Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Esetleg ilyenek, de a hátsó nem jó, mert 3db kölök van azt a kötépső igy is nyekereg, mert pupon ül. Nincs olyan fajta ami ful egyenes? Amúgy is az üléscsere a lista legalján van, ha már nem tudok mire költeni. :D

Szerintem nincs olyan ami teljesen egyenes lenne. De lehet, hogy tévedek.

Amúgy én a múltkór 15e vettem csak a két első ülést! Amikor ezt megláttam megütött a guta!

A Caravan hátsó ülései jók a ferdehátú Astrába???

Link to comment
Megosztás:

Apropó első ülések.

Olyasmi létezik, hogy üléskárpit újrahúzása, vagy felejtsem el? Kezd nagyon elhasználódni. Ezt a fajta kárpitot ami nekem van, láttam már sok F Astrában.

Vagy érdemesebb komplett új első üléseket venni?

Szerintem, ha nagyon venni akarsz üléseket, akkor vedd meg amit az elöbb linkeltem. Nagyon jó az ára!!!

Egy kis kedvcsináló, ha át szeretnéd kárpitoztatni.KATT

Link to comment
Megosztás:

Apropó első ülések.

Olyasmi létezik, hogy üléskárpit újrahúzása, vagy felejtsem el? Kezd nagyon elhasználódni. Ezt a fajta kárpitot ami nekem van, láttam már sok F Astrában.

Vagy érdemesebb komplett új első üléseket venni?

Szerintem bármelyik kárpitos meg tudja csinálni. Nem hiszem hogy bonyolultabb, minr pölö egy 3 részből összecsukódó kanapé. Érdemesebb egy kisebb, akár egyszemélyes maszekot keresni annak mindíg kell a munka, a nagyok lehet hogy elhajtanak, hogy nem foglalkoznak ilyennel.

Szerintem, ha nagyon venni akarsz üléseket, akkor vedd meg amit az elöbb linkeltem. Nagyon jó az ára!!!

Egy kis kedvcsináló, ha át szeretnéd kárpitoztatni.KATT

Ugyláttam a Karcsinak pont olyanok az ülései hátul, mint nekem a caravanba.

Tetőkárpit 25 ezerért ;) , na csak hozzák meg a ragasztót, lestek majd nagyokat! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem bármelyik kárpitos meg tudja csinálni. Nem hiszem hogy bonyolultabb, minr pölö egy 3 részből összecsukódó kanapé. Érdemesebb egy kisebb, akár egyszemélyes maszekot keresni annak mindíg kell a munka, a nagyok lehet hogy elhajtanak, hogy nem foglalkoznak ilyennel.

Nem arról van szó, hogy meg tudja-e, hanem hogy érdemes-e. Millióan bontanak autót és az ülés nem egy túl keresett alkatrész. Ami linkelve volt azok GSI ülések, picit drágábban mennek. A hagyományosat szerintem lehet találni 5e/db-tól, korrekt állapotban.

Link to comment
Megosztás:

Nem arról van szó, hogy meg tudja-e, hanem hogy érdemes-e. Millióan bontanak autót és az ülés nem egy túl keresett alkatrész. Ami linkelve volt azok GSI ülések, picit drágábban mennek. A hagyományosat szerintem lehet találni 5e/db-tól, korrekt állapotban.

Persze rendben hogy bontottan olcsóbb, de ha vkinek egy adott kárpittal kell, akkor meg lehet csináltatni, szerintem gond nélkül. :D

Link to comment
Megosztás:

Persze rendben hogy bontottan olcsóbb, de ha vkinek egy adott kárpittal kell, akkor meg lehet csináltatni, szerintem gond nélkül. :D

Én is ezt tervezem, mert amikor a kocsit vettem, akkor két nem belevaló, de nagyon jó fapados ülés volt és azóta is van benne. Hátul meg full bársony és az oldalkárpitok is azok. Tehát (bár nem állítható magasságú az ülésem) de nagyon jó állapotú, és nekem megfelel, ezért inkább átkárpitoztatom ha kapok ugyanilyen kárpit anyagot. A falubeli kárpitosom tudja, hogy hol lehet autókárpitot kapni gyártmány, típus, évjárat és szín szerint. El fogok oda menni, és megveszem az anyagot és lesz egy tök új autóbelsőm. Merthogy egyébként hibátlan a kárpit.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem, ha nagyon venni akarsz üléseket, akkor vedd meg amit az elöbb linkeltem. Nagyon jó az ára!!!

Egy kis kedvcsináló, ha át szeretnéd kárpitoztatni.KATT

Köszi a linket, de ezek kombiból származó első ülések, azok meg nem igazán passzolnak a GSi-be, mert nem lehet őket előrehajtani, vagy tévedek?

Esküszöm a farmergyártók lepaktáltak a kárpitosokkal, és direkt gyártanak olyan díszgombokat, amik szétkapják az üléskárpitot és a varrásokat.

Link to comment
Megosztás:

Én kicseréltem már az astrában az üléseket,egy GSi caravanét kapta meg,fűthető elsőkkel.

Az elsők passzolnak,a hátsóknak csak a hátlapja,az alsó része nem,totál más.

Én megnyúztam az "újat" és a régire ráhúztam a huzatot,olyan szépen szorul rajta,hogy csavarhúzóval feszítettem rá a széleit. :D

Szal lehet cserélni,de lehet a régit is tuningolni.

