Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért csak óvatosan azzal a gőzborotvával!....

Kb evszakonkent csinálom, de tél végén tuti. Kellene alulra egy full kartervédő...

Amúgy gondolod, hogy szervízben fogkefével, és kézi spricnivel pucolják? :(

Ésszel kell használni, plusz ezek a házi 15e pénzes gőzborotvák nem olyan bikák. És nem az elektronikát mosom vele, hanem a mocit. Pláne, hogy az enyém olyan egyszerű, mint egy vasgolyó. :(

Link to comment
Megosztás:

Az lehet.. mindenesetre én nagyon óvatos vok vele..

Nekem egy motormosás után adta meg magát végleg a légtömegmérőm(kedvezményesen cca: 70e ft)

Igaz, sztem nem a mosás, hanem a ki beszerelés adta meg neki a végső lövést. pedig ovatos voltam.. de már szarakodott elötte is jópár hete...

Link to comment
Megosztás:

Jóó de te gondolom kintről? Én akkoriban érdeklödtem, de senki se tudott segíteni.. csak egy srác jelentkezett.. az ö 2x% kedvezményével vettük a csergőben... :(

Nagy érvágás volt.. 2 hónapig szinte meg se mozdúlt a kocsi...

Meg az enyém új.. (remélem nem is ő a hibás)

Link to comment
Megosztás:

Ehhez csak vmi motor pucolo cucc, plusz gőzborotva kell. Legalábbis itthon ks így szoktam. :(

Hat azert nem art ha utana ki is lehet szaritani suritett levegovel, meg nekem is csak tesco-gozborotvam van ami erre nemigen jo, olyan vegyszerem sincs amivel elotte le kene locsolni...

Inkabb kifizetem valami hozzaertonek, csak legyen rendesen megcsinalva, es hasznalhato maradjon az auto :(

Link to comment
Megosztás:

MI újítottunk már fel azért V6 Omega motort, mert a mosós beáztatta a gyújtást és aztán járatta, hogy hátha kiszárad. Ki is száradt ( belülről a hengerek fala a sok elégetlen benzintől ).

Én meg láttam egyszer vizütéses motort, el volt szakadva a légszürőnél a gumicső, és a mosós meg járatta a motort amosás közben...

szél nagylik volt a blokk oldalán....

Link to comment
Megosztás:

Na a sógor megvette a Vectra B-t. Full extrás. Tényleg kényelmesebb, mint az Astra, de 350 kilóval nehezebb, így az 1.8-as motor nem viszi jobban mint a kis c14nz. Amit nem szeretek, hogy nem igaziból lehet kilátni belőle az Astra Caravanhoz képest. Amúgy az extrák csodálatosak a fapadosomhoz képest (főleg az asszony szerint).

Link to comment
Megosztás:

Ja ami szerintem nagyon fontos dolog Májús 2-án senki ne tankoljon! Az autos társadalom lázadást szít a Moll árai és az üzemanyagár magas adótartama ellen! Aki teheti az meg Moll kúton egyáltalán ne tankoljon és olyan kútakon sem ahol a Molltól veszik a naftát! Ha jól tudom akkor a Shell a Jett és az Agip kútaknak nem a Moll a beszálítojuk! De másodikán semmi képen nem tankoljatok! Adjátok tovább minnél több autosnak és motorosnak! A Szállítok érdekvédelmi szervezete (remélem jól írtam a nevüket) felhívást iltézett valamenyi fuvarozó társasághoz hogy ha tehetik akkor májustól külföldön tankolják teherautóikat!

Bár sok eséjét nem látom, de hátha lejebb viszik az árakat!

Link to comment
Megosztás:

Ja ami szerintem nagyon fontos dolog Májús 2-án senki ne tankoljon! Az autos társadalom lázadást szít a Moll árai és az üzemanyagár magas adótartama ellen! Aki teheti az meg Moll kúton egyáltalán ne tankoljon és olyan kútakon sem ahol a Molltól veszik a naftát! Ha jól tudom akkor a Shell a Jett és az Agip kútaknak nem a Moll a beszálítojuk! De másodikán semmi képen nem tankoljatok! Adjátok tovább minnél több autosnak és motorosnak! A Szállítok érdekvédelmi szervezete (remélem jól írtam a nevüket) felhívást iltézett valamenyi fuvarozó társasághoz hogy ha tehetik akkor májustól külföldön tankolják teherautóikat!

