Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem bal oldalon a műszerfal alján, a pedálok felett,kormány alatti műanyagon van, öntapadós, jobb oldalon pedig a kesztyűtartó alatti polcra rögzítve. Mivel annak van egy kis pereme, pont takarja a megvilágítást... Elég "underground-os" :D

Hátul hová lehetne tenni szerintetek?

valahová az ülés alatt egy csőre mondjuk ami a két sínt köti össze.

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg itt tartok a ledezéssel...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_11_5_h839byuf8w.jpg

De a pöcs kivan már jobb oldali pirosokkal... úgy világítanak, mint a fene...pedig csak 1-1 led van... <_<

Mondjuk én a piros mutatókat festéssel oldottam meg, így nem kellett külön piros megvilágítás nekik, igaz a számlapom fehér, azon jól mutat a piros mutató.

Áramgenerátor LED-hez: http://www.soselectronic.hu/?str=371&artnum=111662&name=diotec-cl20m45 Én már használtam ilyet, nagyban leegyszerűsíti a dolgot. Létezik belőle 40mA-es változat is, csak kicsit nehezebb beszerezni, mint a 20mA-est.

Egyszerűen sorba kell kötni a LED(ek)el, és kész.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én a piros mutatókat festéssel oldottam meg, így nem kellett külön piros megvilágítás nekik, igaz a számlapom fehér, azon jól mutat a piros mutató.

Áramgenerátor LED-hez: http://www.soselectronic.hu/?str=371&artnum=111662&name=diotec-cl20m45 Én már használtam ilyet, nagyban leegyszerűsíti a dolgot. Létezik belőle 40mA-es változat is, csak kicsit nehezebb beszerezni, mint a 20mA-est.

Egyszerűen sorba kell kötni a LED(ek)el, és kész.

Amúgy ha a ledet a plexire ragasztjuk, ahol a gyári megvilágító hely is van, akkor a mutatókat fogja megvilágítani. Ugyanis a plexi a mutatókhoz vezeti a fényt. Máshova szinte nem is. Ezért sikerült nekem úgymond reszelgetés nélkül megcsinálni.

MAjd este teszek fel képet, hogy miként és hova is van ragasztva.

A diotec-es cuccal szerintem annyi baj van, hogy 20mA-es. Ami a lednekfolyamatos világításnál a maximum áramerőssége. Elég ha gyári szórás miatt fentebb megy az amper, máris túllépte a maximumot, ami élettartam csökkenéshez vezet. Miért nem csinálnak olyat, ami mondjuk 18 vagy 16 mA-es. Fényességben nem érzékelhető változás.

Link to comment
Megosztás:

Itt vannak a képek, ahol látszik, hogy a plexi melyik részére tettem piros SMD3528-as méretű ledeket. Ahova fért oda kettőt, ahova nem, oda csak egyet...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_11_6_ni8jbfh9ng.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_11_6_ehkwg0kc5b.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_11_6_ef2qlet1hy.jpg

Valamint, aki most kezdene neki esni ledezni, annak itt egy kép...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_11_6_t6vcc4sl6h.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Lehet, hogy le lett írva valahol a fórum legmélyebb bugyraiban, de valahogy nem találom, így megkérdezem.

Szóval van egy 94-es traktorom (dízel), amiben fejegységet cseréltem. Még a gyári legalapabb rádió volt benne. Kapott egy újat, viszont azzal "gondjaim" vannak.

A régi ugyebár úgy működött, hogy ráadott gyújtásnál lehetett ki-be kapcsolni, valamint ha bekapcsolva vettem le a gyújtást, akkor kikapcsolt. De kulcs nélkül újra lehetett kapcsolni.

Na az új baszik ezt csinálni...

Kérdés, hogy ezt a gyújtás és kulcs nélküli ki-be kapcsolhatóságot gyárilag megoldották a rádión belül (és az új ezt nem tudja), vagy valamelyik másik szálra kell valamit dugjak? (Jelenleg az ISO csati van bedugva, illetve a sárga-piros van keresztbe cserélve.)

Íróasztalon külön táppal kipróbáltam, ha a piros szál (elvileg ez a kapcsolt 12V ugyebár) nem kap 12V-ot csak a sárga, akkor nem kapcsol be. Ha mindkettő, akkor be lehet kapcsolni.

