Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Sziasztok!

Most állok új Astra Classic II. 1,6-os vásárlása előtt, de annyi rosszat olvastam a forum oldalain, hogy teljesen elbizonytalanodtam. Jelenleg egy F Astrám van, amivel semmi bajom nem volt eddig. A felszereltség és nagyobb teljesitmény miatt szeretném cserélni. Kérem, hogy mondjatok véleményt a már újabb motorral kiadott, és átlagos használatnak kitett autókról. Tényleg ennyi baj van az 1,6-os Astrákkal?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most állok új Astra Classic II. 1,6-os vásárlása előtt, de annyi rosszat olvastam a forum oldalain, hogy teljesen elbizonytalanodtam. Jelenleg egy F Astrám van, amivel semmi bajom nem volt eddig. A felszereltség és nagyobb teljesitmény miatt szeretném cserélni. Kérem, hogy mondjatok véleményt a már újabb motorral kiadott, és átlagos használatnak kitett autókról. Tényleg ennyi baj van az 1,6-os Astrákkal?

Szerintem nem több,mint egy F-nek! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg vehetnél egy pár éves, régebbi (X16XE) motoros 1.6-ost. Nekem is ilyen van. Eddig (lekopogom) semmi motorikus baja nem volt. Nagyonn szeretem.... :huh:

persze, az "újautó" feeling is királyság lehet. (nekem olyanom még nem vala....)

Kösz a választ és a tanácsot. A döntéssel még várok. Kiváncsi vagyok többek véleményére. Remélem több pozitiv hozzászólás is lesz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most állok új Astra Classic II. 1,6-os vásárlása előtt, de annyi rosszat olvastam a forum oldalain, hogy teljesen elbizonytalanodtam. Jelenleg egy F Astrám van, amivel semmi bajom nem volt eddig. A felszereltség és nagyobb teljesitmény miatt szeretném cserélni. Kérem, hogy mondjatok véleményt a már újabb motorral kiadott, és átlagos használatnak kitett autókról. Tényleg ennyi baj van az 1,6-os Astrákkal?

Hello!Zsolt vagyok.7 éve járok astrákkal,jelenleg pont egy olyannal amilyet venni szeretnél, Astra Classic 1.6 16v.Az autot 2004 novemberében vettem,35000km van benne, tisztességesen szervizeltetem az autót.A 3 év alatt mindössze egy égöm égett csak ki.Az auto nem zörög ,nem csörög,minden korektül müködik benne,olajat kb.5-6dl-t eszik 10ezrenként.Szerintem kiváló auto,jo futómü,jó motor és váltó,kozepes fék,és eddig nagyon megbizható.Ez elött 3 évig F astrám volt, azt szerettem,ezt meg imádom.Sokszor autozom vele csak ugy élvezetböl.Egyáltalán nincs sok baj a G asrákkal ,hiszen az országban nagyon sok cég használ ilyet cégesként,nem véletlenül ,és nem csak az ára miatt.A forumon pedig természetes ,hogy a problémákat olvasod,hiszen pont ezért van a forum,hogy segitsünk egymásnak.Az országban van pár tizezer astra és mégis csak néhány tucat ir hibákrol és azok se fordulnak elö az összes G astránál.Nálam nincs gond az olajfogyasztással az EGR- rel,a trafohiddal,az ecuval,nincs egyelöre semmivel.Minden autónak lelke van és ezért törödni kell vele.Cserébe meghálálja.Én csak AJÁNLANI tudom az autót,de a döntés a tied.Sok szerencsét a vásárláshoz.

Link to comment
Megosztás:

Hello!Zsolt vagyok.7 éve járok astrákkal,jelenleg pont egy olyannal amilyet venni szeretnél, Astra Classic 1.6 16v.Az autot 2004 novemberében vettem,35000km van benne, tisztességesen szervizeltetem az autót.A 3 év alatt mindössze egy égöm égett csak ki.Az auto nem zörög ,nem csörög,minden korektül müködik benne,olajat kb.5-6dl-t eszik 10ezrenként.Szerintem kiváló auto,jo futómü,jó motor és váltó,kozepes fék,és eddig nagyon megbizható.Ez elött 3 évig F astrám volt, azt szerettem,ezt meg imádom.Sokszor autozom vele csak ugy élvezetböl.Egyáltalán nincs sok baj a G asrákkal ,hiszen az országban nagyon sok cég használ ilyet cégesként,nem véletlenül ,és nem csak az ára miatt.A forumon pedig természetes ,hogy a problémákat olvasod,hiszen pont ezért van a forum,hogy segitsünk egymásnak.Az országban van pár tizezer astra és mégis csak néhány tucat ir hibákrol és azok se fordulnak elö az összes G astránál.Nálam nincs gond az olajfogyasztással az EGR- rel,a trafohiddal,az ecuval,nincs egyelöre semmivel.Minden autónak lelke van és ezért törödni kell vele.Cserébe meghálálja.Én csak AJÁNLANI tudom az autót,de a döntés a tied.Sok szerencsét a vásárláshoz.

Kösz a választ.

Link to comment
Megosztás:

Én még tanácsolom, h amikor megnézel egy autót nézz bele a víztartályba. Ha olajos a víz felejtsd el a gépet! Nem, kell, h tiszta dzsuva legyen elég egy két árulkodó folt és ha belenyúlsz újjal és megdörzsölöd és érzed, h olajos hatása van, akkor szaladj! :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Én még tanácsolom, h amikor megnézel egy autót nézz bele a víztartályba. Ha olajos a víz felejtsd el a gépet! Nem, kell, h tiszta dzsuva legyen elég egy két árulkodó folt és ha belenyúlsz újjal és megdörzsölöd és érzed, h olajos hatása van, akkor szaladj! :D

NA ÉS A FAGYÁLLÓ?! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha a vízben olaj van, azt látni lehet. Csúnya fekete foltok a tágulási tartályban. Nem kell azt tapizni. Ez pl. 1.7 DTI-nél viszonylag gyakori, az olajhűtő (vizes) hajlamos a repedésre. Sajnos, ha kijavítják is, az olajat baromi nehéz a vízkörből kipucolni, így lehet, hogy az autó már tip-top, mégis van olaj a tartályban. Ilyenkor jobb pesszimistának lenni.

Ha meg az olajban van víz (ez még rosszabb, mert ha csak kis repedés van, akkor az olaj igyekszik a víz felé, lévén nagyobb a nyomása), akkor általában az olajbetöltőnél bekukucskálva látható az emulzió képződés. Gyakran kiül magára a kupakra. Ilyenkor kell sikítva menekülni a géptől.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.