én is bejártam a fél világot autóvásárlás előtt.Nem mindig akad a szomszéd utcában megfelelő vétel.

Link to comment
Megosztás:

3 perce, Geopake írta:

Én is bejártam a fél világot autóvásárlás előtt.Nem mindig akad a szomszéd utcában megfelelő vétel.

Ja-Ja. Meg általában úgy szokott lenni,hogy amikor még nincs meg rá a pénz, tele van a net jónak ígérkező autóval,és mikor már ott tartasz hogy csak meg kéne venni,akkor meg alig találni,vagy ha van is, akkor az ország másik végén :)

Link to comment
Megosztás:

1 perc, toma2105 írta:

Ja-Ja. Meg általában úgy szokott lenni,hogy amikor még nincs meg rá a pénz, tele van a net jónak ígérkező autóval,és mikor már ott tartasz hogy csak meg kéne venni,akkor meg alig találni,vagy ha van is, akkor az ország másik végén :)

Ez a Murphy mindenhol megél:)Én csak akkor leskelődtem,mikor megvolt a pénz.Bár a felét hitelre vettem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.