Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

T Lacika85!

A motorolajnak olyan tulajdonsága hogy"vastag/ság", "vékony/abb" nincs.

Mit jelent, hogy "3 hengeresedés"?

T Mantec!

a "vastag" illetve a "vékony" kifejezést átvitt értelemben írtam. Ezt úgy értettem hogy eddig sűrűbb 10W40 olaj volt az autóban, a belevaló hígabb 5W30 helyett.

Az elmélet amit hallottam és talán van benne fantázia a 3 hengeresedés kokszosodásra értettem. a szelepek megszorulására nagy hidegben, a sűrű olaj főleg ha nem is igazán az adott motorba való, nehezebben éri el hogy is mondjam, azt az állagot amikor üzem meleg az autó és zavartalan a kenés. még ehhez ha hozzájön -10 -20 fokok tartós hideg + "rövid" városi távok (15km) okozhatnak szelepszorulást nem? Tehát a hígabb előírt 5W30 olajnál nem lenne ez a probléma elvileg az üzemi hőfok eléréséig, mivel jobban reagál a hidegindításra nem?

vagy ez butaság?

Link to comment
Megosztás:

T Lacika85!

E fázisban korainak gondolom az elmélet képzést, "átvitt értelmű" kifejezések használatát.

Szvsz alap definíciók elsajátításával kellene kezdeni.

Ilyenekre gondolok:

viszkozitás,

szivattyúzási határhőmérséklet,

kinematikai viszkozitás,

HTHS viszkozitás,

teljesítményszint,

nyírásstabilitás.

Link to comment
Megosztás:

T Lacika85!

E fázisban és korainak gondolom az elmélet képzést, "átvitt értelmű" kifejezések használatát..

Szvsz alap definiciók elsajátításával kellene kezdeni.

Ilyenekre gondolok:

viszkozitás,

szivattyúzási határhőmérséklet,

kinematikai viszkozitás,

HTHS viszkozitás,

teljesítményszint

nyírásstabilitás.

Tisztelt Mantec!

Köszönöm kimerítő és segítőkész válaszát, melyet a többször feltett kérdésemre adott! Nekem is van szakmám, érdeklődési köröm amihez úgy érzem és gondolom értek, de velem még nem fordult elő, hogy ha valaki tanácsért fordul hozzám, azt az alap definíciók elsajátítására intsem.

Úgy gondolom nem szégyen ha a fent említett kifejezések közül nem mindegyikkel találkoztam, ami nyílván való hiszen egy hozzá értő személyhez fordultam kérdésemmel, Önhöz! Azonban úgy érzem ez kapufa lett, így máshoz kell fordulnom, ahol ha nem is kimerítő, de választ kapok kérdésemre.

Amennyiben félreértettem valamit vagy sértő volt reagálásom abban az esetben elnézést kérek.

További szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Lacika85:

nekem is ugyanez az olaj van benne de legközelebb cserélem az előírtra.

engem ez a cikk győzött meg végül.

A cikk folytatásában arról van szó, hogy nem jó ha a motor nem fogyaszt olajat mert akkor nő a kopása... Azért mert az elhasználódott olajban fut és nincsen friss utánatöltve...

Akkor akinek nem eszi az olajat a kocsija annak mondjuk a csereperiódus felénél érdemes leengedni egy kevés olajat és frisset rátölteni?? :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem teljesen így van, mert akkor az autósok 80%ának rossz lenne a motorja? Ezt nehéz elképzelni.

A kopás meg inkább attól nő, ha hidegen pörgeted ész nélkül, vagy több 100 km-t teszel meg max fordulatszámon.

A cikk folytatásában arról van szó, hogy nem jó ha a motor nem fogyaszt olajat mert akkor nő a kopása... Azért mert az elhasználódott olajban fut és nincsen friss utánatöltve...

Akkor akinek nem eszi az olajat a kocsija annak mondjuk a csereperiódus felénél érdemes leengedni egy kevés olajat és frisset rátölteni?? :D

Link to comment
Megosztás:

A cikk folytatásában arról van szó, hogy nem jó ha a motor nem fogyaszt olajat mert akkor nő a kopása... Azért mert az elhasználódott olajban fut és nincsen friss utánatöltve...

Akkor akinek nem eszi az olajat a kocsija annak mondjuk a csereperiódus felénél érdemes leengedni egy kevés olajat és frisset rátölteni?? :D

Azért a ló másik oldalára sem érdemes átesni... Az a legfontosabb, hogy az olaj teljesítse a gyár által az adott motorra előírt szintet viszkozitás és egyebek tekintetében, meg az olajcsere ciklusok között a határértéken belül legyen a mennyisége (nívópálcán időnként ellenőrizve), aztán kb. ennyi. Szerintem nincs szükség további variálásra.

Link to comment
Megosztás:

Azért a ló másik oldalára sem érdemes átesni... Az a legfontosabb, hogy az olaj teljesítse a gyár által az adott motorra előírt szintet viszkozitás és egyebek tekintetében, meg az olajcsere ciklusok között a határértéken belül legyen a mennyisége (nívópálcán időnként ellenőrizve), aztán kb. ennyi. Szerintem nincs szükség további variálásra.

