Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

http://autofejlesztes.hu/antenna-teleszkopos-opel-astra-muanyaggal-ksf13-p-4311.html?osCsid=rnck1mvd0r7egohtdaqihpt6q1

Ilyen antennát merre tudnék venni normális áron ? (ez a 2e még elfogadható, de bárdinál websohopon 5ért láttam... [Közbe rájöttem, hogy ott ázik be a kocsi, meg hát a rádió se jó, szóval két legyet egy.... :D ])

Nem jön be a link..elektromosat szeretnél?

Link to comment
Megosztás:

http://autofejlesztes.hu/antenna-teleszkopos-opel-astra-muanyaggal-ksf13-p-4311.html?osCsid=rnck1mvd0r7egohtdaqihpt6q1

Ilyen antennát merre tudnék venni normális áron ? (ez a 2e még elfogadható, de bárdinál websohopon 5ért láttam... [Közbe rájöttem, hogy ott ázik be a kocsi, meg hát a rádió se jó, szóval két legyet egy.... :D ])

Neten bárhol. Amúgy a 2000 forintost nem ajánlom. Az mindenre jó, csak nem kihúzva tartani.

Link to comment
Megosztás:

Hali.Lenne egy olyan kérdésem,hogy utólagosan hogy kell betenni a csomagtér rollót kombiba?Ma kaptam egyet,az oldalsó tartókkal együtt,ezelőtt nem volt még benne ilyen,tehát a helyét nem tudom.

Közben találtam képet a karosszéria résznél...

Módosítva : zoli083
Link to comment
Megosztás:

Zoli083.

A rolo tarto konzolon van 2 db lyuk ami az elején és végén találgato.a vége az ahol van egy téglalap kihagyás(az megy a hátso üléshez),ha komplet szettet kaptál akkor ahoz van 4db aluminium távtarto,oldalanként 2 megy.nekem ha jol emlékszem 6-os imbusz fejü csavarral van beszerelve.nem nehéz beszerelni kb 10 perc.

Link to comment
Megosztás:

Javaslom mindenkinek a gumik,kéderek stbstb kezelését(parafin olaj,glicerin vagy szilikon használata.de a legjobb a parafin és a glicerin.én csak ezeket használom a gumikra.sokkal tovább birja a gumi nem repedezik ki,puháb marad és ha tocsába álsz ami éjszaka folyamán befagy akkor nem fagy hozzá a gumihoz.

Link to comment
Megosztás:

Zoli083.

A rolo tarto konzolon van 2 db lyuk ami az elején és végén találgato.a vége az ahol van egy téglalap kihagyás(az megy a hátso üléshez),ha komplet szettet kaptál akkor ahoz van 4db aluminium távtarto,oldalanként 2 megy.nekem ha jol emlékszem 6-os imbusz fejü csavarral van beszerelve.nem nehéz beszerelni kb 10 perc.

Köszi a választ.Akkor az én szettem nem teljes,távtartók nincsenek.Esetleg volna egy képed róla,mármint a tartó konzolokról,hogy hová is megy az a 2 csavar?

Link to comment
Megosztás:

Képet tudnék csinálni de edig soha nem engedet fel tenni semmit.igy sajna nem biztos hogy sikerülne neked képet küldeni.esetleg facebook.

horváth csaba. piros kocka ladába vagyok lefényképezve.

Kereslek facen,de túl sok találatot ad ki.Engem Józsvai Zoltán-ként találsz meg.

Megvagy,jelöltelek.

Módosítva : zoli083
Link to comment
Megosztás:

Javaslom mindenkinek a gumik,kéderek stbstb kezelését(parafin olaj,glicerin vagy szilikon használata.de a legjobb a parafin és a glicerin.én csak ezeket használom a gumikra.sokkal tovább birja a gumi nem repedezik ki,puháb marad és ha tocsába álsz ami éjszaka folyamán befagy akkor nem fagy hozzá a gumihoz.

Én szilikonnal szoktam befújni, csak előtte le kell takarni rongyal a kormányt-pedálokat mert eléggé szóródik, és csúszni fognak ha rájuk kerül a permetből.

Link to comment
Megosztás:

Szilikont a rongyra fújjuk, és azzal dörgöljük a kédereket, mert sem az üveg, sem a fényezett felület nem csipázza. ;)

Nekem nem bántotta a fényezést, nem is lett volna baj ha nem akartam volna festeni rá... :omg: :D De mivel kábé 7 éve úgy fújom a kéderekre, ezért nekem már kár aggódni emiatt. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Nyár elején óvatosan megkentem szilikonzsírral a kédereket hogy majd az milyen jó lesz, azóta susmorog a szél a balelső ajtón (a B oszlopnál fent a sarokban), meg 2 hónapig nyöszörgött valamelyik hátsó is tőle :S

Szilikonnal azért óvatosan, mert ha kerül a szélvédőre, akkor előjön a rejtélyes párásodásos opel betegség.

Link to comment
Megosztás:

Nyár elején óvatosan megkentem szilikonzsírral a kédereket hogy majd az milyen jó lesz, azóta susmorog a szél a balelső ajtón (a B oszlopnál fent a sarokban), meg 2 hónapig nyöszörgött valamelyik hátsó is tőle :S

Hát még mindíg jobb mintha befagyna az ajtó és kinyitáskor letépné a kédert.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.