Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Februárban ugye kivettem a saját magnómat az Astrából, lévén eladóvá vált, és beletettünk egy gyári magnót, ami nem Blau volt, hanem Grundig.Kisit variálni kellett a lábkiosztással, de Udi szerencsére még hátrakötött kézzel is képes ilyesmire.

Utána betoltam egy ker.be.Nem történt vele semmi, gyakorlatilag 7 hétig be sem volt indítva.Akkumulátorom gallyra is ment, lerendezte a riasztó.

Miután kihoztam, mert értelme nem sok volt, hogy bent áll, feltűnt, hogy nem működik a magnója.Na faca, gondoltam, ezek a jómunkás emberek kicserézték v.mi xarra.

Mérges is voltam kellőképpen.Kiszedtem, megvizsgáltam, és a telefonos segítség igénybevétele után valóban kukásnak minősítettem a magnót.

Aztán voltam vele autópiacon (dehogyminek), aztán utána beraktam megy másik ker.be.Lévén 2 autó nem tud állni az udvaron, mert csak 1nek van hely, meg ott volt a Mitsu.Amit aztán úgy elvittek, mintaszél.Pedig hirdetve sem volt.De v.minek mennie kellett, mert állt benne a zsé, én meg nem vok Stekovics báró.

De kellett autó, szal Astra vissza, aztán ma azzal mentem melóba.

Miközben jöttem el vele, az egyik lámpánál nagyon ráértem nézelődni és láss csodát, világít a magnó.Ergo kap áramot.Ergo lehet, hogy műxik?

Bekapcs............és működik.Teljesen értetlenül állook a dolog előtt...... ( X File's)

V.kinek v.mi 5let? <_<

Jah, amúgy van érdeklődő az Astrára közben...... Persze lényegesen többért, mnit amennyijé' beszámították volna.

Majd kiderül mi lesz belőle. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hali

Azt szeretném megtudakolni, hogy fejegység cserénél mindegyik tudja kezelni a központi kijelzöt?

Vagy csak bizonyos márkák képesek erre.

Egyébként mi a véleményetek erröl hogy a magno is mutaja az infokat meg a központi kijelzö is.

Csak bizonyos márkák képesek rá, és azok a drágább kategóriába tartoznak. Ha jól tudom, a Kenwood, Pioneer egyes modelljei tudják.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.... újból itt vagyok én is.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok kb. mennyibe fáj egy gyári légtömegmérő egy X18XE motorhoz? Az utánagyártott kb. 30 ezer volt, de már elromlot (igaz garanciásan, de az újnak sem adok hosszu életet).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.... újból itt vagyok én is.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok kb. mennyibe fáj egy gyári légtömegmérő egy X18XE motorhoz? Az utánagyártott kb. 30 ezer volt, de már elromlot (igaz garanciásan, de az újnak sem adok hosszu életet).

Jó újból látni! :rolleyes:

Ha jól láttam a Csergő árlistáján 57829Ft a gyári új, az Ident Opel pedig 39275Ft.

Link to comment
Megosztás:

gyári kijelzőt legolcsóbban a VDO Dayton 40-50e+ os cuccai tudják egy egyszerű kábeles csatlakozó segítségével, de cserébe a hangminőséggel nem bizti, hogy annyira elégedett leszel.

a többi cégé már ettől szerintem eléggé borsos árban tudják ezt a funkciót. Inkább mondj le róla, és amit ezen megspórolsz, költsd arra, amit Gabi(opel16v) javasolt! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Elkészülhetne már a dízeles változat is! :rolleyes:

Vállalom a tesztelését! <_<

Amint ki tudunk csalni a dízel motorvezérlőkből fogyasztás jelet (ami menne a gyári BC-re is),

már meg is van oldva a nagy kérdés. Csak eddig senki nem tudott erre megoldást mondani. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ezaz, ez így csak félmegoldás :rolleyes:

Tulajdonképpen amit pl. az én alap compim tud, azt meg tudnád oldani szívódieselre is, nem? <_<

Igen, de annak nem sok értelme van már, mert mindenki a fogyasztásmérés miatt keresi leginkább.

Már nincs is olyan verzió, mint a tied. Csak kompletten lehet kapni az új verziót, minden funkciójával.

Link to comment
Megosztás:

Igen, de annak nem sok értelme van már, mert mindenki a fogyasztásmérés miatt keresi leginkább.

Már nincs is olyan verzió, mint a tied. Csak kompletten lehet kapni az új verziót, minden funkciójával.

És az enyémet mennyiért számítanád be egy ilyen új verzióba? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És az enyémet mennyiért számítanád be egy ilyen új verzióba? :rolleyes:

Mondtam múltkor, hogy van lehetőség kiegészítő modult hozzátenni, ami lényegében

ugyanazt tudja mint a mostani új verzió, csak nincs benne az automata kalibráció.

14e huf az ára ennek az xm1 modulnak. <_<

Link to comment
Megosztás:

gyári kijelzőt legolcsóbban a VDO Dayton 40-50e+ os cuccai tudják egy egyszerű kábeles csatlakozó segítségével, de cserébe a hangminőséggel nem bizti, hogy annyira elégedett leszel.

a többi cégé már ettől szerintem eléggé borsos árban tudják ezt a funkciót. Inkább mondj le róla, és amit ezen megspórolsz, költsd arra, amit Gabi(opel16v) javasolt! :rolleyes:

Hali.

Húúúúha, én nem szánok rá ennyit.

30-35 rugót szánnék egy MP3-ra, ezekszerint csak a dátumot fogom látni a központi kejelzön, és nem az éppen halgatott adó nevét.

Azt meg mutatja a magnó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.... újból itt vagyok én is.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok kb. mennyibe fáj egy gyári légtömegmérő egy X18XE motorhoz? Az utánagyártott kb. 30 ezer volt, de már elromlot (igaz garanciásan, de az újnak sem adok hosszu életet).

István, ezt lesd meg: Vatera :rolleyes:

Olvasd el alul a kérdéseket!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.