Jelenleg elég idegesítő, hogy levett gyújtással nem tudok rádiózni. Van esetleg egy másik 12V-os ág is ott a csatlakozóba bedugva gyárilag, vagy egyszerűen hidaljam át egy vezetékkel a kapcsolt 12V-ot. Ha áthidalom nem okoz az galibát, hogy 12V-ot küldök az elvileg lekapcsolt szálra?

Virbo

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Lehet, hogy le lett írva valahol a fórum legmélyebb bugyraiban, de valahogy nem találom, így megkérdezem.

Szóval van egy 94-es traktorom (dízel), amiben fejegységet cseréltem. Még a gyári legalapabb rádió volt benne. Kapott egy újat, viszont azzal "gondjaim" vannak.

A régi ugyebár úgy működött, hogy ráadott gyújtásnál lehetett ki-be kapcsolni, valamint ha bekapcsolva vettem le a gyújtást, akkor kikapcsolt. De kulcs nélkül újra lehetett kapcsolni.

Na az új baszik ezt csinálni...

Kérdés, hogy ezt a gyújtás és kulcs nélküli ki-be kapcsolhatóságot gyárilag megoldották a rádión belül (és az új ezt nem tudja), vagy valamelyik másik szálra kell valamit dugjak? (Jelenleg az ISO csati van bedugva, illetve a sárga-piros van keresztbe cserélve.)

Íróasztalon külön táppal kipróbáltam, ha a piros szál (elvileg ez a kapcsolt 12V ugyebár) nem kap 12V-ot csak a sárga, akkor nem kapcsol be. Ha mindkettő, akkor be lehet kapcsolni.

Jelenleg elég idegesítő, hogy levett gyújtással nem tudok rádiózni. Van esetleg egy másik 12V-os ág is ott a csatlakozóba bedugva gyárilag, vagy egyszerűen hidaljam át egy vezetékkel a kapcsolt 12V-ot. Ha áthidalom nem okoz az galibát, hogy 12V-ot küldök az elvileg lekapcsolt szálra?

Virbo

Szia!

Az opel gyári rádiók kicsit másképpen használják a gyújtás és a direkt áramot, mint atöbbi általában. A gyári rádiók a direktáramot használják tápnak, a gyújtás csak egy jel, hogy tudja mikor van rajta, mikor kell lekapcsolni ha kiveszed a kulcsot, ezért gyújtás nélkül is vissza tudod kapcsolni, a többinél ezt általában úgy használják, hogy a direktáram csak a memória megtartásához használja, az üzemi táp az a gyújtásáram, ezért azt nem tudod gyújtás nélkül visszakapcsolni. A megoldás ahogy írod is, ha direktáramot adsz mindkét bemenetre (csak ezzel meg az automata kikapcsolást szünteted meg ugye), viszont nem jó úgy ha csak összehidalod, a gyújtásvezetéket el kell vágni, mivel valószínűleg nem csak a rádió kap a gyújtáskapcsoló azon pontjáról áramot, így minden mást is direktre kötnél, az meg nem lesz jó.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Lehet, hogy le lett írva valahol a fórum legmélyebb bugyraiban, de valahogy nem találom, így megkérdezem.

Szóval van egy 94-es traktorom (dízel), amiben fejegységet cseréltem. Még a gyári legalapabb rádió volt benne. Kapott egy újat, viszont azzal "gondjaim" vannak.

A régi ugyebár úgy működött, hogy ráadott gyújtásnál lehetett ki-be kapcsolni, valamint ha bekapcsolva vettem le a gyújtást, akkor kikapcsolt. De kulcs nélkül újra lehetett kapcsolni.

Na az új baszik ezt csinálni...

Kérdés, hogy ezt a gyújtás és kulcs nélküli ki-be kapcsolhatóságot gyárilag megoldották a rádión belül (és az új ezt nem tudja), vagy valamelyik másik szálra kell valamit dugjak? (Jelenleg az ISO csati van bedugva, illetve a sárga-piros van keresztbe cserélve.)

Íróasztalon külön táppal kipróbáltam, ha a piros szál (elvileg ez a kapcsolt 12V ugyebár) nem kap 12V-ot csak a sárga, akkor nem kapcsol be. Ha mindkettő, akkor be lehet kapcsolni.