Bár sok eséjét nem látom, de hátha lejebb viszik az árakat!

Hány éves is vagy te?........ És még hiszel a mesékben! :(

Ezzel semmit sem fogunk elérni, mert akinek szüksége van a benzinre, lehet , hogy aznap nem tankol, de előtte, vagy utánna úgyis fog, mert kell, ez csak önámítás. Ha egy hétig nem tankolna senki, úgy már lehet, hogy érne valamit, de abból meg úgysem lesz semmi, nekem egy hét egy telitank.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem teljessen fölösleges,ez az egész,hogy ne tankoljunk,mivel az egész Magyar társadalom egy talpnyaló-sunyi-szánalmas-szánalomraméltó nép.Teljessen igazad van egyébként tényleg ezt kellene tenni,de nem csak a benzinnel minden mással is,csak ezt magyarázd el egy olyan népnek ahol nincs összetartás.Mindenki szidja a kormányt,az egész államot,de az emberek mégis ott tapsikolnak több ezren ahova az állambácsik kimennek szónokolni éjjen-éjjen Gyurcsi bácsi.Most ijen embereknek akarod mondani,hogy ne tankoljanak?

Link to comment
Megosztás:

1. Tankolni úgyis fogsz, amíg segged alatt a kocsi. Ezt tudja a mol is, meg azok is, akik a kőolaj hordónkénti árát alakítják.

2. Ne várd hogy jóval olcsóbban kapjad a benzint, mivel most már évről évre emelkedik (tervezett tendencia), és hosszabb távlatban gondolkodva a többszörösét fogja elérni a jövőben kivetendő "luxusadók" miatt, ugyanis vészesen csökken a kőolajkészlet, amit ember nem tud pótolni...

Tehát élvezd a benzines autód által nyújtott kényelmi és élvezeti szolgáltatást amíg tudod fizetni, mert "egyszercsakmárnem"...

Link to comment
Megosztás:

Tehát élvezd a benzines autód által nyújtott kényelmi és élvezeti szolgáltatást amíg tudod fizetni, mert "egyszercsakmárnem"...

............hát ja.Aztán meg jön az LPG, meg a hidrogénhajtás, meg a napelem, meg a Hibrid járgányok korszaka.Aztán meg 1X csak felrobban valahol egy atombomba, vagy kettő, esetleg egy elöregedett atomreaktor, aztán itt a vége, fuss el véle. :( 8)

Link to comment
Megosztás:

1., Tegnap jöttem haza egy német találkozóról. A gázolajat 0.929-ért tankoltam. Ez 250-el számolva=232.25. 20 forintal olcsóbb. 1 literrel kevesebbet evett hazafelé a német gázolajjal, mint odafelé, pedig gyorsabban jöttünk. Halkabb, alig kormoz. (1.7TD).

2., Hűlyeségnek tűnik, meg lehet, hogy nem vágja földhöz a MOL-t, ha 1 napig nem tankolunk, de legalább csináltunk valamit. Kifejeztük a véleményünket.Ebben az országban mindent meg lehet tenni az álampolgárokkal, főleg az autósokkal. Legalább így demonstráljk, hogy ne tetszik. Másképp úgysem nagyon tudjuk :evil:

Link to comment
Megosztás:

Én most csak törvényes dolgokra gondoltam. De ezzel együtt, birkák vagyunk. Nem teszünk semmit.

2003-ban kelet ausztriában 10000-en nem fizették be a helyi g.k. adót, mert nem voltak megelégedve az utak karbantartásával. A bírósag megitélte, hogy igazuk van, és nem kell bírságot vagy pótlékot fizetni csak az alapösszeget, és az önkormányzatot bírságolták meg és kötelezték az utak javítására !!!!!!!

Az ausztriai lepukkant állapotú út is kicsit jobb, mint a bp.-i újonnan foldozott sz*r.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.