Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

a szűrő? :D engem vágott gumi érdekelne, ez már az a kategória. :)

Egyszer elhagytam a hátsó kipufogódob felfogató gumiját.Mikor észrevettem hazafelé rögtön megálltam az első

bontónál és próbáltam venni egyet ,mire közölték,hogy azt csak úgy le szokták vágni róla bontásnál

annyira filléres cucc.(gondolom hogy röhögtek rajtam mikor elmentem!) :D Dehát tudta a görcs! :D

Link to comment
Megosztás:

Na most fogtok röhögni!

Van egy cimborám, szerelget feketén. Mindig megtalálják a trógerek, mert piripénzért megkókányolja nekik a csotrogányokat.

Egyszer vittek neki egy zsigulit, hogy csináljon egy olajszűrést(!!!), mert cserére nincs lóvé.

Ez az állat leengedte az olajat, átöntötte egy festékhez való szűrőn ( amin át a festékszórót öntik fel), oszt vissza!

1500 Ft.

És ilyen van!

Link to comment
Megosztás:

Na most fogtok röhögni!

Van egy cimborám, szerelget feketén. Mindig megtalálják a trógerek, mert piripénzért megkókányolja nekik a csotrogányokat.

Egyszer vittek neki egy zsigulit, hogy csináljon egy olajszűrést(!!!), mert cserére nincs lóvé.

Ez az állat leengedte az olajat, átöntötte egy festékhez való szűrőn ( amin át a festékszórót öntik fel), oszt vissza!

1500 Ft.

És ilyen van!

Elérhetőségét megadod? Tárcsafékbetétet akarok ragasztatni. :)

Link to comment
Megosztás:

Na most fogtok röhögni!

Van egy cimborám, szerelget feketén. Mindig megtalálják a trógerek, mert piripénzért megkókányolja nekik a csotrogányokat.

Egyszer vittek neki egy zsigulit, hogy csináljon egy olajszűrést(!!!), mert cserére nincs lóvé.

Ez az állat leengedte az olajat, átöntötte egy festékhez való szűrőn ( amin át a festékszórót öntik fel), oszt vissza!

1500 Ft.

És ilyen van!

Én szeretném ha ecsettel átfestené az autómat, mert nekem remeg a kezem nagyon :) :D

Link to comment
Megosztás:

Én szeretném ha ecsettel átfestené az autómat, mert nekem remeg a kezem nagyon :lol: :lol:

Ez az ecsetes téma nagyon jó technológia. A vízvezeték szerelőmnek volt egy Trabant 601-es versenygépe. És ő lefestette ecsettel, csak elfelejtette áthúzni szépen sorba, melynek az lett a következménye hogy csíkos maradt a "lakk" réteg.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Estét mindenkinek! Vásárolt már valaki http://www.alkatreszek.eu/shop/c/11319/ola...amp;cat_1=11338

innen olajat?

Ha igen , akkor legyen kedves már leirni a a véleményét, tapasztalatát, hogy nem-e valami mutymurutty keverékek, hogy ennyivel olcsóbbak az olajak itt mint máshol.

Olajcsere előtt állok és innan vennék Fuchs olajat, de meg merjem e venni a járgányba?!

Link to comment
Megosztás:

Estét mindenkinek! Vásárolt már valaki http://www.alkatreszek.eu/shop/c/11319/ola...amp;cat_1=11338

innen olajat?

Ha igen , akkor legyen kedves már leirni a a véleményét, tapasztalatát, hogy nem-e valami mutymurutty keverékek, hogy ennyivel olcsóbbak az olajak itt mint máshol.

Olajcsere előtt állok és innan vennék Fuchs olajat, de meg merjem e venni a járgányba?!

Semmi gond, innen rendeltem többféle olajat is nemrég.

Én Fuchs Titan Gt1 Pro Flex-et használok, semmi gond nincs vele, ez zsír ár, ennyi. :lol:

Ez a normális ár, nem pedig a duplája. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Estét mindenkinek! Vásárolt már valaki http://www.alkatreszek.eu/shop/c/11319/ola...amp;cat_1=11338

innen olajat?

Ha igen , akkor legyen kedves már leirni a a véleményét, tapasztalatát, hogy nem-e valami mutymurutty keverékek, hogy ennyivel olcsóbbak az olajak itt mint máshol.

Olajcsere előtt állok és innan vennék Fuchs olajat, de meg merjem e venni a járgányba?!

Szia!

Én tegnap itt Veszprémben az autósboltban néztem gyári GM olajat DEXOS 2 minősítéssel (GM LL A 025 és GM LL B 025 szintén feltüntetve a flakon oldalán ) 7500 ft-ért 5 lityósat,barnás flakonban volt.

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy cikket, ami jól megkevert. Eredetileg 10W-40 való az autómba. Némiképp emelve lett a teljesítményén, jelenleg kb. 150-155LE körül lehet. Milyen olajat tegyek bele? A melegoldali számra lennék kíváncsi... Sajnos olajnyomás-mérő nincs bekötve. Mantec?

Mit ír a könyv, mi kell bele?

Link to comment
Megosztás:

T Alex75!

T Alex75!

Mobil 1 ESP 0W-40:

Mobil 1 New Life (Protection Formula) 0W-40:

ACEA:

A3/B3-04, A3/B4-04

C3

GM:

GM-LL-A-025, GM-LL-B-025

GM Dexos 2

Mercedes-Benz:

MB 229.3, MB 229.5

MB 229.31, MB 229.51

BMW:

BMW LL-01

BMW LL-04

Kösz! Tehát ugyanúgy megfelel GM szabványnak, mint amit eddig is használtam, csak jobb a hidegindítási képessége...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.