Jelenleg elég idegesítő, hogy levett gyújtással nem tudok rádiózni. Van esetleg egy másik 12V-os ág is ott a csatlakozóba bedugva gyárilag, vagy egyszerűen hidaljam át egy vezetékkel a kapcsolt 12V-ot. Ha áthidalom nem okoz az galibát, hogy 12V-ot küldök az elvileg lekapcsolt szálra?

Virbo

Azt próbáltad már, hogy nem a pirosat cseréled fel a sárgával keresztbe, hanem a ledugózott sárgát kötöd a pirossal? Én úgy emlékszem, az JVC-hez kapott kábelemen ezt eszközöltem, mivel a ledugózotton jön az állandó +12V. Nekem olyan most, hogy gyújtás nélkül is ki-be kapcsolhatom, kulcs kivételekor, gyújtás levételekor, ha be van kapcsolva, nem kapcsol ki magától.

Link to comment
Megosztás:

Azt próbáltad már, hogy nem a pirosat cseréled fel a sárgával keresztbe, hanem a ledugózott sárgát kötöd a pirossal? Én úgy emlékszem, az JVC-hez kapott kábelemen ezt eszközöltem, mivel a ledugózotton jön az állandó +12V. Nekem olyan most, hogy gyújtás nélkül is ki-be kapcsolhatom, kulcs kivételekor, gyújtás levételekor, ha be van kapcsolva, nem kapcsol ki magától.

Nem nem próbáltam még.

Viszont valószínűleg csak az marad, mert ha áthidalom akkor galibát okozhatok ahogy Ampervadasz is írja.

Kérdés, hogy az a fix szál elbírja-e a rádió terhelését...

Link to comment
Megosztás:

Caravan anyósoldali hátsó lámpa kábelkötegéből jön egy csati fekete-piros és fekete-sárga a szín, miez-miez? :rolleyes:

1242134-20131109-c9fIPr.jpg

Tanksapka központizár csatlakozó... legalábbis arra hajaz. Elvileg a sárga fekete a központizárhoz, és a féklámpához mehet. A csatlakozót elnézve viszont a benzin töltő nyílás ajtaját záró motor csatlakozója.

Link to comment
Megosztás:

Bekerült az ülésfűtés is. Fűtőbetétek auchanos/szivargyújtós ülésfűtésből átdolgozva az üléshuzat alá, szinte gyári.... :D Kapcsolók és konzol gyári alkatrész.

https://picasaweb.google.com/115069056308703110962/OpelAstraF#5942809834823202434

Láttam a fotoidat...irigyelek...komolyat alkottál...le a kalappal...naon szép lett.. :blush:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Tesómnak szerettem volna segíteni neki egy suzuki swifte van 2008 as! vett bele egy drl nappali menetfényt és próbáltuk bekötni!én az astrán kipróbáltam és tökkéletesen müködött! akkor kapcsolt amikor kell!gyujtásra fel tompitottra le(váltórelé)! na mondom ez könnyü lessz bekötni csak annyi volt a gubanc a suzukival hogy a lámpába amik mennek kábelek 3 szál mindben áram van!ahogyan kapcsoljuk felfelé ugy veszi le az áramot és itt már nem müködik a váltórelé elv!kérdés hogyan lehet bekötni?

Link to comment
Megosztás:

A km-óránál a világítás melyik érintkezőn kapja a delejt. A ledezést akkarom tesztelni.

Zotya, tuti van erről egy képed!!! :D :D :D

Köszönöm.

Hát képen ez nem látszik, de a rajzon mintha zöld-fekete és barna lenne a két kábel színe...elég carul látszik nem vagyok biztos benne.

Link to comment
Megosztás:

A km-óránál a világítás melyik érintkezőn kapja a delejt. A ledezést akkarom tesztelni.

Zotya, tuti van erről egy képed!!! :D :D :D

Köszönöm.

Hát képen ez nem látszik, de a rajzon mintha zöld-fekete és barna lenne a két kábel színe...elég carul látszik nem vagyok biztos benne.

Egészen pontosan a szürke/zöld a világítás 12 voltja és barna a föld, azaz GND.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.