Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

1 hour ago, Drummerviktor írta:

Ismét köszönöm! A trafót azért kicseréltem, és a kattogás meg is szűnt, de várom az első következő hidegindítást.

A trafó vagy kattog vagy nem, de attól még jól működhet. Nekem a régi nem kattogott, ami most van utángyári meg kattog, de mentem vele már vagy 60 ezer kilómétert.

Link to comment
Megosztás:

34 minutes ago, Laliiii írta:

Sziasztok,

Tetőkárpit... Ki milyen hőálló ragasztót vagy ragasztó spray-t használt tetőkárpit felrakásához?

Köszönöm.

Nekem ezt ajánlották, de még nem jutottam el odáig hogy meg is vegyem:https://ragasztonagyker.eu/vizallo_kontaktragaszto-qac-hca  

Módosítva : zotya975
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

16 hours ago, Laliiii írta:

Sziasztok,

Tetőkárpit... Ki milyen hőálló ragasztót vagy ragasztó spray-t használt tetőkárpit felrakásához?

Köszönöm.

Én ezzel raktam fel.

http://www.tesa.com/consumer/glues_sticks/tesa_spray_glue_extra_strong,c.html
 

Az egyszerűbb kárpit ragasztók nem bírják a nyári nagy forróságot. Próbáltam.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

4 hours ago, fattila írta:

Sziasztok valaki nem tud olyan oldalt ahol az F astra felszeretlségét jelölő kép alapján megtalálom hogy gyárilag milyen felszereltséggel adták ki?

Köszönöm

Hát annyit tudok hogy a GL az full fapad...valaki majd leírja a teljes listát...Daykiller pölö...

4 hours ago, OpelesLaci írta:

No elvileg mától MOTE tag lettem. :)

Matricád is mától van?:hehe:

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

23 hours ago, Laliiii írta:

Sziasztok,

Tetőkárpit... Ki milyen hőálló ragasztót vagy ragasztó spray-t használt tetőkárpit felrakásához?

Köszönöm.

Hali. Én is tesa spray ragasztóval raktam vissza a tetőkárpitot. Fontos hogy a maradék elrohadt szivacsot súroljuk le. Fekete filc anyagot tettem fel majd a szabtam méretre. Szerintem nagyon jó lett. Így legalább a fekete plüsskárpitokhoz passzol a színe. Eddig még nem vált le. 2013 nyáron tettem fel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Segitségre lenne szükségem.egy olyan problémám van egy x14xe mot kodos opel szivat, mégpedig ugy hogy ha olyanja van nem indul be hiába forgatom max csak röffen egyet.uj a benzin szürö, gyertya és az önindito is fell lett ujitva.de ha meg gondol egyet ès indul megy mint ha semmi probléma nem lenne, akár egész nap is.ami nekem mèg furcsa hogy a tiltást lehozta kb4500rmp re.valaki jàrt evvel a motorral màr igy ?nem az enyi a kocsi de a hiba miatt az enyim van nàla és féltem a sajátot (c18xe) ràadàsul nö és tél van.màr egyszer pördült vele.

Kérlek segitsetek!!! :-(

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

 

Nagyjábol vázolnám a helyzetem. Az autóm január 2től egy helyben áll, akksi saru levéve. Ma szerettem/tudtam volna menni velle egy kört. Akksi saru rárak, műszerfalon világolnak a visszajelzők aminek csak gyújtásra kéne.(töltés,olajnyomás, meg a kézi, talán még a pech engine is, de ebben nem vagyok biztos) a kérdés nyílván adja magát: mi az édesannya lelheti :-) ? Ja és persze nem is indult...csak kattamt az önindító, ez mondjuk lehet az akksim hibája is, de ezen nem fog múlni, tudok majd bikázni

Kb 1.5 2 hét múlva biztos kelleni fog az autó, és mennie kell 250km-t úgy hogy üzembiztos legyen, nem szeretnék lerohadni. 

 

Ha szükséges, alkatrészeket tudok rendelni ismerőshöz, akivel meg tudjuk nézni amikor hazaérek.

 

Köszi!

Módosítva : aholy
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 01. 12. at 11:07, fattila írta:

Sziasztok valaki nem tud olyan oldalt ahol az F astra felszeretlségét jelölő kép alapján megtalálom hogy gyárilag milyen felszereltséggel adták ki?

Köszönöm

Nem találtam még ilyet. A gyári felszereltség rengeteg mindentől függött, országonként is eltérő volt, motor típusától is függött, karosszériától is... stb. Egyébként van az alvázszámot (is) tartalmazó adattábla mellett a zárhídon egy másik kisebb fémtábla a karosszéria színére fényezve. Ez sok autónál nincs már meg mert ha valamikor törve volt az eleje és zárhidat cseréltek akkor nem valószínű, hogy ezt átteszik az új zárhídra vagy újat csináltatnak és azt hiszem a classicnál már gyárilag sem itt volt a helye ennek. A lényeg, ha megvan ez a tábla a zárhídon akkor ez tartalmazza az autód gyári extráit, kiegészítőit amivel kijött a gyárból. Persze ezek csak kódok, a beazonosításhoz nem ártana szerezni valami kódtáblázatot a gyári extrákról ami nekem sajna nincs és még nem sikerült találnom soha (igaz nem is nagyon kerestem még), de nem lenne rossz ha valaki tudna ilyet.

