Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megvan a hiba!

Az autoklub weboldalán nem tudom átírni a biztosítás kezdete dátumot, mert akkor a bonus-malus-t nem tudom kiválasztani.

Tehát "simán" az Unionnál 75276-/év, az Autoklubon keresztül 51748-/év!Engem meggyőzött! 1500FT az éves tagsági díj + 1000Ft a belépési díj.

Azaz befizetek 2500-at, és ezzel nyerek 23748-at! (+kedvezmények!)

Link to comment
Megosztás:

Azt a posta-biztosítót nem tudom megnyitni!

Acrobat Reader 6.0 kell hozzá? Vagy mi?

Hűha passzolom a kérédést, nekem csak Linux van.... ott a 3.00 -ás xpdf szépen megnyitja.... de lehet, hogy kell a 6-os Acrobat, mert a múltkor is volt szó valami doksiról amihez kellett...

Link to comment
Megosztás:

Kötelezővel kapcsolatban az a legjobb megoldás ha

van a családban idősebb ember akkor ő legyen az

üzembentartója az autónak és mindjárt az ő nevére

kell kötni a biztit és eggyből jobb lessz a az összeg!

Bizony. Vidéki nagymamám nevére biztosított c20xe astrám eddigi éves 52.000Ftos díja 40.000lett a 2005öss évre :D :D 8) :) :P :twisted: ...

Igaz, a netrisk.hu 53.000 Ftot jósol, de a kirendeltségen 40.000-et ígérnek... Lehet, hogy kéne róla papírt kérni :)

Link to comment
Megosztás:

Ohhh.. ez igen!

Ez az üzembentartó dolog hogy müködik?

Hogy kell megcsinálni? MI a menete?

Mik a kitételek?

Mikkel jár?

Úgy tudom nem olcsó átíratni, asszem 40körül volt régebben a dolog... de nem biztos...

Mindenestre már 1-2 év alatt behozhatja az árát...

Link to comment
Megosztás:

Nem kell hozzá nagyi elég anyukád is!

Viszont mindent az okmányirodában intézik!

Szerintem nem kell érte annyit fizetni mintha

teljesen átiratnád ugyanis a forgalmiban te vagy

a tulaj és ő csak az üzembentartó aminek van

külön része a forgalmiban szóval egy plussz

bejegyzés aztán pedig a biztosítónál kell a

az ő nevére kötni a biztosítást! Nekem az is

olcsobbá teszi, hogy havi átutalással fizetem!

Link to comment
Megosztás:

4.000 ft-ot kell fizetni. ennyibe kerül az uj forgalmi...

Pontosan így van ,én is így csináltam valamikor , fater volt az üzemben tartó. Csak mikor hitelre vettem a vasat akkor már a bank nem fogadta el. 4 hónapig a0 volt aztán biztosító váltás és b10 lett belőle. Az igazsághoz hozzá tartozik az is hogy több biztósítónak irtam könyörgő levelt de csak 1 válaszolt és az pozítiv volt . Vannak még rendes emberek náluk is.

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. nekem az Union jönne be a legjobban ugylátom. Pláne ha belépek M.autóklubtagnak. ahogy fentebb írták.. ebben az esetben Klub Kötelezõ díja 19 405 Ft / negyedév, Klub Kötelezõ díja 77 620 Ft

mondjuk az autóklubb oldalán olcsobra jött ki kicsivel...

ahol meg most vok, Europánál éves 104 lenne...

Ha meg muter nevére kötném, Klub Kötelezõ díja 16 586 Ft / negyedév,Klub Kötelezõ díja 66 344 Ft.

Mondjuk kérdés,h ha az ö nevére kötném,akkor az eddigi bonusom, ami nekem volt ugrik-e?

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. nekem az Union jönne be a legjobban ugylátom. Pláne ha belépek M.autóklubtagnak. ahogy fentebb írták.. ebben az esetben Klub Kötelezõ díja 19 405 Ft / negyedév, Klub Kötelezõ díja 77 620 Ft

mondjuk az autóklubb oldalán olcsobra jött ki kicsivel...

ahol meg most vok, Europánál éves 104 lenne...

Ha meg muter nevére kötném, Klub Kötelezõ díja 16 586 Ft / negyedév,Klub Kötelezõ díja 66 344 Ft.

Mondjuk kérdés,h ha az ö nevére kötném,akkor az eddigi bonusom, ami nekem volt ugrik-e?

De meg tudod csinálni az üzemben tartóit, csak a banktól kell egy igazolást kérni, hogy jóváhagyják.Ezt be kell mutani az okmány irodában.És ha nem akartok ráb.szni az kiválasztott üzembenartó nevére kötött új biztosítással menjetek oda.Én rácsesztem mert csak hungáriás volt az okmányirodában és azt kellet megkötni.Az europa akkor fele annyi lett volna,de így olcsóbb volt mint az én nevemen.Jövőra az argoszhoz megyek negyedéves díj 11000K.

Link to comment
Megosztás:

Nah asszem megvan a megoldás.

Magyar autóklub tagság(2500Ft) + Union Klub Kötelezö. negyedéves 17-18ezer magasságában.

Ugyhogy ez marad.

Ha anyám lenne az üzembentartó, akkor sacc 2-3ezret nyernék a negyegévesen, de amint látom kicsit macerás...

Szóval marad ez....hacsak vki nem tud vmi ügyességet, hogy lehetnék mondjuk bónusz 10be :wink: 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.