Szerintem sincs erre szükség de a cikk tulajdonképpen ezt akarja mondani. És mivel gondoltam úgyis van még 1 liter olajam... Meg a hidrotőkék is kezdik néha hangjukat hallatni pár pillanatra. De akkor nem buzerálom feleslegesen. :D

Tényleg! Az mitől lehet, hogy ha elmegyek hosszabb távokra autópályán vagy nagyon meleg van és állok a dugóba akkor indításnál ketyegnek a hidrotőkék pár másodpercig? Előző olajcsere előtt már elég durván adta a hangot és csere után teljesen megszűnik. Aztán az ember elmegy egy 10 ezret és kezd újra előjönni. Gondolok arra, hogy autópályán nagyon megmelegszik az olaj és túlzottal felhígul? 85 ezer van a kocsiban és GM 5W30 van benne.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Mantec!

Köszönöm kimerítő és segítőkész válaszát, melyet a többször feltett kérdésemre adott! Nekem is van szakmám, érdeklődési köröm amihez úgy érzem és gondolom értek, de velem még nem fordult elő, hogy ha valaki tanácsért fordul hozzám, azt az alap definíciók elsajátítására intsem.

Úgy gondolom nem szégyen ha a fent említett kifejezések közül nem mindegyikkel találkoztam, ami nyílván való hiszen egy hozzá értő személyhez fordultam kérdésemmel, Önhöz! Azonban úgy érzem ez kapufa lett, így máshoz kell fordulnom, ahol ha nem is kimerítő, de választ kapok kérdésemre.

Amennyiben félreértettem valamit vagy sértő volt reagálásom abban az esetben elnézést kérek.

További szép napot!

üdv mindenkinek. szerintem jogos a vélemény nyilvánításod Mantec úr irányába. üdv Lacika85

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ha gm olajat öntesz bele, azzal nagyon nem fogsz mellé, van itt olyan is, aki nem opelbe is gm olajat önt ^_^

Sorry, elnézést mindenkitől! Én a "Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok" topic-ba írtam, de valamiért ide került a hozzászólásom. Mindenesetre köszönöm annak, aki válaszolt!
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy gyors kérdés: Az alábbi olajakat tölthetem e Corsa B-'97, X12SZ-be?

Valvoline MaxLife Motor Oil 10W40

Mobil Super S 10W-40

Vagy hagyjam és tegyek bele Opel olajat?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Én az opel olajat hagynám... Inkább Valvoline, nekem bevált. De tökéletes a Castrol Magnatec 10w40 is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Véleményeteket, tanácsotokat szeretném kikérni. Az Astrámba most szeretnék olajat cseréltetni, eddig márka szervizbe hordtam ott GM 10W-40-es olajat raktak bele,egy alkalommal Castrol Powertech 10W-40-t is. A autóban 110000km van, éves szinten kb 8000km-t megyek vele legtöbbször nagyon rövid utakon (6 km). Kérdésem milyen olajat rakjak bele - 10W-40 vagy rakhatok bele 5W-30-at. A szervizkönyve szerint az előző tulajnál raktak bele 5W-40-es olajat is.

Az autó 2001-es, 1.6 16V (Z16XE) motorkódú.

Olaj márkát is javasolhatnátok a tapasztalatok alapján. Főleg 10W-40-hez mert az 5W-30-hoz már találtam javaslatokat itt a fórumban.

5W-30:

  1. Fuchs Titan GT1
  2. Valvoline Synpower
  3. Shell Helix Ultra AG

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv

Tibcsyke

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Véleményeteket, tanácsotokat szeretném kikérni. Az Astrámba most szeretnék olajat cseréltetni, eddig márka szervizbe hordtam ott GM 10W-40-es olajat raktak bele,egy alkalommal Castrol Powertech 10W-40-t is. A autóban 110000km van, éves szinten kb 8000km-t megyek vele legtöbbször nagyon rövid utakon (6 km). Kérdésem milyen olajat rakjak bele - 10W-40 vagy rakhatok bele 5W-30-at. A szervizkönyve szerint az előző tulajnál raktak bele 5W-40-es olajat is.

Az autó 2001-es, 1.6 16V (Z16XE) motorkódú.

Olaj márkát is javasolhatnátok a tapasztalatok alapján. Főleg 10W-40-hez mert az 5W-30-hoz már találtam javaslatokat itt a fórumban.

5W-30:

  1. Fuchs Titan GT1
  2. Valvoline Synpower
  3. Shell Helix Ultra AG

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv

Tibcsyke

A Tiédbe a motorkód alapján 5W30 való, ne tegyél bele 10W40-et.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

1,6 16v X16XEL-es ,kéziváltós G astrában kell váltóolajat cserélni?128000 van benne.Ha kell akkor milyen típusú kell bele,és mennyi?Házilag ki lehet vagy kell hozzá valami spéci leszívó illetve feltöltő berendezés?

Ha cserélni akarod,csakis gyárit.

A gyár szerint nem kell cserélni,ha megvan a megfelelő mennyiség még. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.