Link to comment
Megosztás:

10 hours ago, ocsi.horvath írta:

Sziasztok.

Segitségre lenne szükségem.egy olyan problémám van egy x14xe mot kodos opel szivat, mégpedig ugy hogy ha olyanja van nem indul be hiába forgatom max csak röffen egyet.uj a benzin szürö, gyertya és az önindito is fell lett ujitva.de ha meg gondol egyet ès indul megy mint ha semmi probléma nem lenne, akár egész nap is.ami nekem mèg furcsa hogy a tiltást lehozta kb4500rmp re.valaki jàrt evvel a motorral màr igy ?nem az enyi a kocsi de a hiba miatt az enyim van nàla és féltem a sajátot (c18xe) ràadàsul nö és tél van.màr egyszer pördült vele.

Kérlek segitsetek!!! :-(

Hibakód nincs? A kipufogó benzinszagú? Ugye ez ha jól tudom nem trafósoros, tehát tudsz nézni szikrát is...

9 hours ago, aholy írta:

Üdv!

 

Nagyjábol vázolnám a helyzetem. Az autóm január 2től egy helyben áll, akksi saru levéve. Ma szerettem/tudtam volna menni velle egy kört. Akksi saru rárak, műszerfalon világolnak a visszajelzők aminek csak gyújtásra kéne.(töltés,olajnyomás, meg a kézi, talán még a pech engine is, de ebben nem vagyok biztos) a kérdés nyílván adja magát: mi az édesannya lelheti :-) ? Ja és persze nem is indult...csak kattamt az önindító, ez mondjuk lehet az akksim hibája is, de ezen nem fog múlni, tudok majd bikázni

Kb 1.5 2 hét múlva biztos kelleni fog az autó, és mennie kell 250km-t úgy hogy üzembiztos legyen, nem szeretnék lerohadni. 

 

Ha szükséges, alkatrészeket tudok rendelni ismerőshöz, akivel meg tudjuk nézni amikor hazaérek.

 

Köszi!

 Most ha jól értem van állandóan gyujtás? Ha a kattanás közben halványodnak a visszajelzők akkor az akku gyenge, ha nem, akkor meg inkább önindító hiba. Talán a forgórész, mert ugye a tekercs behúz, vagy a tekercs mögött a kapcsoló ami indítja a forgórészt. Ha az akku rendben akkor rámérhetsz az önindítónál is hátha elvész valahol a delej.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

36 minutes ago, zotya975 írta:

 

 Most ha jól értem van állandóan gyujtás? Ha a kattanás közben halványodnak a visszajelzők akkor az akku gyenge, ha nem, akkor meg inkább önindító hiba. Talán a forgórész, mert ugye a tekercs behúz, vagy a tekercs mögött a kapcsoló ami indítja a forgórészt. Ha az akku rendben akkor rámérhetsz az önindítónál is hátha elvész valahol a delej.

 

Azt hogy gyujtas is van e azt megnemmondom, de az biztos hogy a visszajelzok vilagitanak, gyújtás ráadása nélkül. Halvanyodtak a visszajelzok. Időm, idegzetem viszont nemvolt hogy tovább kísérletezzek vele. 

Link to comment
Megosztás:

Ma hirtelen felindulásból rááltam a kamion mérlegre a határon az astrával. Legnagyobb megrőkönyödésemre 1300kg-ot mutatott. 

Ötajtós, c20ne, f16-al, nagyobb fék, rendőrfelni, én, teletank, hátizsák a ruháimmal, melós bakancs, tetőcsomagtartó, némi szerszám és pót alkatrész. Jha, se szervó, se abs, villanyablak csak elöl, se klíma. 

Csak néztem hogy akkor most ezt így hogy? 

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, wookie írta:

Ma hirtelen felindulásból rááltam a kamion mérlegre a határon az astrával. Legnagyobb megrőkönyödésemre 1300kg-ot mutatott. 

Ötajtós, c20ne, f16-al, nagyobb fék, rendőrfelni, én, teletank, hátizsák a ruháimmal, melós bakancs, tetőcsomagtartó, némi szerszám és pót alkatrész. Jha, se szervó, se abs, villanyablak csak elöl, se klíma. 

Csak néztem hogy akkor most ezt így hogy? 

Én 1070 kilós vagyok, tuti jó a mérleg?  Alapból mennyi a kocsi hivatalosan?

Link to comment
Megosztás:

42 minutes ago, wookie írta:

980 vagy mi, de azt nem tudom hogy ez száraz tömeg e, vagy feltöltött. 
Nem tudom hogy mennyire pontos, de gondolom hogy csak tán, mert az osztrákok ezzel mérik a kamionokat, meg elég új is. 

Amikor ilyen mázsálóra ráálltam "gyalog" volt hogy 140kg-t mutatott, az meg majd egy 40essel több mint a valós...

Link to comment
Megosztás:

12 hours ago, wookie írta:

Nekem is az a tippem hogy mivel ezek ilyen 20 tonna környékére vannak belőve, valszeg kisebb tömegnél kevésbé pontosak. De lehet holnap kipróbálom saját súlyal is. Ha azt pontosan mutatja, akkor.... valaki ólmot öntött az astrámba! :D

Inkabb olyan 60 t kornyeke szokott az lenni. Megengedett osszgordulo az nalunk 40500 ha mindenigaz. 

Lehet nem olyan pontosak ezek a merlegek, de a 200kg kornyeke difi sok meg ezeknel is

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.