Le kell venni az ülést a keretről és az alsó rugóit meghúzni rövidebbre vágni.

Nehéz már bontóban olyat találni ami nincs szétülve.

Link to comment
Megosztás:

A falubeli kárpitosom tudja, hogy hol lehet autókárpitot kapni gyártmány, típus, évjárat és szín szerint. El fogok oda menni, és megveszem az anyagot és lesz egy tök új autóbelsőm. Merthogy egyébként hibátlan a kárpit.

Hali.

Ezt majd tedd közzé ha nem titok, hogy hol lehet venni kárpit anyagot.

Köszi elöre is.

Link to comment
Megosztás:

Hú bakker pislogtam! Nézhettem meg mégegyszer! :D Mitől villog a kipufogó?

Talán a benzintőőő :D

..csak rákérdeznék a katalizátor állapotára :D :P :D Imádom ezt a hangot.. :D Majd(legalább) egyszer én is szeretnék valami aszfaltszörnyeteget venni/csinál(tat)ni.. ;)

Katalizátóóoooóóór? az meg miii? :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A 14SE-nél valóban ugyan az a légszürőház mint a 1.4 16v-s nél? Egy szerelő azt mondta, hogy teljessen megegyező a két ház (65mm a müanyagcső csatlakozás, és elöl a beszívásnál ovális a nyílás)

Ha esetleg van valakinek ilyen elfekvőben 3e Huf-ért bevállalom, hogy ne legyen utba neki otthon :D

Üdv: BB

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. nem tudtam eldönteni hogy hova irja, ezért ide írom. nos szerintetek érdemes megvenni egy autót olcsóbban, ami kisit levan lakva, lehet kicsit szar, csinálgantni kellesz biztos olcsóbbaan, ráfordítani a lóvét, vagy inkább érdemesebb megvenni egy drágább de nem biztos hogy jobb autót??

mert most tláltam egy kis csini 1.6si astrat, nagyon jó áron sztem, és látszatra anyira newm is szar,meg hát igyis ugyis költenék rá, az átalakítások miatt, szóval??

itt a link a kocsiról. KLIKKK

köszi a válaszokat. üdv!!!! ja meg ha valki esetleg ismeri a kocsi előéletét, vagy valami az légyszi szóljon hogy mit tud róla. üdv!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. nem tudtam eldönteni hogy hova irja, ezért ide írom. nos szerintetek érdemes megvenni egy autót olcsóbban, ami kisit levan lakva, lehet kicsit szar, csinálgantni kellesz biztos olcsóbbaan, ráfordítani a lóvét, vagy inkább érdemesebb megvenni egy drágább de nem biztos hogy jobb autót??

mert most tláltam egy kis csini 1.6si astrat, nagyon jó áron sztem, és látszatra anyira newm is szar,meg hát igyis ugyis költenék rá, az átalakítások miatt, szóval??

itt a link a kocsiról. KLIKKK

köszi a válaszokat. üdv!!!! ja meg ha valki esetleg ismeri a kocsi előéletét, vagy valami az légyszi szóljon hogy mit tud róla. üdv!!!!

Szerintem nézd meg személyesen, és próbáld ki, hogy milyen állapotban van a motor (a motorról miért nem raknak fel soha képet??? :D ).

Szerintem rá ell költened 250-300 ha szépen szeretnéd látni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. nem tudtam eldönteni hogy hova irja, ezért ide írom. nos szerintetek érdemes megvenni egy autót olcsóbban, ami kisit levan lakva, lehet kicsit szar, csinálgantni kellesz biztos olcsóbbaan, ráfordítani a lóvét, vagy inkább érdemesebb megvenni egy drágább de nem biztos hogy jobb autót??

mert most tláltam egy kis csini 1.6si astrat, nagyon jó áron sztem, és látszatra anyira newm is szar,meg hát igyis ugyis költenék rá, az átalakítások miatt, szóval??

itt a link a kocsiról. KLIKKK

köszi a válaszokat. üdv!!!! ja meg ha valki esetleg ismeri a kocsi előéletét, vagy valami az légyszi szóljon hogy mit tud róla. üdv!!!!

Szerintem nem. Fogadni mernék, hogy nem véletlenül annyi az ára amennyi. Hasonló árban leginkább csak töröttet vagy külföldi papírost találsz. De nézd meg, képekről nagyon sok minden nem látszik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. nem tudtam eldönteni hogy hova irja, ezért ide írom. nos szerintetek érdemes megvenni egy autót olcsóbban, ami kisit levan lakva, lehet kicsit szar, csinálgantni kellesz biztos olcsóbbaan, ráfordítani a lóvét, vagy inkább érdemesebb megvenni egy drágább de nem biztos hogy jobb autót??

mert most tláltam egy kis csini 1.6si astrat, nagyon jó áron sztem, és látszatra anyira newm is szar,meg hát igyis ugyis költenék rá, az átalakítások miatt, szóval??

itt a link a kocsiról. KLIKKK

köszi a válaszokat. üdv!!!! ja meg ha valki esetleg ismeri a kocsi előéletét, vagy valami az légyszi szóljon hogy mit tud róla. üdv!!!!

Hát nem tudom, ez kábé fele ár. Ki adná el féláron, ha elvinnék többért is? Vmi oka biztos van neki. Meg kell nézni, ki kell próbálni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.