Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is most kéne cserélnem, az jobb első elszakadt, megkarcolta a szélvédőt, hátraraktam hirtelen felindulásból, meg akkor nem volt hol venni. Néztem a Tecsoban Boscht, de azt sokallom inkább veszek az Opel bótban gyárit. Vagy amilyet adnak. Ha más gond nincs van értelme csak gumit cserélni? Illetve mikor kell az egész lapátot?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is most kéne cserélnem, az jobb első elszakadt, megkarcolta a szélvédőt, hátraraktam hirtelen felindulásból, meg akkor nem volt hol venni. Néztem a Tecsoban Boscht, de azt sokallom inkább veszek az Opel bótban gyárit. Vagy amilyet adnak. Ha más gond nincs van értelme csak gumit cserélni? Illetve mikor kell az egész lapátot?

Egész lapátot. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én is Championt vettem.

Hátra meg hoztam melóbol csak gumit. ( egy Suzukiét)

A Kadetten GM volt de még ezeken kívül a BOSCH gyöhet szóba nálam.

Én GM-mel vettem az autót, aztán vettem rá Bosch-t (jó volt, nagyon :huh: ), most pedig Valeo van rajta. Hááát....nem vagyok tőle elkápráztatva. <_<

Link to comment
Megosztás:

http://www.amsoil.com/StoreFront/trico_neoform.aspx

Ez tulajtonképpen Wiper Blades.

Hol vetted, ha szabad kérdeznem ?

Nem egy kék csíkos áruházban véletlenül ?

Amikor láttam, én is szemezgettem vele, de a Wiper Blades-ről nincsenek jó tapasztalataim.

A Forexből yooccoo szíves közreműködésével. <_<

Lehet hogy egy fél év után tönkremegy vagy a télen kifagy, de eddig jó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja valaki mennyibe kerül egy új hátfal? természetesen az enyémhez. Ma melóba jövet megtalált egy Vito hátulról, majd teszek fel képet. Még szerencse, hogy nem szedtük le a horgot, különben TK lenne <_<

Most még kicsit higgadok, aztán felteszem a képeket. A kár nem látványos viszont annál gázosabb. Szip-szip

Lakatosom, fényezőm van, tök rendes, mondta, hogy ingyen megcsinálja, csak vegyek hátfalat. hozzátszem 6 napja hoztam el tőle a kocsit. Ha így megy tovább egy hetet lesz nálam a kocsi meg egy hetet nála átlagban. Szip-szip

üdv.: fefe

u.i.: Nem akar velem valaki berugni?

Link to comment
Megosztás:

Azért remélem biztosítós papírt töltöttetek ki...

Igen, persze, a srác egyből mondta is, hogy írjunk betétlapot elismeri, bár nála ugyan nincsen lap de hoz. Nálam véletlen volt 3db egyből adtam is neki 2-t, biztos ami biztos :huh: Nem irigylem, 2 autót kapott le. Igazán egy C5-ös kombi volt a hibás, az lökte belém a Vitot. A Vitot egy kinai nő vezette, az magyarul sem tudott. Az enyémen nem nagyon látszik szerencsére, mert a horog megfogta, csakhát a hátfal csere az már 100% <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez semmi, unokabátyám sedanját úgy megtolták, hogy abszolút "csapotthátuljú" lett, C oszlopig nyomták a hátulját.

Nem akarom tudni, hogy mi lett volna, ha nincs fent a horog. Úgyhogy szép-nemszép, marad a helyén. Most szerintem spórolt nekem egy csomiajtót, lámpákat, kökőst meg talán két sárvédőt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja valaki mennyibe kerül egy új hátfal? természetesen az enyémhez. Ma melóba jövet megtalált egy Vito hátulról, majd teszek fel képet. Még szerencse, hogy nem szedtük le a horgot, különben TK lenne <_<

Most még kicsit higgadok, aztán felteszem a képeket. A kár nem látványos viszont annál gázosabb. Szip-szip

Lakatosom, fényezőm van, tök rendes, mondta, hogy ingyen megcsinálja, csak vegyek hátfalat. hozzátszem 6 napja hoztam el tőle a kocsit. Ha így megy tovább egy hetet lesz nálam a kocsi meg egy hetet nála átlagban. Szip-szip

üdv.: fefe

A képeket látva szerintem nem nagy gáz. Azt sem értem, hogy miért kell új hátfal. Az "én lakatosom" pikk-pakk kiegyengetné, a "műanyagosom" meg kijavítaná a lökhárítót ha repedt vagy görbült. A fényező persze dolgozzon.

Élő példa a lányom este. A caravánjába beleszállt hátulról egy furgon. A lökös megrepedt több helyen is, (nincs vonóhorog a kocsin) és a padlólemez is meggyűrődött egy hangyányit (de záródik a h. ajtó). A biztositó 92 ezerre vette fel. Lökhárító műanyag javítása 8000, fényezése 20 ezer, itt tartunk most. A lakatos most következik, de várhatóan 3-4 órás munka, mondjuk 15 ezer. 43-ból kijön, és olyan mint újkorában!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.