Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hááát, én a helyedben kezdeném félretenni a pénzt! :icon10:

Mennyi van benne?

Az enyém nemrég fordult át a 290 ezren...

Nekem se pörög az órám mert inkább motorozok.

297-ezer ha jól emlékszem. A műszakin is nehezen kapta meg a zöld kártyát, de mivel csak egy hetes állás után produkál ilyen füstöt szelepszár szimeringre gyanakszom az meg pont van egy zacskóval.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kérdésem lenne. Nem találtam megfelelő topic-ot, ezért itt tenném fel :) Ne skarpoljatok meg, ha van, még új vagyok errefelé :)

https://www.somogyi.hu/jsp/folap.jsp?oldal=cikk&pozicio=01.06.02.04&cikk=11837

ezek a hangszórók jók az első ajtóba? (Astra F)

a mélységét kell megtalálni, talán max 60-65mm-es fér bele, nekem 65ös ippen elfér...pár alátéttel...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kérdésem lenne. Nem találtam megfelelő topic-ot, ezért itt tenném fel :) Ne skarpoljatok meg, ha van, még új vagyok errefelé :)

https://www.somogyi.hu/jsp/folap.jsp?oldal=cikk&pozicio=01.06.02.04&cikk=11837

ezek a hangszórók jók az első ajtóba? (Astra F)

Én autohifi-meleg cimborám javaslatai után mondom, hogy ne foglalkozz SAL hangszórókkal.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Új vagyok a fórumon is és az autók világában is! (K..vára nem is értek hozzá ez tény.)

Nemrégiben vettem egy Astra F 93-as évjáratú autót. (1.7TD Isuzu) ha ez számít.)

A kérdésem az lenne és előre is elnézést ha butát kérdezek hogy van egy kislányom 1éves most szeretnénk megvenni a gyerekülést isofix-es rendszer , be lehet kötni a 3pontossal is de nem lehet valahogy megoldani hogy egy isofix rendszer kerüljön bele? Nem tudom hogy működik a rendszer mihez van hozzákötve mi tart stb... én arra gondolnék hogy a hátsó ülés másabb de a fene se tudja. Szóval esetleg valahonnan szerezni egy hátsó ülést bele ami isofixes vagy ilyesmi. Elég butának érzem magam nem vagyok jártas az autók világában. :) Valahogy jobban esne a szívemnek a "tuti bekötés" csak az egy szem kislányom. Na meg a jogsi is még igen friss. :(

A probléma oda vezethető vissza hogy amit mi venni szeretnénk gyerekülést elég nagy és több fórumon olvastam hogy nem minden típusba fér be mert nem éri át a biztonsági öv azaz nem elég hosszú. Esetleg erre megoldást tudna valaki?

Előre is köszönöm és elnézést a kisregényért.

További szép napot / estét!

Link to comment
Megosztás:

Na voltam vizsgán a kocsival és jól pofáraestem a piros matricámat, szépen lecserélték FEKETÉre, szóval most tiszteletbeli dizel lettem.

Azt monták kb 1 hónapja jött 1 körlevél, hogy a piros matrica szünik lekell cserélni kékre vagy FEKETÉre, ha a kocsi régebbi mint 1993........szopás......

más meg katalizátor nélkül, lefalazott egérrel kék matricázik, ennek meg annyi baját találták (rendes vizsgán), hogy a jobb külső féltenegely gumiharang likas...

Link to comment
Megosztás:

Na voltam vizsgán a kocsival és jól pofáraestem a piros matricámat, szépen lecserélték FEKETÉre, szóval most tiszteletbeli dizel lettem.

Azt monták kb 1 hónapja jött 1 körlevél, hogy a piros matrica szünik lekell cserélni kékre vagy FEKETÉre, ha a kocsi régebbi mint 1993........szopás......

más meg katalizátor nélkül, lefalazott egérrel kék matricázik, ennek meg annyi baját találták (rendes vizsgán), hogy a jobb külső féltenegely gumiharang likas...

Naaaaa. Nekem kék van, és ezután is az lesz. Pedig dizel. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt kb fél éve lehetett tudni, hogy megszűnik a piros matrica.

Szvsz felháborító hogy az autóm, ami reálértékekben tudja az euro kettőt, a legrosszabb minősítést kapja...

Mert hogy a 30 éves karbis rekord feketét kap, az nyilvánvaló. De azért a vectra lambdaszondával meg katalizátorral már egy nagyon más dimenzió. És mégis egy alá esnek... röhej.

Link to comment
Megosztás:

Ezt kb fél éve lehetett tudni, hogy megszűnik a piros matrica.

Szvsz felháborító hogy az autóm, ami reálértékekben tudja az euro kettőt, a legrosszabb minősítést kapja...

Mert hogy a 30 éves karbis rekord feketét kap, az nyilvánvaló. De azért a vectra lambdaszondával meg katalizátorral már egy nagyon más dimenzió. És mégis egy alá esnek... röhej.

Nyugi nekem is piros van, és feketét fogok kapni, majd jövőre. Tudok vele mit csinálni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.